>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
No bo w tym przypadku jest to logiczne. Nie wiem jaką koordynacją i sprawnością musiałby się wykazać 206 cm facet, by poruszać się lepiej i płynniej od będącego o 20 cm niższego od siebie. Jaśniej już nie mogę. Mimo to życzę powodzenia. Ja tego spotkania nie ruszam.
Ale ja się nie pytam co w tym przypadku jest logiczne a co nie, tylko ty próbujesz się wyprzeć czegoś co napisałeś(świadomie lub nie) i dodatkowo próbujesz zrobić ze mnie głupa, a tego sobie nie życzę, tym bardziej, że nie masz żadnych podstaw. Także wyluzuj, bo to już wszystko robi się śmieszne.

Peace
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Skupiam się na razie na drugiej połowie turniejowej drabinki i dziś znów przedstawię kilka propozycji typów ;) Od razu do rzeczy, bo niewiele czasu do 01:00.

Bernard Tomic - Feliciano Lopez 1 @ 2.08
(7/10) ✅
O obu panach napisałem krótko przy pierwszym wpisie w tym temacie. Dodam, że widziałem mecz Bernarda z Chardym i mimo że Francuz jest bez formy to nie był łatwym przeciwnikiem, a jednak nie miał nic do powiedzenia. Tomic potrafił utrzymać piłkę w korcie, w odpowiednich momentach potrafił przyspieszyć i równo serwował. Feliciano to poziom wyżej, przede wszystkim jeśli chodzi o podanie i agresję na korcie od Chardego, ale i tak powinien sobie poradzić i dziś z dużym optymizmem czekam na jego mecz.
Rafael Nadal - Ryan Sweeting Over 25 @ 1.90 (9/10) ⛔
Myślę, że to jest typ dzisiejszej nocy. Wiadomo, że tenisiści specjalnie mobilizują się na takie spotkania. Reprezentant USA posiada całkiem solidne podanie i to powinno wystarczyć to ugrania 8 gemów Nadalowi, który nawet gdyby chciał, nie może grać w takim meczu na 100%. W pierwszej rundzie miał spacerek z nie do końca sprawnym Danielem, więc tak naprawdę dopiero dziś będzie się ogrywał na dobre z nawierzchnią w Melbourne (treningi to nie to samo). Myślę, że w jednym secie możemy zobaczyć tie-break co rozwiałoby wątpliwości wokół tego typu.

Santiago Giraldo - Marin Cilic 2 @ 1.40 (9/10) ✅

Nie wydaje mi się, żeby Giraldo wytrzymał kondycyjnie w tym meczu. Ostatnio grał bardzo dużo, a Cilic to wymagający rywal. Różnica potencjałów jest ogromna, nawet nie ma o czym pisać ;)
Poza tym:
Benjamin Becker - Oleksandr Dolgopolov Jr. Długo się zastanawiałem nad tym meczem, ale w końcu myślę że nie warto tu nic typować. Becker ma przewagę w ofensywie, Dolgopolov w defensywie, obaj potrafią postraszyć serwisem. Kompletnie brak mi pomysłu na to spotkanie :-|
Natomiast reszta typów i konkretne kupony podaje w moim temacie (link w podpisie) ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Człowieku, gdzie ja napisałem, że im niższy tym lepsza wymiana ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No i Ty chyba nie rozumiesz jednego. To chyba normalne, że 2 metrowy chłop nie będzie poruszał się tak płynnie jak niżsi zawodnicy. Czysta biologia, ale ja widzę, że jeszcze nie rozumiesz tego, co większość chciała Ci wytłumaczyć.
Del Potro 198 cm, jeden z najlepiej poruszających się zawodników w tourze. No chyba, że tych 2cm mu nie podarujesz, wtedy to faktycznie ... Pieprzenie głupot i tyle. Gdyby Isner nie potrafił się poruszać to nie grałby na takim poziomie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Drewniak, nie potrafi grać z głębi kortu. Roxanne najlepiej się zna na jego grze ????
Dość tych uszczypliwości, przejdźmy do typów na kolejną noc:
Verdasco (-1,5s) - Nishikori kurs: 1,7 ✅
Jak zobaczyłem ten kurs to aż się zaśmiałem. Verdasco nie po to uciekł spod kosy w meczu z Tipsą, żeby przegrać z takim leszczem. Nishikori co prawda zagrał dobre spotkanie ostatnio, ale Mayer gdyby grał chociaż w 70% tego co z Denką to rozniósłby Japończyka w drobny mak. Dasco jak już złapał swój rytm to zmiażdżył Tipsę, dzisiaj zrobi z Nishikoriego Sushi :jezora:
Troicki (+2,5s) - Djoković typ: 1 kurs: 1,67 ZWROT
Spotkanie dwóch Serbów. Z reguły są to zacięte, ciekawe spotkania. Nole nie zawsze gra cały mecz na pełnych obrotach i zdarza mu się tracić sety z zawodnikami pokroju Dodiga. Troicki to dwie klasy lepszy zawodnik od Chorwata. Grają w południe. Wszyscy pamiętamy, że Djoko miewał różne problemy w upale. Sądzę, że seta na pewno straci. Najwyżej na live przyatakuję Troickiego, zależy jak sytuacja będzie się układała.
Później jeszcze coś napiszę. Mam jednego faworyta, ale liczę, że kursy jeszcze podrosną.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Berdych - Gasquet (+5gemów) 2 (1.85) ⛔
podobny wiek, całkiem młode chłopaki jeszcze, a Rysio to mi się kojarzy jakbym go już z 15lat oglądam w tym ATP ???? mieli okazje spotkać się 3 razy. 2 mecze wygrał Rysiek i właśnie te dwa razy spotkali się na hardzie. było to jakiś czas temu, troszkę się to pozmieniało. tak czy tak Berdych zupełnie mnie nie przekonuje (może poza trawą) Oglądając go odnoszę wrażenie kompletnej bezbarwności. Czech niby w każdym aspekcie solidny, ale wszystko takie bezpłciowe jak na swoją pozycję rankingową. Myślę, że Ryszardo coś urwie w tym meczu a Berdych jest w zasięgu jego umiejętności. Gasquet potrafi pograć kątowo i pogonić rywala po korcie, a Berdych za tym nie przepada. linia +5gemów wydaje się stosunkowo bezpieczna.
Troicki (+6.5gema) - Djoković 1 (1.9)
Djo widziałem w meczu z marnym Dodigiem. Śmiało można powiedzieć, że Novak w najwyższej formie nie jest nawet pomimo tych dwóch ostatnich, szybko wygranych setów. Niedosyć, że nie gra ostro, to popełnia bardzo dużo błędów. Serwis też trochę pogubił. Troicki to inna półka w porównaniu do Chorwata. Gracz defensywny, który bez problemu nieraz wystawi marną cierpliwość Djoko na próbę. Ostatnie pojedynki pokazują, że ten mecz może trochę potrwać. a jeśli Viktor dołoży do swojej gry agresywność z meczu z Novakiem w ostatnim USopen to zobaczymy piękna widowisko z nieprzewidywalnym zakończeniem.
Mallise (+8gemów) - Federer 1 (1.9)⛔
Xavier mknie przez ten turniej jak błyskawica. Wyniki mówią za siebie. Belg w dużej formie. Rywala ma wielkiego, ale rywal od dłuższego czasu to już nie jest ten niezniszczalny Szwajcar, z którym poradzić sobie może tylko Rafa. wczorajszy mecz z Simonem pokazał, że Fed będzie miał spore problemy z wygraniem kolejnego Szlema. Oczywiście, najprawdopodobniej Roger poradzi sobie z Xavem bo to nie ta półka, ale wydaje mi się, że ciężko będzie mu wygrać z przewagą więcej niż 8gemów. bardzo przyjemny typ.
Wawrinka - Monfils 1 (1.75)✅✅✅
koniec błaznowania, panie Gael. Wygraj, pan, tera ze Staszkiem.
Wawrinka zaczął bardzo fajnie sezon i albo Monfils wejdzie na najwyższy poziom, co w kontekście ostatnich meczów wydaje się aż śmieszne, albo Staszek jest w 4rundzie.
 
B 59

blox

Użytkownik
Tommy Robredo - Sergiy Stakhovsky [1.65] ⛔

Przedwczoraj kurs na Stakhovskiego wynosił 2.00, chyba dlatego, że Robredo ograł Fisha bez formy. Teraz kurs sporo spadł. Nie można sie temu dziwić, bo to Ukrainiec ma więcej atutów. Lepszy serwis, większa dynamika i prędkość przemieszczania się po korcie, większa sprawność. Nie lubię wytykać wieku zawodnikom, ale po Robredo widać już jego lata. Czasami uda mu się coś wygrać, jak trafi na leszcza, ale głównie to zbiera baty.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Almagro - Ljubicić typ: 1 kurs: 2,00 Pinnacle (do południa) ✅
Ljubicić grał beznadziejnie. Gdyby Francuz miał w zwyczaju przynajmniej raz na jakiś czas myśleć to Ivan mógłby pakować się do domu. Almagro kilkukrotnie wracał z dalekiej podróży w meczu z Anrejewem, w IV secie bodajże 3 obronione MB, w 5. secie przegrywał 2-4. Nie jestem wielkim fanem talentu Almagro, jednak dzisiaj powinien spokojnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czas na kolejne typy ;) Dziś rozpoczynamy trzecią rundę Aussie Open, czas więc by nocne oglądanie spotkań w końcu zaowocowało :cool:

Andy Roddick (-6) - Robin Haase 1 @ 1.95 (8/10) ⛔
Po prostu wierzę w Roda. Od dwóch lat w Melbourne spisuje się bardzo dobrze i gra tu równo. Widać, że odpowiada mu nawierzchnia i moment sezonu w jakim rozgrywany jest turniej. Holender w tym sezonie spisuje się na prawdę dobrze, ale mimo wszystko z tenisistami z czołówki przegrywał (Isner, Wawrinka). Spodziewam się zdecydowanej dominacji Roda od początku i mam nadzieje, że skończy się nawet bez tie-breaków, w trzech setach.

Viktor Troicki (+6.5) - Novak Djokovic 1 @ 1.85 (8/10) zwrot
Wydaje mi się, że to lepsza opcja niż typowanie Overa czy handicapu w setach na Troickiego. Djokovic gra przeciętnie, ale powinien awansować. Troicki od początu roku rozegrał masę spotkań, a swój tenis opiera na coraz lepszym pierwszym serwisie. To na nim opieram ten typ. Wydaje mi się że będzie w stanie nawiązać walkę ze swoim rodakiem chociaż w jednej partii, a doprowadzając do jednego tie-breaka zapewni &quot;praktycznie&quot; powodzenie temu typowi. Nie spodziewam się takiego dreszczowca jak podczas US Open, ale przypomnę że wtedy nawet lepiej serwował Viktor. Patrząc na męczarnie Nolego z Dodigiem, oczekuję że Troicki powalczy o seta i to w niejednej partii.

Nicolas Almagro - Ivan Ljubicic Over 40.5 @ 1.85 (8/10) ⛔
Żaden z panów nie jest w super formie. Almagro gra w tym sezonie bardzo dużo, nawet tu w Melbourne rozegrał już w sumie 9 setów! To się może na nim odbić w tym meczu, gdyby nie to byłby dla mnie zdecydowanym faworytem, nawet mimo braku specjalnej formy. Ljubicic ma swój super serwis i wciąż niezawodny forhend. Myślę, że nie będzie to dla niego łatwy mecz. Kto wie, może zobaczymy kolejny maraton z udziałem Hiszpana? Na to liczę.
Reszta typów, standardowo w moim temacie ;)
 
W 191

womirad

Użytkownik
Drewniak, nie potrafi grać z głębi kortu. Roxanne najlepiej się zna na jego grze ????

Dość tych uszczypliwości, przejdźmy do typów na kolejną noc:

Verdasco (-1,5s) - Nishikori kurs: 1,7

Jak zobaczyłem ten kurs to aż się zaśmiałem. Verdasco nie po to uciekł spod kosy w meczu z Tipsą, żeby przegrać z takim leszczem. Nishikori co prawda zagrał dobre spotkanie ostatnio, ale Mayer gdyby grał chociaż w 70% tego co z Denką to rozniósłby Japończyka w drobny mak. Dasco jak już złapał swój rytm to zmiażdżył Tipsę, dzisiaj zrobi z Nishikoriego Sushi
Dla Pana wiadomości w tiebreiku 4 seta Tipsa złapał kontuzję, w 5 secie nawet nie biegał. Biorąc pod uwagę z w końcówce 3 seta po kursie 4,33 dałe Verdasco to modliłem się by nie miał dość i nie poddał meczu. Przy tak grającym rywalu to nawet Wojciech Fibak bez problemy pokonałby go.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dla Pana wiadomości w tiebreiku 4 seta Tipsa złapał kontuzję, w 5 secie nawet nie biegał. Biorąc pod uwagę z w końcówce 3 seta po kursie 4,33 dałe Verdasco to modliłem się by nie miał dość i nie poddał meczu. Przy tak grającym rywalu to nawet Wojciech Fibak bez problemy pokonałby go.
Dziwne, bo akurat oglądałem ten mecz od tb i jakoś nie widać było, żeby sobie coś zrobił. Tipsa taki jest, że jak mu siądzie gra to ma cały świat gdzieś. Nawet, jakby sobie Tipsa nogę złamał to i tak nie zmienia to faktu, że Dasco dzisiaj pewnie wygra z Japończykiem.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Youzhny - Raonic 1 1,38
Raonic solidnie gra wtedy, gdy złapie rytm, bo to zawodnik nie mający &quot;planu B&quot;. Demoluje serwisem, naparza płaskim FH ile ma tylko energii, a jeśli ktoś nie zmienia tempa gry, jest słabym defensorem, to może go łatwo zdominować.
Nieprzyjemne slajsy, dobry return, krosowy BH obijający marny BH rywala, precyzyjne uderzenia rozrzucające, po których mało zwrotny przeciwnik będzie tracił koncepcję - to środki, które w swoim arsenale posiada Misza.
Według mojej bazy danych w ciągu ostatnich 2 lat jego bilans z serwismenami to 28-16 (bez kreczów). W tym łatwo radził sobie z rywalami słabo broniącymi jak Brands, Kendrick, czy Isner (wcześniej 2x Mahut).
Patrząc w drugą stronę, techniczny i agresywny serwis Miszy powinien sprawić masę kłopotów rywalowi, którego return jest jedną z najsłabszych stron.
Handi może być ryzykowne, przez demolujący serwis Raonic, jeden z najagresywniejszych w tour.

I mały bounus dla Was - prosto z mojego zbioru.
Milos Raonic
- Hardhitter/serwisman.
- 195cm/84kg.
- Zawodnik lubiący dominować, zasypywać rywala mocnymi strzałami, spychając go do głębokiej defensywy, trzymając się przy okazji blisko linii końcowej. Chaotyczny, ma problemy z cierpliwością, a co za tym idzie z budowaniem akcji. W jego grze razi nienajlepsza selekcja strzałów, popełnia zbyt wiele prostych błędów. Źle się czuje w defensywie, gdy musi bronić agresywne piłki, na co ma wpływ przede wszystkim średnio rozwinięta antycypacja oraz słaba praca stóp, przez którą szwankują zwrotność i przyspieszenie (powiedzmy, że są proporcjonalne do jego warunków fizycznych). ma też kłopoty z defensywnymi piłkami odrzucającymi go od końcowej linii.
- Nie stroni od wycieczek do siatki, ale jego technika volleyowa pozostawia jeszcze sporo do życzenia.
- Jego pierwszy serwis to potężna broń - połączenie ogromnej siły (średnio ok 195km/h, najmocniejsze pod 230 km/h) z płasko bitymi piłkami przekłada się na wysoką skuteczność wygranego pierwszego podania, sporą ilość asów (systematycznie kilkanaście, nierzadko pod 20), błędów rywala i akcji w kombinacji serwis + FH; potrafi nim skutecznie zaserwować na zewnątrz, nas obydwie strony - jego znakiem firmowym jest ten wyrzucający i mocno slajsowany na deuce side, systematycznie szuka “under T”. Silne drugie podanie (średnio ok 160km/h) polączone z mocnym kickiem, jednak szwankuje jego umiejscowienie - zbyt często grane przez środek kara serwisowego.
- Z głębi kortu swoją grę opiera na FH - posyła nim bardzo mocne i płaskie uderzenia. Kiedy tylko może, to obiega BH; najlepiej opanowany i najgroźniejszy jest jego FH inside-out (rzadziej inside in), którym posyła głębokie piłki w kierunku rogu kortu; stykowe piłki broni zazwyczaj slajsem. 2BH zazwyczaj uderza po krosie, chociaz raz za czas poluje na winnersa wzdłuż liniii, potrafi wygenerować nim sporą moc; to bardzo niestabilne skrzydło, bardzo podatne na niewymuszone błędy, szczególnie, gdy musi uderzać nim w biegu; jego agresywne obijanie, daje rywalowi sporo punktów; przyparty do muru często nim slajsuje.
- Return bardzo niestabilny, nieregularny, na co ma wpływ słaba reakcja serwisowa oraz zbyt częste ataki &quot;hit or miss&quot; (szczególnie z FH). Pierwszy serwis odbiera stojąc blisko linii końcowej, słaba skuteczność, dużo bloków i slajsów. W drugi serwis rywala wchodzi głębiej w kort, atakując go, spektakularne akcje miesza wieloma błędami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gju 134

gju

Użytkownik
Youzhny - Raonic over 38 (1.9)✅✅✅
Youzhny jest faworytem ale Youzhny to świr. 3setów to tu nie będzie. Raonic sporo gemów sobie wyserwuje. a Misza nawet jak ma świetny dzień to w meczach wielkiego szlema prędzej czy później się dekoncentruje.
Isner(+2.5) - Cilic 1 (1.9)⛔
Nie wierze w Cilica od dawna i już chyba nie uwierze. Jasiek może narobić zamieszania. Stepanek byle bucem nie jest, a do powiedzenia miał niewiele. Nawet jak Cilic sobie poradzi to różnica gemowa może być minimalna.
 
B 59

blox

Użytkownik
Alexandr Dolgopolov - Jo-Wilfried Tsonga
Over 38,5 [1.70] ✅

Zawodnicy ci prezentują zbliżony poziom z lekkim wskazaniem na Tsongę, który ma większe doświadczenie. Obaj dobrze serwują, przy czym Dolgo trochę lepiej, jeśli siedzi mu pierwszy serwis. Myślę, że mecz będzie wyrównany i nie skończy się w 3 setach. Grali razem dotychczas raz, w Wimblu 2010, była to 5-setówka, 18 gemów w ostatnim secie.

Jurgen Melzer - Marcos Baghdatis [1.80] ✅ /krecz

Melzer bez straty seta do tej pory. Przeciwników miał słabych, więc nie można się tym zbyt mocno sugerować. Wcześniej w turnieju pokazowym ograł Tsongę w 1-setówce i przegrał z Monfilsem w TB 3 seta. Przygotował niezłą formę, nie ma mowy o zmęczeniu, bo nie grał w tym roku dużo. Bagieta to co prawda zacięty skurczybyk, ale stracił 2 sety z mocno przeciętnym Zemlją, z Del Potro też nie zachwycił, choć Argentyńczyk grał słabo. Jak dla mnie to Melzer ma nieco większe umiejętności i lepszą formę na ten moment.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tsonga - Dolgopolov @ 1.53 5/10 ⛔ 63 36 63 16 16
Francuz dzisiaj oznajmił że czuję się dobrze, jest zdrowy jego cel w tym sezonie to upolowanie jakiegoś &quot;majora&quot; czyli Szlema, a chyba najbliżej mu do tych marzeń tutaj na AO.
W wypowiedzi o Dolgopolowie orzekł to co każdy czyli politycznie że jest to dobry zawodnik ciężko mu się grało z nim @ Wimby ale wygrał i że Ukrainiec to specyficzny gracz.
Dolgopolova pamiętam jeszcze ze Szczecina kiedy przebijał się przez kwalifikację z odległego rankingu doszedł wtedy do półfinału i tam zabrakło chyba mu pary jak i doświadczenia na Szczukina i ten mankament zostaję mu do teraz że jednak ma talent ale nie potrafi przełożyć to na spotkania z kimś poważnym.
Olek świetna szybka, zwinna ręka jego serwis under T jest świetny technicznie, serwis ma mocny lecz bardziej widać tutaj precyzję i technikę niż chęć wbicia przysłowiowego gwoździa, Ukrainiec świetnie porusza się po korcie ma technikę, lecz zawsze czegoś mu brakuję by ograć kogoś kto jest bardzo wysoko w rankingu przynajmniej na Szlemach ciągle z nimi nie potrafi ugrać trzech setów myślę że i tutaj Francuz wyjdzie zwycięsko.
Ćilić - Isner @ 1.67 5/10 ✅ 46 62 67(5) 76(2) 97
Spotkanie dwóch wieżowców który przynajmniej tutaj na forum nie są zbyt lubiani za swój styl gry.
Mniej zasłużonego &quot;Dużego Jasia&quot; oglądałem w meczu z Serrą i czytałem rozmawiałem jak zagrał ze Stepankiem bo byłem pewny ze Radek wyeliminuję Amerykanina lecz tak się nie stało.
Isner w meczu z Serrą po prostu stał czy to przy serwisie czy przy returnie nie istniał, przy serwisie to była rosyjska ruletka albo wejdzie i będzie punkt albo skuteczny return do którego nie startował, gdyby Serra jakoś miał chęć walki jak na Francuza przystało nie miał, choć Amerykanin w drugim secie oddychał już rękawami wybronił z 3-4SP na gigantycznym swoim szczęściu i głupocie Francuza to jestem zdania też po meczu z Radkiem że Ci zawodnicy jednak nie byli skłonni walczyć do końca kiedy się im nie wiodło, a Amerykanin nie wyglądał zbyt orzeźwiająco w tych spotkaniach.
Ćilić chyba szykował się jednak na obronę półfinału @ AO i tylko na to w Styczniu bo obrona #250 nie interesowała go zbytnio.
Chorwat narazie bez problemów odprowadził Younga i o dziwo bez straty seta Giraldo, widać że chcę oszczędzać jak najwięcej sił na kolejne mecze, a taki zacznie się już dzisiaj by awansować do IV r. Patrząc na to myślę że większą wolę walki jak i lepiej przygotowany fizycznie jest tutaj Chorwat bo oglądając Amerykanina było widać że chłop gra dosyć słabo i polega jedynie na tym czy wstrzeli się czy nie, to może być za słabe na Ćilića.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 0

varg1

Użytkownik
taa dzieki za bonus ...
po pierwsze pisz buka przy typach bo to totalnie nieprofesionalne, jak twoj kolejny typ z kursem 1.2 nie wejdzie z powodu kreczu i napiszesz zwrot, a tylko pinny mial tak wysoki kurs na nalbe z z Berankisem ... a to przegrana nie zwrot

kto widzial Raonica w zeszlym roku np. w Montrealu vs. Hanescu a chociazby przeciwko Llodrze zauwazyl, jak ogromny postep zrobil zawodnik &quot;rodem&quot; (nie) z Kanady, Llodra nie mial w ogole argumentow, totalnie zniszczyl jego bh return, zaledwie jeden slaby gem serwisowy w czasie meczu (3ci set przy 1 break up), gdzie pilka ktora byc moze dotknela linii (nie bylo challengow) zdecydowala o sukcesie Llodry w 3cim secie, taki sukces ze dotrwal do tiebreaka (swoja droga Francus podobnie skrzywdzony w 1wszym tiebreaku)

co do szybkosci serwisu Raonic to absolutna czolowka AO, jesli nie najlepszy, 230 kmh ma stosunkowej wolnej nawierzchni w M. na szybszych to o wiele wieksze wartosci, sam 1wszy s. to lekko powyzej 200 kmh niesamowicie poprawil precyzje i dopasowanie serwisu do slabszej strony rywala, wszystko to w porownaniu do tego co prezentowal jeszcze pol roku temu

chyba jednak trudno sobie wyobrazic, ze majacy ciagle tak wiele mankamentow Raonic jest w stanie wyeliminowac Y. ale progres jest znaczacy i w sumie jeden wygrany set przez Raonica albo tiebreak w tym meczu jest lepiej placony niz ML na Misze wiec mozna sie raczej w ta strone skierowac, tym bardziej, ze Raonic znaczaco poprawil return i biorac pod uwage przestoje Rosjanina mozna miec watpliwosci co do szybkiego 3-0, gdzie jest value?? czy na pewno w ML na Youzhnego?
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
taa dzieki za bonus ...
po pierwsze pisz buka przy typach bo to totalnie nieprofesionalne, jak twoj kolejny typ z kursem 1.2 nie wejdzie z powodu kreczu i napiszesz zwrot, a tylko pinny mial tak wysoki kurs na nalbe z z Berankisem ... a to przegrana nie zwrot
rozpocząłeś jak marny troll netowy, dlatego ograniczę się do krótkiej odpowiedzi, bez ciągu dalszego. Taki kurs był np. w Betcris, gdzie jest zwrot za krecze, wiec jeśli następnym razem zaczniesz cwaniakować, to lepiej sprawdź fakty. Napisz tu coś pożytecznego, w większej dawce niż 13-to postowej, to może zaczniesz budować zasady tego forum i pokażesz co to profesjonalizm.
Zresztą chyba nie do końca rozumiesz co znaczy to słowo, po tym co podczas USO napisałeś o &quot;defensywnym&quot; Leo Mayerze, zawodniku &quot;bez serwisu&quot; ????
Co do wywody o Raonicu, w dużej części powtórzenia tego co napisałem, jeśli on znacząco poprawił return w ciągu pół roku, to oznaczałoby, że wtedy wyrzucał piłki w trybuny. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prof 11,7K

prof

Użytkownik
vs


John Isner - Marin Cilic @ 2.37 Bet365​

Jeden z najciekawszych meczow 3 rundy AO jutrzejszego dnia bowiem do walki o kolejna runde stanie 2 wiezowcow Amerykanin John Isner i Chorwat Marin Cilic. Obydwoje bez problemowo przeszli przez 2 pierwsze rundy. Isner pokonal w 1R Serre 6-3 7-6 6-3 a w 2R niespodziewanie latwo Stepanka 4-6 6-4 6-2 6-1 , natomiast Cilic w 1R ogral Younga 6-3, 6-2, 6-1 i w 2R Giraldo 6-3, 7-6, 6-1. Ku mojemu zaskoczeniu to Chorwat wedlug bukmacherow jest faworytem tego spotkania i pewnie buki sugeruja sie tym ze Cilic rok temu doszedl tutaj do polfinalu i musi bronic pkt. Ja jednak faworyzuje Isnera ktory ma tutaj bardzo pewny serwis gdzie po 2 meczach ma bardzo wysoki procent trafiania 1 serwisu bo 74% i jest liderem jesli chodzi o ten element gry(Hanescu juz niema , mial 75%).Cilica niema na nawet w czolowce tej statystyki i musi czesciej siegac po 2 serw przez co trudniej sie broni bp. Podejrzewam ze jutro rowniez Isner bedzie sporo trafial 1 podaniem 70%+ a Cilic moze dojedzie do 60% lub nieco powyzej co przy obronie ewentualnych bp wieksza szanse powinien miec Isner.Amerykanin zreszta duzo wiecej napierdziela asow bo z Serra w 3 setowym pojedynku zaserwowal ich az 26! Duzy Jas w ostatnich 2 latach zrobil duze postepy dzieki czemu awansowal na 20 lokate w rankingu ATP(Cilic jest 15 i w czolowce zagoscil na dobre). Pewnie zobaczymy w tym spotkaniu jakies TB, ale dyspozycja serwisowa przemawia za Isnerem ktory moze sobie wyserwowac awans do kolejnej rundy a wiadomo ze potrafi jeszcze duzo wiecej rzeczy oprocz serwowania. Stawiam na Isnera gdzie tu widze ogromne value. Spodziewalem sie kursow
1.80 - 1.90 a jest 2.37 - 1.53 ???? i z przyjemnoscia to pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Llodra M./Zimonjic N. - Bopanna R./Qureshi A. 2.70
Dla mnie to bardzo dobra promocja. Zimonjic kiedyś bardzo dobry deblista, Llodra ma bardzo duże pojęcie o grze przy siatce. Ale ja w tym spotkaniu liczę na zgranie egzotycznej pary. Przynajmniej seta ugrają, na to kurs jest 1.60 także handicap śmiało można grać.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Youzhny-Raonić (-1,5seta) 2 5
Podejrzewam że większość z was zagrała win rosjanina.Tutaj spotkanie jest na tyle ciekawe że Youzhny będąc faworytem na papierze zagra z Raoniciem który przy swoim podaniu gra dużo lepiej od Youzhnego który spala się psychicznie w dziwnych momentach.Z głębi kortu również żadnej przewagi rosjanina nie będzie choć właśnie Misha w tym elemencie gry powinien teoretycznie brylować.Raonić potrafi skończyć szybko wymiane jak również dosyć pewnie trzymać piłke w korcie jedynie oburęczny backhand jest słabym elementem kanadyjczyka ponieważ naraża się na kontry grając zbyt krótko na środek kortu.Mecz w którym zadecyduje po 1 przełamaniu ew.1 tie-break.Nie sądze żeby Youzhny ugrał tu więcej niż seta.Co prawda umie grać z serwismenami i ma z nimi dodatni bilans ale to tylko sucha statystyka.Odpornośą psychiczna również po stronie Raonicia.Gram łatwy win kanadyjczyka-1,5 seta po kursie
5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Almagro -Djokovic 1 7.7 Bwin
Ciekawe spotkanie obaj zawodnicy preferują gre z głębi kortu.Djokovic jest zdecydowanym faworytem bukmacherów ale ja to widze trochę inaczej.Almagro zaskoczył mnie pozytywnie w tym sezonie gra dużo pewniej potrafi konsekwentnie przebijać jak i skończyć akcje szybkim winnersem.Nie jest to już ten Almagro który przy stanie 15:30 przy swoim podaniu tracił serwis.Wiadomo Djoković swietny w defensywie dlatego będzie trzeba więcej ryzykować.Serwisy obu zawodników na podobnym poziomie no może trochę lepszy serwis hiszpana ale bardzo łatwo go odczytać praktycznie 80% pierwszego podania jest grana w ten sam narożnik kara serwisowego.Hiszpan poprawił trochę backhand i koncentracje .Mogę śmiało powiedzieć że może powalczyć spokojnie w tym sezonie o top 5 a że awansuje do 8 na koniec sezonu to nie mam żadnych wątpliwości.Kurs na 1 seta dla hiszpana wynosi blisko 2.1 co jest dla mnie śmiesznym posunięciem bukmacherów.Trzeba wziąść pod uwage że Djokovic mimo że ma niezłą forme to jednak cały czas zbyt łatwo traci swoje podanie.Licze tu na hiszpana który naprawde równo wygląda na tle bardziej utytuowanego rywala jednak styl gry obydwu zawodników +lepszy serwis hiszpana+zimna krew sprawi że ten pojedynek będzie bardzo wyrównany i sądze że hiszpan wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom