>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Hej, żyjecie chłopy? :wink:
Niedługo rusza spotkanie Ws Wanderers z Wellington i wpadł mi w oko kurs 1.83 na czysty win gospodarzy. Goście ostatnimi czasy obrona sito. Dają sobie wbijać bramki regularnie. Sydney niby ostatnio tylko jedna wygrana na 5 spotkań, ale u siebie to dużo lepsza drużyna. Wychodzą zbliżonym składem do ostatniego meczu wygranego. Z kim mają wygrywać jak nie z Phoenix? Liczę na dobre morale w druzynie po ostatniej wygranej. Zapraszam do dyskusji o ile nie śpicie jeszcze skacowani :razz:

ws Wanderers win (1.83) bet368 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos Reds v Roar - gol w 98 min. z karnego ???? Dlatego od długiego już czasu po prostu nie gram ich meczów ????
WSW dla mnie no bet. Teraz jest 1-0, może over? Ja &quot;nie czuje&quot; tego meczu i nie gram. Do zobaczenia za tydzień ????

PS Widzę, że over w Sydney bez problemów, kierunek w Adelaidzie też był słuszny do 98 min. ???? Ogólnie weekend na +, Irlandia miała też w tym swój udział.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
ja Roar nie gram.. i dobrze, bo pewnie bym stawiał w kierunku undera i Roar.... czyli totalnie w płot... teraz, jak już napisałem win WSW
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Melbourne - Jets (4:0)
1 - @1,55
WSW - Phoenix (3:1)
1 - @1,75
✅✅
dwa plusy - czyli dokończenie kolejki całkiem udane. Ogólnie ten weekend w Australii chyba wszyscy zaliczyli na plus - więc czego chcieć więcej.
Gratuluje wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
✅✅

dwa plusy - czyli dokończenie kolejki całkiem udane. Ogólnie ten weekend w Australii chyba wszyscy zaliczyli na plus - więc czego chcieć więcej.

Gratuluje wszystkim
Dzięki kolego ???? Chyba najwięcej z nas w Australii nachapałeś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ja Roar nie gram.. i dobrze, bo pewnie bym stawiał w kierunku undera i Roar.... czyli totalnie w płot... teraz, jak już napisałem win WSW
Ja chciałem po &quot;cichu&quot; ???? jednak zagrać 0-0 i 1-1, i nawet trochę plułem sobie w brodę, że mam jakąś &quot;schizę&quot;, bo sam na sucho ten mecz zapowiadałem, że &quot;Wychodzi under i remis&quot; i &quot;Jakbym grał to miedziaka bym postawił na taki scenariusz.&quot; W 96 min. pomyślałem &quot;ale frajer ze mnie&quot;, a w 98 uff - moja klątwa &quot;działa&quot; bez zarzutu ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 24 - włącznie z tą kolejką pozostały już tylko 4 spotkania z A-league.
Poniżej &quot;garść&quot; przemyśleń z mojej strony:

24.03. 09:50 WS Wanderers v Melbourne City - liczę na bramki/bts w tym spotkaniu, ostatnie mecze pokazały, że oba zespoły mają ochotę na wysokie wyniki. MC bez Cahilla (repra), ale kierunku na razie nie zmieniam . 3-1 ✅
25.03. 07:35 Central Coast Mariners v Adelaide United - mecz o 6 pkt. na dole tabeli i o to kto zostanie ciamajdą sezonu - pierwsza myśl bts, ale na razie no bet, choć forma wskazuje na Redsów.
25.03. 09:50 Brisbane Roar v Melbourne Victory - jeśli chodzi o mnie to pas ???? Victory też przez kadrę osłabione. Z pistoletem przy głowie wydukałbym: remis ????
26.03. 08:00 Wellington Phoenix v Newcastle Jets - tutaj kalkulacja matematyczna na zimno: przegrana lub x pozbawia Phoenix szans na 6 miejsce, Jetsi fatalnie się prezentują więc 1-ka po 2,60 kusi mnie do zagrania, choćby dla zasady. Phoenix będzie osłabione (brak m. in. Krishny, Schmeltza, Durante (c) i Moss (podstawowy bramkarz) - kadra) - kierunek zawieszony.
26.03. 10:00 Perth Glory v Sydney FC - na razie no bet ???? , ale dziwnie &quot;znowu&quot; chodzi mi po głowie remis ????

Zapraszam do dyskusji ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Właśnie miałem o tym meczu napisać ???? z hcp -1,5 dla Krzyżowców ???? , ale Psychosocial mnie ubiegł, wobec czego odsyłam do niego w dziale Irlandia Pn. Pozdrawiam fanów mojego ulubionego i najlepszego zespołu z Irlandii Pn. ???? Crusaders!!!

FT 3-1 ???? ✅ Jeszcze 2 dobre &quot;bitwy&quot; i będziemy mistrzem Irlandii Pn !
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Wcześnie dajesz przemyślenia.. mi na razie chodzą mi po głowie głównie btsy:
WSW - bts
CCM - 1 - ale jeszcze do przemyślenia
Roar - tutaj pass
Phoenix - Jets coś strzeli.. no to i Wellington coś musi strzelić - czyli znowu bts
Perth - do przemyślenia... niby liczę że coś strzeli - ale z drugiej strony jest Sydney.. :| niby też bts.. ale mam złe przeczucia że Perth trafi na ścianę.
a Wy jakie macie pomysły - Prezezo, Wilczekt, Krysteeek?.. może koś inny coś doda do tematu?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wcześnie dajesz przemyślenia.. mi na razie chodzą mi po głowie głównie btsy:
WSW - bts
CCM - 1 - ale jeszcze do przemyślenia
Roar - tutaj pass
Phoenix - Jets coś strzeli.. no to i Wellington coś musi strzelić - czyli znowu bts
Perth - do przemyślenia... niby liczę że coś strzeli - ale z drugiej strony jest Sydney.. :| niby też bts.. ale mam złe przeczucia że Perth trafi na ścianę.

a Wy jakie macie pomysły - Prezezo, Wilczekt, Krysteeek?.. może koś inny coś doda do tematu?
Zawołam jeszcze badurraf, dzipkis i in. !
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
24.03. 09:50 WS Wanderers v Melbourne City - liczę na bramki/bts w tym spotkaniu, ostatnie mecze pokazały, że oba zespoły mają ochotę na wysokie wyniki. MC bez Cahilla (repra), ale kierunku na razie nie zmieniam.
Poza Cahillem zespoły w możliwie optymalnych składach, w obu zespołach morale wysokie, oby sobie postrzelali. Ciekawostką (typu h2h) jest fakt, iż Wędrowcy jeszcze u siebie nie przegrali z MC. Kto wygra? Nie wiem ???? ale postawię:
a) over 2,5 - kurs 1,62 za dukata ✅ (kursy premium),
b) bts - kurs 1,53 za dukata ✅,
c) over 1,5 ht po kursie 2,35 ✅ za miedziaka ????
W razie &quot;awarii&quot; (odpukać) śledzę na live i ew. będę się wtedy martwił. Oby nie ???? GL!

edit
Szybko poszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
panowie za 30 min irak - australia, gdzie graja?
W Teheranie, masz mój opis i live w odpowiednim dziale i na live-czacie.
Ostatnie 35 min. nie oglądałem, jak widać Kangury były trochę &quot;papierowym&quot; faworytem, 4 remis w eliminacjach, w następnym meczu z ZEA znowu nie będą mieli lekko. W Sydney dałbym szansę &quot;miejscowym&quot; kopaczom, a przestał bazować tylko na tych, którzy grają za granicą, lecz niekoniecznie są w formie. Pomijam, że stadion w Iranie padaka, murawa syfiasta i padało, na trybunach trochę szmatogłowych/miękkoobutych i podobizny strażników rewolucji ???? - kto (jeśli chodzi o mecze na neutralnym gruncie) w Federacji decyduje o miejscach na takie spotkania ?
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Ach Australia, czekasz żeby popatrzeć jak zaczną i co postawić, a już w 4 minucie bramka ???? Chciałem stawiać City wygra + BTS @ 4,75, ale teraz już się nie opłaca, a overy narazie nisko stoją.
E: Remis do przerwy @3,75 lecimy lekko, WSW się budzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
nie ma to jak przeczytać post wyżej w 44 min... :/
i w ogóle obudzić się o 10:40 że przecież kolejka leci... heh...
jakiś pomysł na 2 połowę? bo ja zaspałem totalnie
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeszcze jedna bramka i oby 3/3 z moich pomysłów ???? na dzisiaj.
edit
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ???? Tego było mi &quot;trzeba&quot;.
 
Do góry Bottom