>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

vat 1,2K

vat

Użytkownik
Wygrana Sydney - 2,0
Sydey powyżej 1,5 gola - 2,0
Sydney powyżej 2,5 gola - 4,2
Czas 1 gola Sydney do 20:00 - 4,33
Czas 1 gola Sydney do 30:00 - 2,75
Czas 1 gola Sydney do 40:00 - 2,1
1 połowa Sydney hc - 1 - 8,0
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Witam serdecznie. Właśnie wstałem na giga-kacu. Pewnie też z tego powodu nie pisałem wczoraj nic o derbowym meczu ???? Dziś generalnie nie widzę już nic więcej do grania w naszej Australii. Na Perth bym uważał. Roar także są w formie ostatnio. BTTS można spróbować na lajfie jeżeli już coś bym miał szukać. Ale to oczywiście dopiero wtedy gdy kurs się trochę podciągnie.
Troszkę z innej beczki ale kolegom z Australii muszę to przedstawić indywidualnie. O 11:30 w Turcji zaczyna się mecz Antalya - Karabukspor. Mam to w dublu z wczorajszą wygraną Adelajdy ale dokładam jeszcze singla. Polecam grę na gospodarzy w tym meczu.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
baaardzo proszę o nie rozliczanie kuponów przed końcem meczu, bo zaraz nam tu się zrobi bajzel jak w dziale &#39;typy na żywo&#39;. Pilnujmy naszej Australii, dziękuję :wink:
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Panowie sorry za off-topic ale mam problem i jesteście moją ostatnią deską ratunku.
Od kilku dni nie działa mi ncplus go. Nie mogę się dostać na stronę logowania. Z żadnej przeglądarki. Cały czas jest wyszukiwanie a po jakimś czasie wyskakuje komunikat że nie znaleziono strony. Tylko ta strona nie działa. Wszystkie inne śmigają aż miło. Ktoś pomoże?

Bo zaraz wypier*** tego kompa przez okno ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i co Panowie powiecie po 1 poł. ? Czyżby pierwsza porażka w sezonie Blue Sky? Trochę nie chce mi się wierzyć, ale to derby. Z zasady nie gram. Ostatnie spotkanie na tym stadionie (neutralnym) WSW przegrało 4-0. Niektórzy twierdzili, że była tam ustawka. Dla sportu dam za monetę minus po kursie 1,91 x2. Może gospodarze/goście już swoje zarobili?
GL!
He, he oddali za &quot;tamto&quot; 0-4 ???? Moneta symboliczna w plecy.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
spoko... jak uwalony to można.. myślę, że można też rozliczać wcześniej - ale warto napisać, że rozliczony przed czasem.. i wiadomo - po raz drugi już nie rozliczać.. wszystko tak naprawdę to taka dżentelmeńska umowa... no i chodzi o zabawę a nie jakieś sztywne reguły.
nt pierwszego meczu ne powiem za wiele... bo nie widziałem, Teraz Sydney atakuje, ale robi to bardzo nie poradnie... a to co zrobiło w obronie przy brance - dramat. Na żywo dodaję na drugą połowę win Sydney - @4,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Luzik :wink:
Panowie, ja wejdę w win Perth i btts 3.60 głównym motywem, którym się kieruję jest przewaga własnego boiska (zobaczcie odległości pomiędzy miastami) i że obie drużyny strzelają coś ostatnio i te wyniki całkiem przyjemne. Fakt, że ciasno tam w ich strefie w tabeli jest, ale liczę, że nie będzie kolejnego meczu z cyklu murowanie brameczki w Australii.
2-2 ale szkoda!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
głównym motywem, którym się kieruję jest przewaga własnego boiska (zobaczcie odległości pomiędzy miastami)
Odległość to jedno, chociaż dla nich to &quot;normalka&quot;, ale 33 stopnie C potrafi zrobić różnicę (w słońcu wiadomo jeszcze więcej), ostatnio były tam 2 dodatkowe przerwy na uzupełnienie płynów. Warto uczyć się geografii tego pięknego kontynentu ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Odległość to jedno, chociaż dla nich to &quot;normalka&quot;, ale 33 stopnie C potrafi zrobić różnicę (w słońcu wiadomo jeszcze więcej), ostatnio były tam 2 dodatkowe przerwy na uzupełnienie płynów. Warto uczyć się geografii tego pięknego kontynentu ????
Tak, to też, chociaż w Brisbane też jest dość gorąco, zbyt dużego szoku nie będzie, więc liczę, że obie drużyny nie będą biegały jak much w smole. Dodam, że geografię bardzo lubię i napiszę jeszcze więcej (bo nie chciałem wchodzić w ostre szczegóły :p ) Perth z racji ułożenia ma klimat bardziej suchy (czyli bardziej pustynny), a w Brisbane wilgotność powietrza jest dużo bardziej większa (tropikalna), no oczywiście nie mówię, że tak jak na typowej pustyni i tak jak w jakiejś tajlandii, ale nawet dla zawodowego piłkarza będzie miało to znaczenie. Inaczej pracują płuca. No ale to są tylko detale, albo jak to mówi Hajto: to są właśnie te detale ????
Kurde jak ja lubię to Australię. Może kiedyś w końcu uda się mi tam emigrować... :rolleyes:
To zaczynamy ! ????



e: to właśnie fajne w Australii, bo przecedzają przyjeżdzających nierobów (przynajmniej teraz) :p ale sporo czytałem, będę się przygotowywał mocniej do zdania tego egzaminu IELTS , udokumentowany zawód z listy SOL też będzie, ale póki co wyjeżdzam do Islandii (wiem, zupełnie co innego, pogoda haha, ale tam bym miał nakręcone wszystko), żeby zobaczyć czy emigracja to w ogóle dla mnie i na 1000% tego będę chciał (że nie będę tęsknił za PL zbyt mocno) :wink:
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurde jak ja lubię to Australię. Może kiedyś w końcu uda się mi tam emigrować...
Nie jest łatwo się tam dostać (ostre prawo imigracyjne), chyba, że masz 3 mln $ to wezmą Cię od ręki. Poważnie
PS Kiedyś (za lewackich rządów) podobnie jak poj...y zachód Europy, nasprowadzali sobie &quot;czarnuchów&quot; i &quot;turbanów&quot;, a teraz się z nimi męczą. Obecny (konserwatywny) rząd teraz ich &quot;tępi&quot; i &quot;nowych&quot; nie wpuszcza. Mądrzy po szkodzie, ale i tak mądrzejsi niż Zachód ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ale póki co wyjeżdzam do Islandii
Wikingowie ???? super i jest tam dużo Polaków. Kiedyś był zajeb..y typer - mouses się nazywał (razem z yogim od Irishów na innym forum oczywiście siekali kasę aż furczało. Od Australii był raczek, który mnie zaraził a - league ???? ). Co na Islandii i Irlandii kasy można było zarobić ???? Stare dobre czasy ???? Z tego miejsca pozdrowię przy okazji kolegę Psychosociala, on wie o co chodzi najlepiej ???? - niekwestionowany specjalista od Irlandii.
A propos Australii, jakbyś był po Politechnice Wrocławskiej (tak tak), to nic nie musisz zdawać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Koledzy którzy pograli ze mną Antalyę proponuję zamykać póki jest co ????
Dziś to oni zupełnie siebie nie przypominają i nie zdziwię się jak dadzą sobie w końcówce wbić na 1-1
A w Australii BTTS elegancko siadł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Wellington Phoenix - Melbourne City
ćwierć stawki:
x HT - @2,37
WSW - Sydney
po pół stawki:
un2,5 - @1,95
2+un2,5 - @4,75
i jeszcze kontra po 1 połowie na Sydney
Perth Glory - Brisbane Roar
za pół stawki:
1 - @2,5
1+ov2,5 - @3,4
⛔✅⛔⛔⛔⛔
czarnej serii ciąg dalszy... pora sobie odpuścić jeden dzień bo to tylko strata nerwów, pieniędzy i przyjemności z gry.... :;/:
pzdr
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Luzik :wink:
Panowie, ja wejdę w win Perth i btts 3.60 głównym motywem, którym się kieruję jest przewaga własnego boiska (zobaczcie odległości pomiędzy miastami) i że obie drużyny strzelają coś ostatnio i te wyniki całkiem przyjemne. Fakt, że ciasno tam w ich strefie w tabeli jest, ale liczę, że nie będzie kolejnego meczu z cyklu murowanie brameczki w Australii.
⛔
Napiszę tak: przy bramce na 2:2 byłem niemal pewien, że zrobią łamaka na 3:2 :-| szkoda fajnego kursu i za tydzień będę mocno śledził przedmeczowe newsy Roarsów, bo tam mi po prostu mocno pachnie czystą jedynką...
 
Do góry Bottom