>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Melbourne Victory - Adelaida (2:1)
1 HA-1 - @2,15
Perth Glory - WSW (2:0)
1+bts - @3,5
Brisbane Roar - Wellington Phoenix (1:2)
1 - @1,66
⛔⛔⛔
nie ma co się oszukiwać.. dziś fatalnie poszło... Jutro sobie daruję. Mimo, że celował bym w minimalną wygraną Jets. Im sprzyja stadion, sytuacja w tabeli... oraz ogólne wrażenie zespołów.
Co do trolii.. no cóż.. niech sobie trolują.. olać ich. Jak ktoś nie umie grać to niech nie ma pretensji, że mu nie poszło....
Tak - utaj są Antypody... a nie sztywne zasady jak na starym kontynencie.
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja jakoś nie czuję tego meczu Jetsów z CCM - niby wszytsko przemawia za wesołym meczem, kilkoma bramkami...ale z drugiej strony historia po stronie CCM i to z jakimś underem, więc jak już się zdecyduję, to za drobne pójdę w któryś z tych typów :
CCM + 1 - 1,62
under 3,5 - 1,63
Na pewno za to zagram w dubelkach to :
West Adelaide - Campbelltown City - under 4 - 1,44
Kingston City - North Geelong Warriors - over 2,5 - 1,57
Stirling Lions - Perth - 1 +1 hc - 1,4
Joondalup United - Mandurah City - over 3 - 1,52
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Po 1 poł.
1-0 dla Jetsów, wygląda na to, że chyba im się bardziej &quot;chce&quot; 6 miejsca ???? , na które przy tym wyniku &quot;wskoczyli&quot;. Nic specjalnego obie drużyny nie pokazały, natomiast mam wrażenie, że CCM nie podjęło w tym pojedynku rękawicy. Niedokładni, niezdecydowani, na razie przynajmniej tak się &quot;zaprezentowali&quot;. Nic na razie nie stawiam live w tym meczu, jak nie skończy się po mojej myśli to miedziak w plecy. Po 45 min. nie widzę &quot;kasy&quot; na swoim koncie ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja to widziałem trochę inaczej. Dla mnie CCM jak na siebie to gra całkiem nieźle. Nie sądzę by Jetsi dowieźli to 1-0. CCM coś strzeli.
Ooo. 1-1 już.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ooo. 1-1 już.
Może zostać ???? , witam prezezo ????
W Marynarzach wkurza mnie ich takie &quot;niechlujstwo&quot; w kulturze gry, wykonujesz rożny, to niech chociaż ta piła doleci pod bramkę, jesteś nieatakowany to podaj dokładnie do kolegi, który biegł te 30-40 m czekając na dobrą piłkę - tego typu rzeczy. Jetsi umówmy się też nie są &quot;wirtuozami&quot;, no ale zobaczymy co dalej.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja pograłem na lajfie over 10,5 rogów CCM. W momencie gdy mieli 6 (ok. 30 minuty) - po 2,05. Brakuje jednego ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Padnie tu coś jeszcze? Remis chyba nikogo nie zadowala...
Remis zadowala obydwie drużyny ???? pod warunkiem, że nie chcą grać w play offach. Zawsze będzie też wytłumaczenie, że to derby i takie tam ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Miejscowi dają 2-1 dla Jetsów, ja jednak spróbuję &quot;x&quot; podtrzymując swój tok rozumowania - żeby nie było, to tylko mój pomysł, nikogo nie namawiam
No w końcu jakiś sukces, mały, ale cieszy ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jako, że ostatnio modne z mojej strony stało się podawanie tutaj dla szanownych kolegów typów z innych lig to śpieszę poinformować, że za 2,5 godziny zacznie się w Turcji mecz Karabukspor - Genclebirligi. Mecz drużyn środka tabeli, ale także drużyn grających bardzo róźnie w rozliczeniu home/away. Gispodarze u siebie potrafili ostatnio zlać i Galatę i Besiktas, generalnie są mega mocni przed własną publicznością. Goście poza domem klapy za klapami (ostatnie 3 mecze w lidze po 0:3) i to z żadnymi wielkimi zespołami (poza Fenerbahce). Kurs na gospodarzy kuszący - 2,30.
No i polecam tradycyjnie na 15:00 we Włoszech. Chievo - Pescara. Over 3,5 można złapać po zacnym kursie ok. 2,75.
Trzymajta się!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja jakoś nie czuję tego meczu Jetsów z CCM - niby wszytsko przemawia za wesołym meczem, kilkoma bramkami...ale z drugiej strony historia po stronie CCM i to z jakimś underem, więc jak już się zdecyduję, to za drobne pójdę w któryś z tych typów :
CCM + 1 - 1,62
under 3,5 - 1,63
Widzę, że kolega też dzisiaj na + ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Następna kolejka ???? Na dzisiaj widzę, że nic nie widzę ???? Dlaczego? Proszę:
03.03. 09:50 Sydney FC - Melbourne Victory - mecz prestiżowy, oby otwarty i overowy, ale? Oba zespoły nic nie muszą - play offy i pozycja niezależnie od wyniku bez zmian.
04.03. 07:35 Wellington Phoenix - Perth Glory - na oko over/bts wchodzi w grę, ale? Kto by pomyślał, że wczoraj Perth overa/bts-a nie wykręci? (oprócz mnie oczywiście ???? ).
04.03. 09:50 WS Wanderers - Adelaide United - nasze kochane niedorajdy, pewnie po laniu na wyjazdach w AFC będą chcieli od piłki odpocząć - przy szachach na przykład ???? Czyli co? - remis? (0-0 ???? ).
05.03. 07:00 Central Coast Mariners - Melbourne City - może over? a może nie? Dla mnie mecz na live. Przedmeczowo nic nie postawię.
05.03. 09:00 Newcastle Jets - Brisbane Roar - Brisbane po wyjeździe w AFC, ale czy Jetsi chcą wygrywać pozostałe mecze? Może remis &quot;na zgodę&quot; no i takie małe przypomnienie, że ja za/przeciw Roar nie gram ????
To tyle ode mnie, mam nadzieję, że entuzjazm nowych miłośników Australii nie opadnie i ja sobie odpocznę, bo coś przyszły tydzień to dla mnie &quot;black magic&quot; ???? GL i pozdrawiam ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No to jedziemy z kolejnym dniem gwałtu azjatyckiej piłki na przedstawicielach Australii.
Na tapetę jutro biorę mecz:
Shanghai SIPG - Western Sydney Wanderers
O tym co potrafi WSW wiemy wszyscy doskonale. Czyli nie potrafi praktycznie nic. Co w pierwszym meczu udowodniła Urawa Reds. Jutro swoje do kolekcji dorzuci Shanghai, który w pierwszej serii dość niespodziewanie dla mnie wygrał w Seulu. Propozycji mam ponownie kilka na spotkanie. Oto one:
5:1(4:1)
Shanghai SIPG HT @ 1,75 ✅
Shanghai (-1) @ 1,90 ✅
Shanghai strzeli w obu połowach @ 1,91 ✅
Shanghai wygra obie połowy @ 2,70 ✅
over 3,5 gola @ 2,37 ✅
over 1,5 gola w II połowie @ 1,80 ⛔
Edit: Prawie komplet, ale i tak można być zadowolonym mega.
Nie spodziewam się tutaj niczego innego poza porządnym mantem.
Wcześniej Ulsan Hyundai zagra z Brisbane. Niby faworyt jest tu oczywisty, ale po tym co pokazał Brisbane w Shanghaiu w eliminacjach wstrzymałbym się z graniem na gospodarzy po 1,73. Brisbane jest jednak mega nieobliczalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Niestety prezezo masz całkowitą rację. Nasze pucharowe niedorajdy dostaną znowu lekcję futbolu, bo Redsi też zagrają wyjazd. Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
heh... napisałem nawet po jednym zdaniu opisu.. ale mnie wylogowało i nie dodało posta... no nic.. dodam tylko suche typy:
Ulsan - Roar
2 - @5 ⛔
x2 - @2 ⛔

SIPG - WSW
1/1 - @1,95 ✅
Suning - Adelaide
x HT - @2,4 ⛔
napiszę tylko o pierwszym meczu... może na papierze te typy to samobójstwo.. ale Ulsan męczyło się z mistrzem Hong-Kongu... potem porażka z Kashimą.. dlatego liczę tutaj na niespodziankę.. i postawę Roar z meczu w Shanghaiu. Może to typy życzeniowe - ale może akurat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Shanghai SIPG - Western Sydney Wanderers
W pełni popieram moich przedmówców prezezo, qowalsky6 i majekx, którzy upatrują gładkiego zwycięstwa ekipy z Chin.
WSW w pierwszym meczu przyjęło niesamowite manto od Urawy 0:4, choć do przerwy było bez goli. Mimo wszystko po przerwie wszystko się posypało i zawodnicy WSW wyglądali jak dzieci we mgle, za to ekipa z Japonii raz po raz ich punktowała.
Co do Shanghai SIPG to jak wiadomo drużyna budowana za wielkie pieniądze i to właśnie brazylijskie trio w postaci Oscar - Hulk - Elkeson mają decydować o sile tego zespołu.
Ja również spodziewam się tutaj w miarę gładkiego zwycięstwa gospodarzy i moim głównym typem jest tutaj 1/1 jednak żeby nie powielać typów moich przedmówców proponuję:
Gol w obu połowach @ 1,55 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem chłopaki ????
Mimo, że Roar na podwórku ligowym nie cierpię, to w AFC życzę im jak najlepiej ???? W dzisiejszym meczu trener Roar ma taki wybór:
Brisbane Roar squad: 1.Michael THEO (gk), 7.Thomas KRISTENSEN, 8.Jacob PEPPER, 9.Jamie MACLAREN, 10.Brett HOLMAN, 11.Tommy OAR, 13.Jade NORTH, 15.ARANA, 17.Matt MCKAY (c), 19.Jack HINGERT, 21.Jamie YOUNG (gk), 22.Thomas BROICH, 25.Kye ROWLES, 26.Nick D&#39;AGOSTINO, 28.Brandon BORRELLO, 29.Joe CALETTI, 46.Cameron CRESTANI, 50.Dane INGHAM
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Czołem chłopaki ????
Mimo, że Roar na podwórku ligowym nie cierpię, to w AFC życzę im jak najlepiej ???? W dzisiejszym meczu trener Roar ma taki wybór:
Brisbane Roar squad: 1.Michael THEO (gk), 7.Thomas KRISTENSEN, 8.Jacob PEPPER, 9.Jamie MACLAREN, 10.Brett HOLMAN, 11.Tommy OAR, 13.Jade NORTH, 15.ARANA, 17.Matt MCKAY (c), 19.Jack HINGERT, 21.Jamie YOUNG (gk), 22.Thomas BROICH, 25.Kye ROWLES, 26.Nick D&#39;AGOSTINO, 28.Brandon BORRELLO, 29.Joe CALETTI, 46.Cameron CRESTANI, 50.Dane INGHAM
Masz jakiś pomysł na ten mecz? ;)
 
Do góry Bottom