>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ostatni typ Technościana ???? z ubiegłego roku ???? Tytan obstawiania ????
PS Zważywszy na &quot;murzyńskiego&quot; awatara ???? dosyć &quot;frywolne&quot;/&quot;życzeniowe&quot; te komentarze. Internet nie zapomina ????
Cilic + Wawrinka + Murray/Soares @2.48 10j MarathonBet
Juventus + Porto -1 + Sevilla -1 @2.62 10j Unibet
żeby Was tabun murzynów dojechał Murraye
__________________
Live tylko na bet365
Mój temat na forum
Ostatnio edytowane przez Techn9cian ; 02-11-2016 o 20:29
PS Taka moja rada dla Technościana ???? Chłopaki nie płaczą ????
https://www.youtube.com/watch?v=9GkVhgIeGJQ
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W ekipe z Sydney wygląda to trochę gorzej jednak moim zdaniem minimum po jednym golu w każdej połowie padnie dlatego proponuję na to spotkanie:

Gol w obu połowach @ 1,65
No i fajnie, w niższych over też Ci &quot;usiadł&quot;. Gratulacje!
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
No i fajnie, w niższych over też Ci &quot;usiadł&quot;. Gratulacje!
Dzięki wielkie za dobre słowo i za reputę ????

Cieszę się, że moje pierwsze typy w tym dziale okazały się trafione i mam nadzieję, że ktoś skorzystał.

W ciągu dnia na pewno wrzucę jakieś propozycje na jutro bo trochę tych meczów będzie zwłaszcza z niższych lig.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cieszę się, że moje pierwsze typy w tym dziale okazały się trafione i mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
Spoko, jakbyś &quot;nie trafił&quot; też by Cię nikt nie &quot;dojechał&quot; jak to pisał &quot;pseudoklasyk&quot; - płaczek Technościan. Nie zawsze musi być kawior ???? , ważne, że w tym dziale trollowanie nie popłaca ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spoko, jakbyś &quot;nie trafił&quot; też by Cię nikt nie &quot;dojechał&quot; jak to pisał &quot;pseudoklasyk&quot; - płaczek Technościan. Nie zawsze musi być kawior ???? , ważne, że w tym dziale trollowanie nie popłaca ????
I powiem Ci, że na pierwszy rzut oka to jest bardzo fajne dla kogoś kto zaczyna się udzielać w tym temacie. Przeglądam praktycznie wszystkie działy na forum odnośnie piłki nożnej jak również przeglądam dział tenisowy i prawdę mówiąć nigdzie nie widziałem takiej fajnej atmosfery wobec użytkowników. Gdzie indziej można zaobserwować kłótnie, przepychanki, bo jeden widzi tak, a drugi inaczej i na siłę próbuje przekonać innych do swoich racji. Obrzucanie się epitetami czy też życzenie innym graczom przegranej. Po co to? Przecież gramy w jednej drużynie i powinniśmy sobie pomagać, wspierać się.
Dlatego bardzo pozytywnie odbieram osoby, które się tu wypowiadają i z wielką przyjemnością &quot;dołączę&quot; do Waszej ekipy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 16

idziol91

Użytkownik
Ja też zaczynam przygodę z tą ligą i pierwszy becik też siadł. ????
Propsy jeszcze dla badurraf&#39;a za typy na Adelaide Comets. Skorzystałem. ???? Leci reputka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ja jednak podzielę się innym typem na dzisiaj,analogiczna sytuacja jak z City ostatnio,kilku piłkarzy w pierwszej drużynie,młodzieżowa uzupełniona juniorami, tak więc :


Adelaide Comets - Adelaide United U-21 - 1 po 1,32, hc -1,5 po 1,83
Dzięki badurraf, końcówka była niezła ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
1, 1 i over 2.5, 1x hehe
uuu...a to co za cwaniaczek???Pewnie zawalony tymi złotymi &quot;ketami&quot; z avatara, skoro taki nieomylny...uwielbiam takich pajacyków...
Comets nie zawiedli, więc trochę nadrobili stratę po Shity...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dzięki badurraf, końcówka była niezła ????
Wiesz ja należę raczej do tych co to im odbierają w okresie 90 minuta + doliczony czas, więc raz na jakiś czas może też coś los zwrócić ????
A tak a szybko jakby ktoś chciał pograć na livie KHL to polecam hc w stronę Magnitogorska ( świetna obrona) + ewentualne undery w golach Kunlun.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
ech... zaspałem totalnie. Co tam się wydarzyło?
Czyzby Muscat zrobił karnego, a potem jeszcze wyłapał drugą żółtą?
Co do mistrza techn9ciana - wziąłeś Pan pod uwagę grę w osłabieniu przez ponad pół meczu, nie żeby coś ale czasem się zdarzy, że takie sytuacje wpływają na przebieg gry... :p
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dobra Panowie, ode mnie już teraz leci propozycja na dzień jutrzejszy. Mecz odbywa się rano, o 5:30 naszego czasu i spodziewam się spadku kursów dlatego typ wrzucam już teraz.

Adelaide City - Para

Sytuacja bliźniaczo podobna do tej, którą przytaczałem dwie strony temu odnośnie meczu Bentleigh - Melbourne Knights. A więc typ czysto statystyczny, z lekką mieszanką przeczucia i znajomości drużyn z poprzednich rozgrywek. Dziś się udało więc liczę, że jutro efekt będzie podobny ????
Póki co obie ekipy rozegrały po jednym spotkaniu. Gospodarz czyli Adelaide City wygrało swoje pierwsze spotkanie 3:1, z kolei ich jutrzejszy rywal Para przegrał swój mecz przed własną publicznością w takim samym stosunku czyli 1:3. Druga sprawa to H2H między tymi drużynami. Ogólnie na statystykach head to head opieram się dość rzadko jeśli chodzi o piłkę nożną jednak są takie mecze gdzie prawie w każdym meczu jest bts/over itp. W tym przypadku nie do końca mam pełny pogląd na sprawę ponieważ to ligi amatorskie/pół amatorskie, bardzo ciężki dostęp do tych meczów (żeby nie powiedzieć żaden) więc mogę tu tylko bazować na tym co pokazuje flashscore, a on pokazuje, że ostatnie wyniki tych drużyn to 1:2, 4:1, 2:1, 2:4, 0:3, 3:1. Są to wyniki, które padały między 2013, a 2015 rokiem więc oczywiście trzeba brać poprawkę, że sporo od tego czasu się zmieniło. Mimo wszystko mam przeczucie (to które mnie dziś nie zawiodło ???? ), że przynajmniej te 3 gole w tym meczu zobaczymy dlatego proponuję:

Over 2,5 @ 1,40 ✅
bet365


Jeśli chodzi o najwyższą klasę rozgrywkową, to moja pierwsza myśl jeśli chodzi o spotkanie Melbourne Victory - Adelaide United to oczywiście over 2,5 i gol w obu połowach. A Wy jakie macie pomysły na to spotkanie i ogólnie na dzień jutrzejszy?
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja generalnie na jutro widzę trzy home winy. Podoba mi się kurs na wygraną Perth. O sile WSW przekonaliśmy się w tygodniu. Teraz po laniu otrzymanym od Japońców pora na wizytę w Perth. Gospodarze przy porażce dzisiejszej City mogą jeszcze poważniej myśleć o pierwszej trójce i myślę, że w nią będą celować do końca sezonu. Powinni ogarnąć wygraną ze słabym Western Sydney.
Dlatego na jutro proponuję najpierw dubelek Roar + Adelaide @ 2,17. ⛔ 1:2 i 2:1
A potem Perth win @ 2,20 ✅ 2:0
Edit: 2/3 wygranych gospodarzy, kaska na zero
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No to zaczynamy sobotę z Australią i tak na pierwszy ogień, bez zbędnych analiz, na sucho lecimy ze stanówkami :
Adelaide City vs Para Hills Knights - over 3 -1,54
Cumberland United vs Metrostars - over 2,5 - 1,60
West Torrens Birkalla vs Croydon Kings - over 3 - 1,55
Perth Glory U-21 vs Floreat Athena - over 3 - 1,60
Heidelberg United vs St Albans Saints - 1 - 1,32, hc -1,5 - 1,95
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Good morning Brisbane,
jakbym grał ten mecz ???? na live to chyba dałbym x2 po kursie 2,1 ????
Czołem badurraf ???? spać nie możesz?
PS Resztę ekipy też oczywiście pozdrawiam ????
Ohohoho kto to strzelił brameczkę? Shane Smeltz ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Witam wszystkich.

Z rana trochę emocji było, wszak w moim proponowanym meczu 3 sztuka wpadła dopiero pod koniec meczu ale grunt, że księgowa zawitała dzięki czemu kontynuuję passę 3/3 ????

Zaraz zasiądę do oferty i zobaczę czy da się coś jeszcze wymącić z dzisiejszych meczów, jeśli nie to dam jakieś propozycje na jutro.

Co do A-League i ostatniego dzisiejszego meczu pomiędzy Perth Glory - WS Wanderers to tutaj również - co nie może dziwić ???? - widzę bramki i prawdopodobnie uderzę w over 2,5, a na drugim kuponie gol w obu połowach.
Ale to tylko pierwsza sucha propozycja, zaraz się temu dokładnie przyjrzę i podam swoje typy.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
człowiek rano wstaje... myśli, że ma przelew robić.. a tu okazuje się, że w poniedziałek znowu musi iść do pracy..
NIECH CIĘ... BRISBANE... :/
to czekamy na Victory
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom