>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wygląda na to, że gole tu jeszcze zobaczymy. Amor idzie va banque, wstawia Diawarę do ataku za najlepszego obrońcę. Oby to Gamba wykorzystała i postrzelała kolejne gole ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Właśnie miałem pytać jak to tam wygląda, czy jest jeszcze szansa na jakieś gole?
Oczywiście idąc za głosem ludu również pograłem w singlu Gambę @ 1,95 ale bokiem pograłem też sobie w singlu over 2,5 więc jeszcze sztuka i mogę księgować.
PS. Przy okazji się chciałem się przywitać. Śledzę ten temat od dość dawna ale rzadko kiedy się wypowiadam.
Natomiast wystartowały już niższe ligi australijskie, w których dość dobrze się czuję i myślę, że wkrótce dołączę do osób dyskutujących w tym temacie ????
EDIT: 0:3 i do kasy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
@ Tomekk - ta Sevilla jest tak oczywista, że aż strach. Naprawdę. Myślałem o tym meczu sporo i kurde generalnie no nie ma opcji by tam nie było jakieś 3:0, 4:0... Ale nie wiem czemu mam jakąś wewnętrzną blokadę. Naprawdę. Nie wiem dlaczego, nie wiem czemu, nie ma żadnych przesłanek ku temu by to miało nie wejść. Ale ja grubo tego nie zagram. Ba, może nawet nie zagram tego wcale.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Australia - obraz nędzy i rozpaczy
Niestety. Moje przedsezonowe przewidywania w pierwszej kolejce LM sprawdziły się w stu procentach. Masakra. Trzy mecze u siebie. Jeden punkt, zero goli strzelonych, siedem straconych.
Horror. Fakt jest taki, że to jednak nie jest obraz australijskiej ligi, tylko akurat drużyn które rok temu osiągnęły apogeum formy a teraz pikują w dół. Reprezentują Kangurów w LM ekipy które najprawdopodobniej nie zagrają w PO (Adelaide, być może WSW) oraz drużyna która stylem gry podobna jest zupełnie do nikogo (Brisbane). Spuśćmy więc zasłonę milczenia na tą pierwszą kolejkę. Dalej pasjonujmy się naszą ligą a na Azjatyckiej Lidze Mistrzów zarabiajmy sobie pieniążki. Ja już się ślinię na przyszły tydzień:
28.02 Ulsan Hyundai - Brisbane Roar
28.02 Shanghai SIPG - Western Sydney
1.03 Jiangsu Suning - Adelaide Utd.
A żeby tak dobić nasze kluby to garść statystyk z flashscore w nawiasie (sytuacje/ strzały celne)
WSW (3/0) - Urawa (10/6)
Brisbane (7/2) - Muang Thong (17/6!!!)
Adelaide (7/1) - Gamba (14/6)
W sumie: Australia (17/3) - Rywale (41/18)
TRZY CELNE STRZAŁY W TRZECH MECZACH. Powiem szczerze, że nie oglądałem całego meczu wczoraj Brisbane i nie kojarzę tych dwóch celnych uderzeń tam. Dziś Adelaidy celny strzał to był ten z końcówki meczu po którym piłka leciała z tak zawrotną prędkością, że bramkarz rywali o mało by z wrażenia sam sobie jej nie wrzucił do bramki.
A jeżeli kelnerzy z Tajlandii miażdżą wczoraj Roar to tu naprawdę nie ma o czym się rozwodzić.
Do weekendu!
E: Sorry, jednego gola strzeliliśmy. Zapomniałem. McGowan uratował honor Australii dziś. Szkoda, że bramki popierdolił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Tak jak obiecałem, wrzucę od siebie jakieś propozycje na najbliższe dni. Skupię się tu głównie na niższych ligach choć od razu zaznaczam, że te typy są w dużej mierze na czuja, na podstawie statystyk. Jak wiadomo w ligach australijskich, zwłaszcza tych niższych pada masa goli i kursy na overy są dość mizerne. Jednak czasem można złapać naprawdę fajne perełki po kursach rzędu 1,4 - 1,5 i dla mnie są to kursy idealne do dubla.

Bentleigh - Melbourne Knights

Pierwsza propozycja na dzień jutrzejszy to spotkanie lidera tabeli Bentleigh z ekipą, która obecnie zajmuje 10 miejsce w swojej lidze.
Bentleigh w dotychczasowych dwóch spotkaniach zdobył komplet punktów, a ich bilans bramkowy wynosi 5:1 - zwycięstwa kolejno 3:0 i 2:1 więc w obu przypadkach over 2,5 został pokryty.
Z drugiej strony mamy Melbourne Knights, które w dwóch pierwszych kolejkach zdobyli jeden punkt. Ich mecze kończyły się wynikami 2:2 i 1:2 i tutaj również w obu przypadkach powyższa linia została pokryta.
Tak jak mówię, typy są czysto statystyczne i intuicyjne natomiast w ubiegłym sezonie również stosowałem tą taktykę i dało się zarobić.
Wiem, że jestem nowy w tym dziale i muszę zapracować na swoją renomę abyście byli mi w stanie &quot;zaufać&quot; dlatego nie namawiam nikogo do gry, a jedynie do śledzenia jak to wszystko wyjdzie ????

Over 2,5 @ 1,40 ✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiem, że jestem nowy w tym dziale i muszę zapracować na swoją renomę abyście byli mi w stanie &quot;zaufać&quot; dlatego nie namawiam nikogo do gry, a jedynie do śledzenia jak to wszystko wyjdzie
Gdzieś śledzisz mecze? Dałbyś ze 2 zdania o charakterze tych jak mniemam pół/amatorskich lig/zespołów? Stron klubowych to chyba jak na lekarstwo?
PS Jak stawiałem live kiedy było 0-0 w 80 min. na over, to często był + ???? I to całe moje doświadczenie w tym temacie. Jak próbowałem po &quot;tabeli&quot; 1x2, to często wtopa - ale to tylko dla zabawy za drobniaki. Powodzenia ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Gdzieś śledzisz mecze? Dałbyś ze 2 zdania o charakterze tych jak mniemam pół/amatorskich lig/zespołów? Stron klubowych to chyba jak na lekarstwo?
PS Jak stawiałem live kiedy było 0-0 w 80 min. na over, to często był + ???? I to całe moje doświadczenie w tym temacie. Jak próbowałem po &quot;tabeli&quot; 1x2, to często wtopa - ale to tylko dla zabawy za drobniaki. Powodzenia ????
W tym sezonie nie miałem okazji gdyż mecze są w godzinach mojej pracy i niestety nie mam takiej możliwości. I z tego też względu gram tam tylko overy bo tak jak mówisz, 1x2 to loteria.
Ten typ jest czysto statystyczny natomiast w następnych analizach postaram się przybliżyć charakterystykę obu zespołów aby analiza była czymś poparta.
Dzięki i czekam na Wasze typy odnośnie najwyższej klasy rozgrywkowej ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki i czekam na Wasze typy odnośnie najwyższej klasy rozgrywkowej
Moje wypociny są w postach 1130 i 1131 ????
Info o składach:
Big V - optymalne zestawienie.
Redsi:
Ins: 9.Baba DIAWARA (promoted), 12.Mark OCHIENG (promoted), 16.Jesse MAKAROUNAS (promoted)
Outs: 8.Isaias
Unavailable: 1.Eugene GALEKOVIC (gk) , 3.Iacopo LA ROCCA ( 5 weeks), 22.Ryan KITTO ( 4 weeks), 23.Jordan ELSEY (season)
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
dla przypomnienia:
Melbourne Victory - Adelaida (2:1)
1 HA-1 - @2,15 ZWROT
Tutaj raczej wszystko powinno być jasne.. Victory u siebie nie powinni mieć kłopotu, a do tego Adelaida jutro gra z Gambą... niby aż 3 dni odpoczynku.. ale to Victory miało znacznie więcej czasu na odpoczynek. Zastanawiam się czy nie urządzą sobie u siebie festiwalu strzeleckiego.
Perth Glory - WSW (2:0)
1+bts - @3,5 ⛔
Po tym co dziś widziałem to WSW raczej nie powinno stawiać jakiegoś wielkiego oporu. Overowy styl gry powinny zagwarantować Glory wysoką wygraną i sporo bramek.
Brisbane Roar - Wellington Phoenix (1:2)
1 - @1,66 ⛔
Tutaj nagle się wszystko skomplikowało. Roar nie potrafiło zrobić składnej akcji w grze przeciwko mistrzowi Tajlandii... A sami by o mało co stracili gola.. no ale przeciwnikiem będzie zespół z Nowej Zelandii, który w ostatnich 5 meczach zdobył 1 pkt. Jedyny znak zapytania - jak podejdą to tego meczu gospodarze? Dziś grali lekko rezerwowym składem, przed nimi 5 dni odpoczynku, mecz z Phoenix i za 2 dni wyjazd do Korei. Więc nie wiem czy i w tym meczu z zespołem z Wellington nie zobaczymy jakichś &#39;nowych twarzy&#39;.
co wyjdzie, to wyjdzie.. ostrzegam, bo mam ostatnio złą passę... więc typy mocno ryzykowne
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie mam dostępu do kompa teraz i pisze z telefonu wiec bedzie bez wiekszej analizy.
Melbourne City - Sydney FC 1 @2,50
Dlaczego tak? Cos mi sie zdaje ze City powoli zacznie lapac rytm. Pamietajmy ze miejsca w LM obsadzane sa po regular season. A nie wyobrazam sobie by Szejki mogly przetrawic dwa sezony bez Pucharow.
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Ja też krótko, bo jeszcze trzeba zlapać parę godzin snu przed wielkim meczem ????
Melbourne City - Sydney FC - Melbourne City i powyżej 2.5 @4.00 Bet365
Również wydaję mi się, że City zaczyna łapać formę, poza tym nie mają wyboru, Grupa Etihad, jak jak wspomniał prezezo, raczej będzie mocno rozczarowana brakiem LM. Dlatego też 1.
A over dlatego, że po pierwsze lubię grać tę opcję w Australii, ponadto Sydney też zapewne coś strzeli. Czuję w kościach 2:1, 3:1.
Stawka symboliczna - za lojalkę. ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Melbourne City - Sydney FC

Panowie, skąd taki wzrost kursów na Melbourne City? Było 2,40 a teraz podskoczyło nawet do 2,90. Wiadomo o jakichś kontuzjach lub absencjach? Osobiście póki co pograłem jedynie 1X ale nosiłem się z zamiarem zagrania czystej jedynki ale teraz zaczynam się zastanawiać.

EDIT: są już składy na flashscore, które prezentują się następująco -&gt; http://www.flashscore.pl/mecz/xdxNY4dr/#sklady;1

Jakichś większych braków tutaj nie widzę choć wielkim ekspertem tej ligi nie jestem. Ja, podobnie do sztachety, również spodziewam się tutaj kilku goli. Jak wiadomo Melbourne mega overova drużyna, średnia goli na mecz 3,2, w ostatnich 5 meczach za każdym razem był pokrywany over.
W ekipe z Sydney wygląda to trochę gorzej jednak moim zdaniem minimum po jednym golu w każdej połowie padnie dlatego proponuję na to spotkanie:

Gol w obu połowach @ 1,65 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja tam jak kurs rosnie to sie ciesze a nie martwie. Sklady sa podane. City mocny sklad plus na lawce Colazo Kamau Retre. Jest kogo wpuszczac. Sydney tez pierwszym skladem.
 
Do góry Bottom