>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
1 ✅
2 ✅
3 ✅
Dobrze, po wczorajszej wtopie w Sydney ????





Jeżeli chodzi o te kartki, to Krishna dostał 1 mecz zawieszenia i będzie dostępny do gry przeciwko Victory.
W sprawie Berishy dziś zebrali się panowie z MRP (Match Review Panel) w celu zbadania tej sytuacji i jednogłośnie orzekli, cofnięcie czerwonej kartki, a co za tym idzie brak zawieszenia i Berisha będzie oczywiście mógł zagrać z Wellington.
Dzieki, Besartowi to czerwo się nie należało!
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dzieki, Besartowi to czerwo się nie należało!
jej, przeczytałem, że napisałeś &quot;należało się&quot; :grin:

Widać w Australii trochę sprawiedliwości jest. Mam nadzieję, że Besart ukłuje w tym meczu w ramach takiego odwetu, bo lubię gościa jako piłkarza Australijskiej ligi ????

Co do jutrzejszego meczu: masówka pójdzie pewnie na Melbourne. Kurs z 2.0 spadnie na bank, ale nie wiem czy to będzie czysty win. Przegrać nie przegrają tego, ale kurs na x2 mały, natomiast na 2 - 2.00 kusi ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
jej, przeczytałem, że napisałeś &quot;należało się&quot; :grin:
Widać w Australii trochę sprawiedliwości jest. Mam nadzieję, że Besart ukłuje w tym meczu w ramach takiego odwetu, bo lubię gościa jako piłkarza Australijskiej ligi ????
Co do jutrzejszego meczu: masówka pójdzie pewnie na Melbourne. Kurs z 2.0 spadnie na bank, ale nie wiem czy to będzie czysty win. Przegrać nie przegrają tego, ale kurs na x2 mały, natomiast na 2 - 2.00 kusi ;)
Jakby było po 1,6 dnb to bym spróbował (oczywiście z Berishą w składzie Victory), 2 po kursie 2,0 tak jak już pisałem wcześniej warta uwagi. Na &quot;gorąco&quot; pisałem, że brałbym w ciemno. Może dobrze zostawić ten mecz do obejrzenia live - to moje zdanie. Składów jeszcze nie znalazłem, ale Phoenix z Krishną, i Victory z Besartem to może zwiastować także bramkami. Jestem ostrożny jednak z jakimiś overami, bo w ostatnim meczu w Wellington to sobie oczy psułem niepotrzebnie ????
Podano kadry na jutrzejszy mecz: oba zespoły bez osłabień. Omawiani powyżej piłkarze są przewidziani do gry.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wędrujemy jutro do Australii. Na zaległy mecz 7 kolejki spotkań. Mecz bardzo interesujący.
Wellington Phoenix - Melbourne Victory
Dla gospodarzy to drugi z trzech meczów u siebie na przestrzeni kilku dni. Po pokonaniu 1:0 CCM, podejmują jutro Victory, a w weekend Roar. Cel jest jasny i oczywisty. Wygrać wszystkie te mecze i zameldować się w pierwszej szóstce na dobre. Wcale nie uważam tego za nierealne. Tym bardziej, że swoje odpokutował już Krishna i po jedno meczowej absencji powraca do gry. A z nim w ataku, pomimo jego momentami chaotycznego stylu gry, Phoenix jest dużo groźniejszy. Widać to było chociażby w ostatnich dwóch spotkaniach. W Perth z nim w składzie jego zespół potrafił mocno napsuć krwi Glory, a bez niego było dużo gorzej w meczu u siebie z CCM. Bo wygrana 1:0 to naprawdę słaby wynik. Wellington ostatnio przegrywa bardzo rzadko i na pewno jutro również tanio skóry nie sprzeda.
Ich rywalem Victory które notuje niesamowitą serię. Sześć ostatnich meczów to 18 punktów. Rojas-Berisha-Ben Khalfallah to trio roznoszące każdego przeciwnika. Jak już tu było wspomniane Berisha nie będzie pauzował za czerwoną kartkę z ostatniego meczu z Roar. O ile Victory w ataku wygląda bardzo fajnie - o tyle w defensywie już tak różowo nie jest - no bo skoro Brisbane strzeliło im jednak dwa gole - to nie można tego pochwalić. Warto też spojrzeć na ich trzy poprzednie mecze. Jetsi strzelili im dwa gole, CCM - jednego, Adelaide co prawda żadnego - ale okazji stworzyła sobie bez liku. Ostatnio to wygląda więc mniej więcej tak: zawsze przód gwarantuje nam więcej strzelonych niż straconych. O defensywę martwić się nie trzeba. Czy będzie siódma wygrana z rzędu? Jest to prawdopodobne. Jednak nie będzie to łatwy mecz. Nie zaryzykuję zagrania na gości jutro.
Pójdę troszkę pod prąd i nie z trendem ogółu. Cały czas mam pewną słabość do ekipy z Nowej Zelandii. Cały czas uważam ją za naprawdę dobry zespół, który jakoś nie potrafi sprzedać tego co potrafi. Głodny gry Roy Krishna strzeli jutro jednego gola. Kto dorzuci drugiego? Bo liczę, że ktoś dorzuci.
Wellington Phoenix over 1,5 gola @ 2,45 betano ✅✅ 3:0
Kick Off 07:45
Powodzenia!
Edit: Długo kazali na siebie czekać. Ale jest plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Witam,
ja jutro idę w zupełnie inną stronę. Oczywiście, także za dużo mniejszy kurs.
Wellington Phoenix - Melbourne Victory (3:0)
un 3,5 - @1,53 - b365 ✅
Propozycja jak na Australię może i szalony... ale... no właśnie. Victory na fali. Napastnicy są w wyśmienitej formie i strzelają sporo goli... Ale jak dotąd to grali z zespołami, których obrona nie jest najmocniejszą stroną. 3 gole strzelone Brisbane (20 goli straconych w lidze), 4 Jets (26 goli straconych w lidze), 4 CCM (32 goli straconych w lidze), 3 WSW (24 goli straconych w lidze). I drugi argument Victory niby sporo traci.. ale traci te gole w momentach odprężenia, jak już prowadzi 3-4 bramkami.
Jutrzejszy mecz jest w Nowej Zelandii, gdzie miejscowi w 7 meczach stracili tylko 4 gole (czyli na własnych śmieciach to druga obrona w lidze). Z czego po jednym strzeliło Sydney i Victory i 2 WSW.
Dlatego wróżę tutaj mało goli.. zwłaszcza mało goli strzelonych przez gości... a co za tym idzie ich uważną grę w obronie i tym samym małą liczbę goli gospodarzy.
pzdr
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Nie będzie żadnej analizy, bo nie wiem jak ugryźć ten mecz w miarę pewnie a nie chcę grać overa za 1,57, w związku z tym jutro zagram typ &quot;na czuja&quot;, bo jakoś mi on do jutrzejszego spotkania pasuje ????
Zwycięstwo Victory i BTTS @3,40 B365
Może coś dorzucę na live, jeżeli będę miał możliwość oglądać ten mecz.
Powodzenia ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Aj i skasowałem sobie analizę, tak więc na szybko,w dzisiejszym meczu widzę kilka bramek = zagrany over 1,5 w obu połowach po kursie 4,1...do tego jakby ktoś był zainteresowany,mecz towarzyski Tianjin Teda -Dinamo Bukareszt,wiele osób przeczuwa mały wałek, jak to bywa w meczach Rumunów a kurs 12,5 na Chińczyków zachęca B-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Aj i skasowałem sobie analizę, tak więc na szybko,w dzisiejszym meczu widzę kilka bramek = zagrany over 1,5 w obu połowach po kursie 4,1...do tego jakby ktoś był zainteresowany,mecz towarzyski Tianjin Teda -Dinamo Bukareszt,wiele osób przeczuwa mały wałek, jak to bywa w meczach Rumunów a kurs 12,5 na Chińczyków zachęca B-)
Dla Twojego typu dobry jest powrót Krishny, bo bez niego oglądanie Phoenix w ostatnim meczu to była katorga. Smeltz też nie błysnął. Zobaczymy na żywo co pokażą oba zespoły - mam nadzieję ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No ładnie 100 dla Phoenix - cudem nie weszło. Na razie wyrównany mecz, gospodarze z animuszem. Zobaczymy co dalej.
1-0 dla gospodarzy, Victory pobudka!
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Wysoki pressing, zagęszczony środek pola i Melbourne nie istnieje. Będą musieli wykorzystywać w 100% jakiekolwiek sytuacje żeby coś odrobić, bo nie mają nawet okazji strzeleckich :eek:

Słabiutko dzisiaj Melbourne, słabiutko. Zero pomysłów na strzelanie goli. Środek pola zawiódł.

3:0 - ładnie ich pocisnęli... a miało być takie żniwo po kursie 2.10 (stawiałem na live w 10 minucie). Brak słów.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wysoki pressing, zagęszczony środek pola i Melbourne nie istnieje. Będą musieli wykorzystywać w 100% jakiekolwiek sytuacje żeby coś odrobić, bo nie mają nawet okazji strzeleckich :eek:
Chyba, że Phoenix spuchną ???? , na razie dają radę.
Phoenix vs Victory - symbolicznie, za monety (bo w meczu Victory cieniują dość mocno ) remis po 3,55. Mam też nadzieję, że nie skończy się na 1:0 Ale to już później pod kątem overu 1,5.
PS h2h 17 ostatnich meczy obu zespołów bez remisu, dziś 17 ciekawe co z tego wyjdzie? MINUS wyszedł, ale jak ktoś poszedł chociaż w over 1,5 to spokojnie do odrobienia było, a w końcówce to nawet konfitury ????
Rojas teraz troszkę zawalił ????
Kotłowanina i byłoby ale 2-0
A teraz 3-0, najgorszy chyba mecz Victory w tym sezonie ????
I 2-0 dla Phoenix ???? Morał: dobrze oglądać live takie mecze - tylko monety w plecy.
A przepraszam 3-0 ! Po kontrze.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam,
ja jutro idę w zupełnie inną stronę. Oczywiście, także za dużo mniejszy kurs.
Wellington Phoenix - Melbourne Victory (3:0)
un 3,5 - @1,53 - b365 ✅
Propozycja jak na Australię może i szalony... ale... no właśnie.
Brawo! Oglądałeś ten &quot;spektakl&quot;? Chodzi mi o ostatnie minuty?
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
niestety... praca mi nie pozwoliła.. a właściwie szef, tak dziwnie patrzy jak chciałem odpalić mecz... tylko śledziłem statystyki.
W drugiej połowie był jakiś gol nieuznany dla Victory? I coś sprawdziło się z tego co napisałem? Brak goli gości ze względu na obronę czy totalną ignorancję strzelecką Victory?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
niestety... praca mi nie pozwoliła.. a właściwie szef, tak dziwnie patrzy jak chciałem odpalić mecz... tylko śledziłem statystyki.

W drugiej połowie był jakiś gol nieuznany dla Victory? I coś sprawdziło się z tego co napisałem? Brak goli gości ze względu na obronę czy totalną ignorancję strzelecką Victory?
Odpowiem zwięźle, grali padakę i chu...e - chyba najgorszy mecz w sezonie w wykonaniu Victory.
Ale prezezo to ma chyba wehikuł czasu ???? takie mu typy wchodzą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom