>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kompletnie nie miałem czasu na przeglądanie oferty więc niestety się nie orientuję. Ja sam dopiero kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania zauważyłem, że jest dziś taki mecz i zagrałem sobie dla funu over 2,5 @ 1,60.
Ja mam to w taśmie, ale wstyd przyznać dałem to zdarzenie na &quot;typowego janusza&quot; (bez obrazy oczywiście, te słowa kieruję do usera TypowyJanusz ???? ), tylko po statach :oops:
PS Już 1:1 ???? Już 2-1 ???? Dalej nie śledzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś za chwilę, o 11.00 - 3 kolejka AFC
Kashima (Jpn) - Brisbane Roar (Aus) - Japsy - mistrzowie, na razie 3 pkt po 2 m., skład silny, jeśli poważnie traktują te rozgrywki, to powinni bez problemu pokonać &quot;nasze&quot; Roar.
2:0 to może być najmniejszy wymiar kary. Co mnie odstrasza od tego scenariusza:
a) &quot;Moja&quot; klątwa ????
b) Biblia (Dawid vs Goliat)
c) casus Adelaidy, która potrafiła strzelić ostatnio honorowego gola na wyjeździe w AFC
d) Roar ma strzelców w składzie (Borello, Maclaren)
Hmm, to może 2:1, 3:1, itd ???? Zobaczymy live, czy Roar &quot;powalczy&quot;, czy przyjechali &quot;tylko&quot; na gangbang ????
Live
Nieźle sobie nasi poczynają ???? , nawet szanse były na bramkę, Japsi grają na pół gwizdka, zobaczymy co dalej?
PS Warunki trudne, leje jak z cebra.
1-0 44 min. ładny strzał. Do tej pory wstydu nie było. Ciekawe, czy goście skorzystają z okazji, że bramkarz Japsów w tym sezonie jeszcze nie rozegrał meczu. Zbyt pewnie też się nie zaprezentował. Ja bym spróbował, piła śliska, warunki trudne dla bramkarzy, strzelałbym ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Live
Nieźle sobie nasi poczynają ???? , nawet szanse były na bramkę, Japsi grają na pół gwizdka, zobaczymy co dalej?
PS Warunki trudne, leje jak z cebra.
1-0 44 min. ładny strzał. Do tej pory wstydu nie było. Ciekawe, czy goście skorzystają z okazji, że bramkarz Japsów w tym sezonie jeszcze nie rozegrał meczu. Zbyt pewnie też się nie zaprezentował. Ja bym spróbował, piła śliska, warunki trudne dla bramkarzy, strzelałbym ????
Hmmm, to co? Może na live jakiś drobny handikap na gości? x2 azjan od tego momentu (czyli że już nie przegrająwyżej niż jednym golem)... albo że strzelą gola.
Fajnie, że jest tu komentarz na live. Dzięki!
live:
Skoro:
Warunki sprzyjają &quot;dziwnym&quot; zagraniom.
no to poszło po grosiku na: over 2,5; Roar strzelą gola (kurs 3 zachęcił), x2 i 2(+1,5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Hmmm, to co? Może na live jakiś drobny handikap na gości? x2 azjan od tego momentu (czyli że już nie przegrająwyżej niż jednym golem)... albo że strzelą gola.
Szanse są dla obu stron, mi bliżej jest do 2:0, ale z &quot;moim&quot; Roar to nigdy nic nie wiadomo. Pytanie, czy wytrzymają ten mecz kondycyjnie? Warunki sprzyjają &quot;dziwnym&quot; zagraniom. Wiem jedno, w meczu ligowym Roar będą wykończeni, bo widać, że dają z siebie dziś wiele sił, zdrowia. Słaby punkt jak wspomniałem wcześniej to bramkarz Japsów. Prosi się o &quot;karę&quot;. Jak będzie? ...
Dziwne zagrania i 2:0, na razie po mojemu, ciekawe, czy Roar jeszcze dadzą radę coś ukłuć?
Szybka riposta 3:0, chyba powietrze z nich (Roar) zejdzie. 3:0 a w końcówce powinno być 4, a nawet 5:0. No cóż, dzielnie się Roar trzymali, ale pod koniec zostali już przez Japsów &quot;wykończeni&quot;.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Guangzhou - Kawasaki
qowalsky6 masz jakiś pomysł na to spotkanie? Moim głównym typem - co raczej nie może dziwić - jest over 2,5 gola. Guangzhou póki co jest liderem w swojej grupie z 4 punktami, które zdobyli dzięki wygranej z Eastern AA (7:0) i remisowi z Suwon (2:2). Poza tym podopieczni Scolariego to prawdziwy hegemon na własnym stadionie. Sprawdziłem historię na flashscore i ich ostatnie mecze i wyszło na to, że nie przegrali przynajmniej od 24 spotkań (tylko tyle mi pokazało więc możliwe, że w rzeczywistości jest ich więcej). Są już składy, w pierwszej jedenastce wybiegło dwóch Brazylijczyków tj. Goulart i Alan i myślę, że któryś z nich coś tu ukąsi.
Gdzieś tam bokiem zagrałem sobie jeszcze win Guangzhou ale jako główny bet daję to co poniżej.
Over 2,5 @ 1,60

PS. Wiadomo czemu nie gra Jackson Martinez? Jakaś kontuzja?

majekx a Ty coś ruszałeś z meczu Guangzhou - Kawasaki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 773,5K

majekx

Znawca A-League
to Roar padło ze zmęczenia...
ten mecz już dla nich się skończył
Martinez nie jest chyba zgłoszony do LM... zresztą w tym sezonie jeszcze nie wystąpił - wydaje mi sie, że stracił miejsce w składzie Evergrande
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Guangzhou - Kawasaki

qowalsky6 masz jakiś pomysł na to spotkanie? Moim głównym typem - co raczej nie może dziwić - jest over 2,5 gola. Guangzhou póki co jest liderem w swojej grupie z 4 punktami, które zdobyli dzięki wygrane z Eastern AA (7:0) i remisowi z Suwon (2:2). Poza tym podopieczni Scolariego to prawdziwy hegemon na własnym stadionie. Sprawdziłem historię na flashscore i ich ostatnie mecze i wyszło na to, że nie przegrali przynajmniej od 24 spotkań (tylko tyle mi pokazało więc możliwe, że w rzeczywistości jest ich więcej). Są już składy, w pierwszej jedenastce wybiegło dwóch Brazylijczyków tj. Goulart i Alan i myślę, że któryś z nich coś tu ukąsi.
Gdzieś tam bokiem zagrałem sobie jeszcze win Guangzhou ale jako główny bet daję to co poniżej.

Over 2,5 @ 1,60


PS. Wiadomo czemu nie gra Jackson Martinez? Jakaś kontuzja?
Gramy ostatnio tak samo ???? , mam overa ???? , o Martinezie nic nie wiem oprócz tego, że to kolejny mecz bez jego udziału ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Gramy ostatnio tak samo ???? , mam overa ???? , o Martinezie nic nie wiem oprócz tego, że to kolejny mecz bez jego udziału ????
Oby ponownie efekt był taki jak choćby wczoraj i overku w niższej lidze australijskiej ????
Wiem dokładnie tyle samo co Ty. Nawet sprawdziłem i nie znalazłem żadnej informacji o jego kontuzji. Swoją drogą szkoda grajka bo naprawdę fajny napadzior był. W Porto był prawdziwą bestią, następnie kompletnie nie udana przygoda z Atletico gdzie uciekł już w połowie sezonu. No i teraz kolejne stracone miesiące na azjatyckiej prowincji. Ciekawe czy uda mu się jeszcze wrócić do gry &quot;na poziomie&quot;.

Martinez nie jest chyba zgłoszony do LM... zresztą w tym sezonie jeszcze nie wystąpił - wydaje mi sie, że stracił miejsce w składzie Evergrande
Ale stracił je na tyle, że nie łapie się nawet do meczowej 18stki? Możliwe, że tak jest choć trochę to dziwne. A może jest to związane z przepisami ligi? Nie jest przypadkiem tak, że w kadrze może być tylko dwóch obcokrajówców?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
to Roar padło ze zmęczenia...
ten mecz już dla nich się skończył
Dlatego korci mnie już dziś zagrać przeciwko nim ????
A nie wróć ???? przecież będą grać z niedorajdami z Adelaidy, którzy zapewne też dostaną oklep, czyli powtórka z meczów poprzedniej kolejki. Czyli Reds vs Roar under i remis ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś za chwilę, o 11.00 - 3 kolejka AFC
Kashima (Jpn) - Brisbane Roar (Aus) - Japsy - mistrzowie, na razie 3 pkt po 2 m., skład silny, jeśli poważnie traktują te rozgrywki, to powinni bez problemu pokonać &quot;nasze&quot; Roar.
2:0 to może być najmniejszy wymiar kary.
Roar podjęli walkę do utraty 1-ego gola dawali radę, potem (przy 2-ej bramce) padła &quot;dziwna&quot; bramka, po 3 zeszło z nich powietrze i mogli stracić jeszcze 2.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Guangzhou - Kawasaki
Alan i 1:0 ???? No gdzie ten over się pytam? ????
Jednak najpewniejszy zarobek to grać przeciwko &quot;naszym&quot; Aussie ???? Dziś popłynęło Brisbane (choć dzielnie walczyli), jutro pewnie dokończenie &quot;tradycyjnej&quot; pucharowej masakry australijskich zespołów ????
No ale pecunia non olet ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
To ładnie się zakończyło. Tym sposobem nie wszedł mi ani over 2,5 ani win Guangzhou haha ????
Dobrze, że na innym kuponie miałem over 1,5 więc chociaż on mi siadł. Co nie zmienia faktu, że jestem dalece zawiedziony tym wynikiem ????

No nic, jutro cztery dosyć ciekawe mecze i myślę, że na pewno coś się wybierze. A teraz trzeba zasiąść do oferty i wybrać coś na tą europejską LM ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Witam ponownie po chwilowej przerwie. Jutrzejszy dzień zapowiada się ciekawie pod hasłem: O Jeju znowu koreańce spuszczą nam łomot!
Dziś niestety nie zagrałem Brisbane a wszystko co bym zagrał to w większości by siadło. Wygrana w obu połowach, strzelą Japońce gola w obu itp itd. Jutro już tego erroru nie popełnię. I jestem w sporym szoku patrząc na kursy na Jeju. Głośno krzyczę nawet nie &#39;o jeju&#39;, ale &#39; o k...a!&#39;.
1,70 za zwykłą wygraną???? Za to, że Jeju które póki co w lidze koreańskiej nie straciło gola, rozwaliło na wyjeździe 4-1 Gambę Osaka? Ale w tabeli ma ledwo 3 pkt bo frajersko potknęło się na Jiangsu w pierwszej kolejce? Otóż proszę państwa promocja buków trwa w najlepsze. Ja wiem, że niczego pewnym być nie można, poza śmiercią i podatkami. Ale grzechu zaniechania popełnić nie zamierzam. Co mnie dodatkowo cieszy to zamiar gry ofensywnej gospodarzy wypowiadany z ust pseudo-trenera Amora. Woda na młyn dla Jeju. Średnia stawka na wszystkie z tych propozycji ode mnie:
Adelaide - Jeju (-1) 2 @ 2,80
Jeju strzeli w obu połowach @ 2,40
Jeju wygra obie połowy @ 4,00
Jeju wygra pierwszą połowę @ 2,20

Półtorej godziny później w Seulu zapowiadana jest druga część tej masakry jutrzejszej. Zważywszy na to co będzie się działo w Adelajdzie tak będę starał się grać. Jakoś mam dziwne przeczucie, że w tym drugim meczu może WSW trochę bardziej mi pokrzyżować szyki. A i kursy nie są już tak atrakcyjne jak w pierwszym meczu. Dlatego będzie ostrożniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam ponownie po chwilowej przerwie. Jutrzejszy dzień zapowiada się ciekawie pod hasłem: O Jeju znowu koreańce spuszczą nam łomot!
Dziś niestety nie zagrałem Brisbane a wszystko co bym zagrał to w większości by siadło. Wygrana w obu połowach, strzelą Japońce gola w obu itp itd. Jutro już tego erroru nie popełnię. I jestem w sporym szoku patrząc na kursy na Jeju. Głośno krzyczę nawet nie &#39;o jeju&#39;, ale &#39; o k...a!&#39;.
1,70 za zwykłą wygraną???? Za to, że Jeju które póki co w lidze koreańskiej nie straciło gola, rozwaliło na wyjeździe 4-1 Gambę Osaka? Ale w tabeli ma ledwo 3 pkt bo frajersko potknęło się na Jiangsu w pierwszej kolejce? Otóż proszę państwa promocja buków trwa w najlepsze. Ja wiem, że niczego pewnym być nie można, poza śmiercią i podatkami. Ale grzechu zaniechania popełnić nie zamierzam. Co mnie dodatkowo cieszy to zamiar gry ofensywnej gospodarzy wypowiadany z ust pseudo-trenera Amora. Woda na młyn dla Jeju. Średnia stawka na wszystkie z tych propozycji ode mnie:
Adelaide - Jeju (-1) 2 @ 2,80
Jeju strzeli w obu połowach @ 2,40
Jeju wygra obie połowy @ 4,00
Jeju wygra pierwszą połowę @ 2,20

Półtorej godziny później w Seulu zapowiadana jest druga część tej masakry jutrzejszej. Zważywszy na to co będzie się działo w Adelajdzie tak będę starał się grać. Jakoś mam dziwne przeczucie, że w tym drugim meczu może WSW trochę bardziej mi pokrzyżować szyki. A i kursy nie są już tak atrakcyjne jak w pierwszym meczu. Dlatego będzie ostrożniej.
Nic dodać nic ująć, witaj prezezo ???? No niestety jutro rzeźnia połączona z gwałtem (prawdopodobnie wielokrotnym)!
edit. Gwałtu w Adelaidzie nie było, a nawet podreperowali honor Aussie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 307

tomekk25

Użytkownik
przypomne ze 2 tygodnie temu równiez mialo byc podobnie w meczu Adelaide a skonczylo sie 2:1, po bramce w 92 minucie, wiec spokojnie dzis.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiemy, pamiętamy, sam pisałem, że Redsi &quot;uratowali&quot; honor Australii, bo chociaż bramkę strzelili ???? Jeśli dzisiaj Redsi zagrają tak jak ich &quot;trener&quot; zapowiada, to zostaną najprawdopodobniej srogo skarceni. Zobaczymy jak to się będzie miało do rzeczywistości. Na sucho fajnie też wygląda typ: zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie ponad 2,5 gola po kursie 2,40 w premium. Ja czekam na live ????
Przy 1-2 i 2-3 żałowałem, że przed meczem nie zagrałem, ale potem to tylko micha mi się ucieszyła, że skazywana przeze mnie na pożarcie Australia pokazała pazur ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wiemy, pamiętamy, sam pisałem, że Redsi &quot;uratowali&quot; honor Australii, bo chociaż bramkę strzelili ???? Jeśli dzisiaj Redsi zagrają tak jak ich &quot;trener&quot; zapowiada, to zostaną najprawdopodobniej srogo skarceni. Zobaczymy jak to się będzie miało do rzeczywistości. Na sucho fajnie też wygląda typ: zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie ponad 2,5 gola po kursie 2,40 w premium. Ja czekam na live ????
Adelaide United - Jeju

Dokładnie tak! Natomiast nie popadałbym w hurraoptymizm po tym zaledwie jednym strzelonym golu, który w kontekście całego meczu i tak niewiele zmienił.
Osobiście zgadzam się z qowalsky6 i prezezo natomiast nauczony doświadczeniami oraz, żeby nie powielać typów mojego poprzednika, idę w kierunku goli w całym meczu. Właściwie wszystko co przemawia za Jeju zostało napisane wyżej i pozostaje mi się tylko pod tym podpisać. Równie dobrze można odnieść się do tego, że G-Osaka zlała Adelaide 3:0, a Jeju zlało Osakę 4:1 więc o czymś to świadczy.

Over 2,5 @ 1,66 ✅
Gol w obu połowach @ 1,58 ⛔



Ja czekam na live ????
Jak wyczaisz jakiś dobry typ na live to dawaj znać tu albo na prv. Niestety nie będę miał możliwości śledzić na bieżąco tego meczu więc tutaj zdam się na Twoją opinię ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak wyczaisz jakiś dobry typ na live to dawaj znać tu albo na prv. Niestety nie będę miał możliwości śledzić na bieżąco tego meczu więc tutaj zdam się na Twoją opinię
Postaram się tutaj coś naskrobać w trakcie meczu. Chciałbym, aby był to otwarty mecz, a nawet żeby &quot;naszym&quot; niedorajdom udało się strzelić choć jedną bramkę, ogólnie &quot;nawet&quot; 1-2 mi pasuje ???? A jak będzie?
edit. Nawet 3 strzelili ????
 
Do góry Bottom