>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Czasami mogą poprosić o scan (ja tak miałem)
2. Minimalna wartość wpłaty to 5 czy 10zł. Tutaj na 100% nie jestem pewny
3. Nie praktykowałem. Ale możesz posłać, prawdopodobnie Ci szybciej zaksięgują (racja, dopiero za drugim razem)
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
a jak wysle jutro pieniadze to bede mial na sobote na koncie BTH ? :]

Tak mam wypelnic ?
Odbiorca: Bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza


IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPK
Tylko gdzie sie wpisuje te 2 ostatnie ? IBAN i BIC ?
 
M 0

matrix

Użytkownik
Tylko gdzie sie wpisuje te 2 ostatnie ? IBAN i BIC ?
Przy przelewie zazwyczaj nie potrzeba IBANu i BICu wpisywac. Bardzo często jest to jednak potrzebne gdy korzystamy z zagranicznego bukmachera np. Starbet ale wtedy on sam pokazuje miejsce na wpisanie IBANu jeżeli takiego miejsca nie ma to znaczy że nie potrzeba.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Maciek idź na poczte poproś o druczek do przelewu bankowego i wypełnij jak to podałeś wyżej. Nigdy nie potrzeba podawać skąd jest firma, przynajmniej ja jak wpłacałem pierwszy raz i wziąłem druczek to nie musiałem więc nie wiem po co tobie jest potrzebne jaki jest adres firmy, zapewne pani w poczcie się pomyliła.


PozdrawiaM

Matrix
 
M 0

matrix

Użytkownik
no to będzie dobrze.Kasa powinna być w ciągu 2-5 dni ale zazwyczaj jest to 2-3 dni a jak nie dojdzie (w co wątpie bo dane są dobre) to wyślij im screena i napisz do livesupportu.
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
a co jesli jest pomylka w adresie ? wysylalem tez dla kumpla i zamiast napisac Ul.Polna 30 napisalem Polna 8 :| ma to jakies znaczenie ?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem, to chodzi o adres twojego kumpla.
Skoro tak, to nie powinno być większych problemów. Oczywiście, jeśli ten, kto księguje kaske w BAH chciałby być super dokładny, to przyczepić się może, ale jeśli to jedyna pomyłka a inne dane i numer konta gracza jest dobry, to wszystko powinno być ok.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Bet-at-home nie jest taki rygorystyczny, ogólnie ma miłą dobrą obsługę. Poza tym miasto się zgadza a że numer domu jest inny to już na to pewnie nie zwrócą uwagi ważne że dane się zgadzają.

PozdrawiaM



Matrix
 
L 0

labik.p

Użytkownik
Pomocy
Koledzy nie moge przelac kasy na swoje konto. Po wypelnieniu tej tabelki dostaje taki o to emeil:

&quot;Aby móc zrealizować zlecenie wypłaty, potrzebna jest kopia Twojego dowodu osobistego (w przypadku nowego dowodu osobistego: przód i tył) jak również kopia karty kredytowej, za pomocą której dokonałeś u nas wpłaty (przód i tył karty).&quot;

O co tu chodzi?? Przeciez nie powinno sie rozpowszechniac nr swojej karty nie??
 
machel 0

machel

Użytkownik
Koledzy kuzyn mi robił przelew internetowy na 10 zł w Niedziele 18.02.07 na bet at home
i do dzisiaj nie doszła kasa!! co moge zrobić prosze o odp
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
czy w bet-at-home rozliczają wpłaty w soboty??? Wczoraj (czwartek) w południe wpłaciłem kase z konta w PKO Banku jest szansa że dostane kase przed sobotnimi lub niedzielnymi meczami lig europejskich????
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Konto w bah mam zalozone na siore bo 18 dopiero w czerwcu mam :p Siostra nie ma konta bankowego i jak bede chcial przelac kase na konto mamy to bedize jakis problem?? Jezeli tak to co zrobic w takiej sytuacji ? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom