>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
jaka kopanina w tym meczu... odnoszę wrażenie ,że od początku Jets nie chciało strzelić bramki.. a teraz nagle zaczęło im się spieszyć..
ps.. ale kosa!!! :|
sędzia to fakt - jakaś patologia..
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
normalna stawka - x2 - @1,6
pół stawki -Jets ov 1,5 - @2,2
ćwierć stawki - Jets+ov2,5 - @4
⛔⛔⛔
i efekt taki, że 1,75 stawki w plecy.. heh.. sędzia to był jakaś masakra w tym meczu...
dzięki Romeo12345 - Twój typ uratował budżet ????
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowanie meczu:
1. Jetsom należy się karny - sędzia nie przyznaje,
2. Redsom nie należy się karny - sędzia gwiżdże,
3. Redsom należy się co najmniej za &quot;psychiczne&quot; faule co najmniej 1 czerwo, sędzia daje żółte,
4. Kartkuje Jetsów i jeszcze gwiżdże &quot;przeciwko&quot; nim.
5. Powinni napisać skargę do Federacji, ale ch..a to da i wyniku nie zmienią!
6. Największy przekręt w tym sezonie a propos sędziowania. Gó..no sezonu, bo chyba nikt nie pobije k..a tego matoła: Ams K. uwaga! syf i dno!
PS Chwała wygranym, chociaż sumienie ze swoim przegranym typem mam czyste!
PS2 Gdybym &quot;widział&quot; (do straty bramki), że Jetsi przegrają to bym skontrował typ i taśmę. I na pewno bym na live o tym napisał. Za karę &quot;sędzia&quot; mnie &quot;oświecił&quot;.
PS3 Jak napisali, tak zrobili, k..a przecież tam mogło dojść do tragedii i bijatyki na mega skalę. A tymi groźbami przedmeczowymi to powinno się zająć - to nie były gadki - szmatki.
http://www.a-league.com.au/article/desperate-adelaide-united-to-bite-scratch-and-pinch-newcastle-jets-taylor-regan/1sjncywzo0cxh1t0wp3s3ybndo
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A co na jutro Panowie? Mamy trzy meczyki a tu cisza.
Ty napisz ????

Mnie jeszcze nerwy trzymają, nie chodzi o stawkę, ale o okoliczności przegranego typu, co do którego byłem w miarę pewien. A tu na moich oczach kręcą wynik. A w takim meczu ważny był każdy szczegół. Siła złego na jednego...
W nerwach nie piszę ????
PS Nie tylko ja tak uważam:
http://www.a-league.com.au/article/jets-skipper-rues-lack-of-ideas-after-shock-loss/ktmehhgonc8u1sg1d54toyh85
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
@Qovalsky6 - nie ma co się denerwować pora przemyśleć jak tutaj odzyskać to bo buk zabrał... ja ruszam z takimi typami - łącznie za 2 1/4 stawki:

Wellington Phoenix - Melbourne City

Zdecydowanie najtrudniejszy mecz do typowania. Z jednej strony Phoenix u siebie reprezentuje jakiś poziom... ale ostatnie mecze z Roar czy WSW temu przeczą. Z drugiej strony - City - które jeszcze miesiąc temu by było murowanym faworytem. Ale potem przyszło 5 meczy City - 1-1-3.
I jeszcze jeden argument Phoenix musi wygrać, żeby nie uciekło miejsce dające prawo gry w playoffach. City może wygrać, może zremisować, może przegrać, dużo nie spadnie, a i tak będzie jeszcze w miarę miało wysokie miejsce w lidze. Dlatego spodziewam się tutaj raczej nudnego spotkania - obym się mylił
za ćwierć stawki - x HT - @2,37 ⛔

WSW - Sydney

po pół stawki:
un2,5 - @1,95 ✅
2+un2,5 - @4,75 ⛔
Boję się, że będzie to samo co w ostatnim meczu tych drużyn - czyli lekka padaka. Sydney to cały czas najlepsza obrona ligi. WSW cały czas walczy o miejsce nr 6 (z 3 innymi zespołami). I teraz pytania czy Sydney pozwoli wygrać WSW, czy WSW jest w stanie wygrać z Sydney - myślę 2x nie...

Perth Glory - Brisbane Roar
za pół stawki:
1 - @2,5 ⛔
1+ov2,5 - @3,4 ⛔
Powiem szczerze - ten pomysł przyszedł pierwszy. Roar za 3 dni gra w LM, jest na 3 pozycji.. i nawet porażka to nie koniec świata - zwłaszcza, że kalendarz mają ok - przed nimi mecze z Phoenix (dom), wyjazd do Newcastle i wyjazd do Adelaidy - wszystko bez jakiegoś napiętego kalendarza. Dlatego nawet jak przegrają, to potem mogą zaliczyć serię 3 zwycięstw.
Perth, natomiast ma 2 pkty starty do Roar, gra u siebie i ma przed sobą mecz z WSW, wyjazd do Nowej Zelandii i wyjazd z Victory. Czyli jak by nie było - cięższy terminarz. Plusem Perth jest to, że nie grają w LM. Liczę na wygraną Perth głównie ze względu na kalendarz obu zespołów, a statystyki bramkowe Perth (36:35 - ogółem, oraz 19:16 - w domu) powinny zagwarantować over.
Jedyne ryzyko - Roar może znowu zagrać antyfootball i wybić z głowy chęć gry gospodarzą.

pzdr.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
A ja jutro widze wygrane gospodarzy i ide w tą strone.
Wellington-Melbourne
1i u2,5 @8
-1azjan @5,25
Wsw-Sydney
-0,5;-1 azjan 4,65
U 2,5 @2
Perth-Brisbane
1i o2,5 @3,4
-1azjan @3,7
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington Phoenix - Melbourne City - do składu City wracają wszystkie &quot;gwiazdy&quot; (m. in. Cahill, Fornaroli), jeśli zachce im się grać to nie powinni przynajmniej przegrać. W takich okolicznościach miejscowym może być ciężko o zwycięstwo.
WSW - Sydney - mecz znowu na neutralnym stadionie. Sportowo to &quot;gospodarze&quot; mają małe szanse na wygraną, czy remis, ale to derby - ostatnio potrafili zremisować z lokalnym rywalem 0-0.
Perth Glory - Brisbane Roar - niby Glory, ale Roar mi wykręca numery notorycznie. Pytanie czy dadzą wszystko z siebie przed AFC?
Podsumowując bez oglądania, żadnego meczu nie zagram. Na live najwyżej się &quot;pobawię&quot; za drobniaki. Dobranoc ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiem, że oorucz Perth, jak goście się zepną to wygrają, ale coś ostatnio słabo im się chce spinać.
Nie przeczę, to właśnie ułomności moim zdaniem systemu play-off. Tabele, konfiguracja meczy, a wreszcie dywagacje opłaca się/ nie opłaca się wygrać/przegrać. Popatrz: Blue Sky, Big V mogą przegrywać, bądź remisować ze 2 mecze spokojnie (albo i więcej), a nic się nie zmieni - bo przecież i tak muszą grać play-offy. Reszta &quot;grupy pościgowej&quot; się &quot;kisi&quot; we własnym sosie. A zostało jeszcze 8 kolejek ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington Phoenix - Melbourne City - do składu City wracają wszystkie &quot;gwiazdy&quot; (m. in. Cahill, Fornaroli), jeśli zachce im się grać to nie powinni przynajmniej przegrać. W takich okolicznościach miejscowym może być ciężko o zwycięstwo.
Na razie City się chce ???? Widać, że są zmotywowani, schodząc z boiska nawet się &quot;dopingują&quot; po udanej 1 poł. Bramki trochę z d..y, Phoenix zjeb... karnego, ale bramki tu chyba jeszcze padną. Przerwa w grze &quot;gwiazdorom&quot; na razie pomaga ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dlatego spodziewam się tutaj raczej nudnego spotkania - obym się mylił
za ćwierć stawki - x HT - @2,37
Czołem majekx
Typ nie był zły, różnie to mogło się potoczyć jakby karnego Phoenix strzeliło.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Heh, i nici z moich typów. Jednak dzisiaj się chce grać faworytom. Teraz doczytalem ze Wsw gran na nrutralnym to już wogóle. Zamykam kupony i wchodze delikatnie w gole. Bo cuş mi się zdaje że i Sydney bedzie chcialo pare bramek ustrzelić.
Chociaz to bedą derby a już sobue kiedyś obiecałem że derbów nie bede więcej grał. Eeeee, do dupy te mecze. Jednak i Sydney odpuszczam. Zostaje Perth i jutro Marynarze.
 
G 179

gajek

Użytkownik
Następne spotkania już niedługo, co myślicie o takim typowaniu - Sydney FC i ov 2,5 oraz Perth i ov 2,5
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
czy w kolejnych meczach tez sa przewidziane takie overy? wkur... mnie to ze jak dam over 4.5 czy 3.5 to pada wynik 0:0, 1:0 a jak nie dam nic to pada 1:4, 2:2. Rozpier... mnie to
a nawet 1:5
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Ja już się nauczyłem żeby derbów nie ruszać. Pozatym ani Qowalsky ani Prezezo się nie wypowiadają a to znak, żeby tych meczy nie grać:grin:
 
Do góry Bottom