>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Musisz obrócić depozyt 1 raz aby wypłacić (tak było jakiś czas temu). Ale po co wpłacać tam kasę jeżeli nie chcesz bonusu?? Jest dużo lepszych firm gdzie można ulokować kasę ????
 
T 4

theillest

Użytkownik
Witam. Wczoraj o godzinie 16 wykonalem przelew w banku i pieniadze nie pojawily sie na moim koncie gracza do dzisiaj. Dodam, ze konto w bah nie jest na mnie gdyz nie jestem pelnoletni. Czy mozliwe ze pieniadze nie doszly, bo przelewu dokonala inna osoba niz ta na ktora jest konto? Czy po prostu czasem tak jest z przelewami ze ida troche dluzej?
 
T 4

theillest

Użytkownik
No niby mnie troche uspokoiles, ale to i tak dziwne wedlug mnie bo duzo ludzi mi pisalo ze bankowy idziez gora dzien. No nic poczekam, nici z grania w weekend ????
 
T 0

titekg

Użytkownik
Witam ????
Jezeli wczoraj(niedziela) znajomy wykonał dla mnie przelew poprzez przelewy 24 na BAH i pieniądze nie doszły do tej pory na konto gracza, czy jest możliwość ze nie dojdą poniewąż to niej a dokonywałem przelewu? Proszę o szybką odpowiedź ????
 
G 1

gutenberg95

Użytkownik
Wczoraj założyłem konto przelałem pieniądze przelewem bankowym a kasy na moim koncie użytkownika jeszcze nie ma ???? do jakiego czasu trzeba czekać??
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Mam jedno małe pytanko. Założyłem drugie konto na bahu na te same dane - dlaczego? Na jednym w ostatniej minucie przepadły mi spore pieniądze i specjalnie 3 razy wpisalem zle haslo. Zlecilem wyplate, wyplacili, teraz zleciłem po raz drugi, jednak większą sumę i mam wątpliwości. Mogą zablokować mi konto albo coś? Dodam, że nie korzystałem z żadnych bonusow na obu kontach.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oczywiście ze mogą tylko czy BAH to zauwazy wszystko zależy od tego jednemu na 10 userów się uda. Przecież to jest oszustwo dlaczego nie korzystasz z 1 konta... skoro wszystko jest identycznie to pewnie jakiś grubszy problem... którego nie opisałeś.
 
J 0

johnyj

Użytkownik
Witam. Chciałem wpłacić dzisiaj sobie kasę na BaHa przez przelewy 24. Pierwsze co mnie zdziwiło to to, że musiałem ściągnąć bankbrowsera, żeby dostać kasę od razu, co wcześniej nie było wymagane, ale mniejsza z tym. Wszedłem na stronę banku przez bankbrowsera, formularz przelewu był już wypełniony, zleciłem jego wykonanie i po kliknięciu &quot;OK&quot; wyskoczył mi jakiś error. Sprawdziłem, pieniądze z konta zeszły, więc stwierdziłem, że wszystko jest ok. Po 15 minutach sesja tej stronki z danymi do przelewu minęła i wyświetlił się komunikat, że transakcja była niekompletna. Minęło już z 6h, pieniędzy na koncie nie ma, a ja się zaczynam powoli irytować. Do tej pory zawsze po paru minutach kasa była. Spotkał się ktoś z takim problemem? Pozdrawiam
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Doberman, zadnego problemu nie ma, juz pieniadze zostaly odjete z mojego konta gracza i ida do banku najprawdopodobniej.
Mam pytanko, czy można wpłacać do bukmachera kwotę w Euro przez przelewy24?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Chciałem wpłacić dzisiaj sobie kasę na BaHa przez przelewy 24. Pierwsze co mnie zdziwiło to to, że musiałem ściągnąć bankbrowsera, żeby dostać kasę od razu, co wcześniej nie było wymagane, ale mniejsza z tym. Wszedłem na stronę banku przez bankbrowsera, formularz przelewu był już wypełniony, zleciłem jego wykonanie i po kliknięciu &quot;OK&quot; wyskoczył mi jakiś error. Sprawdziłem, pieniądze z konta zeszły, więc stwierdziłem, że wszystko jest ok. Po 15 minutach sesja tej stronki z danymi do przelewu minęła i wyświetlił się komunikat, że transakcja była niekompletna. Minęło już z 6h, pieniędzy na koncie nie ma, a ja się zaczynam powoli irytować. Do tej pory zawsze po paru minutach kasa była. Spotkał się ktoś z takim problemem? Pozdrawiam
Hmm Bankbrowsera trzeba było ściągać od zawsze... z tego co pamiętam hmm...
 
J 0

johnyj

Użytkownik
Hmm Bankbrowsera trzeba było ściągać od zawsze... z tego co pamiętam hmm...
no nie wiem. Może wcześniej tego nie zauważyłem i sam wypełniałem formularz przelewu, za to teraz pierwszy raz robiłem przelew przez tego bankbrowsera i od razu kicha. Poczekam do jutra, może się łaskawie pokażą w końcu te pieniądze, bo na na moim koncie w banku jest poprawnie zrobiony przelew. Zobaczymy.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Bet-at-home wczoraj wypłata zlecona koło godziny 19:00 dzisiaj koło 15 była już u mnie na koncie (PKO BP) i to chyba jedyna zaleta tego bukmachera... Gdyby tylko mieli lepszą ofertę z tenisa i sportów amerykańskich...
 
M 4

misiaczek

Użytkownik
Jak długo trwa wypłata pieniędzy z BAH na Moneybookers? Niby zaletą jest to, że dokonuje się tego natychmiast, a tymczasem BAH uprzedza, że &quot;bet-at-home.com przekaże środki natychmiast na Twoje konto Skrill (Moneybookers). Prosimy zwrócić uwagę, że może to potrwać do dwóch dni bankowych.&quot; natychmiast, a może trwać do dwóch dni? przeczą sami sobie?
 
Do góry Bottom