>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Oooooooochieeeeeng! Dobra tam, wracam dalej do roboty bo mnie zaraz wyjebia. Popoludniu analiza jutrzejszego dnia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem: &quot;Moja propozycja:
pobrałem handicap 1:0 po 1,66 w BaH (co ciekawe 1x był po 1,59, a przecież w BaH to &quot;to samo&quot; ) za małą stawkę, mam też tą opcję w taśmie. Dlaczego z &quot;podpórką&quot;? - już ostatnio &quot;chodził&quot; mi po głowie remis Redsów, w tym przypadku oba zespoły mają &quot;swoje&quot; problemy.
Jak będzie? Zobaczymy. GL!&quot;
I:
&quot;Dlaczego nie &quot;widzi&quot; mi się 2? Oprócz tego co już napisałem odrobina &quot;teorii spiskowej&quot;:
1. Trener MC Michael Valkanis był zawodnikiem (przez lata): the Reds
2. Zakończył karierę zawodnika w - the Reds
3. Jedyny samodzielnie prowadzony klub (2013 r. bilans 2-3-5) - tak the Reds.
Przypadek? Zobaczymy&quot;

PS Jako ciekawostkę podam, że &quot;eksperci&quot; w Australii typowali wynik 0-2 ????
Teraz można klaskać! ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
No reputka poszła.. tydzień się zaczyna dobrze.. (było by bardzo dobrze tylko ten ov nie w te stronę)
na jutro też gram bts - @1,66 ✅
i do tego dodaje ov2,5+bts - @1,95 ✅
i już zupełnie na mini stawkę: Victory+bts - @3,2 ✅

A czemu tak gram... faworyt jest jeden.. i musi on gonić lidera. Berisha trzyma poziom i wali bramki na zawołanie.. ale Victory u siebie dużo strzela.. ale i przy prowadzeniu trochę odpuszcza grę. A Brisbane - jak pisałem wcześniej po kompromitacji z Jets będzie chciało się zrehabilitować - i co prawda na urwanie pkt gospodarzą nie wierzę... ale że coś ustrzelą - to jak najbardziej.
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
2.Tutaj przychylam się do Waszych typów, tylko i wyłącznie wszystko co opłacalne w stronę Victory - zwycięstwo, over 1,5/2,5 gola, hc -1,5...skoro Jets potrafiło wypunktować Brisbane, to tym bardziej Berisha i spółka są w stanie tego dokonać...
Ja dalej podtrzymuję swoje zdanie (oczywiście w tyle głowy mam to &quot;mini Atletico&quot; z Brisbane ???? ), ale Victory to nie jest drużyna, która zadowala minimalnym prowadzeniem, to jest żywioł...:cool: a i w maszynce Aloisi coś się zacięło, nie bronię już tak jak na początku sezonu, ostatnie cztery mecze to strata minimum gola...tak więc : Let&#39;s go Victory, let&#39;s go ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
PIĄTEK: Victory - Roar. No nie no. One way match się tu zapowiada. Victory znowu strzeli parę goli. Pewnie pokryją nawet handicap.
2. Mam nadzieję, że Twój scenariusz się sprawdzi, Victory lepsi, oby też na boisku
2.Tutaj przychylam się do Waszych typów, tylko i wyłącznie wszystko co opłacalne w stronę Victory - zwycięstwo, over 1,5/2,5 gola, hc -1,5...skoro Jets potrafiło wypunktować Brisbane, to tym bardziej Berisha i spółka są w stanie tego dokonać...
PIĄTEK: Victory - Roar. No nie no. One way match się tu zapowiada. Victory znowu strzeli parę goli. Pewnie pokryją nawet handicap.
On the paper wszystko gra ???? Oba zespoły bez osłabień. Oba będą chciały wygrać. Oba kluby z ambicjami. W aktualnej formie wydaje się być &quot;lepsze&quot; Victory z niezawodnym Berishą, więc gdzie jest &quot;haczyk&quot;?
Piątek 13 ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie: prezezo, baduraff, romeo12345, grabarz01, wilczekl, semperbarca, Jedi KPR, Ehe, no oczywiście ja ???? i in. Aby uniknąć nieporozumień to proponuję po zakończeniu kolejki (np. w poniedziałek) usunąć nasze posty (i inne, które pewnie się tu pojawią), które nie mają nic wspólnego z podawaniem typu np. &quot;o Jezu!&quot; ???? Na chwilę obecną (moim zdaniem) to posty nr: 444,446,449,450,451,452,454,455,456,457,458,459,460,461,462,463,464,465,466.
Umówmy się, że jeśli autor uważa, że jednak jego post (nr...) powinien zostać, to niech mi napisze na priv i w porządku ???? Po zebraniu tego w całość (chyba, że chce to robić ktoś inny?) np. ja w poniedziałek wieczorem poproszę kolegę Karciarza o usunięcie nic nie wnoszących postów. Tym sposobem Związek Australijski sam będzie o &quot;sobie&quot; stanowił ???? , posty nawet 1-zdaniowe &quot;ale sensowne&quot; unikną ewentualnej &quot;bezmyślnej&quot; kasacji. Co Wy na to?
PS Żeby nie zaśmiecać to piszcie do mnie na priv. To na razie pomysł ????
O kwestiach związanych z ustrojem, walutą itd. &quot;pogadamy&quot; później ???? ???? ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
On the paper wszystko gra ???? Oba zespoły bez osłabień. Oba będą chciały wygrać. Oba kluby z ambicjami. W aktualnej formie wydaje się być &quot;lepsze&quot; Victory z niezawodnym Berishą, więc gdzie jest &quot;haczyk&quot;?
Piątek 13 ????
Wiesz ja tutaj szans Brisbane upatruję tylko w tym,że to oni jakimś cudem otworzą wynik i potem swoim antyfutbolem zneutralizują ofensywę Victory...co jak co, ale przy takim scenariuszu,nie ma chyba lepszego zespołu w A-League do zabicia meczu...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiesz ja tutaj szans Brisbane upatruję tylko w tym,że to oni jakimś cudem otworzą wynik i potem swoim antyfutbolem zneutralizują ofensywę Victory...co jak co, ale przy takim scenariuszu,nie ma chyba lepszego zespołu w A-League do zabicia meczu...
Dlatego jutro razem kibicujemy Victory! Podstawy do tego są, gorzej z kursami ????
W BaH na 1 już tylko 1,68 ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Qowalsky pogielo cie za przeproszeniem? Jak chcesz sie zajac moderowaniem to sie do nich zglos. Jestem na nie. Uwazam ze kazdy post cos wnosi do dyskusji mamy tutaj swoj swiat i on ma taki byc wg mnie. Ja tam lubie sie cofac i czytac WSZYSTKIE nasze posty. Nie robmy sie tak sztywni jak wszyscy. :)
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dlatego jutro razem kibicujemy Victory! Podstawy do tego są, gorzej z kursami ????
W BaH na 1 już tylko 1,68 ????
Dziwi mnie to ,że w BaH grasz, przecież tam najniższe kursy chyba na rynku, naprawdę polecam marathonbet ( tam np. złapiesz 1,76). Sam mam w zasadzie już tylko trzy konta, właśnie tam, premium pod niższe ligi polskie i PLH oraz 1x2bet pod granie wszystkiego co dziwne, bo tam każdy rynek, nawet w najdziwniejszych ligach zagrasz... ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Qowalsky pogielo cie za przeproszeniem? Jak chcesz sie zajac moderowaniem to sie do nich zglos. Jestem na nie. Uwazam ze kazdy post cos wnosi do dyskusji mamy tutaj swoj swiat i on ma taki byc wg mnie. Ja tam lubie sie cofac i czytac WSZYSTKIE nasze posty. Nie robmy sie tak sztywni jak wszyscy. :)
Łolaboga ???? nie ma sprawy ???? Właśnie o to mi chodziło, żeby nie było &quot;kwasów&quot;. Te &quot;nasze&quot; luźne posty tak czy siak pewnie znikną. Już raz jakaś &quot;kapusta&quot; donosiła do modów &quot;na nas&quot; i posty zniknęły. Chciałem wypracować wspólny front przeciwko takim działaniom. Ale może jestem pogięty ????
PS prezezo, nie kibicujesz/fanujesz &quot;widzę&quot; Najwyższemu Porządkowi&quot; ????
PS 2 Zamykam temat wobec tego, założyłem &quot;jednomyślność&quot; w tej kwestii.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziwi mnie to ,że w BaH grasz, przecież tam najniższe kursy chyba na rynku, naprawdę polecam MarathonBet
Ja po prostu nie lubię ruskich ????
(w sensie carskiej/totalitarnej/autorytarnej/sowieckiej/&quot;tatarskiej&quot; państwowości) - do ludzi nic nie mam, poznałem i byłem &quot;goszczony&quot; przez ludzi zza wschodniej granicy i bliżej mi do nich, niźli do sąsiadów np. zza Odry ????
PS &quot;Odwiedzam&quot; strony BaH, bo nie mam z nimi (i kilkoma jeszcze &quot;operatorami&quot;) żadnych problemów ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mecz nr 2 obecnej kolejki:
Melbourne Victory - Brisbane Roar
Przed nami dwa zespoły na przeciwległych biegunach formy. Zaczynamy od gospodarzy:
Victory to obecnie jedyny zespół który może zrobić jeszcze krzywdę liderom z Sydney pod względem lokaty w tabeli. Bo o ile Sydney coś tam pewnie kiedyś przegra to dogonić w tabeli mogą ich tylko Victory z Melbourne. Jutro wyjdą na boisko napakowani pewnością siebie. Wygrali ostatni pięć meczów, a z ostatnich ośmiu tylko raz zremisowali! I to jak? Miażdżąc przez cały mecz Perth u siebie. Skończyło się na 1:1, a mogło śmiało na 4:1 albo wyżej. Drużynę do sukcesów prowadzi niezawodny Besart Berisha do spółki z Marco Rojasem. Ostatnie dwa mecze u siebie - po 4 zdobyte gole. Przed tym pechowym meczem z Perth także kanonady: 3:0 z WSW, 6:1 z Phoenix. Skład - najsilniejszy. Za żółte kartki wisi Alan Baro. Ale... Kto to jest? No to jakiś tam defensor, skoro dopiero teraz się dowiedzieliśmy o jego istnieniu to na pewno nikt istotny.Jeszcze jeden fakt. Powołany do kadry na mecz został Maximilian Beister. Nie wiem czy ktoś z czytających go pamięta. Ale to piłkarz który kilka lat temu był nadzieją niemieckiej piłki w barwach Hamburgera SV. Potem jego kariera potoczyła się bardzo dziwnie i wylądował w Australii. Tu też na razie nie wiedzie mu się niestety najlepiej. Strzelił gola w swoim debiucie (3:0 z WSW) ale potem tylko wchodził z ławki by ostatnio w ogóle zniknąć ze składu. Ja powiem szczerze wierzę w to, że ten chłopak w Australii się odrodzi. Może jutro wejdzie i odegra kluczową rolę?
W drugim narożniku Brisbane Roar - czyli &#39;topory z Queensland&#39; Oglądać ich gry za bardzo nie idzie. Forma cieniutka jak polsilver. Ostatnio trzy gole i wygraną z ich boiska wywieźli Jetsi (3:2). Wcześniej gładkie bęcki w Sydney i remis u siebie z WSW. Kadrowo wyglądają tak samo jak ostatnio. Nie ma tylko kontuzjowanego od dłuższego czasu Bretta Holmana. Na wyjazdach Roar w tym sezonie wygrał dwa razy. Oba mecze z CCM-em (2:1 i 1:0). Ponadto defensywka i liczenie na gole MacLarena. Zazwyczaj to się udawało. Remisy 1:1 niejako tradycją tej drużyny.
Co będzie jutro? Jutro będzie inaczej. Victory zagra na pewno ofensywnie i przebierg tego meczu może mieć dwa scenariusze. Albo szybko strzelą gola i Roar się otworzy co spowoduje kolejne okazje Berishy i spółki. Albo - co też dla typu złe nie będzie - Roar wyjdą z kontrą i MacLaren coś wciśnie. A to będzie woda na młyn na gole dla Victory. Ostatnio upodobałem sobie troszkę inne typy co można było zaobserwować choćby dziś. Jutro podobnie. Idę w gole i proponuję.
Melbourne Victory over 2,5 gola @ 3,00 betano ✅✅ 3:2
Dodatkowo zagram over 1,5 do przerwy @ 2,40 betano ✅✅ 3:2
Podobają mi się te kursy. A nie zdziwie się jak się skończy 3:1 (1:1), albo 3:2 (2:1). Tego sobie i tym co z nami pograją serdecznie życzę.
Dlaczego nie gram handi? Boje się, że defensywa Victory da się dwa razy zaskoczyć. I wtedy może być ciężko o pokrycie handicapu. Jestem spokojny o dwa gole Victory. Trzeci będzie kluczowy dla main betu.
Powodzenia!
Kick off 09:50.
Ja tradycyjnie w robocie :/
Edit: Ale najbardziej dumny jestem z ostatniego akapitu. Victory dało się dwa razy zaskoczyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja po prostu nie lubię ruskich ????
(w sensie carskiej/totalitarnej/autorytarnej/sowieckiej/&quot;tatarskiej&quot; państwowości) - do ludzi nic nie mam, poznałem i byłem &quot;goszczony&quot; przez ludzi zza wschodniej granicy i bliżej mi do nich, niźli do sąsiadów np. zza Odry ????
PS &quot;Odwiedzam&quot; strony BaH, bo nie mam z nimi (i kilkoma jeszcze &quot;operatorami&quot;) żadnych problemów ????
Takiego argumentu nie przebiję...co do ludzi to sam mam miłe doświadczenia z podróży pociągiem nad Bajkał z czasów studenckich :cool: a z tymi &quot;operatorami&quot; problemów nigdy nie miałem a marathonbet jest wręcz wzorowy co do wypłat - zlecenie wypłaty trafia na konto skrill kilkadziesiąt sekund później...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do końca sezonu zasadniczego pozostało jeszcze 14 kolejek dla Victory i 13 dla Sydney FC.
14 spotkań to (czysto matematycznie) 42 punkty. Teoretycznie nawet przegrany dzisiaj MC tracący do lidera 13 punktów, nie stoi na straconej pozycji w walce o kluczowe/dogodne (1-2) miejsca przed fazą play-off. Na pewno ciekawa do końca będzie rozgrywka o pozostałe miejsca (3-6). To oczywiście nie zmienia faktu, że wszystko co prezezo napisał to święta prawda i wszyscy kibicujemy jutro Victory ????
PS Postaram się jak dziś &quot;nadawać&quot; na live ????
PS2 &quot;topory z Queensland&quot; - oby, oby 13-ego nie &quot;wycięły&quot; numeru.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Takiego argumentu nie przebiję...co do ludzi to sam mam miłe doświadczenia z podróży pociągiem nad Bajkał z czasów studenckich
To może zahaczyłeś o szlak zesłańców polskich? To byłaby super wyprawa, wiem, że się takie odbywają.
Aha, no i &quot;uroki&quot; kolei transsyberyjskiej też są już legendarne ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
To może zahaczyłeś o szlak zesłańców polskich? To byłaby super wyprawa, wiem, że się takie odbywają.
Aha, no i &quot;uroki&quot; kolei transsyberyjskiej też są już legendarne ????
Nie, to była wyprawa paleontologiczna (przyjaciel dość wziętym naukowcem PAN-u jest), ja później wracałem samochodem z kilkoma osobami, a kolega kontynuował wyprawę aż po Mongolię...uroki potwierdzam, zwłaszcza jak się jedzie w najtańszej kategorii na &quot;plackartach&quot;:cool:...kolejną taką wyprawę planowałem na Krym, to mi go zaaneksowali i marzenie na razie trzeba odłożyć...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
...kolejną taką wyprawę planowałem na Krym, to mi go zaaneksowali i marzenie na razie trzeba odłożyć...
Ja pamiętam czasy, kiedy kolega w hotelu, w Odessie płacił &quot;etażowym&quot; 20 $ i rozwalał z fantazją ułańską wszystkie drzwi na danym piętrze, a przed hotelem za garść $ dyżurowała taksówka 24 h/dobę do dyspozycji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom