>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Masz jakiś pomysł na ten mecz?
Tylko oglądać ???? , chyba, że mnie coś ruszy na 1000%, bo ja złożyłem deklarację (już dawno temu), że ich nie gram - najpierw do końca sezonu zasadniczego, a potem &quot;doszły&quot; puchary ???? Jak czytałeś ten temat dokładnie to znasz też klątwe Brisbane/qowalsky ????
Pozostałe mecze naszej 2 - ki: WSW/Reds gram zdecydowanie przeciwko nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co do meczu Roar mam takie przeczucie - Roar i ov 2,5 @9
Na pewno byłaby to sensacja, a co najmniej duża niespodzianka. Ulsan w poprzednim meczu nie mieli szczęścia (2 x słupek na wyjeździe z Kashimą) i teraz jeśli im zależy na sukcesie w AFC to stoją troszeczkę pod ścianą. Kiedyś Roar udało się zremisować w Korei, ale czy historia się powtórzy? No nie wiem...
PS ...................... ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
13 min. 2-0 dla skośnych, no co tu się może zdarzyć? ????
3-0, dramat, ale czas się przyzwyczajać, że w tych rozgrywkach tak to będzie chyba wyglądało ????
Teraz to i 4-0 mogło być... Szkoda liczyć, nie wiadomo kiedy licznik się zatrzyma ???? Już ... 6-0 FT
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jq zagralem sobie 2z3 Ulsan, Urawa i Shanhai z handi. I poki co oczom nie wierze;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
3-0 Brisbane w plecki ... Poza tym juz są składy na mecz Shanghai SIGP - WSW...
Hulk, Oscar, Elekson, czyżby kolejny gwałt? tym razem na Wędrowcach? Wszystko na to wskazuje i jeśli chodzi o typy to niestety, taki scenariusz &quot;wszystkim&quot; pasuje...
 
majekx 766K

majekx

Znawca A-League
Hulka akurat najmniej bym się obawiał - on jest mało mobilny - to i jego styl gry może przypasować WSW (co najwyżej może zaskoczyć jakimś strzałem z daleka), ale Elkeson może siać spustoszenie z przodu... Myślę można zainwestować w fakt, że strzeli gola
\\edit - heh. mistrzostwo świata wyczucie.... :|
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Hulka akurat najmniej bym się obawiał - on jest mało mobilny - to i jego styl gry może przypasować WSW (co najwyżej może zaskoczyć jakimś strzałem z daleka), ale Elkeson może siać spustoszenie z przodu... Myślę można zainwestować w fakt, że strzeli gola
Hulk i 1:0 ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zenada. Przeciez to wstyd. Poki co dostajemy 1-16. Toz to nawet ekipy z Luksemburga w Europie staraja sie bardziej.
 
Do góry Bottom