>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tqm pany sie dzieje? Ktos oglada? Sydney po statsach przewaza ale czy da rade?
Kilka sytuacji dla gospodarzy, a na razie wygląda to na klasyczny derbowy remis ????
PS Się piątek 13 na sobotę przesunął? Na antypodach wszystko do góry nogami ????
W poprzednim spotkaniu worek z golami otworzył się w drugiej połowie. Skończyło się 0-4 Dzisiaj może być choćby 2-1 dla Sky Blue.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Trudno, będę konsekwentny i po kursie 2,0 w BaH dam na zwycięstwo Sky Blue za dukata.
Wynik do dupy, ale lepsi gospodarze. WSW w końcu powinni &quot;pęknąć&quot;. Warto pomyśleć o kartkach im bliżej będzie końca spotkania.
Bobo ja cię k..a za jaja powieszę jak tego meczu nie wygracie!
Jeszcze Vukovic ratuje gospodarzom d..e
Wchodzi Ibini ratuj Panie kochany moje zakłady ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
WSW nie jest w stanie strzelić bramki.. te ich ataki kończą się na linii pola karnego..

\\edit...74&#39;... strzelał.. ale strzał z za pola karnego i w środek bramki - chociaż nie wiem czy by nad poprzeczką nie przeszła... ewidentnie tempo siadło

\\edit2... 78&#39;... jedyna szansa na gola to ataki FC skrzydłami... a teraz przez 10 min pchali się środkiem.
\\edit3.. 83&#39; - zawodnikom Sydney włączył się Mięciel... każdą piłkę w polu karnym atakują przewrotką
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
No ja grubo zagrałem over 1,5 gola. Jest nauczka żeby derby grać tylko dla zabawy. I to w każdej lidze.
dokładnie zgadzam się w 100% , i tak sobie nawet myślałem że jeżeli w 1 połowie nic nie wpadnie to skończy sie 0:0 ale cóż cały czas wygrywać się nie da :grin:
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem: &quot;...Wypowiedzi trenera Wędrowców i piłkarzy są jednoznaczne. Dadzą z siebie wszystko, Janjetovic (przez kilka sezonów przecież gracz Sky Blue) jeśli zagra na 150% i koledzy z obrony się do niego dopasują to możliwy jest chociażby remis - to są opinie Kangurów. Poprzednich derbów nie oglądałem pojawiały się głosy, że była ustawka. Oglądałem skróty (wiadomo to nie to samo co cały mecz) i do dzisiaj nie jestem pewien co do czystości (lub nie) tamtego meczu. Biorąc tylko pod uwagę argumenty czysto sportowe to jak napisał prezezo powinna być miazga. Ten mecz po prostu trzeba obejrzeć.&quot;
I k..a sobie sam jeszcze nakrakałem, a Janjetovic zagrał te swoje 150% ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Co do Sydney - tutaj na razie nie wiem.. myślę o x2 - @2,25... bo to derby.. ale z drugiej strony kusi mnie 1/1 - @2,45... Sydney grając u siebie potrafiło pokonać i Perth (4:1 (2:0)) i Brisane (2:0 (1:0)) czy CCM (4:0 (2:0)). Nie mogę się zdecydować... może coś pomożecie?
no i przynajmniej jeden ✅... drugi typ ⛔... zawiodłem się na dzisiejszych meczach. Australia dziś ujemny bilans. Ale to tylko oznacza, że jutro będą jakieś overy.
pzdr.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
no i przynajmniej jeden ✅... drugi typ ⛔... zawiodłem się na dzisiejszych meczach. Australia dziś ujemny bilans. Ale to tylko oznacza, że jutro będą jakieś overy.

pzdr.
Jakby nie fu..en under w Wellington, to nie wiem czy nie zaatakowałbym Sky Blue tylko na live, a tak to 3 razy minus ????
Dobrze, że poszedłeś pod prąd - gratulacje!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A jeszcze &quot;se&quot; napisałem w przerwie: &quot;Kilka sytuacji dla gospodarzy, a na razie wygląda to na klasyczny derbowy remis ????
PS Się piątek 13 na sobotę przesunął? Na antypodach wszystko do góry nogami ???? &quot;
Nie no k..a, jak ja miałem ten mecz wygrać z &quot;takimi&quot; tekstami? ????
Jutro over w Newcastle i wszystko &quot;wróci&quot; na dobre tory ???? GL!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No niestety. Tak jak tutaj juz bylo wspomniane derby rzadza sie swoimi prawami i trzeba o tym pamietac. Straty są, ale dzieki drobnym pogranym na underavw NZL oraz overkowi baduraafa sa one odrobine mniejsze. Na jutro mam swoje przemyslenie juz, ale to popoludniu.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Panowie nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy to była ustawka. Wyglądało to tak jakby nikt nie chciał strzelić, a FC Sydney jak podchodzili pod bramkę to uważali żeby czasem nie podać dokładnie bo jeszcze ktoś przypadkiem by strzelił. Pomijam poziom ligi australijskiej czy zaangażowanie tych ludzi bo oglądając mecze mam wrażenie że im się poprostu nie chce biegać, o pressingu nie wspomnę. To tyle na gorąco bo jeszcze nerwy trzymają. Trzeba skupić się na innych ligach żeby zrobić kapitał na jutrzejsze mecze. Pozdrawiam
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Jakby nie fu..en under w Wellington, to nie wiem czy nie zaatakowałbym Sky Blue tylko na live, a tak to 3 razy minus ????
Dobrze, że poszedłeś pod prąd - gratulacje!
żeby nie było tak różowo... to na live pograłem win Sydney i ov 0,5 koło 80 min.... więc dzień zaczynam stratą
na jutro raczej będę mało oryginalny.. gram:

Newcastle Jets - Perth Glory (2:2)

ov2,5 - @1,57 - bet365 ✅
ov2,5+bts - @1,8 - bet365 ✅
mam tylko jeden argument na poparcie tych typów - ostatnie mecze obu zespołów:
oby było lepiej niż dziś...
pzdr
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Słaby mecz, bezbramkowy remis kompletna klapa, szczerze mówiąc wyglądało to tak jakby niebieskim wcale na zwycięstwie nie zależało. WSW nie pokazało nic specjalnego, od początku nastawieni na remis, a SFC z kolei kompletny brak kreatywności w ataku :/ Przed meczem kurs na gospodarzy podskoczył z 1,57 na 1,80 i w związku z tym odpuściłem handicapy i overy, a poszedłem jak mi się wydawało &quot;dość bezpiecznie&quot; w zwycięstwo gospodarzy za 1,80 no i niestety dziś Australia na ⛔ Teraz coś w Europie muszę znaleźć na popołudnie/wieczór ????
 
Do góry Bottom