>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Over 2,5HT @2,10 lekko i niech się dzieje ;)
✅

Teraz poczekam aż kurs na Over 4,5FT skoczy, bo nie wydaje mi się, żeby MC strzelili 3 po przerwie, a goście w osłabieniu nic już raczej nie wcisną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Siedzi, ja natomiast dałem po 3,05 w BaH na 1 do ht (wpis na live czacie - tu nie zdążyłem), ale tylko za dukata.
Tym razem się udało ????
Irytujące jest póki, co, że Melbourne City chce grać jak (zachowując proporcje) Barca, no i oczywiście (dalej zachowując proporcje) tak jak teraz City tyle, że z Manchesteru - nota bene, z którym współpracują. Zamiast po prostu od czau do czasu przyp.. porządnie na bramkę. Nie pierwszy raz mnie to w...a u dzisiejszych gospodarzy.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Męczą strasznie, niby jakieś okazje są, ale to wszystko bez przekonania. Kurs na Over 4,5 już 2,25 ale chyba odpuszczę, bo coś mi podpowiada, że jak wcisną na 3-1 i zamkną mecz, to już będzie kompletna laga z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak wskoczy kurs do 2,0 na over 3,5 to zagram za miedziaki ten typ. Pro forma oczywiście. Bo nic się nie dzieje ????
Ok, za miedziaka po kursie 2,35 BaH
Miedziak w plecy, ale ogólnie mecz dał zarobić i to pomimo żenującej postawy gospodarzy. Następny mecz mają w Newcastle. Kurs na Jetsów dzisiaj w bet365 wynosi 4,50. Jeśli Jetsi dobrze się zaprezentują w tej kolejce, to po dzisiejszym (nie pierwszym z resztą, pod wodzą nowego trenera) ch..ym meczu City, jestem skłonny zagrać przeciwko nim. Podsumowując: 1x na Jetsów - kurs może będzie oscylował koło 2,0, który pobiorę wtedy bez wahania.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Druga połowa jak piaskiem w oczy ;) Dobrze mieć czasem zimną głowę i poczekać, bo to co się udało trafić w pierwszej połowie, zostałoby niechlubnie zminusowane w drugiej gdybym poszedł w ten over. Prawdę mówiąc gospodarze mieli kilka sytuacji i sam nie wiem jak to zrobili, że nie wcisnęli ani jednej bramki po przerwie, ale ich sposób gry najpierw odwiódł mnie od Ov4,5, a później jak zobaczyłem te próby strzałów nożycami, przestrzeloną główkę &quot;na pustaka&quot;, próbowanie gry jak to kolega wyżej wspomniał &quot;w stylu barcelony&quot; i zachowanie gospodarzy jakby prowadzili przynajmniej trzema bramkami to skutecznie mnie wyleczyło nawet z próbowania Ov3,5 za grosze. Podsumowując jest ✅ za jeden zakład w pierwszej połowie, ale był to mecz na którym można było więcej stracić niż zarobić. Jestem lekko zmieszany, zszokowany i zawiedziony ;) Teraz chodzi mi po głowie puchar w Turcji, ale muszę się temu przyjrzeć, jakie tam składy będą, jak coś się uda wymyślić to wrzucę do odpowiedniego tematu.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Druga połowa jak piaskiem w oczy ;) Dobrze mieć czasem zimną głowę i poczekać, bo to co się udało trafić w pierwszej połowie, zostałoby niechlubnie zminusowane w drugiej gdybym poszedł w ten over. Prawdę mówiąc gospodarze mieli kilka sytuacji i sam nie wiem jak to zrobili, że nie wcisnęli ani jednej bramki po przerwie, ale ich sposób gry najpierw odwiódł mnie od Ov4,5, a później jak zobaczyłem te próby strzałów nożycami, przestrzeloną główkę &quot;na pustaka&quot;, próbowanie gry jak to kolega wyżej wspomniał &quot;w stylu barcelony&quot; i zachowanie gospodarzy jakby prowadzili przynajmniej trzema bramkami to skutecznie mnie wyleczyło nawet z próbowania Ov3,5 za grosze. Podsumowując jest ✅ za jeden zakład w pierwszej połowie, ale był to mecz na którym można było więcej stracić niż zarobić. Jestem lekko zmieszany, zszokowany i zawiedziony ;) Teraz chodzi mi po głowie puchar w Turcji, ale muszę się temu przyjrzeć, jakie tam składy będą, jak coś się uda wymyślić to wrzucę do odpowiedniego tematu.
Ostatnio (w niedzielę, typ na 2 po kursie ok. 13,0 podał Wielki Gracz w meczu Fener vs Adanaspor) sugerując się przedmiotowym wpisem, zmodyfikowałem go i pograłem x2 po kursie 4,05 - jest mój zapis na live czacie, jakby ktoś chciał sprawdzić. Za drobne, ale weszło ???? Jednak co do zasady trzymam się od tej turbańskiej ligi z daleka, bo śledząc wyniki można włosy rwać z głowy jak ktoś ją tylko chce czysto sportowo rozgryzać. W tym przypadku sprawdziłem składy i faktycznie Fener było osłabione. Mecz z ostatnią (wtedy) drużyną skończył się 2-2 ????
PS Napisz o tej Turcji, bo jak sam zobaczysz poziomu tam brak ???? Pozdrawiam
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
dla mnie zaczelo sie super. 9 minut - 2 bramki, juz sie cieszylem ze over 4.5 wejdzie jak w maslo, nawet do przerwy nie bylo zle, a potem taka lipa. Szkoda.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
to pora na drugi dzień kolejki w A-Lidze
Sydney - Adelaide (2:0)

no bts - @2 ✅
1+no bts - @2,75 ✅
i znów typy dziwne jak na Australię - ale już spieszę z wyjaśnieniami. Na marginesie jeszcze powiem, że typy ryzykowne więc oczekuje odpowiedzialnego podejścia. Mamy przed sobą mecz najlepszej obrony w lidze (także przed własną publicznością) z jednym z gorszych ataków w lidze (na wyjeździe najgorszy atak). Na 7 meczy na własnym stadionie Sydney straciło tylko 3 gole - strzelały takie zespoły jak dublet z Melbourne i Perth - czyli 3 najlepsze ataki w lidze (po za Sydney). Dziś przyjeżdża zespół, który w 7 meczach strzelił na wyjeździe 4 bramki, a największe sukcesy w tym sezonie to bezbramkowe remisy w Nowej Zelandii i właśnie Sydney. Ostatnie mecze Sydnej owszem nie zachwycają (zwłaszcza to 2:3 z CCM) - ale to traktuje jako wypadek przy pracy. Później był remis 0:0 z WSW (derby). Teraz myślę Sydney wróci do swojego sprawdzonego i normalnego stylu gry. Adelaida - ostatni mecz to wygrana z City (i tutaj nie wiem czy mecz im wyszedł czy to City zawaliło). Wcześniejsze mecze to 2 porażki i remis - wszystkie bez strzelonego gola.
Jak będzie - zobaczymy już rano.
pzdr
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie mam pomysłu na jutro kompletnie. Nie wierzę w wysoką wygraną Sydney. Adelaide się budzi. Ale też do końca nie jestem w stanie im zaufać. Po dzisiejszej wtopce pora jutro odpuścić jeden dzionek. W sobotę wracam do gry!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie mam pomysłu na jutro kompletnie. Nie wierzę w wysoką wygraną Sydney. Adelaide się budzi. Ale też do końca nie jestem w stanie im zaufać. Po dzisiejszej wtopce pora jutro odpuścić jeden dzionek. W sobotę wracam do gry!
Napisałem:
&quot;2. Sky Blue vs the Reds, jeśli Adelaida zagra tak jak w ostatnim meczu i będzie tak dobrze/szczęśliwie bronić jak WSW w derbach, to lider może mieć &quot;gorszy&quot; mecz i jedynka wcale nie będzie tu &quot;łatwym&quot; rozwiązaniem. Kluczowe słowo to &quot;jeśli&quot; - dla mnie mecz do oglądania i stawiania ewentualnie live;&quot;
U mnie nic się nie zmieniło co do tego meczu - obym mógł obejrzeć, to tak jak dzisiaj coś może spróbuję. Do jutra!
PS Prezezo szacun za Tunezję ????
 
O 0

overoviec

Użytkownik
Witam od dłuższego czasu obserwuje Was Pany jaką wykonujecię dobra robotę tutaj ???? brawo czekam dalej na wasze typy Prezezo, Qowalsky6
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Ja uderzam w Adelaide po kursie 6,00. Sydney ma bdb wyniki, ale ich gra taka piękna znowu nie jest, goście do d*py i jedno i drugie, ale wydaje mi się, że z kontry ich ugryzą i postawią mur. Stawiam farciarskie 0:1 albo jeszcze bardziej farciarskie 0:2.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Pomysłów na wynik dzisiejszego meczu widze nie ma. Ale chyba jakieś bramki tu padną. Chciałem puścić over 1,5 ale po ostatnich derbach gdzie grubo umoczyłem juz się troche cykam grać overów bo widze, że i w australi potrafią się dogadać;)
 
Do góry Bottom