>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do składu gospodarzy wraca po kontuzji Galekovic - nie wiadomo w jakiej dyspozycji dziś będzie. Zaczynamy ????
edit. Galekovic był dobry ????
 
G 179

gajek

Użytkownik
Namówiłeś mnie, sprawdzimy na lajfie poziom kopaniny i wtedy puści się adekwatny zakład ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka ????
Chociaż tą jedną sztukę mogliby wbić do przerwy, albo jedni albo drudzy ????
Dzięki za info, w takim razie też puszczam 2 i - mam nadzieję - do zobaczenia przy kasie ????

3 kupony z bramką Jeju w 1 połowie...
To sam na sam długo będzie za mną chodzić
Ja w sumie potrzebowałem gola niezależnie dla kogo i tak samo jak u Ciebie, ta seta dla Jeju będzie się ciągnęła :/
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Teraz obie drużyny miały swoją szansę i dalej 0-0. Przewaga skośnych jest, ale gangbangu na razie nie ma. Ale 2-ka powinna prędzej czy później wejść. Teoretycznie ????
Ano właśnie... teoretycznie ???? 3-3
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Słabo to widzę.
Chwilę mnie nie było i co ja &quot;paczę&quot; 1-1. No to jeszcze 1 dla skośnych i będę zadowolony ????
Czyżby dzisiaj bez kompromitacji Aussie ???? ?
Co za dzień - bez gangbangu na Redsach, a i honor podreperowany ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Myślę, że na tym etapie, (plus info od semprebarca o parodystach), można dać overek, kursy już ponad 2.30 .
No i zauważyłem, że statystyki posiadania piłki i strzałów (wg flaschscore) sugerują postępujące zmęczenie The Reds...więc ten over dla odważnych to chyba jednak na gości
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka minus ????
Podsumowanie: 1 poł. bez szaleństw, o drugiej w Adelaidzie długo kibice nie zapomną. Od 1-1, 2x skośni obejmowali prowadzenie i 2x Redsi dzielnie wyrównywali. Tak jak wspominałem, ch.. z kasą, Redsi pokazali pazur i znowu obronili (chociaż trochę) Australię przed kolejną kompromitacją. Overowcy/bts-owcy zadowoleni, mój miedziak na 2 w plecy, ale &quot;micha&quot; mi się po tym meczu cieszy ???? Przenosimy się do Korei na Wędrowców, bo widzę, że mamy niespodziankę 0-1 ???? dla nich ???? Co za dzień ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jeżeli chodzi o domniemany gwałt to oddalam zarzuty z braku dowodów. A tymczasem WSW prowadzi w wyjazdowym spotkaniu w Seulu, cuda na kiju panowie ;)
 
Do góry Bottom