>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jiangsu -0,5AH HT @2,725 lekko
⛔ passa trwa, co jest grane? cokolwiek nie postawię poza starym kontynentem to jest dupa i tak już od nie pamiętam kiedy ???? wspaniale ⛔⛔⛔ Nie no ludzie, albo ja już całkiem nie umiem czytać tej ichniejszej piłki, albo sam nie wiem ???? Dobrze, że overa nie stawiałem bo prezezo ma i nie chcę mu spieprzyć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 307

tomekk25

Użytkownik
a patrzcie jak w Hongkongu sprzedaja mecze. Kurs 15 a byl 26, czerwona kartka, karny 1:0 i... ciekawe jak sie skonczy
Edit: w Chinach niestety skonczy sie 1:0
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Dałem ciała... do Jiangsu -1,5 dołożyłem Kawasaki -2,5... ????
Tak czy siak dzięki Panowie za to Jiangsu, będę tu częściej zaglądał
@edit
o właśnie jak pisałem to Adelaide strzeliło ????
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Mowilem nie ma ksiegowania. Gratulacje dla tego co zaryzykowal handi plus 1.5
klasyka 92 min traci sie wczesniej wygrana kase
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dałem ciała... do Jiangsu -1,5 dołożyłem Kawasaki -2,5... ????
Tak czy siak dzięki Panowie za to Jiangsu, będę tu częściej zaglądał
@edit
o właśnie jak pisałem to Adelaide strzeliło ????
Nie ma tematu bo 2-1 ???? Adelajda ratuje honor Australii - strzelili bramkę w 94 min. ???? Kto by pomyślał ????
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Jeszcze dziś jeden akcent z Australii gra, a mianowicie żeńska reprezentacja Australii z reprezentantkami Szwecji mecz w Portugalii.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Krótko bo piszę z telefonu.
Ja uważam podobnie jak Wy i myślę, że tą różnicę będzie dzisiaj widać na boisku. Myślę, że A. Teixeira poprowadzi swój zespół do zwycięstwa chcąc zmazać plamę jaką pozostawili po sobie po ostanim meczu przeciwko Guangzhou kiedy nie oddali nawet jednego celnego strzału. Mimo wszystko w handi nie wchodzę bo zawsze ta sztuka dla Adelaide może wpaść więc od siebie proponuję:
Jiangsu i powyżej 2,5 @ 1,75 ✅
Ja też poksięgowałem mimo, że już straciłem nadzieję. Nie wiem jak wyglądał mecz ponieważ nie oglądałem go ale prawdę mówiąc spodziewałem się, że ten mecz może się skończyć podobnym wynikiem. Jedyne co się różniło to okres kiedy będą padały gole. Często gram łamańce X/1 i tutaj również coś takiego chodziło mi po głowie ale koniec końców odpuściłem bo nie czułem tych meczów tak jak wczoraj i skupiłem się na powyższym typie, i jak widać dobrze zrobiłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cytat:
Napisał wilczekl -&gt;
&quot;Gamba też im wsadziła 2 do przerwy i to w dodatku na ich terenie, a wczoraj &quot;nasi&quot; też dostawali w ciry do przerwy. Hmmmm kusi mnie to, a kiedyś w końcu muszę się przełamać w tej egzotyce.&quot;
Napisał qowalsky6
&quot;To się &quot;robi&quot; tak oczywiste, że aż strach postawić Ja obejrzę 5-10 min. i zagram hcp -1 jeśli będzie zmierzało &quot;po mojej&quot; myśli. A może &quot;bezpieczniej&quot; 1 i over 2,5 w meczu? No nic, ten będę oglądał musowo&quot;
Warto było obejrzeć ten mecz ???? Chinole tak jak gdzieś wcześniej pisałem &quot;nie zabijali&quot; się o wynik. Młodzik w bramce Redsów, aż &quot;prosił&quot; się o więcej strzałów (przykładem 1 gol). Dobrym pomysłem był kierunek 1 i over 2,5 w meczu, czy też 1 w pierwszej poł. Kto grał handi -1 to czuje się zawiedzony. Dzwonek alarmowy &quot;zapalił&quot; się po akcji gdzie gol na 1-1 nie został uznany. Po 2-0 raczej byłem pewien, że dociągną ten wynik do końca, a tu tradycyjnie niespodzianka/standard 2-1 ???? - kolega aronek za to się ucieszył i nie ma tu znaczenia czy Redsi &quot;zasłużyli&quot;, czy nie na honorową bramkę. Do notatnika: mimo że Dan Petrescu trenerem Jiangsu był w 2016 r., to chyba jego &quot;duch&quot; minimalizmu się nad tym zespołem dalej unosi ???? Warto o tym pamiętać w następnych meczach. Pozdrawiam.
Za 2 tygodnie ponownie szykuje się &quot;rzeźnia&quot; australijskich zespołów - niestety ???? Po tym sezonie AFC (mimo ,że to dopiero 2 kolejki), nie będę miał argumentów w &quot;walce&quot; o dobre imię piłki australijskiej jeśli chodzi o jej poziom na tle innych lig/rozgrywek ????
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Tylko w następnych meczach nie liczyłbym na piękne kursy, które podarowywali nam bukmacherzy, przejedli sie na Australijczykach dziś zapewne na nich mocno skorzystali, poszły masówki, zapewne już tego tak nie prześpią, bo wyniki pokazują jaki poziom ma A-League.
 
Do góry Bottom