>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Albo Ruch Chorzów ???? Żeby nie było ???? kibicuję wszystkim polskim zespołom w pucharach ????
badurraf nie obrażaj się za ten Chorzów ???? , ale trochę na razie siara na Łazienkowskiej.
Ja się nie obrażam...ja po prostu będę wkur... jako kibic Polonii Bytom i do tego mieszkający obecnie na Nikiszowcu (dzielnica Katowic kibicująca Ruchowi)...:cool:

Ale wracając do tematu, raz na sto spotkań to i Legia z Realem nie przegra...a naprawdę nie ma co porównywać naszej kopanej do Australii...przecież nie powiecie mi,że tak tą ligę kochamy za jej wysoki poziom taktyczno -sportowy...nie,jest świetna, bo jest wesoła,tak jak Chile, Boliwia,Paragwaj, które uwielbiam oglądać ( Panowie może jakiś nowy temat zarzucimy, rozwijając trochę Amerykę Płd? ) drużyny chcą strzelać bramki ( oczywiście poza Roar - i myślę,że Ci akurat u nas daliby radę najlepiej ze wszystkich drużyn A-League ;)), są oczywiście jednostki, które w naszych drużynach byłyby wiodącymi postaciami ( z chęcią widziałbym u nas Castro, Broicha, Rojasa, Holosko czy innego Brosque), ale bez przesady, nie róbmy z naszych drużyn aż takich ogórków...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja się nie obrażam...ja po prostu będę wkur... jako kibic Polonii Bytom i do tego mieszkający obecnie na Nikiszowcu (dzielnica Katowic kibicująca Ruchowi)...
Nie wiesz nawet że jesteśmy ziomkami, bo moja ciotka mieszka w Bytomiu, kiedyś tam bywałem raz w roku. Ona pracowała w takiej pijalni piwa/stołówce kopalnianej ???? Świat jest mały ???? Żeby nie było nie na temat, próbowałem trochę interesować się innymi ligami poza Australią, ale nie wyrobiłem: żona, dzieci, praca - wiadomo. Została mi a-league czasem Irlandia ???? Do zobaczyska ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Nie wiesz nawet że jesteśmy ziomkami, bo moja ciotka mieszka w Bytomiu, kiedyś tam bywałem raz w roku. Ona pracowała w takiej pijalni piwa/stołówce kopalnianej ???? Świat jest mały ???? Żeby nie było nie na temat, próbowałem trochę interesować się innymi ligami poza Australią, ale nie wyrobiłem: żona, dzieci, praca - wiadomo. Została mi a-league czasem Irlandia ???? Do zobaczyska ????
Mam podobnie...ale właśnie z tego braku czasu zainteresowały mnie bardziej te &quot;dziwne&quot; ligi...wiesz,weekend, 7 rano, żona śpi, dziecko śpi...tata ma wewnętrzny budzik i dzień w dzień wstaje o 5 ( nawet jak kładzie się spać o 2), to odpala dwa lapki, na jednym zapuszcza skrypty SAS-owe, a na drugim ogląda A-League, to samo, po 22 w sobotę i niedzielę, dziecko śpi, żona ma soje klimaty :cool:, to ojciec odpala jakieś Colo Colo, UdC czy inny Bolivar...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Nie mam sprecyzowanych argumentów. Tak mi się wydaję po prostu po oglądaniu meczy (dużo tego oglądam) :wink: i nawet tak to wywnioskowałem po oglądaniu ichniejszej ligi mistrzów i porównując to z naszymi pucharami i rozgrywkami europejskimi (zupełnie inne podejście. powiem nawet, że ciekawa byłaby taka konfrontacja - szkoda, że nigdy nie dojdzie do skutku) , Ja rozumiem, że ty możesz wnikać w taktyki itd. ale napisałem, że inaczej drużyna pewnie zachowałaby się w lidze a inaczej w takim meczu o stawkę z przeciętną drużyną europejską. Oczywiście znaczenie ma kondycja drużyny w danym momencie sezonu, wiec nie chcę tego dalej argumentować, bo suma sumarum żaden z nas niemiałby racji i w zasadzie każdy z nas mógłby mieć swoją rację w zależności kto jaką ma siłę persfazji, a na koniec nic z tego by nie wynikło. Po prostu nie chcę być ciągnięty za język, chciałem tylko polecić dalsze oglądanie meczy A-league dla kolegi i nie wdawać się w konfrontację słowną.
Uciekam oglądać meczyk Legii, bo piwko mi ciepleje :wink: pozdrawiam i przypominam, że ja jestem tu tylko po to, żeby jakoś razem robić kasę i nie napinać się :wink: bez podziałów, hej ????
Nie no spoko, bez spiny...po prostu i WIERZ MI, jako ŚLĄZAKOWI, ciężko mi to przez gardło przechodzi,doceńcie co taka Legia zrobiła przez te ostatnie sezony w Europie...jak jeszcze na stałe taka Lechia, Lech,Pogoń ( jak stadion będzie) czy inna Wisłą ( oby się odbudowała) doszlusują i zaczną grać na miarę swojego potencjału to i w Europie wyjdziemy z zaścianka...a porównania z całkiem inną mentalnością i kulturą piłkarską sensu nie mają,nie teraz...chociaż nie ukrywam, w dobie globalizacji, naprawdę zamiast iść w zamkniętą LM z tymi samymi, granymi co roku meczami, poszedłbym jednak w stronę światowej LM, to na pewno byłoby ciekawsze rozwiązanie...a pieniądze na pewno dużo większe...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
po 22 w sobotę i niedzielę, dziecko śpi, żona ma soje klimaty , to ojciec odpala jakieś Colo Colo, UdC czy inny Bolivar...
Ja &quot;odpalam&quot; czteropak ???? i na słuchawkach &quot;Live after Death&quot; Iron Maiden (podwójny album jest gdzieś w kartonie, wkładka wisiała na słomce, po 3 szt. wtedy w moim mieście biegłem ze 4 km - zdobyłem ostatni egzemplarz ???? ), a jak dzieciaki poza domem, to z żoną &quot;wyjemy&quot; sobie Fear of the Dark z koncertu w Rio ???? ???? ????
No i żeby nie było ???? stary dobry Saxon i Judasi, zawsze na 100% ????
PS Młodszym użytkownikom aby ducha nie stracić ????
PS 2 Tak, tak słuchało się takich kawałków zanim stało się to modne ????
PS 3 no proszę 33 lata ma ten kawałek, a nic się nie zestarzał ????
PS 4 Głośniki/słuchawki maksymalna moc taka rada ????
https://www.youtube.com/watch?v=yhhDbaah9DQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja &quot;odpalam&quot; czteropak ???? i na słuchawkach &quot;Live after Death&quot; Iron Maiden (podwójny album jest gdzieś w kartonie, wkładka wisiała na słomce, po 3 szt. wtedy w moim mieście biegłem ze 4 km - zdobyłem ostatni egzemplarz ???? ), a jak dzieciaki poza domem, to z żoną &quot;wyjemy&quot; sobie Fear of the Dark z koncertu w Rio ???? ???? ????
No i żeby nie było ???? stary dobry Saxon i Judasi, zawsze na 100% ????
He he dokładnie, najlepsze wykonanie Fear of the Dark jakie słyszałem...Live mam na &quot;spółę&quot; ze swoim przyjacielem na winylu (chociaż obecnie adaptera nie mam ???? )
Ja teraz mam klimat na Blaze, uwielbiam jego wokal (solowe i &quot;jego albumy&quot; z Ironami, kawałków Paula i Bruca z ich charyzmą nie zaśpiewa, ale swoje 2 AM, Man on The Edge czy Futureal śpiewa genialnie). A co do dinozaurów to na dokładkę :
https://www.youtube.com/watch?v=WyF8RHM1OCg
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Whitesnake dla mnie zawsze było &quot;za lekkie&quot; ???? , ale to solidny rock. W tym miejscu wszystkich fanów piłki australijskiej pragnę zapewnić, że dział ten mimo wszystko pozostanie piłkarski ???? Za &quot;przynudzanie&quot; o dinozaurach z góry przepraszam ???? , a Panów Moderatorów proszę o nieusuwanie postów muzycznych - może młodzież się czegoś oprócz bukmacherki nauczy ? ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sobota 09:50 Melbourne Victory - Adelaide United
Tok rozumowania: Big V dobrze zaprezentowali się we wczorajszym meczu. Widać, że im się chciało, mam nadzieję, że u siebie zaprezentują się nie gorzej. Do tego dochodzi aspekt psychologiczno/sentymentalny. Dalej obowiązuje hasło &quot;bij mistrza&quot;, a historia spotkań obfitowała w epickie mecze (w linku poniżej finał z 2007 r. - Panie Boże jak to zleciało? ???? )
http://www.melbournevictory.com.au/article/victory-2007-melbourne-secures-first-championship-in-style/kqn2rr5flblb18srj5yue50up
I co krysteeek powiesz na takie mecze ? ????
Co do Redsów, w środę grają z Osaką, mocnym zespołem, z którym będą chcieli nawiązać walkę. H2h to zamierzchła historia, ale pokazuje, że &quot;iskrzyło&quot; w tych rozgrywkach - jak zawsze w &quot;zawodach&quot; pomiędzy Aussie i Japsami. To tak jak my Polacy z Niemcami, czy Rosją ????
http://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2823368
Mimo ostatniego zwycięstwa (wrrrr...) w A-league się nie liczą. Pozostała im walka w mocnej grupie AFC. No i potem ciężki wyjazd do Melbourne.
Typ: Co tu gadać 6-0 to może nie będzie ???? , ale 2,3 do zera zupełnie realne. Kurs teraz w premium na handicap 0:1 to 2,05, przy opcji 0:2 - 3,40. Pobiorę dziś bo może jeszcze spaść, odpowiednio za małą stawkę i dukata. Wrzucę też do tygodniowej taśmy.
PS Oczywiście należy śledzić wszystkie informacje, składy itd., ale to oczywiste. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I 2 kierunki na sucho ????
25.02. 12:00 Perth Glory - WS Wanderers: na pierwszy rzut oka bts/over jak malowany ???? Ale czy to nie jest pułapka aby? Coś mi &quot;podpowiada&quot; żeby zostawić ten mecz na &quot;live&quot;. Nie postawie takich zakładów przed meczem, chyba, że w taśmie za miedziaki. Często tak robię, aby ostatni mecz oglądać i wtedy zamykać/kontrować - mniejsze nerwy, a człowiek niemłody już i ciśnienie skacze ???? . Wczoraj miałem takie mecze w Szwajcarii i Francji (Koniki polne vs Sion i PSG vs Tuluza) i się udało.
26.02. 07:00 Newcastle Jets - Central Coast Mariners - niby Jets, niby będą chcieli się zrehabilitować, u siebie przegrali tylko z Blue Sky (2 razy), wczorajszy mecz adwersarzy był kichowaty (szczególnie w 2 poł. Marynarze się nie popisali), ale kursy pospadały na 1 i w ramach eksperymentu wolę za miedziaka spróbować remis po kursie 4,0 w premium niż aktualnie jedynkę po ok. 1,67.
PS Coś ta grupa pościgowa walcząca o 6 miejsce niemrawo się zaprezentowała w minionej kolejce. No i to tyle na razie. Pozdrawiam wszystkich i do &quot;usłyszenia&quot; ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie jest dzisiaj szansa na over 2.5 w meczu WSW?Panowie jest dzisiaj szansa na over 2.5 w meczu WSW?[/QUOTE

Nie mam dobrych wyników w AFC, liga to inna sprawa, a kto gra puchary... ????
Tego meczu nie czuję, dużo zależy od postawy gości i szczęścia poszczególnych ekip - tak, tak WSW są mistrzem AFC z przed 3 lat, ale szczęścia mieli wtedy co niemiara. Co będzie jeśli gospodarze zaczną od murowania, a goście się dostosują do poziomu/taktyki? Ciężko przewidzieć, trzeba obejrzeć ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
w oczekiwaniu na LM dodam moje typy na najbliższą kolejkę... typy szalone.. ale może w szaleństwie jest metoda:

Melbourne Victory - Adelaida
1 HA-1 - @2,15

Perth Glory - WSW
1+bts - @3,5

Brisbane Roar - Wellington Phoenix
1 - @1,66
A słowo komentarza i jakaś tam argumentacja - pozwolicie, że dodam dziś popołudniu... Bo sporo będzie zależeć od tego jak dziś się zespoły zaprezentują.

A teraz pora na meczyk ????
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
w oczekiwaniu na LM dodam moje typy na najbliższą kolejkę... typy szalone.. ale może w szaleństwie jest metoda:
A tam ???? normalne typy ???? w tym troszkę świrniętym dziale ???? - poprawkę bym dał ewentualnie na Roar, po AFC, ale ja się w typowaniu tego zespołu nie liczę ????
Pozdrawiam
Q..a znowu nie mogę dać reputy tym co chcę ???? , co za komunistyczne ustawienia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
WSW - do przerwy nuuuuuuuda

//e1: czy mi się wydaje czy komentatorzy na b365 się obudzili?
//e2: 2 min 2 gole... hm.. a to niespodzianka.. i do tego nie zdążyłem napisać, żeby zagrać ov 2,5.. to teraz lecimy ov 3,5 - @1,72 ✅
//e3: tak patzrę na te teamy z Tajlandii.. to po za Buriramem to chyba Chiangrai wygląda najlepiej.. z Azevedo w składzie.
//e4: no to WSW zostało zbite.. nic nie pokazali - szkoda... tzn w lidze też raczej na nich nie zagram.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co będzie jeśli gospodarze zaczną od murowania, a goście się dostosują do poziomu/taktyki? Ciężko przewidzieć, trzeba obejrzeć
Flaki z olejem, bramka nieuznana - był spalony.
A teraz 1-0 dla Urawy. I już 2. I 3-0 - tak to z overami i pucharami w takich meczach jest.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja zasnąłem ponownie ????
Brisbane trochę chyba lekceważy sobie Tajów dziś. Skład mocno eksperymentalny. Bez Theo w bramce, De Vere, McKaya, Broicha, MacLarena...
Za to w pierwszym składzie bliżej nieznani Crestani i D`Agostino. Dziwne. Oby się nie przejechali. W składzie Muangthong niejaki Xisco. Znany z boisk hiszpańskich (Deportivo, Mallorca, Cordoba) czy angielskich (Newcastle). Niezłe nazwisko jak na tą ekipę.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja zasnąłem ponownie ????

Brisbane trochę chyba lekceważy sobie Tajów dziś. Skład mocno eksperymentalny. Bez Theo w bramce, De Vere, McKaya, Broicha, MacLarena...

Za to w pierwszym składzie bliżej nieznani Crestani i D`Agostino. Dziwne. Oby się nie przejechali. W składzie Muangthong niejaki Xisco. Znany z boisk hiszpańskich (Deportivo, Mallorca, Cordoba) czy angielskich (Newcastle). Niezłe nazwisko jak na tą ekipę.
Teerasil Dangda (Muangthong) - ten koleś jest niezły, wbił ostatnio naszym Kangurom 2 bramy!
 
Do góry Bottom