>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
no to czekamy na Roar... liczę tutaj na coś więcej ????

//e1: no to pierwsza połowa to licha... ale Xisco to chyba wytną w 2, albo sam wyłapie czerwoną.. bo prowokują go mocno.
//e2: zaczyna się robić ruch w interesie.. pora pobrać ov0,5 - @1,72 ⛔

//e3: Mecz z Kasimą to będzie rzeź... offtopic: a Hulk co bramę zawalił... pięknie przymierzył.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Japoński gwałt numer jeden. Coś mi się zdaje, że jutro w Adelajdzie możemy mieć powtórkę. Patrząc na to jakich mamy przedstawicieli w CL w tym roku. Niestety...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Japoński gwałt numer jeden. Coś mi się zdaje, że jutro w Adelajdzie możemy mieć powtórkę. Patrząc na to jakich mamy przedstawicieli w CL w tym roku. Niestety...
W pierwszej połowie jeszcze WSW się trzymali. Tak, czy siak wygrali czarno - czerwoni, a właściwie czerwono - czarni ????
Teraz znowu nudy jak w tamtym meczu ???? Chodzi oczywiście o 1 połowę ????
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Gwałtu to ja spodziewam się w sobotę, jak w europie kluby nie mogą sobie poradzić po meczach Ligi Mistrzów i Ligi Europy, to czego sie możemy spodziewać po Adelaide ?
Typ od Kowala pobieram na handi -1. 2-0 to jest minimum, nie sądzę że Melbourne będzie grało na 1-0. REMISU W TYM MECZU SOBOTNIM NAWET NIE WIDZĘ! Ale wszystko możliwe.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Kolejna australijska beznadzieja. Ostatnia nadzieja w MacLarenie. Aż człowieka kusi by zagrać wygraną tych Tajów teraz, po 5,5.
Nie kumam tego podejścia do Ligi Mistrzów. Najpierw była wielka spina by walnąć Chinoli w eliminacjach. Udało się, nieopisana radość. A potem w pierwszej kolejce totalnie olanie meczu. Nie dość, że skład w pół rezerwowy, to jeszcze Aloisi ściąga z boiska najpierw Borrello, a teraz Oara. Przecież to jakiś debilizm.
No i prawie 0-1. Coś czuję, że Muanganthononong zaraz wciśnie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejna australijska beznadzieja. Ostatnia nadzieja w MacLarenie. Aż człowieka kusi by zagrać wygraną tych Tajów teraz, po 5,5.
Jak wytrzymają kondycyjnie, to może i remis wywiozą? ???? Jak tam prezezo po drzemce? ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziękuje, wyspałem się elegancko.
2,38 jutro na Gambę Osaka. Przecież to musi wejść. Siłę australijskiej ligi widzimy dzisiaj. Niestety...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejna australijska beznadzieja. Ostatnia nadzieja w MacLarenie. Aż człowieka kusi by zagrać wygraną tych Tajów teraz, po 5,5.
Napisał qowalsky6
&quot;Jak wytrzymają kondycyjnie, to może i remis wywiozą?&quot;
I Tajowie remis wywieźli, kochane Brisbane ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
no to pora na argumenty:
Melbourne Victory - Adelaida
Tutaj raczej wszystko powinno być jasne.. Victory u siebie nie powinni mieć kłopotu, a do tego Adelaida jutro gra z Gambą... niby aż 3 dni odpoczynku.. ale to Victory miało znacznie więcej czasu na odpoczynek. Zastanawiam się czy nie urządzą sobie u siebie festiwalu strzeleckiego.
Perth Glory - WSW
Po tym co dziś widziałem to WSW raczej nie powinno stawiać jakiegoś wielkiego oporu. Overowy styl gry powinny zagwarantować Glory wysoką wygraną i sporo bramek.

Brisbane Roar - Wellington Phoenix
Tutaj nagle się wszystko skomplikowało. Roar nie potrafiło zrobić składnej akcji w grze przeciwko mistrzowi Tajlandii... A sami by o mało co stracili gola.. no ale przeciwnikiem będzie zespół z Nowej Zelandii, który w ostatnich 5 meczach zdobył 1 pkt. Jedyny znak zapytania - jak podejdą to tego meczu gospodarze? Dziś grali lekko rezerwowym składem, przed nimi 5 dni odpoczynku, mecz z Phoenix i za 2 dni wyjazd do Korei. Więc nie wiem czy i w tym meczu z zespołem z Wellington nie zobaczymy jakichś &#39;nowych twarzy&#39;.
pzdr.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niestety nie zagranie na Gambę byłoby grzechem zaniechania. Adelaide jeszcze dodatkowo bez Isaiasa i Carrusci. Masakra. Jedyna nadzieja w tym, że nowy Koreaniec Kim zaskoczy wszystkich. Nikt inny nie ma opcji by zagroził poważniej Japońcom.
Gram: 0:3 (0:2)
Gamba @ 2,15 ✅
Gamba HT @ 2,60 ✅
Gamba (-1) @ 4,10 ✅
Gamba strzeli w obu połowach @ 2,90 ✅
Gamba wygra obie połowy @ 5,00 ✅
Każdy z tych zakładów gram równą stawką.
Edit: Bajecznie. Kaska pomnożona razy trzy w ogólnym rozrachunku ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Różnica klas. Tylko żeby Gamba za szybko nie skończyła tego meczu. Do przerwy najlepiej dla mnie jak by już nic nie wpadło ???? I po przerwie dokończenie demolki poproszę ????
Edyta: Się kurde Adelaida rozhulała trochę....
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przykro to pisać, ale odpowiada mi Twój scenariusz. Szkoda Australii, no ale żal było nie grać na Japsów.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Oni mają taki &quot;styl&quot;, Amor ich (swoich piłkarzy) z Elrichem na czele uczulał, żeby głupio pierwsi nie stracili bramki, bo potem będzie ciężko, gdyż Gamba jest mistrzem &quot;spowalniania&quot;.
Elrich said the key to beating Gamba is to avoid conceding an early goal and be clinical in attack. “It’s important not to concede early against them, because we know they’ve got that experience to slow the game down,” he said. - See more at: http://www.a-league.com.au/article/live-coverage-adelaide-united-v-gamba-osaka/14gfsmahpgsal1tzkgmmeryv1z#sthash.rANqeaeT.dpuf
Read more at http://www.a-league.com.au/article/live-coverage-adelaide-united-v-gamba-osaka/14gfsmahpgsal1tzkgmmeryv1z#tUMDyoAS3OFU8vsH.99
 
Do góry Bottom