>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Należy podać:
- nazwę odbiorcy
- numer konta
- numer konta gracza w tytule przelewu.
Druczek jest aktualny. BIC i IBAN wpisujemy w przypadku przelewów międzynarodowych, a BAH ma konto w Pekao S.A.
 
B 0

bet4m4ch

Użytkownik
Witam. Aby wypłacić środki z tego buka trzeba obrócić pełną kwotą jaką się tam wpłaci i przy wypłacie na konto bankowe żądają skanu dowodu tożsamości.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Mam następujący problem z wpłatą przez ukash u tego buka. Otóż kilkakrotnie zdarzyło się że system nie chciał przyjąć wpłaty w złotówkach.(zazwyczaj przyjmuje)Musiałem przewalutować bon na euro i parę razy to pomogło ale zdarzyło się że i to nic nie dało.(brak autoryzacji wpłaty) W supporcie odpisują, że system przyjmuje bony tylko w euro a nie jest to prawdą bo wiele razy przyjmował.Ma ktoś podobne doświadczenia?
 
ciszmek 0

ciszmek

Użytkownik
problem z wypłatą pieniędzy
Witam otóż wypełniłem wszystkie dane
Nazwe Banku xxx
Bic PKOPPLPW &lt;---- pojawia się Proszę podać BIC (8 lub 11 znaków, bez przerw)! i takie coś na czerwono mi się wyswietla
iban xxx
kwota xxx
pomocy ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Witam. Ile maksymalnie wypłacają kasy jednym przelewem? I do jakiej kwoty nie ma problemu? Mówię tu o przelewach na konto w Polsce.
 
G 0

gurney

Użytkownik
Witam. Przelałem pieniążki z mBanku w piątek, więc teoretycznie dziś powinny pieniądze pojawić się na koncie bah. Kiedy mogę spodziewać się ich na stronie?
e/ Otrzymałem odp. na pytanie na prywatną wiadomość. Jeśli ktoś chce wiedzieć to od 2 do 5 dni roboczych.
 
A 20

artonq

Użytkownik
Witam. Początkujący jestem. Dokonałem kiedys kilka drobnych wplat na konto baha, korzystałem z bonusów ale wszystko wtapiałem.
Tym razem mam swoj system grania , placiłem 1 000 zł. wygrałem kilka stówek i chciałem swoj &quot;zysk&quot; przelac na konto bankowe reszte (1000 zł) zostawic
1 moge tak zrobic ?
2 nie czepia sie urzad skarbowy ?
3. Czy moge dokonac wyplaty innym sposobem niz do tej pory np MB ?
4. co mi doradzicie jako początkującemu ?
 
M 0

matysboss007

Użytkownik
Witam chce zalozyc konto bankowe w PKO i wlasnie obstawiac na bah. Czy bede mial jakies problemy z wplata i wyplata zwiazane z tym bankiem? Jakie konfiguracje karty wybrac? Na bah pisza takie cos w pomocy:
&quot;Ważne: podczas każdej wpłaty kartą kredytową zostanie doliczona opłata dodatkowa 2%. Rozliczenie płatności następuje w walucie EUR z opisem „bet-at-hom.com MALTA”. Prosimy zwrócić uwagę, że minimalna kwota wpłaty to 10 Euro.&quot;
Wiec mam wplacac w euro czy zlotowkach ?? i wgl jaki jest najlatwiejszy sposob na wplate kasy tam do nich i to samo jesli chodzi o wyplate z konta.
Pozdrawiam
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
&quot;Koszty: jedynie dwie pierwsze wypłaty w miesiącu są wolne od opłat dodatkowych. Od każdej kolejnej transakcji bet-at-home.com pobiera opłatę w wysokości 5 Euro.&quot;

Mam pytanko do tych co dłużej grają w tym buku. Jeżeli zrobiłem 2 wypłaty około 20 listopada to teraz kolejną wolną od opłaty 5 Euro mogę zrobić 21 grudnia czy w związku z nowym miesiącem tj. grudzień mam kolejne 2 darmowe wypłaty?
 
D 2

darek1994

Użytkownik
Witam.Chciałem się dowiedzieć jak jest z wypłatą większych kwot np. 10000zł? Czy przy takiej kwocie chcą skan dowodu za każdym razem i czy nie czepia się Urząd Skarbowy
 
D 0

dumel48

Użytkownik
Witam.
Wszyscy piszą, że pierwsze wypłaty w miesiącu są bezpłatne, ale gdy ja chce wypłacić przez przelew bankowy to mam prowizję 30zł... więc jak jest w końcu?
Kolejna sprawa, chce przez MB wypłacić, ale pojawia mi się informacja &quot;Możesz dokonać wypłaty na konto Skrill, jeżeli dokonałeś wpłaty za pomocą tego konta w ciągu ostatnich 6 miesięcy.&quot;, a w sobotę wpłacałem przez Skrilla, o co chodzi...?
 
A 20

artonq

Użytkownik
Prosze o podpowiedz początkującemu graczowi.
Jak najbezpieczniej przelewac WYGRANE pieniądze. Konto bankowe czy inna metoda ? boje sie US
 
A 20

artonq

Użytkownik
najgorsze jest to ze zrobiłem przelew do baha z konta bankowego i teraz nie moge zrobic wyplaty przez moneybookers.
Zresztą mi chodzi o to jaki przelew jest najbezpieczniejszy aby urzad skarbowy sie nie przyxxxx
 
dbjeff 18

dbjeff

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Czy jeśli utworzę konto na bahu i nie wezmę tego bonusu 50% to dalej będę musiał obrócić wpłatę 4 razy żebym mógł wypłacić, czy mogę w każdej chwili to zrobić?
 
Do góry Bottom