>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

R 367

romeo12345

Użytkownik
Dzisiaj ide ze wszystkimi typami w strone CCM. Tydzień temu weszło to może i dzisiaj się uda.
1 @6
1x @2,6
-0,5;-1 ht @6,9
1 Ht/ft @9
1 i o3,5 @15
Wynik (wcale nie za grosze;) )
3-3 @501
2-2 @150
Podbijam przy 0-1 1x @4,5
Victory miało.jedną akcje i gola strzelili. Narazie CCM dla mnie dużo lepsi.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Berisha 0-1, ale podanie przed asystą do Georgievskiego to był spalony, przynajmniej mi się tak wydawało. Jeśli mam rację, to poziom sędziowania zbliża się do tego w Hiszpanii.
PS Sama bramka ładna ????
Kolejne 2 sytuacje dla MV, chyba CCM gra bez obiadu ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Pierwszy raz oglądam mecz z ligi austalralijskiej i powiem wam, że troche to wygląda jak nasza 4 liga. Słychać wszystkich kibiców z takim posłuchem jakby stadion był na 1000miejsc. Cały stadion wygląda troche śmiesznie. Do tego chłopaki też sobie kopią na luzaku:grin: To wszystko wygląda jak u mnie w miasteczku na meczach 4 ligi:] A ja myślałem, że liga w Australii wygląda jak u nas w Europie.
Jak CCM po przerwie nic nie zmienią to co najwyżej mogą dziubnąć jednego gola na remis. Oczywiście jak sami nie stracą.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Są w Australii specyficzne stadiony (w Newcastle ludzie piknikują na kocykach ???? ???? ), mecze w Melbourne, czy Sydney (wczorajsze derby na stadionie olimpijskim oglądało ponad 44 tys. kibiców) &quot;bardziej&quot; by Ci odpowiadały. Co do poziomu to nie będę z Tobą dyskutował, bo przy jednym obejrzanym meczu a-league, nie jesteśmy w tym momencie dla siebie równorzędnymi partnerami do omawiania tego tematu ???? Bez obrazy oczywiście. Natomiast faktem jest, że w tym sezonie &quot;poziom&quot; jest niższy, niż w czasach (przykładowo), gdy kończył tu karierę Del Piero, czy bramy walił Janko.
PS Podziwiam ludzi, którzy nie oglądają rozgrywek, na jakie kładą jakiekolwiek finanse. Ale to już tylko moje stanowisko. Jak Ci się kasa zgadza ???? to nie ma tematu ????
PS Na razie Marynarze nie wypłynęli jeszcze z portu ????
Live
My day my day, Gosford mamy problem. Dostali 2 torpedę i toną...
Postawię sobie jak kursy wzrosną over 2,5 aby odrobić dukata ????
Over 2,5 za miedziaka ???? kurs 1,6
Berisha Kozak! ???? Torpeda w celu! 0-3 - Marynarze zatopieni. HMAS Victory górą.
Ciekawostka: &quot;jak tak dalej pójdzie&quot; to play - offy (6 miejsc) będą rozgrywane w 4 miastach ???? : Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
a może źle kombinujemy?... ja to na pewno źle... miał być odpoczynek i regeneracja przed LM, playoffami.. a tutaj faworyci koszą w najlepsze. Może jeszcze za wcześnie na wpuszczanie zmienników.. może jeszcze ze 3 kolejki będą bez niespodzianek?.. trzeba bezie to brać pod uwagę już za 5 dni... A wtedy czeka nas jeden szlagier i 4 x 1?... może - ja chyba pójdę w tym kierunku - ale to jeszcze zdążę jakoś opisać ????
jednym zdaniem, ta kolejka to 1,5 niespodzianki (Sydney i ta połowa to Adelaida). Reszta w sumie była do przewidzenia, tylko ja za bardzo kombinowałem i szukałem drugiego dna gdzieś, gdzie go nie było.
pzdr.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja nastawiony bylem na Jetsów, kto oglądał ten wie. Kurt Ams, ps. &quot;rudy ch..&quot; - mam cię na oku ???? Reszty nie ruszałem i nie za bardzo chciało mi się opisywać mecze, których nie grałem (wyjatki to drobniaki na live dla sportu). Dzisiejszy mecz pobrałem bardziej dla kursu (on the paper było to możliwe), ale na live widząc, że nic z tego nie będzie za drobniaki dalem over i &quot;torpeda w celu&quot; parafrazując klasyka. Wnioski są takie, że grupa pościgowa się kisi we własnym sosie, a liderom jak się chce wygrywać to robią to na luzie. Derby Sydney to osobny temat. Do zobaczenia za tydzień i pozdrawiam wszystkich!
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
ten sędzia to fakt... zrobił tam niezły wałek - ale ja jednak jestem zdania, że karny dla Adelaidy to jednak był słuszny. Niestety sytuacji Jetsów z pierwszej połowy nie widziałem. Ale że gospodarze nie kończyli meczu w 9... to jestem zaskoczony - rozumiem, że Australia gra ostro.. ale tam momentami szła wolna amerykanka :|.
do zobaczenia za tydzień ????
pzdr.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Pierwszy raz oglądam mecz z ligi austalralijskiej i powiem wam, że troche to wygląda jak nasza 4 liga. Słychać wszystkich kibiców z takim posłuchem jakby stadion był na 1000miejsc.
Też takie miałem wrażenie jak oglądałem kiedyś jeden z pierwszych meczów a-league. CC Mariners być może nie mają zbyt dużego stadionu, ale faza rozgrywek też jest w takim momencie, że mogło ci się to oglądać tak a nie inaczej. Polecam pooglądać trochę więcej tego, bo można zaobserwować dobrą dawkę futbolu, ale kto co lubi :wink: być może ci nie podpasuje. Jakbym miał porównywać, to osobiście uważam, że podejście do piłki jest zupełnie inne niż gdziekolwiek indziej (dlatego po prostu lubię tą ligę) bo jest dużo pikników, dominują tam w Australii inne sporty i mimo, że jestem kibicem Legii, to Melbourne Victory czy nawet takie Perth Glory pyknęłoby ich, oczywiście jeśli niebyłby to sparing tylko jakieś rozgrywki o coś konkretnego, że wszyscy spinają dupę do walki.
Co do meczu, chciałem obstawiać za symboliczne 200 dukatów Melbourne, ale zachlałem ostro i dopiero wstałem :;/: a wczoraj wieczorem obstawiałem niedużą taśmę, a ja mam w zwyczaju A-League obstawiać w singlach/double&#39;ach,. No, chciałem ich obstawiać, bo taka trochę masóweczka na niespodziankę się porobiła u nas na forum i chciałem być tym czarnym kotem, który obstawia na przekór wszystkich i też tak na przełamanie dobrej passy CCM oraz, że Berisha, który jest dla mnie spoko grajkiem, strzeli sobie brameczkę ???? No ale nie obstawiłem, nie oglądałem , więc nie komentuję tego dalej :razz: - życzę spokojnej niedzieli wszystkim przeglądającym temat, pozdrówka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja dzisiejszego meczu nie miałem okazji oglądać i go zagrać więc na jego temat nie wypowiem się wcale.
Ale ode mnie dla Szanownych Państwa Australiofanów kolejny pewniaczek. Wczoraj udało się z Antalyą dziś proponuję Pescara - Genoa over 3,5. A dlaczego tak? Otóż przyczyna jest prosta. Do Pescary zatruniono na ławkę trenerską Zdenka Zemana ???? . Czyli fabrykę overów. Pescara do tej pory już strzelała i traciła sporą ilość goli. Teraz będzie tego jeszcze więcej. A kursik w granicach 2,65 jest miły do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Berisha 0-1, ale podanie przed asystą do Georgievskiego to był spalony, przynajmniej mi się tak wydawało. Jeśli mam rację, to poziom sędziowania zbliża się do tego w Hiszpanii.
PS Sama bramka ładna ????

Kolejne 2 sytuacje dla MV, chyba CCM gra bez obiadu ????
Coś Ci się faktycznie wydawało ???? Przecież tam jeszcze Georgevski ma ze dwa metry zapasu ???? Pijemy trochę mniej kolego ???? ???? ???? ???? Wzrok siada ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
i mimo, że jestem kibicem Legii, to Melbourne Victory czy nawet takie Perth Glory pyknęłoby ich, oczywiście jeśli niebyłby to sparing tylko jakieś rozgrywki o coś konkretnego, że wszyscy spinają dupę do walki.
Nie no , po takim czymś, to musiałem się wcześniej uaktywnić, niż planowałem...proszę rozwiń swoją myśl...jakie są Twoje argumenty na poparcie tej tezy...zwłaszcza,że akurat podałeś dodatkowo przykład dwóch drużyn, które taktyką to się za bardzo nie przejmują, więc jak dla mnie to nawet taka Termalica potrafiłaby większość atutów tych drużyn zneutralizować i zaszachować niejedno spotkanie...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
A tak w ogóle, to witam Wszystkich ponownie po tej długiej przerwie,widzę kilka nowych twarzy ( co cieszy )...od następnej kolejki jakieś natchnione typy uda się wrzucić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
A ja powiem.. ciekawy by był taki pojedynek... szkoda, że nasze drużyny nie grają jakichś turniejów gdzieś dalej niż w Turcji... Legia próbowała coś grać w sparingach z Koreańczykami... ale skromne 1:0 z 2 - ligowym Daejeon.. czy 0:0 z Ulsan, które męczyło się z mistrzem Hong-Kongu... Powiem, że z takim Victory to nasi ligowcy mogli by mieć kłopoty... głównie przez sposób gry Australijczyków - to football twardy, siłowy i przez pełne 90 min. Nie wiem czy ligowcy by to najzwyczajniej w świecie wytrzymali kondycyjnie.
Oczywiście to moje zdanie - bo jak by nie było to ciężko jest porównać dwie ligi tak na odległość. Czyli rozważanie czysto hipotetyczne ????

PS - @Badurraf - czekamy na typy - świeże spojrzenie zawsze wnosi coś dobrego ????
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Coś Ci się faktycznie wydawało ???? Przecież tam jeszcze Georgevski ma ze dwa metry zapasu ???? Pijemy trochę mniej kolego ???? ???? ???? ???? Wzrok siada ????
Nieładnie kolego prezezo wyśmiewać się ze starszych ludzi ???? Starość nie radość, młodość nie wieczność ... Wzrok potwierdzam, słabnie ???? Zamiast podśmiechujków jednak ???? kłania się czytanie ze zrozumieniem. W momencie podania do Georgevskiego, Berisha (przepraszam z 10 to Troisi) znajdował się za linią obrońców.
Bezpośrednio nie brał udziału w akcji, ale po chwili z racji tego, że &quot;został&quot; to Berisha mógł strzelić gola. Widziałem nie raz jak sędzia gwizdał w takich przypadkach spalonego. I tyle. Ten moment jest od ok. 40 sekundy filmiku. Ale kłócić się o to nie zamierzam. Przepisy się zmieniają, promuje się grę do przodu, Marynarzom i tak by to pewnie nie pomogło, bo byli słabsi.
https://www.youtube.com/watch?v=VHqvJ42XpuY
PS Nie zdążyłem zagrać Twojego overu i żałuję ???? Pozdrawiam i do zobaczenia ???? Zeman jest zajebistym trenerem, a typerom będzie kasa się za overy sypać ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A tak w ogóle, to witam Wszystkich ponownie po tej długiej przerwie,widzę kilka nowych twarzy ( co cieszy )...od następnej kolejki jakieś natchnione typy uda się wrzucić ????
Stary ???? gdzie byłeś jak Cię nie było ? ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
proszę rozwiń swoją myśl...
Nie mam sprecyzowanych argumentów. Tak mi się wydaję po prostu po oglądaniu meczy (dużo tego oglądam) :wink: i nawet tak to wywnioskowałem po oglądaniu ichniejszej ligi mistrzów i porównując to z naszymi pucharami i rozgrywkami europejskimi (zupełnie inne podejście. powiem nawet, że ciekawa byłaby taka konfrontacja - szkoda, że nigdy nie dojdzie do skutku) , Ja rozumiem, że ty możesz wnikać w taktyki itd. ale napisałem, że inaczej drużyna pewnie zachowałaby się w lidze a inaczej w takim meczu o stawkę z przeciętną drużyną europejską. Oczywiście znaczenie ma kondycja drużyny w danym momencie sezonu, wiec nie chcę tego dalej argumentować, bo suma sumarum żaden z nas niemiałby racji i w zasadzie każdy z nas mógłby mieć swoją rację w zależności kto jaką ma siłę persfazji, a na koniec nic z tego by nie wynikło. Po prostu nie chcę być ciągnięty za język, chciałem tylko polecić dalsze oglądanie meczy A-league dla kolegi i nie wdawać się w konfrontację słowną.
Uciekam oglądać meczyk Legii, bo piwko mi ciepleje :wink: pozdrawiam i przypominam, że ja jestem tu tylko po to, żeby jakoś razem robić kasę i nie napinać się :wink: bez podziałów, hej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie no , po takim czymś, to musiałem się wcześniej uaktywnić, niż planowałem...proszę rozwiń swoją myśl...jakie są Twoje argumenty na poparcie tej tezy...zwłaszcza,że akurat podałeś dodatkowo przykład dwóch drużyn, które taktyką to się za bardzo nie przejmują, więc jak dla mnie to nawet taka Termalica potrafiłaby większość atutów tych drużyn zneutralizować i zaszachować niejedno spotkanie...
Albo Ruch Chorzów ???? Żeby nie było ???? kibicuję wszystkim polskim zespołom w pucharach ????
badurraf nie obrażaj się za ten Chorzów ???? , ale trochę na razie siara na Łazienkowskiej.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
PS - @Badurraf - czekamy na typy - świeże spojrzenie zawsze wnosi coś dobrego ????
pzdr.
Jakie świeże???Myśmy to z Panami Q i P na nowo rozkręcali...:cool: niestety moje życie zawodowe wymusza czasmi przerwy...
 
Do góry Bottom