>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Prezes, raz napisales, ze wstrzymałbys sie z graniem na gospodarzy, a potem napisales ze zagrales na nich handi. Tak sie chyba nie robi? ????
Owszem, ale do systemu wrzucić można było. Nie sądziłem, że aż taką mam siłę rażenia tutaj ???? . I handi zagrałem tylko na Shanghai. Ulsan i Urawę zagrałem zwykły win.

No i nie mogę z tego, że 8/8 overy w LM dziś. Masakra. Chyba od wieków takiej sytuacji nie było.

Co do Jiangsu na jutro, to handi -1,5 to bankowo trzeba grać. Ja sam zagram ponownie te wszystkie możliwe kombinacje, typu wygra obie połowy, strzeli w obu połowach, handikapy, win do przerwy itp.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pobierać na jurto Jiangsu -1,5 @1,82?
Byłbym wdzięczny za opinię kogoś bardziej obeznanego w tym temacie ????
Myślę, że typ ma duże szanse wejścia, jeżeli mamy to spotkanie oceniać w kategoriach czysto sportowych. Natomiast czy Chinole będą się zabijać? Ja AFC staram się oglądać, tak jak dzisiaj, od razu było widać jak te mecze się skończą ????
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Na początku kurs na handi -1.5 byl 2.3, teraz juz tylko 1.7. Trochę sie nie oplaca dlatego wchodze w -2.0 grubo stawka cztero cyfrowa. Jedyne co mnie martwi to zrobila sie z tego masowka. Wszyscy graja na chinioli a jak graja wszyscy to moze byc roznie. Oby nie.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Cześć Wam, czy ktoś dzisiaj myśli pograć coś w stronę Gamby? Fajny kurs @1,95 na gospodarzy a po tym co widziałem na tle Adelaide i wcześniejszego spotkania z malezyjczykami uważam, że powinni ten mecz udzwignąć. Chyba, że są jakieś absencje o których nie wiem.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
nie dawno na porażke Adelaide płacili 1,5 teraz na handi -1,5 płaca 1,7, wiec nie opłaca się tego grac. Ja pobieram Adelaide +1,5 @2.13 i to uwazam za najrozsądniejszy typ,
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chyba, że są jakieś absencje o których nie wiem.
Skład Gamby wygląda na optymalny, natomiast Jeju w poprzednim meczu nie miało szczęścia, a na koniec jeszcze przegrali (bramka w 90 min. ???? ). Ja przed meczem nie zagram.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Skład Gamby wygląda na optymalny, natomiast Jeju w poprzednim meczu nie miało szczęścia, a na koniec jeszcze przegrali (bramka w 90 min. ???? ). Ja przed meczem nie zagram.
Zaczęli, no to patrzmy co tu można pograć.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał wilczekl: Zaczęli, no to patrzmy co tu można pograć.
Na razie Koreańce nieźle się prezentują ????
- proszę w ostatnie 2 min. i 0-2 wygrywają ???? Japonia ma teraz swoje Pearl Harbour - 0-3, Japsi na kolanach 0-4 ????
Za to w drugim meczu już 1-1 ???? i już 2-1 ???? ten mecz jest lepszy ????
Teraz to już chyba nie ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Napisał wilczekl: Zaczęli, no to patrzmy co tu można pograć.
Na razie Koreańce nieźle się prezentują ????
Za to w drugim meczu już 1-1 ???? i już 2-1 ???? ten mecz jest lepszy ????
Kurcze myślałem tam o overze bramkowym, no ale myślał indyk i.... oczywiście nie zagrałem ???? A mecz gamby odpuszczam, tu będzie na styku i nie zdziwi mnie żaden wynik. Tak sobie jeszcze wstępnie myślę, że jest ciekawa opcja w meczu Jiangsu z &quot;naszymi&quot; w postaci overa 2,5 HT @2,25. Jeżeli gospodarze wyjdą dobrze zmotywowani to myślę, że spokojnie ten over pokryją, a jak przypomnę sobie ostatnie mecze Adelaide, to nie chce mi się wierzyć, że ich obrona będzie dzisiaj monolitem ???? Gamba też im wsadziła 2 do przerwy i to w dodatku na ich terenie, a wczoraj &quot;nasi&quot; też dostawali w ciry do przerwy. Hmmmm kusi mnie to, a kiedyś w końcu muszę się przełamać w tej egzotyce. Wczoraj nieźle zarobione w LaLidze i Na Juve, dzisiaj bym chciał coś uszczknąć w Azji ???? Qowalsky co myślisz?
Edit: Jeju pozamiatało ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Gamba też im wsadziła 2 do przerwy i to w dodatku na ich terenie, a wczoraj &quot;nasi&quot; też dostawali w ciry do przerwy. Hmmmm kusi mnie to, a kiedyś w końcu muszę się przełamać w tej egzotyce.
To się &quot;robi&quot; tak oczywiste, że aż strach postawić ???? Ja obejrzę 5-10 min. i zagram hcp -1 jeśli będzie zmierzało &quot;po mojej&quot; myśli. A może &quot;bezpieczniej&quot; 1 i over 2,5 w meczu? No nic, ten będę oglądał musowo ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
No właśnie... wszystko wydaję się w tym meczu tak oczywiste, że aż się wierzyć nie chce, że miało by być tak łatwo, ale czuję, że ten mecz może dać zarobić.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Przeciez to jest roznica trzech klas miedzy Jiangsu a Adelaide. O zadnym strachu nie mo mowy.
Ja gram:
Over 3,5 @ 2,25
Jiangsu wygra obie polowy @ 2,45
Over 1,5 w obu polowach @ 3,40
Powodzenia!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przeciez to jest roznica trzech klas miedzy Jiangsu a Adelaide. O zadnym strachu nie mo mowy.

Ja gram:
Over 3,5 @ 2,25
Jiangsu wygra obie polowy @ 2,45
Over 1,5 w obu polowach @ 3,40

Powodzenia!
Oby, oby teraz widzę, ze na bramce niejaki Margush, 19 lat, 2 mecze w bramce Redsów na ostatnie 3 lata - co nie jest dziwne zważywszy na jego wiek ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Krótko bo piszę z telefonu.
Ja uważam podobnie jak Wy i myślę, że tą różnicę będzie dzisiaj widać na boisku. Myślę, że A. Teixeira poprowadzi swój zespół do zwycięstwa chcąc zmazać plamę jaką pozostawili po sobie po ostanim meczu przeciwko Guangzhou kiedy nie oddali nawet jednego celnego strzału. Mimo wszystko w handi nie wchodzę bo zawsze ta sztuka dla Adelaide może wpaść więc od siebie proponuję:
Jiangsu i powyżej 2,5 @ 1,75 ✅
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Może w Nankinie się zacznie w końcu? Była już poprzeczka ????
1-0 no i kto zjeb...ł przy bramce ???? ? Już kiedyś napisałem (&quot;nawet&quot; jak Hall stanął na bramce po kontuzji Galekovica) mniej więcej: wystarczy napierd...ć w stronę bramki, a gole będą &quot;same&quot; wpadać. To najlepsza i najprostsza taktyka na Redsów ????
 
Do góry Bottom