>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
No ale Djokovic nie wytrzyma przecież, on w ogóle nie ma kondycji... Przepraszam, ale takie argumenty to o kant dupy potłuc. Zresztą na samą logikę, wieczorem nie ma bata żeby było 40 stopni. Kolega wyżej napisał, że będzie 20 parę i tak będzie. Amen.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
3 proste sety Djokovic - pierwsze pilki tylko utwierdzaja mnie w tym przekonaniu, Serb jest 3 razy szybszy od pasywnego Murraya, rozstrzela go, Djoko to tenisista z dużą wyobraźnią i pasję, i jest konsekwentny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djoko wygral AO, policzyl ktos juz punkty w rankingu, przeskoczy na 2 miejsce ?
Nie przeskoczy, nadal pozostanie na 3.
No i tak jak się spodziewałem, gładkie 3:0 i pojazd jak po burej suce. Aż czasami mnie dziw bierze, jak można mieć tak odmienne zdania. To tak jakbym napisał, że Real gra lepiej od Barcelony. Dziwi mnie, że ludzie nie widzą kto jest lepszy, kto kogo ograł.
A takie posty &quot;szkot powinien wygrać&quot; nie wiem co robią w tym temacie.
Gratuluje wszystkim typu, widać kto był lepszy. Chociaż w 3 secie Murray powalczył, ale chyba za późno.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Brawo Djoko, może teraz zacznie wreszcie takie regularne występy, bo tutaj pokazał, że trzeba sie z nim liczyc bedzie. Mecz dobry, zgodnie z planem szybkie 3:0. Murray nie istniał. Novak go zjadł, był lepszy pod każdym wzgledem, a podobno miał być słabszy kondycyjnie itp. To co trzeba zaczać znów zarabiać kase, bo Pan Szkot was troche delikatnie mówiąc &quot; oszukał&quot; ?
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Wygrał zdecydowanie najlepszy w przekroju całego turnieju.
Wynik 3:0 dla Djoko nie pozostawił złudzeń,kto może być nr.1 (w niedalekiej przyszłości)
Mam nadzieję ,że niektórzy userzy z forum dostali lekcję pokory i w przyszłości ugryzą się w język komentując (przewidując ) wydarzenia na korcie!
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Tak jak pisałem przed meczem dzisaj wszystko się sprawdziło forma obydwóch graczy była zupełnie inna grałem na live w pierwszym secie przy stanie 3:3 kurs nie za wysoki 1.55 no ale zawsze parę złotych wpadło ???? chciałem bardziej wyczekać na lepszy kurs ale nie było za bardzo jak gra była widoczna i czułem że Nole go przełamie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No Novak Djokovic pokazał klasę, zasłużył, przyznam, że nie darzę jego sympatią lecz grał w tym turnieju świetny tenis, będzie groźny dla Nadala i Federera. Kto wie przy kontuzjach Nadala to właśnie Novak może być nr 1 w przyszłości w rankingu. A co do przyszłości to nie zmienia to faktu, że już na RG jeżeli Nadal będzie bez kontuzji i nie w jakiejś rewelacyjnej formie a po prostu w dobrej dyspozycji to nikt nie ma z nim szans, ale już na Wimbledonie sprawa zwycięstwa będzie otwarta dla kilku tenisistów.
PS. Szkoda Nadala i jego kontuzji, bo finałowy mecz z Djokovicem byłby niesamowity, niestety Murray nie wytrzymuje presji, ma potencjał ale jak ktoś napisał on może nigdy nie wygrać GS i ja się tu przychylam, dla mnie nie ma on mentalności zwycięzcy jaką ma Nadal , Federer i teraz pokazuje Djokovic.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Cytat:
Napisał anapolon -&gt;
Djoko wygral AO, policzyl ktos juz punkty w rankingu, przeskoczy na 2 miejsce ?
Nie przeskoczy, nadal pozostanie na 3.
Federer 7965 Novak 7880 , jeśli się nie pomyliłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1

rooney1

Użytkownik
No Novak Djokovic pokazał klasę, zasłużył, przyznam, że nie darzę jego sympatią lecz grał w tym turnieju świetny tenis, będzie groźny dla Nadala i Federera. Kto wie przy kontuzjach Nadala to właśnie Novak może być nr 1 w przyszłości w rankingu. A co do przyszłości to nie zmienia to faktu, że już na RG jeżeli Nadal będzie bez kontuzji i nie w jakiejś rewelacyjnej formie a po prostu w dobrej dyspozycji to nikt nie ma z nim szans, ale już na Wimbledonie sprawa zwycięstwa będzie otwarta dla kilku tenisistów.

PS. Szkoda Nadala i jego kontuzji, bo finałowy mecz z Djokovicem byłby niesamowity, niestety Murray nie wytrzymuje presji, ma potencjał ale jak ktoś napisał on może nigdy nie wygrać GS i ja się tu przychylam, dla mnie nie ma on mentalności zwycięzcy jaką ma Nadal , Federer i teraz pokazuje Djokovic.
nie sadze mimo wszystko zeby novakowi udalo sie wskoczyc na 1 miejsce, generalnie tak jak mowisz nadal bierze paryz, wimbledon to szansa na powrot rogera i roda, ale mimo wszystko sadze ze tez wezmie to rafa,na uso moze byc roznie, byc moze djokovic
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Federer 7965 Novak 7880 , jeśli się nie pomyliłem
ile bdzie mial w takim razie Rafa Nadal punktow ?

szkoda ze djoko nie przeskoczy federera, juz sie nie moge doczekac kiedy federer wyskoczy z pierwszej 5, ale to raczej nie predko sie stanie:;/:
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wszystkim, którzy zagrali na Srba - gratuluje. Djoko po US Open sygnalizował, że idą &quot;jego czasy&quot;. Wygrana z Francuzami w Pucharze Devisa, jak sam powiedział odmieniły go jako sportowca i człowieka. W tym turnieju szedł jak burza. Wspaniałe wygrane z Berdychem i Fedem. W finale zagrał doskonale - w tym momencie jest najbardziej poukładanym grajkiem - począwszy od umiejętnosci tenisowych, motorycznych,techniczno-taktycznych a skończywszy na mentalnych. Andy zagrał ponizej oczekiwań. Szkot znany jest z tego że nie odpuszcza i walczy do końca. Dzisiaj jednak wyglądał beznadziejnie we wszystkich aspektach. Kurs 1.70 był jak wisienka na torcie ! Andre@


---
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Co najwazniejsze wyciagnal wnioski ze slabszych swoich spotkan i &quot;aktorzenie&quot; ograniczyl do minimum. Jest maksymalnie skoncentrowany niemal nonstop na korcie oraz poprawil wyraznie wydolnosc i atletyke(?). Rzeczywiscie nadchodza jego czasy... Brawo Nole!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom