>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
John Isner v Florent Serra over 35,5 @1,90


Isner faworyt, wszystko pięknie ale przecież Serra to nie byle frajer. Z faworytami walczy, a tutaj wg mnie ma mega duże szanse na ugranie choćby seta przez co over 35,5 praktycznie pewny. U Jaśka wiadomo - Tajbreki , a w nich bywa różnie. Zresztą nawet wynik 7-6 7-6 6-4 mieści się w przedziale a nie jest to jakieś nieprawdopodobne zakończenie. Także powinno być luźno. Mecz dopiero jutro , ale lepiej złapać teraz. ;p
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Benoit Paire-Flavio Cipolla 1 2,25
Zdecydowałem się dorzucić do kuponu jeszcze 1 meczyk.Ja tutaj w roli faworyta widze francuza który dysponuje b.dobrym serwisem i zalicza w takich meczach mase winnersów.Cipolla raczej przez większą część meczu skupi się na defensywie a tak grając nie da się ugrać 3 setów.Flavio
nie ma nawet serwisu na dobrym poziomie jedynie duża wola walki i regularność ale bez kończącego uderzenia nic tu nie może ugrać.
Jeśli Paire nie wygra tego 3:1 lub wyżej będzie to dla mnie niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drago 108

drago

Użytkownik
Mannarino A. - Harrison R. @2.25 266/431
Przysiezny M. - Kunitsyn I. @1.72 52/73

Kurs na Harrisona z czapy, chyba, że się nie znam na tym, albo nie wiem, że przed meczem ostro zabaluje, czy ma jakąś niewyleczoną kontuzje, czy śpieszy się do dziewczyny. Młody, gniewny ma agresywne podanie, dobry fh, ofensywnie gra, żwawo się porusza i mógłby pograć z kimś z TOPu. Nowy coach, Damm, oby się słuchał i trenował. Mannarino podobno ma forme, powiedzmy, że pokonanie Monaco i Clementa poraziły mnie i spadłem z krzesła. Potem w 3 setach zszedł z kortu przegrany. Jedyny plus dla Adriana to to, że grał więcej oficjalnych meczy, a Ryan się przetarł z Soderlingiem, a tu nie miał czego szukać. Kurs 2.25 - prezent.
Ołówek dobrze wylosował, trzeba wykorzystać szansę, bo Igor jest do ogrania, a potem mecz z ARodem. Jedyne czego sie obawiam to jego głowa, ale warto próbować i wierzyć w Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
parę typków ode mnie, na szybko, bo czasu nie mam:
Cuevas - Gil @ 1,44 (grane po 1,65)
Pablo dużo lepszy serwis i warunki do gry na HC, widziałem obu wielokrotnie i z przykrością stwierdzam, że Frederico dobrze twardych kortach gra tylko z mało zwrotnymi graczami jak Dr. Ivo czy Querrey, natomiast z w miarę ruchliwymi graczami, o niezłym forhendzie raczej nie podejmuje walki.

Ljubicic - Luczak @ 3,75 (grane po 4,9)
Ljuba niestety, ale raczej będzie już schodził ze sceny tenisowej. Często brakuje mu już po prostu kondycji, a australijskie słonko raczej nie będzie jego sprzymierzeńcem. Łuczak zawodnik bardzo przeciętny, no ale często zdarza mu się rozegrać naprawdę dobre zawody. Duże value.
Karlovic - Dodig @ 1,52
Dr. Ivo po kontuzji gra jak za dawnych lat, czyli sypie asami jak leci. Dodig miewa niezłe mecze, ale nie wydaje mi się, żeby był w stanie zagrozić bardziej utytułowanemu rodakowi.
Tzw. &quot;pewniaki&quot;:
Haase - Berlocq @ 1,11
Verdasco - Schuettler @ 1,2
Montanes - Brown @ 1,3
więcej typeczków jutro.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Typy warte zagrania:

1. Przysiężny - Kunitsyn Typ:1 @1,65

Myślę, że ten Polak ma zdecydowanie największe szanse spośród naszej &quot;3&quot; na przejście do 2 rundy, choć nie wykluczam oczywiście kompletu. Ma lepszy bilans od słabo grającego ostatnio rywala. Poza tym do Wielkiego Szlema trenował z samym Rogerem Federerem, gdyż przez kilka dni był sparing partenerem szwajcarskiego mistrza. Ma bdb serwis i powinien dać radę.

2. Wickmayer - Groth Typ:2 @1,95

Typer pode mną już o tym spotkaniu wszystko napisał. Wyniki Groth obserwuje od dluzszego juz czasu i z dnia na dzien robi postępy. Ostatnio w znakomitym stylu wygrala turniej WTA, gra przed własną publicznością i jest na fali. Wick też zdaje się być mocna, więc szykuje sie nam bardzo pasjonujacy pojedynek. Sprobowąć po takim kursie na Groth jak najbardziej wskazane :wink:

3. Karlovic - Dodig Typ:1 @1,40

Ivo powraca i to powraca w naprawdę dobrym stylu. Asował jak natchniony w ostatnich meczach i jest tenisistą, z którym na hardzie, a nie mowiac juz o trawie problemy mają nawet najlepsi. Potężny i skuteczny serwis + niezła forma na Dodiga powinno spokojnie wystarczyc i nie ma co tutaj sie rozpisywac.

4. Martinez Sanchez - Arn Typ:2 @1,95

Arn w bardzo wysokiej formie. Wygrała ostatnio swój pierwszy w karierze turniej WTA, odprawiając z kwitkiem wiele utytułowanych zawodniczek z Marią Szarapową na czele. Węgierka pokazała, że ta nawierzchnia jej odpowiada z pewnością bardziej niż Sanchez, która raczej woli clay. Jak dla mnie rewelacyjna dyspozycja Arn powinna przynajmniej na 1 rundę wystarczyć, a poza tym tak wysoki kurs kusi i to bardzo.

AKO: 8,80

Żelazna &quot;10&quot;, a więc typy, które powinny wejść, i te pozostawiam bez analizy:

- Nadal - Daniel 1 @1,01
- Federer - Lacko 1 @1,01
- Ivanovic - Makarowa 1 @1,22
- Malisse Andujar 1 @1,17
- Berankis - Matosevic 1 @1,42
- Kohlschreiber - Kamke 1 @1,27
- Jowanowski - Chang 1 @1,32
- Montanes - Brown 1 @1,32 (Brown fatalnie zaczal sezon, odpadl w 1 rundzie z mocno przecietnym Japonczykiem, oprocz singla, w 1 rundzie odpadl tez w deblu, a Montanes jest naprawde niezly i sie rozwija coraz bardziej, staje sie na pewno bardziej wszechstronnym tenisistą)
- Giraldo - Machado 1 @1,20
- Venus - Errani 1 @1,22

AKO: 6,70

Pozdrawiam!
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Właśnie miałem okazję oglądać dwa spotkania a mianowicie Kubot vs Querrey i Monfis vs De Bakker. Miłe zaskoczenie ze strony Kubota i wygrana 3:2. Można było złapać na niego kurs 7,00 po drugim wygranym secie przez Querreya. Co prawda meczu nie oglądałem dokładnie bo skupiłem się na tym drugim ale po statystykach można podejrzewać że Kubot zagrał nawet dobrze. O ile pamiętam 75 winnersów i 47 UE, no chyba że się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi ????
Co do drugiego meczu mogę go nazwać meczem który był podyktowany przez UE. Pierwsze 3 sety do stanu 4:2 to dobra gra De Bakkera i średnia Monfisa. Gael co chwile popełniał błędy, jednak właśnie przy stanie 4:2 widzieliśmy nagłą odmianę, De Bakker zaczął psuć na masę a Monfis tak jakby odżył, wygrał tego seta w stosunku 7:5, kolejnego 6:2, a ostatniego 6:1. Końcowe statystyki to De Bakker 57 winnersów i 71 UE, Monfis 55 winnersów i 33UE z czego większość UE w pierwszych trzech setach. Może to przez to że musiał po prostu wejść w mecz i w turniej, jeżeli dalej zaprezentuje się tak jak w 4 i 5 secie to może dojść dosyć daleko.
Mała ciekawostka przy stanie 4:2 w trzecim secie można było złapać w bet365 kurs na Monfisa 19,00 nie wiem jak w innym bukach bo w tym oglądałem meczyk, ja zagrałem to za niestety tylko 6zł ale i tak cieszy tak wysoki trafiony kurs.
 
gju 134

gju

Użytkownik
fajny dzień dziś do obstawiania był. właściwie bez niespodzianek. troche żal mikołaja, że trafił na będącego w super formie florka już na samym początku.
szkoda, że pograłem zachowawczo na pierwszy dzień :p
na dziś natomiast:
Kavcic - Anderson 2 (1.4)⛔ bo wszystko przemawia za Kevinem, a i forma bardzo dobra.
Tomic - Chardy 1 (1.85)✅✅✅ bo Chardy bije się rakietą po czole obecnie, a Tomic gra u siebie i powinien wykorzystać niedyspozycjee francuza.
Machado - Giraldo 2 (1.2)✅✅✅ bo Giraldo to jeden z tenisistów, którego dobry początek sezonu był wyjątkowo dobrze zauważalny, a przeciwnik to nie klasa na niego.
Nieminen - Ferrer 2 (1.25)✅✅✅ bo Ferrer wygrał ostatnio turniej w Auckland, z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej, a Nieminen nie dosyc, ze jest gorszym grajkiem to jeszcze ostatnio problemy zdrowotne.
Gulbis - Becker 1 (1.4)⛔ bo Bendżi jeśli nie podołał Giraldo czy Stakhovskiemu to tym bardziej z Ernestem w dobrej formie sobie nie poradzi.
Soderling - Starace 3:0 (1.38)✅✅✅ bo nie widzę innego rozwiązania jak spacerek Robina z super pionkiem na hardzie jakim jest PS.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Tomic – Chardy 1 1,95 (5/10)
Tomic to młody, bardzo utalentowany Australijczyk, który już nie takich zawodników jak Chardy ogrywał, szczególnie w Australii. Robi on z roku na rok ogromne postępy i możliwe, że za kilka lat będzie to jedna z bardziej znaczących postaci w ATP. Przed AO grał w Brisbane i Sydney. Może nie zrobił jakiegoś wyniku, ale zaprezentował się nieźle.
Chardy już od jakiegoś czasu jest bez formy, 2 mecze rozegrał w tym roku i 2 porażki (nawet seta nie ugrał), a rywali w cale nie miał bardzo wymagających, bo Andreeva i Kavcicia.
Uważam, że zmotywowany mocnym dopingiem kibiców Tomic jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu i nie wyobrażam sobie, żeby przegrał z Chardym.
Hewitt – Nalbandian 1 2,25 (4/10)
Tych panów chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Będzie to jutro najważniejszy mecz dla gospodarzy, bo na korcie głównym zagra ich ulubieniec, czyli Hewitt.
Hewitt przed AO wygrał turniej pokazowy, w którym grali czołowi tenisiści, pokazał tam, że jest w bardzo dobrej formie.
Nalbandian grał w Auckland, widziałem tam jego 3 mecze i mam do niego mieszane uczucia. Niby grał dobrze, ale brakowało tego błysku i zaangażowania. W finale gładko przegrał z Ferrerem, który na dobrą sprawę nie grał rewelacyjnie.
Moim zdaniem kurs jest przesadzony na Hewitta, powinno być 1,6, bo to on jest faworytem, przynajmniej w moim mniemaniu.
Jeszcze mała ciekawostka…Obaj panowie grali ze sobą 5 razy, bilans korzystny dla Australijczyka 3-2, ale co ciekawsze 2 spotkania rozegrali podczas turniejów wielkoszlemowych i oba te spotkania wygrał właśnie Hewitt. Mam nadzieje, że tym razem będzie tak samo.

Chela – Llodra 1 2,11 (2/10)

W tym typie także widzę value. Chela co prawda woli korty ziemne, ale na wolnym hardzie także potrafi zagrać dobry mecz, co udowodnił ogrywając choćby ostatnio Stepanka w Sydney.
Styl gry Llodry mu pasuje, ogólnie to lubi grywać z graczami, którzy dobrze serwują. Llodra jak pewnie większość wie gra stylem serve&amp;volley, jego gra może i jest efektowna, ale przy obecnym poziomie tenisa nieskuteczna.
Przed AO w meczach pokazowych ograł Ljubicicia i Harrisona, ale na mnie to nie robi wrażenia, ponieważ to są gracze nieregularni.
Chela jak większość grajków, którzy lubią mączkę jest regularny i myślę, że to jest mocna broń na Llodre. Dodatkowo Argentyńczyk dobrze mija, co bardzo się przyda w meczu z Francuzem.
Grali ze sobą 2 razy, dawno, bo kilka lat temu. Oba spotkania wygrał Chela, nie oddając nawet 1 seta.
Raonic – Phau 2 2,23 (2/10)
Tutaj także nie rozumiem czym bukmacherzy kierowali się przy wystawieniu kursów. Phau to dla mnie wiele lepszy zawodnik, bardziej ograny i doświadczony. Jedyny minus dla niego, że nie grał jeszcze oficjalnego meczu w Australii w tym roku, ale mecze grane są do 3 wygranych setów, więc nawet jak nie wejdzie dobrze w mecz to będzie mieć czas na poprawę.
Raonic to młody Kanadyjczyk, którzy przebijał się przez kwalifikacje. Losowanie miał dobre, ponieważ nie miał bardzo wymagających rywali, dlatego widzimy go w I rundzie.
Jedyną przewagą dla niego jest to, że zapoznał się już z nawierzchnią, ale moim zdaniem to będzie za mało na Niemca.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Witam oto moje propozycje na 2-gi dzień AO
A. Dolgopolov - M. Kukushkin typ 1 @ 1.35 6/10 ✅✅✅
Młody Ukrainiec objawienie sezonu 2010 jak dla mnie, gra bardzo ciekawy, urozmaicony tenis, solidny serwis, a do tego ambitny charakter. Kukushkin charakteryzuje się raczej defensywną grą z głębi kortu, co będzie stwarzać szanse na winnery dla Dolgo, który gra w miarę szybko i płasko. Kukushkin miał w miarę dobrą końówkę 2010, ale myślę, że tutaj polegnie.
A. Seppi - A. Clement typ 1 @ 1.45 7/10 ✅✅✅
Tenisowy weteran kontra Clement, który jest już tenisowym weteranem, jest to typ bardziej przeciwko Francuzowi, który jest już tenisowym emerytem chociaż w AO święcił chwile swojej tenisowej glorii - finał sprzed laty. Francuz jak dla mnie prezentuje się dość słabo na początku tego sezonu, ograł Malissa, ale ten odpuścił tamten mecz po finale w Indiach. Seppi, jeżeli będzie trzymał dobrze swoje poddanie powinien mieć jakieś okazje powodowane przez uf, Włoch jest graczem solidnym w dłuższych wymianach i posiada poprawne umiejętności przy siatce, myślę, że to da mu wygraną.
D. Sela - J. Del Potro typ 2 @ 1.40 6/10 ✅✅✅
JDP czy powróci do formy sprzed kontuzji to pytanie jakie zadają sobie wszyscy jego wielbiciele. Jak dla mnie porażka z Florianem w Sydney nie przynosi mu strasznej ujmy, gdzie AO jest on sprawcą pierwszej największej sensacji. JDP to przede wszystkim gra z głębi kortu, liczę na jego serwis także. Sela za wiele do głowy mi nie przychodzi poza jego niskim wzrostem i w miarę poprawnym serwisem, nie mniej liczę na win Argentyńczyka.
E. Gulbis - B. Becker typ 1 @ 1.35 8/10 ⛔⛔⛔
Strzelba z Łotwy kontra Becker. Mam wrażenie, że jest tu jeden najważniejszy czynnik, jak mentalnie będzie się prezentował Gulbis w tym meczu, jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, ale nie jeden pojedynek przez swoją psychikę już przegrał. Łotysz posiada bardzo silny serwis, jego gra hit hit hit, co powoduje sporo winnerów, ale także trochę ue, oby procentowo te pierwsze dzisiaj były gurą. Myslę, że Łotysz powinien coś ugrać w końcu na szlemie, bo ostatnio jakoś mu nie szło w AO rok temu porażka w pierwszej rundzie, pechowa kontuzja w Roland Gaross, która zakończyła jego wspaniały okres z kortów ziemnych. Becker to niespełniony talent Niemieckiego tenisa, jak na razie, podoba mi się jego gra przy siatce, reszta bez zachwytu. Także Gulbis pełna koncentracja i powinien ogarnąć ten mecz.
G. Garcia-Lopez - M. Berrer typ 1 @ 1.40 6/10 ✅✅✅
GGL kontra Berrer, wydaje mi się, że może być to w miarę wyrównane spotkanie. GGL bardzo dobrze prezentował się w zeszłym sezonie, jego wygrana z Nadalem będzie długo pamiętana. Dobry serwis, predyspozycje do gry w ataku, regularność w wymianach dla mnie faworyzują Hiszpana. Berrer to już nie najmłodszy Niemiecki gracz, posiada dobry serwis i ciekawe umiejętności volleyowe. Niemiec swoje najlepsze występy osiąga w meczach w hali, na kortach otwartych idzie mu już dużo gorzej, niewiadomą jest jego forma na początku tego sezonu, na szlemach ostatnio nie zdarzają mu się przebłyski, także myślę, że tu będzie podobnie
I. Marchenko - R. Ramirez Hidalgo typ 1 @ 1.22 9/10 ✅✅✅
Marchenko kontra hiszpański przebijacz, który ja dla mnie jest graczem na poziomie challengerów granych na mączce, gdzie i tak ostatnio idzie mu średnio. Marchenko duże postępy w sezonie 2010, spory skok w rankingu, nie widzę żadnych przesłanek, żeby Ukrainiec miałby sobie nie poradzić z Rubenem.
J. Nieminen - D. Ferrer typ 2 @ 1.25 10/10 ✅✅✅
Spotkanie fińskiej ściany z hiszpańską Jarko kontra David. Tu się zapowiadają długie wymiany i sporo przebijania. Nie wiem na jak się prezentuje stan zdrowia Jarko, bo w tygodniu przed szlemem wycofał się z powodu kostki z turnieju, nie orientuje się na ile to było tylko dmuchanie za zimne, a na ile poważniejszy problem, ale jest to i tak czynnik na minus dla fina. David podbudowany wygraną w Auckland, myślę, że w wymianach to on wyjdzie na plus, Jarko miewa czasami momenty w których bywa mniej skoncentrowany i będzie to szansa dla Ferrera, który jest regularny do bólu.
M. Russell - M. Ebden typ 2 @ 1.70 9/10 ⛔⛔⛔
Jest to pierwszy typ, który rzucił mi się w oczy po losowaniu drabinki AO. Ebden prezentuje się solidnie na początku tego sezonu, serwis bardzo dobrze funkcjonuje, gra slino i płasko. Widziałem jego grę w Brisbane i prezentował się wyśmienicie, lego z Soderlingiem, ale to już za wysoka półka. Russell to jak dla mnie beznadziejny gracz, słaby serwis, stara się coś ugrać w wymianach z głębi kortu, ale średnio mu to wychodzi Kurs jak dla mnie perełka. Ebden niesiony dopingiem australijskich fanów powinnien ogrąć Amerykanina, a słabych warunkach fizycznych.
R. Söderling - P. Starace typ 1 @ 1.03 10/10 ✅✅✅
No i na koniec kurs dnia
. Nie widzę tutaj innego wyniku jak szybkie 3-0 dla Szweda, Robin pokazał się bardzo dobrze na początku tego sezonu, wygrana w finale Brisbane z Roddickiem była dla mnie bardzo przekonująca. Co prawda nawierzchnia nie jest za szybka jak wszyscy piszą, ale i tak będzie miażdżył serwisem i do tego ten fh, które mi w przypina &quot;łychę koparki&quot;. Starace no jak dla mnie idzie na ścięcie. Wiadomo jest to zawodnik, który prezentuje się najlepiej na kortach ziemnych, tutaj nie widzę żadnych atutów w meczu z Soderlingiem, serwis słaby, a przebijaniem za wiele nie ugra. Można śmiało typować 3-0 ✅ dla Szweda lub under 28,5 ✅, czy handi - 9,5 gema✅. Trochę nie wiadomą było dla mnie jak Robin będzie poczyniał sobie po rozstaniu z Magnusem Normanem, ale widać, że dobrze to funkcjonuje, bo jak to się mówi, kto stoi w miejscu ten się cofa i decyzja o zmianie coach była udana. Co do prognoz Robina w turnieju liczę na tutaj jego bardzo dobry występ i minimum pół finał z Nadalem, według mnie powinnien ograć Murray, a jeżeli Nadal nie będzie w trochę gorszej formie to i jemu pownien zacząć dobierać do skóry.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Tomic Bernard - Chardy Jeremy
AKO. 1.92 ✅


Chardy zaczął sezon bardzo źle, 2 bardzo wyraźne porażki ze średniakami. Tomic 18 latek z Australii, gra u siebie i na pewno chce zdobyć cenne punkty o rankingu i myślę, że rodacy mu w tym pomogą.

Russell Michael - Ebden Matthew
AKO. 1.86 ⛔


Tutaj też zagram na reprezentanta gospodarzy. Russel niech powoli na emeryturę się wybiera.

Nadal Rafael - Daniel Marcos under 25,5
AKO. 1.88 ZWROT​


Daniel i hard to nie idzie ze sobą w parze. Nadal nie będzie się przemęczał i powinien w expresowym tempie wygrać ten mecz.

Young Donald +5,5 gema - Cilic Marin
AKO. 1.86 ⛔


Bo nie trawie tego pseudo grajka Cilica. Niech szybko odpada, nie obroni punktów za ubiegłoroczny półfinał i spadnie daleko w rankingu tam gdzie jego miejsce.

Gulbis Ernests - Becker Benjamin
AKO. 1.44 ⛔


Różnica klas i do tego Becker z formą w lesie.

Seppi Andreas - Clement Arnaud
AKO. 1.59 ✅


Panie Clement, emerytura czeka.

A no i zapomniałbym najważniejszego

Nalbandian David - Hewitt Lleyton
AKO. 2.25 ⛔


Jak to Hewitt grający u siebie, będący w bardzo dobrej formie jest dogiem w spotkaniu z popełniającym sporo błędów Nalbandianem? Ja tego nie rozumiem i mam zamiar z takiego kursowego prezentu skorzystać
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Isner - Serra
powyżej 3,5 seta - 1,9
⛔6:3, 7:6, 6:3⛔

Jak dla mnie jest to typ warty uwagi. Isner jest teoretycznie faworytem, ale po tak niskim kursie (ok.1.16) bym go jednak nie tykała. Serra w zeszłym roku odpadł dopiero w 3-ciej rundzie z Murrayem, ogrywając po drodze Melzera i Nieminena. Myślę, że z Isnerem jest również w stanie powalczyć, a tym bardziej ugrać mu seta. Isner czasem miewa przestoje, które Serra powinien wykorzystać.

Nalbandian - Hewitt
powyżej 3,5 seta - 1,5
✅3:6, 6:4, 3:6, 7:6, 9:7✅

Tu również spodziewam się walki. Niby Nalbandian - według buków faworyt, ale nie wydaje mi się żeby ograł Hewitta aż w trzech setach. W Auckland Nalbi poległ dopiero w finale, w drodze do niego nie stracił nawet seta, no ale AO to już inna bajka i myślę że mała zadyszka może mu się przytrafić, chociaż nie skazuje Hewitta z góry na porażkę. Jak dla mnie będzie to raczej dłuższy mecz.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Miałem dzisiaj nic nie grać bo jeszcze mam &quot;Serbian Assalut&quot; na dzisiaj ale jednak jest parę fajnych typów na dzisiaj.
Cilić - Young @ 1.30 8/10 ✅ 63 62 61
Jakby nie patrzeć Marin to jednak chłop który jednak grać potrafi, a dzisiaj dostaję szansę by wygrać pierwszy mecz w sezonie.
Young no jestem jego obserwatorem już od dawien dawna i ciągle jest uznawany za młody talent, a w cyklu już jest parę lat, a ma dopiero 22 lata na karku.
Doświadczenie jako takie posiada lecz nie na najwyższe szczeble cyklu.
Jest leworęczny, płaski fh, 2bh serwis dosyć często under T wszystko ma wyszkolone na pewnym poziomie i widać od razu naukę w szkółce Nicka ale jednak afroamerykanowi brakuję jednak mocy przy uderzeniach i to jest chyba jedna z największych bolączek.
Pod okiem Boba Bretta Cilić poszedł w styl, chcę grać uniwersalniej niż wcześniej nawet czasami ładnie to wygląda lecz to przekłada się na wyniki które ostatnio byłe słabe, co najważniejsze Chorwat ma siłę która będzie ważna jak i potrafi przytrzymać wymianę łupnąć niezłego krosa, Young chociaż go lubię to nie będzie jeszcze czas by pokonać Cilića bo więcej błędów będzie popełniał o rok młodszy Amerykanin.
Ferrer - Nieminen @ 1.22 8/10 ✅ 64 63 16 62
David jak Montanies podniósł swój poziom lub powrócił do tego zapomnianego sprzed lat i potrafi wygrywać łatwe mecze, jak i wreszcie nawiązywać walkę z tuzami chociaż Londyn mógł to wszystko zamazać jak dzielnie grał podczas całego sezonu.
David to Hiszpańska rzeźba z tamtego roku tuż za Nadalem jego woleje polepszyły się bardzo już nie wspominając firmowych odwrotnych krosów forhendowych które były świetne do oglądania i co najważniejsze skuteczne.
Jarkko aktualnie wykorzystuję wszystkie szansę jakie ma żeby łapać punkty, szczególnie było widać to pod koniec sezonu gdzie z dnia na dzień przemieszczał się z kraju do kraju na etapie Azjatyckim za które zapłacił nie wygraną tytułu jak i teraz zapłacił porażką gdzie mógł powalczyć lepiej z Davydenką i w następnym mecz musiał kreczować.
Fin naprawdę zasługuję na pewno na TOP30, czasami nawet wyżej lecz jeśli uderzy mu coś i zaczną się jego przestoję, niezbyt mądre decyzję przy grze w polu lub przy serwisie czy nie wspominając o jego ciągłym jakimś pośpiechu, żeby wszystko było na teraz czy myśl tutaj o wygranym gemie, secie, meczu lub szybkim odrobieniu strat które gubią Fina.
W tym spotkaniu może być właśnie taki scenariusz że Hiszpan jak zwykle będzie próbować zabiegać Jarkko i wykorzystywać jego przestoję lub wymysły.
Isner - Serra @ 1.29 8/10 ✅ 63 76(8) 63
Francuz dla mnie jest już dziadem jak wielka rzesza starych Francuzów jak Gicquel, Clement czy Robert.
Jego 2bh chyba najfajniejsza i najlepsza broń to nie to samo co wcześniej jak i serwis to u Francuza nie jest potęgą.
Isner jest przez dużo ludzi mylony chyba że est dosyć bierny w swoich poczynaniach przy returnie jak Dr Ivo ale jednak nie, ponieważ podczas studiów w USA jego pierwszym sportem była koszykówka która znudziła go i wybrał tenis, dzięki temu Duży Jaś to nie jest chłop pokroju Karlovića który rąbnie od razu mocnym returnem lub zagra taktycznie krótkiego slajsa za siatkę i poleci do niej kończyć akcję.
John potrafi przytrzymać wymianę z końcowej linii do wolejów się nie kwapi lecz jednak do smeczów lub mocnego fh po wejściu w kort. A trzeba dodać że John opiera się na serwisie który jest jego mocną bronią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
No niestety te typy akurat nie weszły, choć było naprawdę blisko - szczególnie jeśli chodzi o Karlovic i Groth, ale muszę dodać, że od razu pisałem, że po prostu można je spróbować, a nie jest to żadne value. Za to zagrana przeze mnie za pewną stawkę żelazna &quot;10&quot; jest cały czas w grze i tego nie raczyłeś już zauważyć. Weszło: Kohlkschreiber, Federer, Montanes, Venus i Malisse i jest spora szansa na resztę.
Z typów na 2 dzien opócz Arn i wspomnianej &quot;5&quot;, a mianowicie Berankisa, Nadala, Ivanowic, Jowanowski oraz Giraldo polecam też zastanowić się nad zagraniem Szwedki Larsson @1,70 z Dominquez Lino oraz Alisy Cornet po kursie aż 2,00 z Vandeweghe + omawiany już tu na forum australijski dubelek, czyli Tomic i Hewitt - myślę, że to oni powinni być faworytami w swoich pojedynkach, choć wszystko w tych meczach jest zapewne możliwe. Trzeciemu z gospodarzy - Matosevicowi nie daje natomiast szans, ciekawy jestem, czy czwarty z Australijczyków - Ebden da radę.
Pozdrawiamm
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niewiem czemu Hell grasz na Cilica po tak śmiesznym kursie.Dla mnie to wogle nie jest opłacalne.Young błyskawicznie przeszedł kwale i widać,że nieźle się czuje w Australii a Chorwat imo jakoś dobrze nie gra ostatnio i zdecydowanie Amerykanin ma szanse go ograć.Kurs wyrośnięty na Younga wg i skorzystam.+5,5 po 1,80 do gry;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czas rozpocząć typowanie pierwszego Wielkiego Szlema w tym roku. Dzisiaj widziałem tylko mecz solidnego Kubota. Za niecałe dwie godziny rozpoczną się mecze w Melbourne więc przechodzę od razu do propozycji typów ;) :
Bernard Tomic - Jeremy Chardy 1 @ 1.89 (8/10) ✅
Mecz wydaje się dosyć ciężki do typowania, jednak wydaje mi się, że będący w takiej formie Chardy może mieć wielki problem. Rok temu także tragicznie rozpoczął sezon (4 porażki z rzędu) i wygląda na to, że znów po prostu nie trafił z formą na pierwszego szlema. Dla utalentowanego Tomica AO to prawdopodobnie najważniejszy turniej w sezonie, szansa na pokazanie się u siebie i wiele punktów rankingowych. Może jego tenis nie jest jeszcze idealny, ale widać w nim na pewno duży potencjał i za kilka lat powinien dobić do ścisłej czołówki. Francuz ma teoretycznie dużo atutów jak serwis, forhend, ale jak widać kompletnie brakuje formy. Widziałem mecze Tomica w Melbourne w poprzednich latach i za każdym razem pokazywał się ze świetnej, zupełnie innej niż zwykle strony. Na to liczę też dziś.
Blaz Kavcic - Kevin Anderson 2 @ 1.40 (7/10) ⛔
Tenis Andersona niby bez szału, ale jednak zarówno forhend jak i bekhend funkcjonują, potężne podanie, amerykańska szkoła tenisa i wyrósł nam bardzo solidny i regularny tenisista. Kavcic jeszcze niestety jest o lewel niżej.
Ryan Sweeting - Daniel Gimeno-Traver 1 @ 1.68 (5/10) ✅
Widziałem mecz Hiszpana z Bubką i na tym przede wszystkim opieram ten typ. Pokazał, że jest kompletnie bez formy, nic mu nie wychodziło, pogubił gdzieś swoją solidność. Sweeting w dodatku po kwalifikacjach, ograny na tej nawierzchni będzie miał szanse na wygraną. Teoretycznie tacy gracze jak Hiszpan nie powinni mu pasować, bo często nie wytrzymuje gry rywal rozrzuca go po korcie, ale nie sądzę by dał narzucić sobie styl gry tak słabego aktualnie zawodnika. Ma świetny serwis (głównie ten pierwszy) i solidny forhend. Do tego potrafi zaatakować słabszy drugi serwis rywala, tym bardziej Gimeno-Travera. To powinno wystarczyć.
Kilka słów o innych ciekawych spotkaniach, których typowania się jednak nie podejmuje, natomiast więcej typów w moim temacie ;)
Alejandro Falla - Feliciano Lopez
Trudno powiedzieć czy leworęczny Kolumbijczyk jest w formie (dwa razy ograł Machado), ale na pewno może sprawić problem Lopezowi. Falla potrafi być bardzo solidny, dużo przebija, a do tego potrafi ukąsić z forhendu. Jego serwis też stoi na niezłym poziomie. Lopez w szlemach w roku ubiegłym grał akurat bardzo solidnie i tutaj też spodziewam się jego awansu, ale może mieć problemy z walecznym Fallą.
Rafael Nadal - Marcos Daniel
Wiadomo, że wygra Rafa, ale czy będzie 6:2 6:2 6:2, czy 7:6 6:4 6:3 nie wiemy. Dlatego nie radzę typować zakładów u/o w pierwszej rundzie. Rafa ma czasem takie mecze gdzie daje pograć rywalowi, a gdy ten się rozpędzi potrafi go jednak zgasić. Czy dziś zleje szybko starszego kolegę, który nie ma nawet atutu w postaci świetnego serwisu? Można dla przyjemności zerknąć na grę Nadala przed kolejnymi rundami.

Dudi Sela - Juan Martin Del Potro

Chciałbym żeby Del Potro wrócił w wielkim stylu, a ostatnia porażka z Mayerem tylko zagraniem strategicznym przed AO, ale jakoś w to nie wierzę. Mimo to będę kibicował Argentyńczykowi. Sela jest solidnym rywalem dlatego kurs 1.35 nie może nas zadowalać.
Nalbandian - Hewitt
Zdecydowanie mecz dnia w Melbourne. Wydaje mi się, że wygra Hewitt, bo widziałem Nalbandiana dwa razy w zeszłym tygodniu. Jednak obaj panowie potrafią grać znakomicie, Hewitt nie ma szczęścia do tych losowań, nawet u siebie, czeka go kolejny ciężki mecz.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Na drugi dzień AO proponuję zestaw zdarzeń, które zagram razem w tasiemce za dość przystępna stawkę. Jako danie dnia upatruje 4 zwycięstwa zawodników, których krótko opisze poniżej
Isner - Serra
Typ: 1
Kurs: 1,22
Unibet
Tutaj zdecydowanym faworytem jest Amerykanin, który od miesiąca szlifuje formę na kontynencie australijskim. Wychodzi mu to na dobre i dlatego można rzec, że Wielki Jaś jest optymalnie przygotowany do sezony. Zagrał sobie chłopaczyna sporo meczyków, reprezentował kraj na Pucharze Hopmana (z dobrym skutkiem) Potem odpuścił turniej w Auckland odpadając w 2 rundzie z Nalbandianem. Chłop jak dąb to i serwis atomowy i to jest jego zabójcza broń. Oprócz tego potrafi nawiązać walkę w długich wymianach, bowiem mimo tego wzrostu jest to zawodnik ruchliwy i dynamiczny. Poruszanie po korcie nie sprawia mu problemu, bardzo regularny grajek.
O Francuzie niewiele można powiedzieć, tylko raz pojawił się na korcie , w oficjalnym meczu przed AO. Zaliczył porażkę z Bagietą po 3 setach w 1 rundzie w Brisbane. Nieoficjalnie zaliczył również wtopę w kwalach do ATP Auckland ze swoim rodakiem, niejakim Walterem (325 ATP). Ten fakt świadczy o tym że Serra jest bez formy. Ten niewysoki 30 latek nie jest potęgą serwisu, czym nie zaskoczy Johna. Myślę, że technicznie Amerykanin lepiej wygląda, forma też jak widać dopisuje i to Isnera zobaczymy w 2 rundzie
Ferrer - Nieminen
Typ: 1
Kurs: 1,17
Unibet
Tutaj patrzę na całokształt zawodników, ich doświadczenie w turniejach Wielkiego Szlema. Więcej atutów ma Hiszpan, który pokazuje, ze coraz lepiej gra na hc. Jest to bardzo wszechstronny gracz jeśli chodzi o odbicie, niezwykle ruchliwy i dynamiczny. Może serwis nie jest największą potęgą, ale na tyle skutecznie wykonuje ten element aby rywal miał problem z returnem. David pokazał, że forma od początku sezonu jest wysoka, wygrał turniej w Auckland. Chociaż nie uczynił tego efektownie to jednak efektywnie - wygrał i to się liczy.
Fin jest dla mnie trochę zagadka po tym ostatnim kreczu. Niby formę z końca ubiegłego sezonu utrzymał, ale brakuje mu świeżości, koncentracji a przede wszystkim doświadczenia z takimi rywalami jak Dawid. Jeśli chce skutecznie powalczyć z Hiszpanem musi się dzisiaj sporo napocić i przede wszystkim nabiegać. To jednak za mało na 7 rakietę świata. Elementy techniczne po stronie Ferrera, Jarrko nadrabia tylko serwisem i warunkami fizycznymi.
Giraldo - Machado
Typ: 1
Kurs: 1,14
Unibet
Portugalczyk Machado to głównie gracz nawierzchni clay i to głównie na tam odnosił jakieś sukcesy. Jednak były to głównie challengery w których zdobywał punkty. Nie pamiętam aby na którymś z turnieju cyklu ATP na ziemnych kortach Rui osiągnął jakis sukces, a na hc to już w ogóle. Zawodnik zagadka - bowiem nie wiadomo jaka jest jego forma od początku sezonu. Wydaje się kiepska w czym udowodnił Falla ogrywając go 2 krotnie, w Chenai i kwalach Sydney. W tamtym roku Rui nie przeszedł 2 rundy kwali do AO, w tym roku gra w turnieju głównym ale dalej nie zajdzie.
Giraldo gracz bardzo poukładany, szybki kąśliwy serwis, dobra gra z głębi kortu - dużo atutów aby ograć Portugalczyka i osiągnąć coś więcej w tym turnieju. Forma wydaje się optymalna, QF i SF osiągną w turniejach na Antypodach. Dzisiaj rozprawi się z Machado, dla którego sezon rozpoczyna się od turnieju na clayu
Anderson - Kavcic
Typ: 1
Kurs: 1,4
Unibet
Tutaj dla mnie faworytem jest zawodnik z RPA, moze nie jest on jeszcze mistrzem tenisowego rzemiosła, ale pojedynki na hc z takimi przeciwnikami jak Kavcic rozstrzyga na swoja korzyść. Równiez bardzo duży chłop, solidne przyłożenie serwisowe, pozostałe elementy też wychodzą, ogranie jest, forma również jest na dobrym poziomie.
Kavcic lepiej czuje się na typowych ziemniakach. Teraz niby ograny jest na hc, ale nikogo wielkiego w Chenai nie pokonał. Chardego bez formy i dziadka Kendricka, całość zweryfikował Berdych pokazując młodzianowi miejsce w szyku. Kwale do AO to już nie wypadły mu okazale, straszna nieregularność, set przegrany do 0 a za chwile wygrany do 0 z zawodnikami z dolnej półki. Blaz nie czuje tych kortów. W długich pojedynkach do 3 wygranych setów potrzebna jest regularność, której Słoweniec nie posiada, Kevin natomiast jak najbardziej. Przewiduje 3:1 dla Andersona, ale myślę, że to on zagra w kolejnej rundzie
Cały pakiecik spotkań daje AKO 2,28 i śmiało postanowiłem go zagrać. GL !!!
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Daję jeszcze jeden suchy typ, bo mi się nudzi czekając na rozpoczęcie spotkań i tak sobie przeglądam ofertę
Muller G. (Lux) - Stadler S. (Ger) typ powyżej 39,5 gema @ 1.90 6/10 ⛔⛔⛔
typ Tie Break w meczu - TAK @ 1.66 8/10 @ Bet365 ✅✅✅

Spotkanie Mullera z leworęcznym Niemcem myślę, że mecz powinien w spotkaniu być napewno jakiś tb, a także powinno potrwać dłużej niż 3 sety. Muller to przede wszystkim jego atomowy serwis i na tym jego gra generalnie polega, śledząc spotkania z jego udziałem mam wrażenie, że jego plan to dojechać serwisem do tb, no chyba, że rywal pomoże to ewentualnie wtedy przełamać. Stadlera nie miałem przyjemności oglądać na żywo, jednakże patrząc na wyniki to kwali to serwis raczej dobrze funkcjonuje i przeszedł je gładko bez straty seta. Muller na 8 setów rozegranych w kwalifikacjach 3 tie-breaki oraz 2 przegrane sety. Patrząc na nie tak dawną historię spotkań Stadlera z graczami taki jak Brown, czy R. Ram, czyli opierającymi podobnie jak Gilles na serwisie również miały miejsce tb.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Young, Donald - Cilic, Marin
Typ: over 38 games
Kurs : 2,02
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-18 02:15
Analiza:
Zdecydowałem sie na ten typ poniewaz wiem jak obaj panowie grają , co po nich można sie spodziewać i orientuję sie mniej wiecej w jakich są formach.
Cilic zagrał tylko w jednym turnieju w tym roku i odpadł już w pierwszej rundzie z Japończykiem Nishikori 6-4, 6-7 (0-7), 2-6 .OD dłuższego czasu Cilic nie ma tej formy z której go wiekszośc kojarzy,gdy grywał na równi z Del Potro czy Fedkiem.
Porażka z japończykiem pokazuje że jeszcze sporo pracy na treningach by Marin grał jak z tych najlepszych czasów.
Serwis to nadal atut Cilicia, potrafi rozprowadzić akcje po serwisie i skutecznie ją zakończyć. Problemem są niewymuszone błędy ,których Cilic robi bardzo duzo.
Dziś czeka go spore wyzwanie bo Donald Young , to przyszłosc tenisa amerykanskiego,który czesto grywa jednak w challengerach.
Cilic jest faworyzowany przez bukmacherów ale ja spodziewam sie równej walki i bardziej skłaniał bym sie ,że to Amerykanin wygra to spotkanie.
Jednak wole puścić typ ,którego sie za bardzo nie obawiam bo powinien spokojnie wejść.
Stawiam na over 38 gemów w tym spotkaniu.Spodziewam sie conajmniej jednego tie breaka i conajmniej 4 setów, 38 gemów daje taki luz że gdy bedzie tie break to jeden set moze być luźniejszy z np.8 gemami.
Liczac gemy powiedzmy ze minimum zobaczymy taki wynik 7:6 3:6 3:6 2:6 co daje nam w sumie 39 gemów a to moim zdaniem jest minimum.
Donald gra ostatnio bardzo dobry tenis, bardzo dobrze przy własnym serwisie co jest bardzo wazne. Young to 21 latek z bardzo dobrymi warunkami 1.83 m wzrostu i 73 kg wagi.Serwuje bardzo dobrze, srednio w kwalifikacjach wygrywał 82% piłek z pierwszego serwisu, a pokonał i to bez problemów Dieter Kindlmanna czy Van Der Merwe ,którzy do złych tenisistów nie należą. Polecam grać over 38 lub ze Donald zdobedzie przynajmniej jednego seta po bardzo dobrym kursie.
Typ powinien wejsc luźno ,gdy na korcie nie bedzie jakiś nadzwyczajnych przygód.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Mamy za sobą właśnie pierwszy mecz głównego kandydata do tytułu. Co można powiedzieć o tym meczu. Tak na prawdę niewiele. Rafa raz za razem bez żadnych problemów przełamywał Daniela który w trakcie pierwszego seta nabawił się jakiejś kontuzji kolana. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 6:0 5:0 i jedyne co można na razie stwierdzić o grze Nadala to zdecydowanie to że nie siedział mu serwis. Nie znam dokładnych statystyk ale po pierwszym secie skuteczność pierwszego serwisu oscylowała w okolicach 53% czy coś takiego. Nawet kontuzjowany Marcos miał skuteczność powyżej 60%. Faktyczną formę Rafy będzie można jednak ocenić dopiero w następnym meczu, no chyba że znowu trafi na kogoś słabego z kontuzją.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Właśnie skończyłem oglądać spotkanie Gulbisa. Łotysz z taką głową może zapomnieć o światowej czołówce. Pierwszy set jeszcze wyglądał jako tako. W kolejnych było już tylko gorzej. Dużo błędów własnych, piłki posyłane w siatkę... a przecież Becker nic wybitnego nie grał. ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom