>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Należy podać:
- nazwę odbiorcy
- numer konta
- numer konta gracza w tytule przelewu.
Druczek jest aktualny. BIC i IBAN wpisujemy w przypadku przelewów międzynarodowych, a BAH ma konto w Pekao S.A.
 
B 0

bet4m4ch

Użytkownik
Witam. Aby wypłacić środki z tego buka trzeba obrócić pełną kwotą jaką się tam wpłaci i przy wypłacie na konto bankowe żądają skanu dowodu tożsamości.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Mam następujący problem z wpłatą przez ukash u tego buka. Otóż kilkakrotnie zdarzyło się że system nie chciał przyjąć wpłaty w złotówkach.(zazwyczaj przyjmuje)Musiałem przewalutować bon na euro i parę razy to pomogło ale zdarzyło się że i to nic nie dało.(brak autoryzacji wpłaty) W supporcie odpisują, że system przyjmuje bony tylko w euro a nie jest to prawdą bo wiele razy przyjmował.Ma ktoś podobne doświadczenia?
 
ciszmek 0

ciszmek

Użytkownik
problem z wypłatą pieniędzy
Witam otóż wypełniłem wszystkie dane
Nazwe Banku xxx
Bic PKOPPLPW &lt;---- pojawia się Proszę podać BIC (8 lub 11 znaków, bez przerw)! i takie coś na czerwono mi się wyswietla
iban xxx
kwota xxx
pomocy ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Witam. Ile maksymalnie wypłacają kasy jednym przelewem? I do jakiej kwoty nie ma problemu? Mówię tu o przelewach na konto w Polsce.
 
G 0

gurney

Użytkownik
Witam. Przelałem pieniążki z mBanku w piątek, więc teoretycznie dziś powinny pieniądze pojawić się na koncie bah. Kiedy mogę spodziewać się ich na stronie?
e/ Otrzymałem odp. na pytanie na prywatną wiadomość. Jeśli ktoś chce wiedzieć to od 2 do 5 dni roboczych.
 
A 20

artonq

Użytkownik
Witam. Początkujący jestem. Dokonałem kiedys kilka drobnych wplat na konto baha, korzystałem z bonusów ale wszystko wtapiałem.
Tym razem mam swoj system grania , placiłem 1 000 zł. wygrałem kilka stówek i chciałem swoj &quot;zysk&quot; przelac na konto bankowe reszte (1000 zł) zostawic
1 moge tak zrobic ?
2 nie czepia sie urzad skarbowy ?
3. Czy moge dokonac wyplaty innym sposobem niz do tej pory np MB ?
4. co mi doradzicie jako początkującemu ?
 
M 0

matysboss007

Użytkownik
Witam chce zalozyc konto bankowe w PKO i wlasnie obstawiac na bah. Czy bede mial jakies problemy z wplata i wyplata zwiazane z tym bankiem? Jakie konfiguracje karty wybrac? Na bah pisza takie cos w pomocy:
&quot;Ważne: podczas każdej wpłaty kartą kredytową zostanie doliczona opłata dodatkowa 2%. Rozliczenie płatności następuje w walucie EUR z opisem „bet-at-hom.com MALTA”. Prosimy zwrócić uwagę, że minimalna kwota wpłaty to 10 Euro.&quot;
Wiec mam wplacac w euro czy zlotowkach ?? i wgl jaki jest najlatwiejszy sposob na wplate kasy tam do nich i to samo jesli chodzi o wyplate z konta.
Pozdrawiam
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
&quot;Koszty: jedynie dwie pierwsze wypłaty w miesiącu są wolne od opłat dodatkowych. Od każdej kolejnej transakcji bet-at-home.com pobiera opłatę w wysokości 5 Euro.&quot;

Mam pytanko do tych co dłużej grają w tym buku. Jeżeli zrobiłem 2 wypłaty około 20 listopada to teraz kolejną wolną od opłaty 5 Euro mogę zrobić 21 grudnia czy w związku z nowym miesiącem tj. grudzień mam kolejne 2 darmowe wypłaty?
 
D 2

darek1994

Użytkownik
Witam.Chciałem się dowiedzieć jak jest z wypłatą większych kwot np. 10000zł? Czy przy takiej kwocie chcą skan dowodu za każdym razem i czy nie czepia się Urząd Skarbowy
 
D 0

dumel48

Użytkownik
Witam.
Wszyscy piszą, że pierwsze wypłaty w miesiącu są bezpłatne, ale gdy ja chce wypłacić przez przelew bankowy to mam prowizję 30zł... więc jak jest w końcu?
Kolejna sprawa, chce przez MB wypłacić, ale pojawia mi się informacja &quot;Możesz dokonać wypłaty na konto Skrill, jeżeli dokonałeś wpłaty za pomocą tego konta w ciągu ostatnich 6 miesięcy.&quot;, a w sobotę wpłacałem przez Skrilla, o co chodzi...?
 
A 20

artonq

Użytkownik
Prosze o podpowiedz początkującemu graczowi.
Jak najbezpieczniej przelewac WYGRANE pieniądze. Konto bankowe czy inna metoda ? boje sie US
 
A 20

artonq

Użytkownik
najgorsze jest to ze zrobiłem przelew do baha z konta bankowego i teraz nie moge zrobic wyplaty przez moneybookers.
Zresztą mi chodzi o to jaki przelew jest najbezpieczniejszy aby urzad skarbowy sie nie przyxxxx
 
dbjeff 18

dbjeff

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Czy jeśli utworzę konto na bahu i nie wezmę tego bonusu 50% to dalej będę musiał obrócić wpłatę 4 razy żebym mógł wypłacić, czy mogę w każdej chwili to zrobić?
 
Do góry Bottom