>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Dzięki wielkie.
Ja już mówiłem na temat Prezezo.. i nikt mnie nie przekona, że on chodzi na rano do pracy... Drogie samochody, ekskluzywne hotele itp to jest jego życie...
A teraz dodatkowo mam przekonanie, że on nie typuje wyników meczy... on je podaje - a Australijczycy robią wszystko żeby ten typ wszedł.
????
pzdr
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Zwycięstwo Victory i BTTS @3,40 B365
No i niestety ⛔

Morał: dobrze oglądać live takie mecze - tylko monety w plecy.
Święte słowa kolego, niestety nie miałem możliwości oglądania tego spektaklu i wchodzenia w coś &quot;live&quot;. Gratulacje dla tych, którzy mają plusy ???? Pojutrze kolejna odsłona A-League, coś już tam świta powoli na ten mecz i czuję, że tym razem będzie do przodu, ale na konkretne typy jeszcze czas ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i niestety ⛔

Święte słowa kolego, niestety nie miałem możliwości oglądania tego spektaklu i wchodzenia w coś &quot;live&quot;. Gratulacje dla tych, którzy mają plusy ???? Pojutrze kolejna odsłona A-League, coś już tam świta powoli na ten mecz i czuję, że tym razem będzie do przodu, ale na konkretne typy jeszcze czas ????
Czekamy na typ/typy, wracając jeszcze do dzisiejszego meczu to na bramki w końcówce musiały być niezłe kursy. Coś podobnego było w Walii (w meczu Airbus, 1 poł. skończyła się 2-2) - bramki w 43 i 45 min. I wtedy i dzisiaj miałem pomysł zagrać coś w tym kierunku, ale nic z tego nie wyszło. Chyba muszę się &quot;ograniczyć&quot; ze swoimi live-postami, bo zaczyna mi to trochę &quot;bokiem&quot; wychodzić ???? Mecz Airbus vs Bangor, obserwowałem pod kątem overu, a na pewno nie spodziewałem się zwycięstwa gospodarzy - FT 4-2 (kurs wyjściowy na 1 był 5,5).
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Przed nami kolejny weekend z A-League (nota bene - nikt z kolegów Australiofanów mi nie pogratulował ambitnego avatara wielbiącego naszą ukochaną ligę). Zaczynamy niejako tradycyjnie już w czwartek. A oto mój tradycyjny już subiektywny przegląd tego co nas czeka.
Czwartek) City - CCM. Faworyt jest jeden i City ten mecz wygra. Nie ma innej opcji. Buki też o tym wiedzą i kursy są żenujące. Gole dla City? Opłaca się grać od overa 3,5 dla nich, trochę dużo. Coś z tymi golami trzeba będzie jednak wymyślić.
Piątek) Sydney - Adelaide. Pytanie zasadnicze. Sydney łapie dołek? Czy Sydney celowo oddało należne w derbach WSW? Jest mi bliżej tej drugiej opcji. Że jednak jest coś na rzeczy w układzie między tymi ekipami. Adelaide wg mnie ma pecha. Po wygranej z City zagrałbym na ich win z kimkolwiek by teraz nie grali. Byle nie z Sydney. Jestem skłonny zaufać gospodarzom.
Sobota 1) Phoenix - Roar. O matko! Kosmos. Specialite de la Australia. 2,75 na home win! Coś nieprawdopodobnego. Nie mam tego w zwyczaju. Ale przyznaje, że już zagrałem. Wspominałem wcześniej na jakiej fali wznoszącej jest Phoenix. Oni w końcu zaczynają grać to na co liczyłem od początku sezonu. Skoro zniszczyli dziś Victory to zniszczą Roar. Nie ma innej opcji. Home win.
Sobota 2) Perth - Victory. Nie mam pojęcia co tu się może wydarzyć. Ten mecz może pójść w każdą stronę. Perth niby coś sobą prezentuje. Ale też bez szału. Za to Victory dziś dostało potężnego gonga. Czy się do soboty zdoła podnieść? Pomyślimy.
Niedziela) WSW - Jets. Kolejny mecz z cyklu &#39;everything is possible&#39; I jedni i drudzy ten sezon mają wybitnie dziwny. WSW jest tak remisową ekipą, że teraz trzeba się zdecydować czy w końcu zaczną osiągać inne wyniki, czy zaliczą kolejny remis. Trzeba to przemyśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przed nami kolejny weekend z A-League (nota bene - nikt z kolegów Australiofanów mi nie pogratulował ambitnego avatara wielbiącego naszą ukochaną ligę).
Już nadrabiam ????
Bardzo chciałbym pogratulować ambitnego avatara wielbiącego naszą ukochaną ligę. ????
PS Dział Australia: uczy, bawi, wychowuje ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Prezezo śliczny masz awatar...co do weekendu,ja na razie skłaniam się ku overom w meczu Perth,hc -2 na City (dwa zwrot - tutaj masz rację nie wiem ile City strzeli, czy są w stanie nawiązać do historii spotkań, więc wybieram bezpieczniejsza opcję ),na WSW postawiłem,to według mnie jest ten moment na przełamanie,Sydney...hmm, ciężko,na razie bts chodzi mi po głowie może jakiś hc w stronę Adelaidy,ale nie wiem,każda passa kiedyś się kończy...co do Roar to tutaj mam odmienne zdanie, myślę, że tym razem w swoim niedawnym stylu zarzna mecz...ale to takie wstępne przemyślenia,trzeba jeszcze przeanalizować dokładnie kolejkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czwartek) City - CCM. Faworyt jest jeden i City ten mecz wygra. Nie ma innej opcji. Buki też o tym wiedzą i kursy są żenujące. Gole dla City? Opłaca się grać od overa 3,5 dla nich, trochę dużo. Coś z tymi golami trzeba będzie jednak wymyślić.
Piątek) Sydney - Adelaide. Pytanie zasadnicze. Sydney łapie dołek? Czy Sydney celowo oddało należne w derbach WSW? Jest mi bliżej tej drugiej opcji. Że jednak jest coś na rzeczy w układzie między tymi ekipami. Adelaide wg mnie ma pecha. Po wygranej z City zagrałbym na ich win z kimkolwiek by teraz nie grali. Byle nie z Sydney. Jestem skłonny zaufać gospodarzom.
Sobota 1) Phoenix - Roar. O matko! Kosmos. Specialite de la Australia. 2,75 na home win! Coś nieprawdopodobnego. Nie mam tego w zwyczaju. Ale przyznaje, że już zagrałem. Wspominałem wcześniej na jakiej fali wznoszącej jest Phoenix. Oni w końcu zaczynają grać to na co liczyłem od początku sezonu. Skoro zniszczyli dziś Victory to zniszczą Roar. Nie ma innej opcji. Home win.
Sobota 2) Perth - Victory. Nie mam pojęcia co tu się może wydarzyć. Ten mecz może pójść w każdą stronę. Perth niby coś sobą prezentuje. Ale też bez szału. Za to Victory dziś dostało potężnego gonga. Czy się do soboty zdoła podnieść? Pomyślimy.
Niedziela) WSW - Jets. Kolejny mecz z cyklu &#39;everything is possible&#39; I jedni i drudzy ten sezon mają wybitnie dziwny. WSW jest tak remisową ekipą, że teraz trzeba się zdecydować czy w końcu zaczną osiągać inne wyniki, czy zaliczą kolejny remis. Trzeba to przemyśleć.
Taki elaborat mi wyje..o ???? Czuję się z tym zapisywaniem tutaj jak w latach 90-ych kiedy pisałem magisterkę i trzeba było zapisywać dane na dyskietkach i 5 razy sprawdzać czy &quot;jest&quot; ????
Dobra, w skrócie &quot;morał&quot; przemyśleń: w A-league to jest ten &quot;moment&quot;, kiedy zaczynam brać poprawkę na system play - off, który w niej obowiązuje (patrz ostatnie mecze pierwszych 3 drużyn w tabeli). Oczywiście to przypadek, przydarza się w każdej lidze taka sytuacja, ktoś napisze i może mieć rację - to tylko moje zdanie. Do końca rozgrywek pozostało 12 kolejek, pierwsze 2 miejsca w miarę bezpiecznie zajmują Sky Blue i Victory, o miejsca 3-6 będą walczyły pozostałe drużyny, z których najmniejsze szanse mają Redsi i Marynarze (chociaż matematycznie to wszystko jest możliwe). Ten system powoduje, że (podobnie jak w Walii i Irlandii Pn, gdzie też mamy play - offy) liderom mogą się trafiać &quot;niespodziewane&quot; porażki, czy &quot;zaskakujące&quot; remisy. W każdym razie ja biorę to pod uwagę - nikogo nie mam zamiaru przekonywać do swojego punktu widzenia.
Czysto sportowo to kolejkę widzę tak:
1. MC vs Marynarze - powinna być &quot;spokojna&quot; jedynka z overem 2,5 - z CCM &quot;znowu&quot; wypada Tavarez, gospodarze &quot;powinni&quot; się &quot;odegrać&quot; za porażkę w ostatniej kolejce, ciekawe co na ten mecz &quot;wymyśli&quot; nowy trener?, bo w Adelaidzie to &quot;chyba&quot; nic ciekawego nie wpadło mu do głowy - na razie to &quot;on&quot; jest słabym punktem gospodarzy;
2. Sky Blue vs the Reds, jeśli Adelaida zagra tak jak w ostatnim meczu i będzie tak dobrze/szczęśliwie bronić jak WSW w derbach, to lider może mieć &quot;gorszy&quot; mecz i jedynka wcale nie będzie tu &quot;łatwym&quot; rozwiązaniem. Kluczowe słowo to &quot;jeśli&quot; - dla mnie mecz do oglądania i stawiania ewentualnie live;
3. Phoenix vs Roar - tutaj dałbym 1x/dnb, z graniem przeciwko Brisbane &quot;zawsze&quot; mam problemy, skorzystam z &quot;wiary&quot; prezezo w gospodarzy, którzy zaprezentowali się wczoraj b. dobrze i niechaj podtrzymują &quot;swoją&quot; passę.
4. Glory vs Victory - widzi mi się bts w tym meczu, nie wiem kto wygra ale ten zakład wydaje mi się najbardziej &quot;prawdopodobny&quot;.
5. Wędrowcy vs Jetsi - na &quot;pierwszy rzut oka&quot; over/bts, ale zaczekam chyba z tym meczem na live, to są zespoły &quot;jak dla mnie&quot; mało przewidywalne. Mogą walnąć standardowe 2-2, albo co pokazało w ostatniej kolejce WSW 0-0. Poczekam też na składy.
To tyle, w telegraficznym skrócie. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
sorry, że tak późno ale musicie Panowie zrozumieć - kompletny brak czasu.. dlatego dziś tylko najbliższy meczyk:
Melbourne City - Central Coast Mariners (2:1)
bts - @1,66 ✅
Azjan - CCM +2 @1,625 ✅
oba z bet365
Typy jak zwykle pod górkę i sam nie jestem do nich przekonany. Ale nie miałem innego pomysłu. Sam win czy handi w stronę City do grania totalnie bez sensu. Dlatego popatrzyłem na mecze obu drużyn i rzuciło mi się w oczy że może i City sporo strzela... ale i sporo traci - w lidze u siebie w 8 meczach strzelili 14 bramek a stracili 12. W tym 3 gole strzeliło Perth, po jednym Roar, Phenix, Adelaide czy Jets. Więc wcale zespoły nie słynące z ataku (zwłaszcza na wyjazdach). Z kolei CCM na wyjazdach w 8 meczach strzeliło 8 goli a straciło 18. W tych 18 jednak aż 7 to 2 mecze - z Victory i Phenix. Podobną ilość goli strzeliło jeszcze Sydney - 4 (październik). W między czasie były wyjazdy CCM do Welington (1:0), Newcastle (1:1), Adelaide&#39;y (1:2) i Sydney - WWS (1:1). W tym meczu zapewne także będą murować bramkę. Ja liczę na to że City strzeli jakieś 2 bramki... CCM doda jednego gola i tak się skończy... jako że drugi typ to azjan to przy różnicy 2 goli jest zwrot stawki.
Typy trochę na siłę, i zagram je za absolutne minimum.. ale fakt.. takie coś wymyśliłem...
powodzenia.
pzdr
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał majekx:
&quot;...Melbourne City - Central Coast Mariners
bts - @1,66
Azjan - CCM +2 @1,625
Typy trochę na siłę, i zagram je za absolutne minimum.. ale fakt.. takie coś wymyśliłem...&quot;
Kiedy zobaczyłem zestaw par na ten tydzień to pomyślałem, że nie ma typów &quot;łatwych&quot; i &quot;oczywistych&quot; w tej kolejce ???? Do zobaczyska jak się uda na livach ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziś analizy na jutro nie będzie gruntownej. Będzie tylko suchy typ. Rzadko kiedy takie rzeczy gram bo jedna akcja może pokrzyżować szyki już na samym początku meczu. Znów idę delikatnie pod prąd. Przejrzałem występy na wyjeździe CCM-u i wyglądają one ostatnio bardzo słabo. Dwukrotnie w Nowej Zelandii z Wellington gola nie strzelili. Niezły mecz zagrali w ofensywie w Melbourne przeciwko Victory. Jako, że dla mnie granie kursu poniżej 1,80 jest zazwyczaj mało interesujące to walę na jutro coś takiego:
Melbourne City - Central Coast Mariners 1 &amp; no btts @ 2,45 betano ⛔ ⛔ 2:1
Edit: Kolejny raz się potwierdziło, że nie ma sensu grać na siłę. W 9 minucie było po ptokach
ps. I zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma ten weekend typu oczywistego. Oczywiście, że jest. W sobotę rano czysta jedyneczka na Wellington. Pamiętajcie o tym ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
analizujac wasze typy dam sobie dzis over 4.5 ale znajac zycie braknie jednej bramki ????
Może pomyśl, aby obejrzeć choć kilka minut spotkania. Twoje założenia pokrywają się z kierunkiem typerów na zagranicznych forach, ale czasami warto poczekać na wzrost kursu lub zagrać bezpieczniej. Wybór należy do Ciebie ???? Ja postaram się obejrzeć to spotkanie i może coś ustrzelę. Pozdrawiam
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Nie pograłem tego meczu pre, na żywo też nic mi na razie nie pasuje, szybko zaczęli a teraz trzeba chwilę poczekać, jak nie będzie kolejnych goli tak szybko to stawki trochę podskoczą.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To byl glupi pomysl teb moj typ
Pomysł dobry, atmosfera u gospodarzy była lekko pompowana, przed meczem było dużo imprez/festynów, dla młodzieży wejściówki za free, przed gwizdkiem piłkarze w kole się motywowali, Cahill machał rękami, strzelił bramkę i ch..., jak w Adelaidzie. Szybkie 1-1. Goście dostali czerwo i teraz to już chyba nic nie strzelą ????
A bez O`Donovana to i w następnym meczu będą mieli problem, chociaż z Glory to nic nie wiadomo ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Pomysł dobry, atmosfera u gospodarzy była lekko pompowana, przed meczem było dużo imprez/festynów, dla młodzieży wejściówki za free, przed gwizdkiem piłkarze w kole się motywowali, Cahill machał rękami, strzelił bramkę i ch..., jak w Adelaidzie. Szybkie 1-1. Goście dostali czerwo i teraz to już chyba nic nie strzelą ????
Ważne,żeby teraz MC z dwie minimum wcisnęli...:cool:
 
Do góry Bottom