>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
T 0

top

Użytkownik
Właśnie skończyłem oglądać spotkanie Gulbisa. Łotysz z taką głową może zapomnieć o światowej czołówce. Pierwszy set jeszcze wyglądał jako tako. W kolejnych było już tylko gorzej. Dużo błędów własnych, piłki posyłane w siatkę... a przecież Becker nic wybitnego nie grał.
Wydawało się, że Ernest jednym z bardziej pewnych typów na dzisiejsza noc, no ale zawiódł i nie dał zarobić ???? Tegoroczny AO może obfitować w kilka podobnych niespodzianek...
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Wydawało się, że Ernest jednym z bardziej pewnych typów na dzisiejsza noc, no ale zawiódł i nie dał zarobić ???? Tegoroczny AO może obfitować w kilka podobnych niespodzianek...
Szczerze to jestem troszkę zaskoczony, że wszyscy tak polecali granie Łotysza, fakt chłop ma nieprzeciętny talent, ale jego przeciwnik to nie byle ogórek po za tym gracz preferujący bardziej twarde nawierzchnie. Po za tym Gulbis ma najwidoczniej jakieś problemy psychiczne przed każdym ze szlemów jest podawany w gronie graczy, którzy mogą namieszać w turnieju, a za każdym razem kończył w poprzednim roku AO,UO,RG w pierwszej rundzie i również teraz tradycji stało się zadość.
 
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
Witam! Chciałbym się spytać czy ktoś wie cokolwiek na temat Wawrinki. Kurs na niego idzie w górę. Planowałem go dzisiaj zagrać ale zaczynam się zastanawiać czy nie złapał jakiegos urazu. Niestety nie oglądałem jego pierwszego meczu. Za każde info będę wdzięczny! BTW. Co myslicie o meczu F. Mayera? kurs 1.5.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam! Chciałbym się spytać czy ktoś wie cokolwiek na temat Wawrinki. Kurs na niego idzie w górę. Planowałem go dzisiaj zagrać ale zaczynam się zastanawiać czy nie złapał jakiegos urazu. Niestety nie oglądałem jego pierwszego meczu. Za każde info będę wdzięczny! BTW. Co myslicie o meczu F. Mayera? kurs 1.5.

nie złapał urazu, po prostu spadek kursów na Dimitrova
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Simon Gilles - Federer Roger -2,5 seta
AKO. 1.55​

Jak spojrzałem na h2h, to byłem lekko w szoku. 2:0 na korzyść Simona, ale to było dość dawno, w czasach, gdy Simon był w życiowej formie, ale forma po pewnym czasie odeszła i już nigdy nie wróciła. Teraz nie wyobrażam sobie innego wyniku jak łatwe zwycięstwo Rogera. Szwajcar od początku sezonu sygnalizuje wysoką formę. Pewnie wygrał turniej w Doha, w 1 rundzie AO oddał rywalowi tylko 5 gemów, więc od początku pełna koncentracja i nie mowy o żadnym lekceważeniu przeciwników. Simon też niby wygrał turniej w Sydney, ale to w dużej mierze była zasługa jego przeciwników, którzy pomagali Francuzowi jak tylko mogli. Forma Simona nie jest tak dobra jak mogą sugerować wyniki i nie powinien sprawić większych problemów Federerowi.

Almagro Nicolas - Andreev Igor
AKO. 1.57​

Kolejny raz zaufam Almagro i mam nadzieję, że się na tym nie przejadę. Takich rywali jak Andreev, Hiszpan powinien pokonywać na jednej nodze. Talentem bije Rosjanina na głowę. Igor od dłuższego czasu jest pod formą, w każdym spotkaniu popełnia masę błędów. W 1 rundzie zwycięstwo 3:0, ale z kim? Z Volandrim, który jaki widzi hard, to ucieka jak może najdalej. Teraz rywal o parę klas mocniejszy. Almagro praktycznie w każdym elemencie mocniejszy od Rosjanina i jak nie będzie zbytnio pajacował to to się skończy 3:0.

Roddick Andy -2,5 seta - Kunitsyn Igor
AKO. 1.35​

Kurs może nie zachwyca, ale nie widzę tu innej opcji jak łatwe zwycięstwo Amerykanina. Kunitsyn w poprzedniej rundzie wygrał ze śmiesznym Przysiężnym. Łamali się tam co chwilę. Roddick to wiadomo, świetny serwis plus regularna gra z głębi i to na dzisiejszego rywala w zupełności wystarczy. W poprzedniej rundzie rozbił Hajka oddając mu 5 gemów, dzisiaj nie powinien stracić wielu więcej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stakhovsky, S - Kubot, L
Typ: 1
Kurs: 1,52
Buk: Unibet
Stawka: 3/10
Nieoczekiwanie H2H na korzyść Polaka 0:2. No ale mnie te staty nie przerażają, ponieważ to Sergyi robi wyrazne postępy z miesiac na miesiąc i jak dla mnie jest lepszym zawodnikiem od Polaka. Łukasz turaj w 1r grał prawdziwy horror z Quareyem z którym wygrał w 5 setach, Ukrainiec poradził sobie z Brandsem gładko w trzech partiach. Dzisiaj w nocy spodziewam się dominacji Ukraińca, swoje podania powinien wygrywać gładko a przy serwisie Łukasza na pewno będzie mieć nie jedną szanse na przełamanie. Kubot ma mase punktów do obrony ale On dobrze wiedział, iż ich obrona jest wręcz nie realna, gdyby Sam był w optymalnej formie to Polak już byłby poza turniejem, ale dzisiaj już sie z nim pożegna...
Tipsarevic, J - Verdasco, F
Typ: 2
Kurs: 1,66
Buk: Unibet
Stawka: 4/10
Tutaj buki chyba oszalały! Takie kurs, ja nie pytam czemu biorę i gram grubo u siebie
Widziałem obszerne fragmenty meczu Verdasco tutaj w 1r z Schuttlerem. Hiszpan wyglądał bardzo dobrze, świetnie serwował, grał bardzo mocni i pewnie - nie dał najmnieszych szans Niemcowi, który kelnerem przecież nie jest! Janko pokonał Zvereva ale co z tego? Dzisiaj czeka go rywal z innej, najwyższej półki. Wszytskie opinie mówiące, iż Fernadno jest bez formy można włożyć między bajki, liczę na dobry występ w tym turnieju, dzisiaj to tylko kolejny etap, zdziwie sie jak starci seta! Vamos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gju 134

gju

Użytkownik
llodre mozna grac, ale raonica to ja bym nie nazwał jakimś kwalifikantem. chłop jak dąb, robi postępy, wyniki co raz lepsze, petardowy serwis i niezła koordynacja, a nard mu leży najbardziej. zupełnie nieanonimowa postać.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dziś największą niespodziankę wyciął Anderson.
Troicki - Mahut 1 (1.2)✅✅✅ jestem przekonany, że Troicki sobie poradzi z Mahut. to AO więc Victor nie wytnie żadnej nieprzewidywalnej akcji. od początku sezonu wyróżnia się w ATPtour. serwis Mahut nie będzie dużym problemem dla Serba.
Mayer - Nishikori 1 (1.48)⛔ Florek wyrolował dosyć gładko Davydenko, który już zaczął się ogarniać po problemach ostatnio sezonowych co pokazał wygrywając parę bardzo fajnych spotkań. Kei to duży talent cały czas, ale Florian w formie to poziom, którego nie dosięgnie Japończyk. Serwis siedzi, koncentracji nie powinno zabraknąć.
Almagro - Andreev 1 (1.58)✅✅✅ typ przeciwko Andreevowi, któremu osobiście nie wróżę już nic lepszego niż to co pokazywał w ostatnim sezonie. za dużo brakuje, żeby pokonać takiego grajka jak Almagro. Jak wiemy jedynym problemem Hiszpana jest głowa. ale ona &#39;włącza&#39; się dopiero z zawodnikami przynajmniej 2klasy lepszymi w takich turniejach więc stawiamy stawiamy ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Rok temu to Troicki był dużo gorszym zawodnikiem niż obecnie.
Stachowski (-1,5s) - Kubot typ: 1 kurs: 2,00 Unibet ✅

Co tu dużo pisać. Druga część tamtego sezonu słaba dla obydwu zawodników. Początek bardzo solidny Ukraińca i słaby Polaka. W pierwszej rundzie Kubot zagrał jeden z najlepszych spotkań w życiu i pokonał Querrey&#39;a. Nie chce mi się wierzyć, żeby zagrał drugi z rzędu mecz na takim poziomie. Jeżeli nie wyjdzie Kubot z poprzedniego meczu, tylko &quot;standardowy&quot; szanse powodzenia typu 80-20. Obawiam się jedynie przełamania psychicznego Kubota, ale już bywało, że po świetnym meczu kolejny grał katastrofalnie.
PS.
Nie rozumiem masówki na Almagro - nic specjalnego nie prezentuje sobą, a Rosjanin powoli powraca do swojej wysokiej formy. Value po stronie Igora
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Janko Tipsarević - Fernando Verdasco 2 @1,48
Wiem, że wchodzę tym typem na grząski grunt. Tipsarević to solidny gracz, który niejednemu z nas pewnie już psuł kupony. Tym razem jednak myślę, że Verdasco zdoła go pokonać. W turnieju w Sydney przed AO Verdasco wypadł słabo, przegrywając szybko z Beckerem. Teraz w pierwszej rundzie bez wysiłku pokonał Schuttlera. Jakby nie patrzeć, Verdasco talentem przewyższa Tipsarevicia, Hiszpan jest w czołowej dziesiątce rankingu ATP. Na kortach w Melbourne zanotował swój najlepszy występ w wielkim szlemie. Co dziwne, bo jego ulubioną nawierzchnią jest cegła, jednak na hardzie radzi sobie całkiem nieźle. Liczę, że Verdasco wytrzyma psychicznie i wygra.

Nicolas Almagro - Igor Andreev 1 @1,42
Wszystko już zostało powiedziane. Almagro jeśli zagra na swoim poziomie, to wciągnie Andreeva nosem. Rosjanin gładko wygrał w pierwszej rundzie, ale z Volandrim który na hardzie wygląda przynajmniej śmiesznie.
Obydwa typy dają AKO 2,10, i zagrałem je sobie dzisiaj.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Erlich/Ram - Fleming/Hutchins @ 1.50 5/10 ✅ 46 62 62
Miały być deble i są tutaj typ na powracająca jedną z najlepszych teamów deblowych czyli Daviscupowa ekipa Erlicha i Rama która grała ze sobą jakieś sześć lat i po lekkiej rozłące znowu będą grać ze sobą, a sukcesów mieli już trochę na koncie jak np. ten najważniejszy AO w &#39;08 r.
Dodatkowo można dodać że ta ekipa zagra u siebie z naszą Frytką/Matką w DC, a to spotkanie już nie długo i Szlem może przysłużyć jako trening przed rozgrywkami międzypaństwowymi.
Przeciwnikami będzie o dziwo jak dla mnie nowa para Fleming/Hutchins przy pierwszym myślałem że odznaczy się w parze z Kenem Skupskim lecz poziom na ATP był za wysoki jak w i challengerach nie szło im za dobrze.
Hutchins występował w DC dla WB od paru lat lecz jednak każdy jego mecz to porażka nie sądzę by już na AO Brytyjczycy zgrali się na tyle by konkurowali z parą tak dobrze zgrana sprzed lat jak np. powracająca inna para Bhupathi/Paes.
Dasco - Tipsarević @ 1.66 5/10 ✅ 26 46 64 76(0) 60
Podzielam opinie @Widza ogólnie nie trafie Dasco i gram go raczej raz na rok ale tutaj trzeba spróbować Hiszpana. Dasco z Schuettlerem i tak grał na pół gwizdka szybko łamał Niemca, a później bez nerwów trzymał swoje gemy jak i spotkanie.
Tipsarević jest nieobliczalny potrafi pokonać tuzów rankingu, a zaraz przegrywać z byle kim. Sam ostatnio mówił że z jego psychiką nie jest dobrze przed meczem z X-Manem w Chennai co potwierdził przegrywając w trzech setach.
Jeśli Dasco wreszcie ma się ruszyć to chyba wreszcie na początku sezonu i na tym turnieju co nie tak dawno zaliczył tutaj epicki półfinał.
Malisse - Montanes +5.5g @ 1.80 5/10 ⛔ 64 61 60
Odnoszę wrażenie że rynek ciągle jakoś nie chcę uwierzyć w to że przy Montanesie nie można ciągle przyklejać mu łatki gracza tylko na clay.
Kolejną sprawą jest to że jednak handicap jest ustawiony myślę o ciut za dużo jak na takiego rywala jakim jest X-Man.
Belg najlepsze lata ma za sobą choć na początku sezonu z niezłej strony pokazał się w Indiach, chłop ma dobry fh gra często z końcowej linii lecz też potrafi być agresywnym zmusić rywala do błędu czy grać przy siatce, jest dosyć uniwersalny lecz jednak w tym wszystkim myślę że brak mu siły.
Hiszpan siłę ma jak i jest jednym z najlepszych defensorów w tourze według mnie, u niego jak i u większości Hiszpanów nie ma straconej piłki i to może być dobrą taktyką na Belga by go zamęczyć bo w finale z Wawrinką w Chennai dużo sił stracił na urwanie seta po czym już kompletnie nie istniał na korcie.
Dodam na sam koniec że z powodów osobistych muszę skreczować z udziału w życiu forum na jakiś czas.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Berdych Tomas - Kohlschreiber Philipp

Zapewne przed samym AO odpuściłbym granie tego spotkania chociaż uważam, że Berdych jest lepszym tenisistą to Kohlschreiber kojarzy mi się z walczakiem i pozostawia dobre wrażenie. Na dzień dzisiejszy sprawy mają się tak, że Kohlschreiber stracił trochę w moich oczach męcząc się z Tobiasem Kamke. Wiem, że mógł mieć słabszy dzień, ale mimo wszystko pozostawił złe wrażenie, natomiast Berdych pewnie odprawił 3-0 Crugnolę, ale tutaj inaczej być nie mogło. W bezpośrednich pojedynkach 5-1 dla Czecha chociaż właśnie w ostatnim pojedynku lepszy okazał się Niemiec w 2009 roku w Montrealu. Przed AO Philipp pokonał Seppiero, Berlocqa i Granollersa-Pujola, czyli zawodników, z którymi przegrywać mu nie wypada na hardzie, natomiast przegrał z Karlovicem i Ferrerem, a jak się okazało wczoraj Ivo odpadł już w pierwszej rundzie AO ze swoim rodakiem Ivanem Dodigiem co pozwala mi śmiało stwierdzić, że Karlovic był po prostu bez formy. Dzisiaj Berdych będzie serwował mocno i mam nadzieję, że nie da się przełamywać znacznie niższemu Niemcowi, a sam zaliczy parę udanych brejków i wygra to spotkanie. Typuje wygraną Berdycha.


Roddick Andy - Kunitsyn Igor

Podobno dokładnych wyników się nie typuje i jakby nie patrzeć dla takiego Roddicka liczy się awans do kolejnej rundy, ale z drugiej strony czym szybciej skończy mecz tym teoretycznie mniej sił straci. W pierwszej rundzie pewnie odprawił Jana Hajka nie pozostawiając mu żadnych złudzeń. Andy wydaje się być w optymalnej formie, przed AO grał w jednym turnieju w Brisbane gdzie doszedł do finału, w którym przegrał z Robinem Soderlingiem. Kunitsyn przed AO próbował swoich sił w Sydney, ale już na samym wstępie przegrał 2-0 z Bernardem Tomiciem, a w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema wygrał 3-1 z naszym rodakiem Michałem Przysiężnym i nadal jestem zdania, że nie był to jakiś wielki wyczyn, bo po prostu Polak nie postawił wysoko poprzeczki. Moim zdaniem Andy nie da się dzisiaj przełamać ani razu, a sam spokojnie w każdym secie pokaże wyższość nad Rosjaninem i bez żadnych przeszkód i zbędnego przemęczania się w trzech setach wygra to spotkanie. Typuje wygraną Roddicka 3-0.

Gil Frederico - Monfils Gael

Pojedynek zawodników, których spotkań nie typowałem w pierwszej rundzie, bo czułem, że coś będzie nie tak. O pojedynku Monfilsa z De Bakkerem pisałem z Hellraiserem i słusznie odradził mi typowania tego spotkania, bo Holender posiada znakomite umiejętności i zawsze jest w stanie sprawić niespodziankę, był blisko, ale tak się jednak nie stało i po pięciosetowym meczu w dalszej rundzie mamy Francuza. Podobnie miała się sytuacja z Gilem, który pojedynkował się z Cuevasem i również zawodnicy spędzili trochę czasu na korcie, faworytem był Cuevas i ludzie też na niego stawiali, ja od początku odpuściłem typowanie tego meczu i słusznie. Dzisiaj natomiast postanowiłem zagrać na Monfilsa po marnym kursie, ale pewność wydaje mi się bardzo wysoka, Gael to świetny defensor, który znakomicie porusza się po korcie i naprawdę nie widzę innego rozwiązania jak pewna wygrana z Portugalczykiem, któremu zabraknie jakichkolwiek atutów. Typuje wygraną Monfilsa.

--------------------------------

Do tego na trzeci dzień Australian Open dokładam trzy typy, w których moim zdaniem nie będzie szybkich trzysetowych rozstrzygnięć. Verdasco, Stakhovsky i Mayer są faworytami swoich meczów jednak nie zdecydowałbym się postawić pieniędzy na tą trójkę graczy, ponieważ wierzę w umiejętności ich rywali, a konkretniej kolejno są to Tipsarevic, Kubot i Nishikori. Z tego mojego rozwiązania wyszło całkiem przyjemne ako i mam nadzieję, że rano będę zadowolony.


Jeśli ktoś chce zobaczyć dokładne kursy i bukmacherów, u których grałem zapraszam do mojego tematu TUTAJ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mataz 1

mataz

Użytkownik
Witam wczorajszy dzień przyniósł porażki ze strony Ebden i Gulbisa, pierwszy pokazała ogromną ilość niewymuszoną ilość błędów i brak głowy mając dwukrotnie serwis w 4 secie z przełamanie od razu go oddał. Gulbisa meczu nie śledziłem, ale potwierdziła się obawa, że w ważnych momentach zawodzi i jak tak dalej pójdzie to rozmieni swój talent na drobne, Becker pomimo bardzo słabej zwłaszcza pierwszej części zeszłego sezonu całkiem fajnie sobie poczynia teraz.
Typy na trzeci dzień AO
Almagro-Andreev typ 1 @ 1.59 @ 8/10 ✅✅✅
typ Almagro handi -1,5 seta @ 1.95 @ 5/10 ⛔⛔⛔
typ Almagro handi -3,5 gema @ 1.85 @ 5/10 ⛔⛔⛔
Spotkanie dwóch tenisistów, którzy mają odmienne tendencje w ostatnich sezonach jeśli chodzi o progres gry. Almagro bardzo duże postępy i z drugoligowego hiszpańskiego gracza stał się zawodnikiem o wysokich aspiracjach. Najlepsze wyniki osiągał na kortach ziemnych, ale jego gra jak najbardziej nie jest pozbawiona atutów na korty twarde, bardzo dobry serwis, niezłe uderzenia kończące generujące winnery, nie wiem jak będzie wyglądał w dłuższych wymianach z Igorem, gdyż gra Nicolasa nie jest pozbawiona także niewymuszonych błędów. Andreev to gracz, który przez ostatnie 2 sezony znacząco obniżył loty, zdarzały mu się nawet wpadki na turniejach niskiej rangi, także nie liczę na jego nagły powrót do wybitnej gry tu na szlemie W pierwszej rundzie ograł Włocha Volandri&#39;ego, lecz w statykach jego przewodnik w sumie 14 bp z czego 6 wykorzystanych, więc przy tym poziomie Almagro powinien mieć szansę na jego przełamanie. Nicolas znacznie poprawił swoje mentalne przygotowanie do spotkań, bo kiedyś było z tym krucho, lecz jednakże czasem miewa przestoje i może być to jedyna szansa dla Igora, lecz nie widzę innego wyniku jak maksymalnie 3:1 dla Hiszpana także handi -1,5 seta też wydaje się dobrą opcją.
Malisse-Montanes typ 1 @ 1.35 @ 9/10 ✅✅✅
typ Malisse handi -5,5 gema @ 1.79 @ 5/10 ✅✅✅
typ Malisse nadi -1,5 seta @ 1.72 @ 6/10 ✅✅✅
Belgijski wirtuoz kontra hiszpański rzemieślnik i wynik tutaj też wydaje mi się, że może być tylko jeden. Xavier bardzo dobrze wszedł w sezon osiągnął finał w turnieju w Indiach, gdzie urwał seta Wawrince. To gracz, który posiada bardzo ciekawy repertuar zagrań, potrafi mieszać rotację, a jego serwis także funkcjonuje jak należy. Z drugiej strony Albert specjalista od kortów ziemnych i jego grę można opisać jak solidna przebijanka, także poza swoją regularnością w wymianach jego gra na torach twardych nie robi specjalnego wrażenia. Montanes ma fatalny bilans w meczach na kortach twardych w wielkich szlemach, poprawił go przez zwycięstwo nad Przysiężnym w ostatnim US Open, ale wtedy mecz tak naprawdę przegrał Ołówek, a nie wygrał Albert. W pierwszej rundzie Xavier gładko pokonał 3:0 innego hiszpańskiego ceglarza Andujara, a Montanes meczył z Niemco-Jamajczykiem Brownem, gdzie wygrywał 2:0 w setach, lecz ostatecznie wygrał dopiero po 5 secie. Malisse prezentował się już bardzo dobrze w lecie zeszłego sezonu na koniec miał trochę gorszych występów, ale sądzę, że miało na to wpływ fakt o śmierci jego matki przez co wycofał się ze startów bodajże na 2 tygodnie, więc pewnie do treningów też nie miał wtedy głowy. W tym sezonie wszystko już funkcjonuje jak należy także liczę na pewną wygraną pół finalisty Wimbledonu z roku 2002.

Llodra/Zimonjic-Anderson K./Hanescu typ 1 @ 1.35 @ 7/10 ✅✅✅

No tutaj nowa para deblowa Llodra i Zimonijic z jeden strony nie wiadomo jak będzie wyglądać ich gra do końca, bo to ich pierwszy turniej razem; widzę że mieli tylko jeden występ w 2003 roku wspólnie, jednakże umiejętności s&amp;v bez żadnych wątpliwości są po ich stronie, napewno dla Zimonjica jest to o niebo lepszy partner do debla, niż Troicki. Llodra ładnie zaprezentował się w singlu serwis poprawnie funkcjonuje. Anderson i Hanescu to dwa drągale, które mogą postraszyć ich jedynie serwisem. Z turniejem singlowym Kevin i Victor już się pożegnali, więc liczę tutaj na podobną sytuację. Zwłaszcza Andreson jest dla mnie graczem przeciętnym, który straszy tylko serwisem, a w wymianach popołenia wiele ue, w singlu wystarczył na niego Kavcic, który potrafi utrzymać piłkę w wyminie, a dla Andersona to już spory problem, na nie korzyść gracza z RPA jest także strona mentalna przegrywając dwa tie breaki ze Słoweńcem. W US Open Anderson i Hanescu wyeliminowali zwycięzców Wimbledonu z roku 2010, jednakże po tamtym sukcesie Melzer i Petzschner nie osiągali już zbytnio dobrych wyników z powodu kontuzji Niemca. Tak jak napisałem na wstępie brak wspólnego ogrania Llodry i Zimonijica jest dla mnie największym minusem, lecz mimo to wierze w ich sukces.
Verdasco-Tipsarevic typ 1 @ 1.48 @ 7/10 ✅✅✅
Dasco kontra Tipsa, czyli dwóch nieobliczalnych graczy, więc w tym meczu może być różnie i spodziewam się jakiś zwrotów akcji; pomijając to, że tenisowo uważam Fernando za o wiele lepszego gracza to niebagatelne znaczenie będzie miało jak obaj będą trzymać swe nerwy na wodzy, jednakże nie zdziwię się, jeżeli w jakimś secie, któryś będzie odrabiał straty ze stanu 2:5 i będzie w stanie go wygrać. Verdasco miał generalnie dość słaby sezon 2010, lecz w szlemach trzyma swój poziom i osiąga poprawne rezultaty, odwrotnie Tipsarevic, którego gra mi się nawet podoba, jeżeli serwis mu siedzi to jest dość groźnym zawodnikiem i potrafi grać fajne uderzenia kończące, lecz z drugiej strony generuje również dużo niewymuszonych błędów. Verdasco uważam za gracza o wiele bardziej regularnego od Serba. Liczę na dobre widowisko ze strony obu graczy, tym, którzy nie widzieli jeszcze Dasco w tym sezonie radzę zwrócić uwagę na jego nową szałową fryzurę, bo ma czym straszyć Tipsę
.
Butorac/Rojer - Golubev/Istomin typ 1 @ 1.57 @ 8/10 ✅✅✅
Tutaj mamy kolejny debel. Butorac i Rojer wydają mi się o wiele solidniejszą firmą, chłopaki grają ze sobą cały 2010 rok odnosząc sukcesy na koniec sezonu wygrywając 2 turnieje z serii 250, początek tego sezonu odnotowali całkiem sympatyczny rozgrzewka w Nowej Zelandii i przegrana w 1/2 finału z J. Brunstrom/S. Huss po wyrównanym meczu jest dla mnie dobrym wynikiem. Ich rywale wydają mi się być w stosunkowo słabej formie, obaj odpadli już z singla. O ile porażka Golubeva nie była dla mnie strasznym zaskoczeniem, gdyż spodziewałem się silnego oporu ze strony utalentowanego Dimitrova, tak Istomin kolejny papierowy faworyt potwierdził swoją słabą formę przegrywając z weteranem Hernychem, a spotkanie z Seppim 1-6 0-6 przed szlemem nie było kalkulacją tylko odzwierciedleniem formy Uzbeka. Golubev w singlu opiera swoją grę na defensywie i grze z głębi pola, natomiast Istomin to przede wszystkim serwis, który w meczu z czeskim weteranem nie funkcjonował jak należy, a po zabraniu tego atutu jego gra wygląda słabo, gdyż jest zawodnikiem gubiącym się w wymianach i szybko można liczyć, że piłka po którymś kolejnym przebiciu pójdzie w aut lub siatkę. Kazach ani Uzbek nie posiadają według mnie specjalnych umiejętności volley&#39;owych i powinni tracić punkty przy siatce. Po grze Butoraca i Rojera oczekuję solidnego serwisu, dobrej gry przy siatce i wykorzystywania błędów popełnianych przez ich przeciwników to wszystko daje szanse na wzięcie odwetu za porażkę w Kuala Lumpur zeszłego roku, gdzie spotkanie było zacięte i rozstrzygnie po super tie breaku.
Troicki-Mahut typ 1 @ 1.25 @ 9/10 ✅✅✅
typ over 9,5 gema w 1 secie @ 1.83 @ 2/10 ✅✅✅
typ tie break w meczu TAK @ 1.83 @ 2/10 ⛔⛔⛔
No to mamy spotkanie dwóch graczy opierających swoją grę na solidnym serwisie i spotkanie defensywnego stylu gry Victora z szalonymi wypadami do siatki Nicolasa. Duże wrażenie robią na mnie postępy czynione przez Trockiego i naprawdę spory progres w jego grze jego solida gra z głębi kortu, jest to dla mnie podstawą do zwycięstwa, a także aspekt, że Mahut nie raz zostanie srogo skarcony dobrym passing shotem po swoim wyjściu do sitaki, które oglądając jego spotkania wybiera w średnio udanych momentach. Mahut po epickim boju z Isnerem spoczął na laurach i zabrał się za celebrowanie tamtego osiągnięcia, co owocowało naprawdę mizernymi wynikami pod koniec zeszłego sezonu. Rok 2011 zaczął od całkiem dobrych występów w pucharze Hoppmana, lecz rozpoczęcie sezonu ze strony Serba wyglądało o wiele lepiej i finał w turnieju poprzedzającym Sydney jest bardzo dobrym wynikiem, gdzie poległ z Simonem, który jest ewidentnie graczem nie leżącym Serbowi. W spotkaniu z Mahutem widzę odwrotną sytuację i sądzę, że styl gry Mahuta powinien leżeć Victorowi. Sądzę, że w pierwszym secie ciekawym typem może być over 9,5 gema w secie, gdyż jeżeli żaden nie spali się na początku meczu powinni przynajmniej w pierwszym secie trzymać swoje podanie. Jeżeli chodzi o podejście mentalne do meczu to obaj zawodnicy potrafią nie kontrolować swojego temperamentu na korcie, lecz po progresie w wynikach Victora widać, że głowa też już powoli pozwala na lepsze rozgrywanie spotkań, a Mahuta uważam za zawodnika, któremu nigdy nic nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy, być może przeprowadzi dywersję i będzie chciał zaskoczyć Victora wyjściem na kort na damskiej sukience

Federer (-7.5 gema) - Simon typ 1 @ 1.80 @ 6/10 ⛔⛔⛔
Federer - Simon typ 1 @ 1.06 @ 10/10 ✅✅✅
typ DW Federer 3:0 @ 1.45 @ 8/10 ⛔⛔⛔
typ under 31,5 gema @ 1.88 @ 6/10 ⛔⛔⛔
Federer obrońca tytułu kontra Simon, który opiera grę na wymianach z głębi kortu. Bilans Fedexa z Gillem to 0-2 po porażkach w mastersach 2008. Jednakże sezon 2008 był dotychczas najlepszy w wykonaniu Francuza, gdzie objawił się jako duży talent i chyba był zaskoczeniem dla wielu zawodników. Obecnie stara się odbudować swoją starą formę z przed kontuzji w 2009 roku i efekt jest jak narazie dość przeciętny. Wygrana w Sydney nie robi na mnie większego wrażenia, spotkania wygrywał dość łatwo większy opór stawiali mu tylko Gulbis w pierwszym secie oraz Troicki w finale, tamte wygrane mogą dać mu większą pewność siebie, lecz myślę, że w meczu Rogerem na nie wiele to i tak starczy. Co do gry Rogera nie ma co się rozpisywać, warto wspomnieć, że po stosunkowo nie udanym sezonie 2010, tak uznaję wygranie tylko jednego szlema. Współpraca z Paulem Annaconem od czasu przegranej w pół finale us open daje dobre efekty, a Roger wydaje się bardzo pewnie i dobrze czuć, serwis prezentuje się fantastycznie, a także popełnia mniej nie wymuszonych błędów. Finał Masters pomógł się odrodzić, a myślę, że głód zwycięstw ciągle w nim tkwi. Nie ma lepszego miejsca na poprawienie bilansu z Simonem jak wielki szlem, gdyż mam wrażenie, że podczas tych imprez zarówno Fedex jak i Rafa prezentują się co najmniej z 30% lepiej, niż często choćby w turniejach rangi mastersach. Co do prognozy na mecz to podczas spotkania 1 rundy Francuza z Lu rzucił mi się w oczy dość średni średni procent pierwszego podania, a drugie podanie z siłą 130 km/h to raczej będzie zaproszeniem Rogera do wygrywania punktów. Mój typ to handicap -7,5 gema, gdyż trochę połasiłem się na kurs, ale sądzę, że spotkanie spokojnie powinno zakończyć się w 3 setach, a Roger nie powinien mieć problemów nawet z podwójnym przełamaniem Francuza w jakimś secie.
Djokovic N.-Dodig typ 1 @ 1.04 @ 10/10 ✅✅✅
typ over 28,5 gema @ 2.10 @ 1/10 ✅✅✅
Bałkański pojedynek dla Dodiga drugi z kolei, tylko tym razem już stopień trudności o niebo wyższy. Uważam, że wynik też może być tylko jeden, no chyba, że Chorwatowi uda się dojechać serwisem do tie breaku. No, ale atrybuty Djokera takie jak return i gra w wymianach będą mniej doświadczonemu Ivanowi sprawiać masę problemów. Po osiągnięciach Dodiga w ostatnim sezonie widać postępy, lecz klasy dwóch zawodników nie ma raczej co porównywać. W grze Djokera to co on ewentualnie można poprawić to serwis, gdyż większość wygrywających punktów stanowią winnery z wymian, a serwis nie jest jakąś jego potężną bronią i nie stanowi takiego niebezpieczeństwa, żeby mieć jakieś ogromne problemy z wprowadzeniem piłki do gry, drugą rzeczą jest gra przy siatce, która też wymaga jeszcze od Djoko stałego treningu i widać, że ma to na uwadze występując w mniejszych turniejach w deblu z różnymi partnerami, ale to są dwa małe mankamenty, które ewentualnie są do lekkiego udoskonalenia, a w całości nie podważają faktów, że Serb jest faworytem do spotkania się z Federerem w pół finale. Myślę, że za niewielką stawkę można spróbować jakiś over gemowy, bo jeżeli będzie siedział serwis Chorwatowi to, a nóż doprowadzi do 5:5 w secie lub tb, a linia na over 28,5 gema nie jest taka duża.
Bryan/Bryan-Lipsky/Ram R. typ 1 @ 1.11 @ 10/10 ✅✅✅
typ DW Bryan/Bryan 2:0 @ 1.25 @ 7/10 ⛔⛔⛔
No i raczej pewniak dnia w grze deblowej bracia Bryans, czyli najlepiej grający debel męski, zwycięzcy 2 wielkoszlemowych turniejów w roku 2010, w tym AO. Ich umiejętności też nie trzeba zbytnio opisywać, bo w deblu to ciężko u nich doszukać się jakiś słabszych stron. Coś na temat przeciwników Lipsky i Ram R. grają razem od drugiej połowy sezonu 2010, co prawda wygrali 1 turniej z serii 250 i challenger, ale jakie to ma znaczenie przy amerykanach. R. Ram odpadł w kwalifikacjach do turnieju singlowego w pierwszej rundzie, co nie świadczy pozytywnie o jego formie. Bracia Bryanowie doszli do turnieju w Sydney, gdzie przegrali w finale z L. Dlouhym oraz P. Hanley&#39;em po super tie breaku, lecz i tu nie ma porównywać Lipsk&#39;ego oraz Rama do Dlouhy oraz Hanleya, którzy fajnie weszli w nowy sezon, a Czech pomimo wielu negatywnych opinii na jego temat w sezonie 2010 pokazuje, że nie ma jeszcze zamiaru poddawać rękawicy w grze deblowej.
Roddick - Kunitsyn typ 1 @ 1.05 @ 10/10 ✅✅✅
typ DW Roddick 3:0 @ 1.30 @ 7/10 ✅✅✅
typ Roddick handi -9,5 @ 1.94 @ 4/10 ⛔⛔⛔
under 28,5 gema @ 1.91 @ 4/10 ⛔⛔⛔
W sumie zarówno jak i typ na Djokovica, jak i ten na Roddicka wygraną jest to typ na podbicie ako, bo na szelemie od tego typu graczy raczej nie oczekuję niespodzianek z zawodnikami typu Kunitsyn, który w pierwszej rundzie został pogromcą Ołówka, który pretenduje do miana faworyta od przegrywania ważnych meczów. Andy Roddick prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze fianał z Sodrelingiem w Brisbane potwierdza, że forma jest ok. Liczę na o wiele bardziej udany sezon Amerykanina, niż poprzedni, w którym jak wiemy zmagał się z mononukleozą, co nie przeszkodziło mu i tak w osiągnięciu odpowiedniego rankingu uprawniającego do gry w Finale Master. Sam Andy mówi, że celem w jego karierze jest wygranie jeszcze jakiegoś turnieju wielkoszlemowego, lecz szczerze wątpię, żeby miał okazję taką jak z Rogerem w Wimbledonie 2009 roku. Gry Roddicka nie trzeba też chyba zbytnio przybliżać, serwis funkcjonuje jak należy, Hajek w pierwszej rundzie nie stawiał wielkiego oporu. Kunitsyn to natomiast typowa druga liga rosyjska i myślę, że osiągnięcie drugiej rundy szlema kosztem niestety naszego rodaka to i tak dla niego duży sukces, lecz w spotkaniu z Roddickiem szybko zostanie odprawiony z kwitkiem. Typy na 3:0 dla Roddicka i under 28,5 gema oraz handi -9,5 gema też powinny wejść.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tak na szybko, to na dzisiaj wyłaniają się dwa miłe dla oka pewniaki. Nalbandian ( z Berankisem ) i Tsonga ( z Seppim ) Obaj panowie stoją co najmniej o klasę wyżej od swoich przeciwnków i obaj przeslzi przez trudniejszych w pierwszej rundzie. Nalbi ukazując niesamowitą chęć walki wyeliminował Hewitta, Tsonga wymęczył z Petzschnerem. Oba kursy kolidują około 1.25 i jestem tym zaskoczony, zwłaszcza u Nalbiego spodziewałbym się około 1.10-1.15
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Nalbandian - Berankis 1 1,30 zwrot
Zneutralizować szybkiego i regularnego Berankisa może ktoś, kto prezentuje kontrolowaną agresję, mądrze wybiera momenty ataków - ma dobrze zachowany balans pomiędzy ofensywą i defensywą. Jeśli jeszcze jego trademarkiem jest return, jako odpowiedź na serwis Litwina (zadziwiająco dobry, jak na jego warunki fizyczne), to mamy przygotowane skuteczne antidotum. To była charakterystyka Nalbiego, którego pewność siebie po epickim zwycięstwie nad Hewittem ma się świetnie. Może nie będzie to dla grubaska spacer,ale kurs uważam za dobry.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Isner – Stepanek 2 1,85 (5/10)
Isner jak to on zaserwuje pewnie masę asów, ale myślę, że nawet to mu nie pomoże. Stepanek to bardzo konsekwentny gracz i będzie czekał na swoje okazje do przełamania serwisu Isnera, a takie okazje na pewno będą. W 1 rundzie Serra mimo, że przegrał 3-0 z Amerykaninem to kilka razy zdołał go przełamać.
Stepanek także posiada bardzo dobry serwis, w dodatku świetnie gra przy siatce. Z głębi kortu tez nic mu nie można zarzucić. Ma zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie i w meczu do 3 setów wygranych powinien to udowodnić.
Baghdatis – Del Potro 2 1,88 (3/10)
Zdecydowałem się zagrać ten typ głównie dlatego, że popularny „Bagieta” słabo wypada z graczami posiadającymi bardzo dobry serwis. Spodziewałem się po nim wiele więcej na początku tego sezonu, ale jego gra nie jest najlepsza.
Del Potro o kontuzji już zapomniał, z meczu na mecz gra lepiej, a to co zaprezentował w 1 rundzie może świadczyć o tym, że może on w tym turnieju sporo namieszać.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dołgopołow(-1,5) - Becker typ: 1, kurs: 2,00 ✅
Becker wykorzystał frajerstwo Gulbisa, nic więcej. Ukrainiec jest bardzo rozważnym zawodnikiem, konsekwentnie wspinającym się w rankingu. Nie powinien stracic dwóch setów z Niemcem.
Cilić (-1,5) - Giraldo typ: 1 kurs: 1,75 ✅
Fajnie, że Giraldo dobrze grał przed AO - jego porażka będzie droższa dla buków niż byłoby to &quot;normalnie&quot;. Zawodników dzielą 1, może nawet 2 klasy. Jeżeli Marin nie przegra tego meczu sam ze sobą to więcej niż seta nie straci.
Tomić - Lopez typ: 1 kurs: 2,2 ✅
Nie wiem czy kierują się bukmacherzy faworyzując Lopeza, ich problem. Tomić zawsze świetnie spisuje się u siebie, później w sezonie zdecydowanie gorzej. Jednak w Australii jest w stanie walczyć z każdym i wygrywać z większością. Lopez jest na mojej liście zawodników, przeciwko którym zawsze warto grać. Jeden z najbardziej chimerycznych grajków. Tomić swoją regularnością powinien wejść do 3. rundy.
Myślałem jeszcze o Juanie Martinie, ale odpuściłem. Bagieta uwielbia grać w AO, jest dla każdego groźny, a tym bardziej nie będącego jeszcze na swoim poziomie sprzed kontuzji Argentyńczyka. Z Selą były przebłyski geniuszu, ale były też przestoje, które Bagieta może wykorzystać.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Baghdatis – Del Potro 2 1,88 (3/10)
Zdecydowałem się zagrać ten typ głównie dlatego, że popularny „Bagieta” słabo wypada z graczami posiadającymi bardzo dobry serwis.
Kamil, abstra***ąc od typu, to zbyt duże uoglónienie. W karierze ma mniej więcej 50/50. W 2010 miał bilans ujemny, w 2009 dodatni i tak się kręci ;)
Np. Tsonga ten bilans ma o wiele lepszy, a ich returnów nie ma co porównywać ;)
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Monfils-Wawrinka 2

Mecz dopiero pojutrze,ale myśle że warto zagrać już teraz po kursie 1.80.Nie bardzo rozumiem dlaczego kursy na obu zawodników sa wyrównane,Monfils w poprzednich meczach męczył sie z będącym bez formy De Bakkerem i słabiutkim na hardzie Gilem,Szwajcar natomiast bez wiekszych problemów ograł Gabashviliego i Dimitrova niby nic wielkiego jednak styl w jakim to osiągnął mógł sie podobac.Wawrinka gra bardzo dobrze,dużo ryzykuje i stara sie przejac inicjatywe przy każdej piłce,dodatkowo o jego wysokiej formie swiadczy wygrany turniej w Chennai tuż przed AO.Myśle że po takim kursie moze to byc spory value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom