>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do składu gospodarzy wraca po kontuzji Galekovic - nie wiadomo w jakiej dyspozycji dziś będzie. Zaczynamy ????
edit. Galekovic był dobry ????
 
G 179

gajek

Użytkownik
Namówiłeś mnie, sprawdzimy na lajfie poziom kopaniny i wtedy puści się adekwatny zakład ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka ????
Chociaż tą jedną sztukę mogliby wbić do przerwy, albo jedni albo drudzy ????
Dzięki za info, w takim razie też puszczam 2 i - mam nadzieję - do zobaczenia przy kasie ????

3 kupony z bramką Jeju w 1 połowie...
To sam na sam długo będzie za mną chodzić
Ja w sumie potrzebowałem gola niezależnie dla kogo i tak samo jak u Ciebie, ta seta dla Jeju będzie się ciągnęła :/
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Teraz obie drużyny miały swoją szansę i dalej 0-0. Przewaga skośnych jest, ale gangbangu na razie nie ma. Ale 2-ka powinna prędzej czy później wejść. Teoretycznie ????
Ano właśnie... teoretycznie ???? 3-3
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Słabo to widzę.
Chwilę mnie nie było i co ja &quot;paczę&quot; 1-1. No to jeszcze 1 dla skośnych i będę zadowolony ????
Czyżby dzisiaj bez kompromitacji Aussie ???? ?
Co za dzień - bez gangbangu na Redsach, a i honor podreperowany ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Myślę, że na tym etapie, (plus info od semprebarca o parodystach), można dać overek, kursy już ponad 2.30 .
No i zauważyłem, że statystyki posiadania piłki i strzałów (wg flaschscore) sugerują postępujące zmęczenie The Reds...więc ten over dla odważnych to chyba jednak na gości
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie kopanina ???? Wczoraj Brisbane dzielnie walczyło i posypali się po bramce do szatni.
100 dla skośnych
Na razie zapowiedzi Amora to przechwałki, żadnego szturmu bramki koreańców nie ma.
Mimo to pobieram 2 - kę po kursie 2,0 za miedziaka minus ????
Podsumowanie: 1 poł. bez szaleństw, o drugiej w Adelaidzie długo kibice nie zapomną. Od 1-1, 2x skośni obejmowali prowadzenie i 2x Redsi dzielnie wyrównywali. Tak jak wspominałem, ch.. z kasą, Redsi pokazali pazur i znowu obronili (chociaż trochę) Australię przed kolejną kompromitacją. Overowcy/bts-owcy zadowoleni, mój miedziak na 2 w plecy, ale &quot;micha&quot; mi się po tym meczu cieszy ???? Przenosimy się do Korei na Wędrowców, bo widzę, że mamy niespodziankę 0-1 ???? dla nich ???? Co za dzień ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jeżeli chodzi o domniemany gwałt to oddalam zarzuty z braku dowodów. A tymczasem WSW prowadzi w wyjazdowym spotkaniu w Seulu, cuda na kiju panowie ;)
 
Do góry Bottom