>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ech.... Czlowiek tu sie nastawia na emocje przez 90 min a tu pol godziny i zaksiegowane. Trudno;-). Passa trwa. Pomysl na jutro juz jest. Bedzie pod wieczor. Teraz wracam do roboty ale jak takbdalej pojdzie to chyba rzuce ja w cholere. Trzymajta sie!
Ja bym Cię zatrudnił od ręki ???? , ale chyba bym nie spełnił Twoich warunków finansowych ha,ha,ha.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Ostatni zakład w tym meczu (na zwycięstwo) wisi na włosku ;) Czerwona dla Berishy za nic, nie można nie zgodzić się z komentatorami cyt. &quot;that&#39;s ridiculous&quot; ????
E: W przerwie jeszcze myslałem po cichu, o zakładzie w stronę BTTS w drugiej połowie, ale może dobrze, że nie postawiłem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
oj Victory chyba za szybko zaksięgowane...
Będą emocje do końca, piątek 13 rządzi się swoimi prawami ????
Berisha chyba wcale nie zasłużył na czerwoną. Graj tu q...wa przeciw Brisbane, stare upiory wracają ????
Ale zmarnowana okazja dla Victory ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Mogę zamknąć ten zakład na zwycięstwo z 50% zyskiem, ale co to byłby za mecz bez emocji ;) Victory od czasu czerwonej kartki już 3 razy mogło ich dobić na 4:2, w tym raz w słupek.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Będą emocje do końca, piątek 13 rządzi się swoimi prawami ????
Berisha chyba wcale nie zasłużył na czerwoną. Graj tu q...wa przeciw Brisbane, stare upiory wracają ????
Ale zmarnowana okazja dla Victory ????
Thomas broni groźny strzał, czy to już koniec?
Okazji było bez liku, piątek 13-ego. Ale wszystkie przedmeczówki w dziale chyba na zielono!
Chłopaki &quot;nadawałbym&quot; Wam reputy, ale ciągle mam hasła, że mam limit wyczerpany albo, że trzeba &quot;dawać&quot; innym. Co za komuna ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
na jutro też gram bts - @1,66
i do tego dodaje ov2,5+bts - @1,95
i już zupełnie na mini stawkę: Victory+bts - @3,2
A czemu tak gram... faworyt jest jeden.. i musi on gonić lidera. Berisha trzyma poziom i wali bramki na zawołanie.. ale Victory u siebie dużo strzela.. ale i przy prowadzeniu trochę odpuszcza grę. A Brisbane - jak pisałem wcześniej po kompromitacji z Jets będzie chciało się zrehabilitować - i co prawda na urwanie pkt gospodarzą nie wierzę... ale że coś ustrzelą - to jak najbardziej.
3 x ✅.. dziękuję ???? .. to dziś się udało...
swoją drogą cieszę się że nie stawiałem na późny gol... bo kto by przypuszczał, że po 5 golach w 1 połowie druga bez bramek. I fakt jest jeszcze jeden... może to trochę zabobon.. ale czerwona kartka w meczu psuje over - tak było tym razem - Berisha czerwoną - i goli już nie było.
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Koniec, dowieźli ???? no to podsumujmy.
Over 1,5HT ✅ - dzięki prezezo
Over 2,5 Victory ✅ - dzięki prezezo
Zwycięstwo Victory ✅
Graty dla wszystkich, którzy dzięki prezezo też zarobili na tym meczu ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
hah to ja tylko dzis z minusem widze . Nie zdążyłem na początek i na live poszło over 3.5 Victory przy stanie 1-0. Szkoda bo szans było troche. Drugi dzień z rzędu sędzia mnie kręci, wczoraj boczny podniosł spalonego z dpy, a dzis niesluszne czerwo dla Berishy ale pomimo tego szanse były :/ szkoda bo wczoraj i dziś tej jednej bramki zabrakło.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Będą emocje do końca, piątek 13 rządzi się swoimi prawami ????
Berisha chyba wcale nie zasłużył na czerwoną. Graj tu q...wa przeciw Brisbane, stare upiory wracają ????
Ale zmarnowana okazja dla Victory ????
No jakoś się udało...dobrze,że nie poszedłem w żaden hc, tylko grałem over 3 ( 3 zwrot w meczu) i zwycięstwo Victory...to do zamknięcie kuponu brakuje minimum remisu Perth na Jets... ???? teraz szukam ciekawych betów na W-league, wrzucę potem, może skuteczność będzie taka jak tydzień temu chociaż ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No jakoś się udało...dobrze,że nie poszedłem w żaden hc, tylko grałem over 3 ( 3 zwrot w meczu) i zwycięstwo Victory...to do zamknięcie kuponu brakuje minimum remisu Perth na Jets... ???? teraz szukam ciekawych betów na W-league, wrzucę potem, może skuteczność będzie taka jak tydzień temu chociaż ????
Z jednego typu skorzystałem po modyfikacji (pamiętam na &quot;gościówki&quot;
(w jednym i drugim znaczeniu) z Melbourne chyba ???? ) dałem hcp 0:2 i skończyło się chyba 3-2 więc &quot;wbijaj&quot; śmiało!
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Szacun &quot;Prezes&quot;. Weekend zaczyna sie wspaniale.
A jaki byl kurs na over 4.5 do przerwy? nie umie znaleźć. Chyba ogromny?
 
S 22

sieko

Użytkownik
Szacun &quot;Prezes&quot;. Weekend zaczyna sie wspaniale.

A jaki byl kurs na over 4.5 do przerwy? nie umie znaleźć. Chyba ogromny?
na ov4,5 do przerwy żaden bukmacher nie wystawił kursów chyba ???? na ov3,5 do przerwy na bet365 był kurs 19.0 , a na unibet 16.0 ????

Gratki dla wszystkich za dobre łowy, ja całkowicie zapomniałem rano o tym meczu, a jeszcze wczoraj wieczorem mi przeszło przez myśl, żeby coś ukąsić w tym spotkaniu.. ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Sydney FC - Western Sydney Wanderers
Mecz kolejki. Derby Sydney przed nami.
W roli gospodarza dominaror ligi. Bez porażki, tylko trzy remisy. Ostatnio Ostatnio seria czterech wygranych z rzędu. Pojawiły się głosy, że ostatni wygrany na wyjeździe mecz z CCM 3:2 to objaw kryzysu zaczynającego się w Sydney. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Sydney kontrolowało przebieg meczu prowadziło 2:0 i w zespole wkradło się rozprężenie które mogło doprowadzić do katastrofy. Ale chciałbym zwrócić uwagę na to co zrobili Sky Blues po stracie gola na 2:2. Otóż, wzięli postawili piłkę na środek rozpoczęli akcję i strzelili gola na 3:2, by nie było wątpliwości kto to wygra. Dla mnie to objaw naprawdę silnego ego tej drużyny. Dodatkowo jutro wraca do składu Brosque, czyli jeden z najlepszych piłkarzy w lidze w tym sezonie. Lider środka pola. Wypadli Brillante (kartki) oraz Ryall (kontuzja) ale to są postacie drugoplanowe. Na pewno jutro przed wypełnionym po brzegi (jest info o wyprzedaniu wszystkich blietów) stadionem Sydney zagra bardzo mocnym składem.
Z drugiej strony WSW. Wygrali 14 października w Adelajdzie oraz na początku grudnia w CCM. Ponadto remisy (częściej) i porażki rzadziej. Chociaż ostatnio pojawiła się porażka. Chyba jednak można ją nazwać pechową. W Melbourne z City (0:1) WSW grało przed około 60 min w osłabieniu a i tak stworzyło sobie sporo okazji do gola. Jutro za czerwoną kartkę z tego meczu pauzuje obrońca Horda, wciąż nie ma też zawieszonego Santalaba (a to człowiek który potrafi zrobić różnicę). Do kadry meczowej po absencji za kartki wraca podstawowy pomocnik Dimas Delgado.
Co będzie jutro. Dla mnie - miazga. Sydney zdominuje ten mecz Bez jaj - kto ma zatrzmać kwartet Ninikovic - Brosque - Holosko - Bobo? A jeszcze jest Ibini-Isei przecież! Na pewno nie przeciętne WSW. Nie ma takiej możliwości. Jak zobaczyłem co typują eksperci z Australii to mnie zamurowało. 2-2??? Na jakiej podstawie to nie wiem. Chyba, że jest jakiś układ. Ktoś tu przy pierwszej kolejce tego sezonu (WSW - Sydney 0:4) pisał przed tym meczem by grać Sydney bo jest ustawka. I co, że teraz Sydney ma oddać?? Nie wiem. Nie widzi mi się to. Przede wszystkim wg mnie jak są wałki to raczej robione w ten sposób by to gospodarze wygrywali swój mecz a nie na odwrót. Lepiej to wygląda, mniej drażni kibiców. Dlatego ja na jutro pobieram po fenomenalnym kursie:
Sydney FC - Western Sydney Wanderers (0 - 1,5) 1 @ 2,75 betano ⛔⛔ 0:0
Dodatkowo dokładam:
Sydney do przerwy @ 2,20 ⛔
Filip Holosko gol @ 2,40 ⛔
Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego lider w meczu z przeciętniakiem i to takim bardziej pikującym w dół niż w górę jest tak niedoceniany. No dobra - bo to derby - ale bez przesady. Wyobrażacie sobie mecz Chelsea - West Ham i kurs 1,67 na win gospodarzy??? Max 1,35.
Skuteczność ostatnio jest kolosalna. Pudło kiedyś nadejść musi, więc ostrożnie.
W drugim meczu nie mam pomysłu zupełnie. Pisałem wcześniej, że Krishna ze Smeltzem pokręcą defensywę CCM, ale przecież ten pierwszy nie zagra z kartki. Jedyne co mnie kusi (ale to tak naprawdę za drobnicę) to under 2,5 @ 2,60 ✅ 1:0. Wellington u siebie w tym sezonie under-over 4-2. Wiadomo jednak, że CCM to mistrzowie defensywy nie są.
I na zakończenie jeszcze jeden aspekt odnośnie meczu dnia. Zauważyłem, że Sydney prowadząc dwoma golami potrafi narobić sobie bigosu. Patrz dwa ostatnie mecze. Dlatego nie bądźmy zbyt pazerni. Jak się da koło 75-80 min zamknąć przy jakimś 2-0, bo tego się spodziewam to ja to robię.
Powodzenia!
KO tradycyjnie 09:50!
Edit: Cienizna tym razem[/b]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak zobaczyłem co typują eksperci z Australii to mnie zamurowało. 2-2??? Na jakiej podstawie to nie wiem. Chyba, że jest jakiś układ. Ktoś tu przy pierwszej kolejce tego sezonu (WSW - Sydney 0:4) pisał przed tym meczem by grać Sydney bo jest ustawka. I co, że teraz Sydney ma oddać?? Nie wiem. Nie widzi mi się to. Przede wszystkim wg mnie jak są wałki to raczej robione w ten sposób by to gospodarze wygrywali swój mecz a nie na odwrót. Lepiej to wygląda, mniej drażni kibiców.
Wypowiedzi trenera Wędrowców i piłkarzy są jednoznaczne. Dadzą z siebie wszystko, Janjetovic (przez kilka sezonów przecież gracz Sky Blue) jeśli zagra na 150% i koledzy z obrony się do niego dopasują to możliwy jest chociażby remis - to są opinie Kangurów. Poprzednich derbów nie oglądałem pojawiały się głosy, że była ustawka. Oglądałem skróty (wiadomo to nie to samo co cały mecz) i do dzisiaj nie jestem pewien co do czystości (lub nie) tamtego meczu. Biorąc tylko pod uwagę argumenty czysto sportowe to jak napisał prezezo powinna być miazga. Ten mecz po prostu trzeba obejrzeć.
PS Swój typ na over w Wellington podtrzymuję, niech tam &quot;wygra&quot; kto chce byle by padały bramy ????
Może Shane się przebudzi/odrodzi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wypowiedzi trenera Wędrowców i piłkarzy są jednoznaczne. Dadzą z siebie wszystko, Janjetovic (przez kilka sezonów przecież gracz Sky Blue) jeśli zagra na 150% i koledzy z obrony się do niego dopasują to możliwy jest chociażby remis - to są opinie Kangurów.
Nie wierzę. Kto ma ich zatrzymać. Nazwiska? Na jakiej podstawie? WSW w tym sezonie jest mega niemrawe. Nicholls gra o poziom niżej niż rok temu. Santalaba jutro nie ma. Topor-Stanley który trzymał ich defensywę już dawno w innym kraju. Kupiony w jego miejsce Borda wisi za kartki. No dobra jest w miarę pewny Janjetovic w bramce, a tak to jak spojrzysz na ich skład to mają wg mnie dwóch ludzi: Jumpeia Kusukamiego - bo jest japońcem, wszędzie go pełno i ma fajne nazwisko; oraz Jonathana Aspropotamitisa - bo ma chyba najtrudniejsze nazwisko w całej lidze. - z ostatnich meczów można wyróżnić tylko ich. Reszta to no name`y, przecież ten ich napadzior Nicolas Martinez to ma gorsze staty w tym sezonie od Guardioli. ????
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Wellington - CCM Hamish Watson strzeli gola @ 2,62 Bet365
Typ dość ryzykowny i kurs chyba lekko za niski ale moim zdaniem warto spróbować. Wellington, mimo nie najciekawszych ostatnio wyników, jest faworytem starcia z Mariners. Jak wiadomo nie zagra ich najlepszy strzelec Krishna a bramki ktoś strzelać musi. Najprawdopodobniej na boisko w ataku wybiegnie weteran Smeltz i właśnie Watson. W tym sezonie Phoenix wygrali już 2 razy z Mariners - 2:0 i 3:0 a w obydwu na listę strzelców wpisywał się Watson. Jak dotąd były to jego jedyne 2 trafienie w sezonie. Ponad miesiąc bez gola... może czas poprawić dorobek?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington - CCM Hamish Watson strzeli gola @ 2,62 Bet365

Typ dość ryzykowny i kurs chyba lekko za niski ale moim zdaniem warto spróbować. Wellington, mimo nie najciekawszych ostatnio wyników, jest faworytem starcia z Mariners. Jak wiadomo nie zagra ich najlepszy strzelec Krishna a bramki ktoś strzelać musi. Najprawdopodobniej na boisko w ataku wybiegnie weteran Smeltz i właśnie Watson. W tym sezonie Phoenix wygrali już 2 razy z Mariners - 2:0 i 3:0 a w obydwu na listę strzelców wpisywał się Watson. Jak dotąd były to jego jedyne 2 trafienie w sezonie. Ponad miesiąc bez gola... może czas poprawić dorobek?
Jestem za, teoretycznie Phoenix powinni to wygrać, ale ja jestem za tym żeby chłopcy sobie postrzelali. Jak będzie? Oby bramkowo.
 
Do góry Bottom