>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ewidentnie nie chce im się grać, może coś wpadnie, ale to raczej przypadkiem ????
Ooo, nawet karnego im się nie chciało strzelić ????
Poprzeczka na deser - to moje 3:0, które poszło się jeb...ć
Tyle dobrego, że stawki symboliczne, ale myśląc że coś CCM strzeli, to wychodzę na frajera ???? Stary, a głupi ????
I kolejna 100 wybroniona ????
Necevski bohater Marynarzy, jedyny, który się nie obsrał przed liderem. Kolejny raz ich ratuje. Brawo On ????
Obejrzałem ten mecz, nie kontrowałem bo stawki były symboliczne, no i &quot;powinno&quot; być 4-0, skończyło się na jednej bramce. Niestrzelony karny, poprzeczka, 100% - ówki. Necevski pokazał jaja - jedyny nieobsrany Marynarz ???? Żal do siebie mam tylko za to, że &quot;pomyślałem&quot;, iż Marynarze coś strzelą - to było frajerskie &quot;myślenie&quot;. Zawiedzionych przepraszam. Kto oglądał, a uważa inaczej zapraszam do dyskusji.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Ewidentnie nie chce im się grać, może coś wpadnie, ale to raczej przypadkiem ????
Ooo, nawet karnego im się nie chciało strzelić ????
Poprzeczka na deser - to moje 3:0, które poszło się jeb...ć
Tyle dobrego, że stawki symboliczne, ale myśląc że coś CCM strzeli, to wychodzę na frajera ???? Stary, a głupi ????
I kolejna 100 wybroniona ????
Necevski bohater Marynarzy, jedyny, który się nie obsrał przed liderem. Kolejny raz ich ratuje. Brawo On ????
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego akurat ten koleś podszedł do karnego? Nawet komentator powiedział, że kto inny jest wyznaczony. Wchodzi jakaś miernota z ławki i przypadkiem wywalcza karnego, z tym że tutaj ma więcej szczęścia niż rozumu, bo obrońcy sami sobie zrobili tego karnego. Strzela tak, że 99% dzieci z podstawówki uderza lepiej. Nawet dziecko wie, że faulowany zawodnik nie powinien podchodzić do karnego, bo jest bardziej pobudzony niż reszta, no chyba, że jest się Ronaldo czy Messim. Ja wiem, że Australia to piłkarski 3 świat i tu nie obowiązują normalne zasady piłki nożnej, ale to już przesada.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego akurat ten koleś podszedł do karnego? Nawet komentator powiedział, że kto inny jest wyznaczony. Wchodzi jakaś żałosna miernota z ławki i przypadkiem wywalcza karnego, z tym że tutaj ma więcej szczęścia niż rozumu, bo obrońcy sami sobie zrobili tego karnego. Strzela tak, że 99% dzieci z podstawówki uderza lepiej.
Ibini, to nie miernota (naprawdę ???? ) oglądam go na przestrzeni lat, (kiedyś miał zadatki na b. dobrego piłkarza), ale do karnych się nie nadaje. Pomijam aspekt &quot;psychologiczny&quot;. To jest typowy &quot;biegający&quot; skrzydłowy, bez &quot;głowy&quot;, ale wiatr zawsze robił ???? I taka była jego rola - a nie snajpera/oprawcy pola karnego.
PS Ciekawostka a propos czynnika psychologicznego, nasza dzisiejsza niedorajda ???? Ibini - przez kilka sezonów był graczem: oczywiście Marynarzy ???? Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Ibini, to nie miernota (naprawdę ???? ) oglądam go na przestrzeni lat, (kiedyś miał zadatki na b. dobrego piłkarza), ale do karnych się nie nadaje. Pomijam aspekt &quot;psychologiczny&quot;. To jest typowy &quot;biegający&quot; skrzydłowy, bez &quot;głowy&quot;, ale wiatr zawsze robił ???? I taka była jego rola - a nie snajpera/oprawcy pola karnego.
Zdaje się, że w Melbourne City jest podobny zawodnik Kamau. Z nim tez jest tak, że jak wychodzi na czystą pozycję to jest szansa równa 100%, że nie strzeli. Nie mówiąc już, że miałby podejść do karnego. Takim graczom nie można dawać podchodzić do stojącej piłki, bo oni zazwyczaj nie potrafią jej dobrze kopnąć. Nie bez powodu Jesus Navas nie strzela w ogóle bramek ;) Co do miernoty, to ja mam bardzo niskie mniemanie o tej lidze (co nie oznacza, że nie daje zarobić), więc nawet jak ktoś trochę tam pograł, nie oznacza to dla mnie, że prezentuje jakikolwiek przyzwoity poziom. Dziś potwierdził również, że nie ma mózgu, więc tym gorzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To już Alex na dobicie ???? : nasz ulubieniec był w 2013 towarem eksportowym i grał w Shanghai SIPG. Co do poziomu, skromnie spuszczę oczy i będę oglądał czubki butów, bo jak tu bronić poziomu ligii, której przedstawiciele w tym sezonie AFC są regularnie gwałceni ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał majekx
to pora coś zaproponować... kolejka przeicągnięta na 2 weekendy - więc i wybór mniejszy:

Sydney - CCM

1 + do zera - @2,2
Typ ryzykowny, nie sprzyja mu i historia meczy między oboma zespołami, i sytuacja w lidze i ostatnie mecze CCM.. ale go stawiam - przekonują mnie do tego takie argumenty:
- Sydney gra u siebie
- jak by nie było Sydney to ciągle najlepsza obrona w lidze
- CCM na wyjazdach w 11 meczach strzeliło tylko 12 goli
- i co najważniejsze - Sydney gra chyba najbardziej tutaj po europejsku, zachowawczo.. a z ich przewagą mogą sobie pozwolić na doszlifowanie szczegółów - w tym przypadku to doszlifowanie obrony - bo z atakiem jest bardzo dobrze.

Brawo majekx!
Trzeba było pójść Twoim tropem - gratulacje! ????
Dobrze, że &quot;tu&quot; zawsze ktoś wygrywa ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
11.03. 09:50 Melbourne Victory vs Perth Glory
O ile Perth ma spokój jeśli chodzi o miejsca 3-6 (ja na ich miejscu mimo wszystko wolałbym 3 ) to grając na luzie powinni się pokusić o bramkę/bramki. Victory pewnie nie pozostanie dłużne więc on the paper wychodzi mi bts/over.
Spróbuję bts za dukata (szybki plus ???? ), ale uwaga na *****iarza z gwizdkiem!
Największy przekręt w tym sezonie a propos sędziowania. Gó..no sezonu, bo chyba nikt nie pobije k..a tego matoła: Ams K. uwaga! syf i dno!
Napisałem to 17 lutego, a propos meczu Reds vs Jets. Jutro sędziuje w meczu MV vs Glory ????
PS Kurt Ams (ps. ryży ch..j) - mam Cię jutro na oku!
Podziałało ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Spróbuję bts za dukata, ale uwaga na *****iarza z gwizdkiem!
Dziękuję za uwagę i zapraszam do kasy ???? ???? ????
Castro + Berisha i po 23 min. relax ???? Miałem koleżkę na oku i podziałało ????
O i overek wykręcony w 1 poł. - dzisiaj bez niespodzianki ???? Do zobaczenia w przyszłym tygodniu ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Aaa bym zapomniał, dzisiaj majekx dalej kosisz siano ???? Gratulacje ponowne. Oby takich &quot;zwykłych&quot; dni w Australii było jak najwięcej ????
PS Co to, tylko my pracujemy w tej kolejce? ????
PS2 Aby zadość tradycji się stało, że co jakiś czas komuś z nas odbija i podaje typy z zupełnie innej beczki, to ja dziś prorokuję over 2,5 plus (chociaż po niewielkim kursie), w meczu moich ulubieńców z Irlandii Pn, a mianowicie: Crusaders FC ???? GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Sydney - CCM (1:0)

1 + do zera - @2,2

Victory - Perth (4:1)
ov2,5+bts - @1,72
bts w pierwszej połowie - @3,5
ov3,5 - @2,1
✅✅✅✅
dziś szczęście dopisało - całkiem fajnie się to skończyło i mnie to cieszy. Mam nadzieję, że ktoś pograł razem ze mną. W sumie jak jest tak mało meczy to i można więcej uwagi im poświęcić.
Oby za tydzień było podobne... ????
pzdr
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
dziś prorokuję over 2,5 (chociaż po niewielkim kursie), w meczu moich ulubieńców z Irlandii Pn, a mianowicie: Crusaders FC
dodam sobie do tasiemki ???? .. dzięki za pomysł. Ja tam swoje typy daje w dziale z ligami latynoskimi - raz jest plus raz minus hehehe.. jak to w życiu ????
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:
PS2 Aby zadość tradycji się stało, że co jakiś czas komuś z nas odbija i podaje typy z zupełnie innej beczki, to ja dziś prorokuję over 2,5 (chociaż po niewielkim kursie), w meczu moich ulubieńców z Irlandii Pn, a mianowicie: Crusaders FC ???? GL!

edit: overek wykręcili Krzyżowcy w 66 min. Deus vult ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dokończenie 23 kolejki
18.03. 09:50 Melbourne City vs Newcastle Jets - jak MC chcą utrzymać 3 miejsce (eliminacje do AFC), to nie powinni przegrać z Jetsami, którym już chyba wszystko jedno ???? Oczywiście 3 punkty przez włodarzy/szejków mile widziane ????
19.03. 07:00 Adelaide United vs Brisbane Roar - oba teamy zapewne będą lizać rany po gangbangu jaki ich czeka w środku tygodnia w AFC, czyli powtórka z rozrywki: szachy, wędkowanie, a nie gra w piłkę. Wychodzi under i remis ????
19.03. 09:00 WS Wanderers vs Wellington Phoenix - ciekawe czy Phoenix jeszcze chce walki o 6 miejsce? Myślałem, że odpuścili a tu ostatnie 2 mecze całkiem nieźle ???? Jak będą chcieli to nie powinni przegrać ???? , bo Wędrowcy też będą w szoku, po gwałcie jaki im zada zespół koreański (nie wyobrażam sobie żeby Seul przegrał 3 mecz w AFC!).
I to tyle. Do zobaczenia, mam nadzieję w większym gronie kolegów ????
PS Ten weekend pozamiatany przez majekxa ???? , ja tylko troszkę na plusie, &quot;dorobiłem&quot; się za to na Krzyżowcach z Irlandii Pn.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Zapytaj dzipkisa lub badurrafa, oni ogarniają niższe ligi.
Kompletnie nie miałem czasu na przeglądanie oferty więc niestety się nie orientuję. Ja sam dopiero kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania zauważyłem, że jest dziś taki mecz i zagrałem sobie dla funu over 2,5 @ 1,60 ✅.

EDIT: 20 minut i do kasy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom