>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja pamiętam czasy, kiedy kolega w hotelu, w Odessie płacił &quot;etażowym&quot; 20 $ i rozwalał z fantazją ułańską wszystkie drzwi na danym piętrze, a przed hotelem za garść $ dyżurowała taksówka 24 h/dobę do dyspozycji ????
No to musiało być ciekawie...widzę,że nie tylko Australia nas łączy ???? , to tego zawsze Twój awatar mnie intrygował...nie ma to jak stary dobry brytyjski heavy metal (dla mnie zawsze i wszędzie Iron Maiden)...do dzisiaj żałuję,że w listopadzie choroba mnie zmogła i nie mogłem do Warszawy na koncert pojechać...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
nie ma to jak stary dobry brytyjski heavy metal (dla mnie zawsze i wszędzie Iron Maiden)
Tyś mi Bratem ???? , ja ostatni raz byłem (z żoną i bratem ???? ) w Warszawie (na Gwardii) podczas 50 urodzin Bruca, w tamtym roku miałem jechać do Wrocławia z moją ekipą, ale z racji tego, że tydzień wcześniej byłem na 30-leciu Testamentu (wiadomo band z Bay Area) w klubie Eter (Wrocław) + sprawy rodzinne i wyszły nici z tego. Logistyka się posypała ????
A przy okazji klątwy piątku 13 ???? to już ponad 20 lat nie mogę dojechać na Castle Party ???? ???? ????
A propos awatara to w dzisiejszych czasach przydałoby się więcej Krzyżowców jak to śpiewał Saxon:
&quot;... Staczaj dobry bój, Wierz w to, co prawdziwe...&quot; ????
PS Żeby całkiem nie było już tylko opowieści Kapitana Misia ???? , szybki przegląd informacji odnośnie dzisiejszego meczu. Nic się nie zmieniło. Oba zespoły w optymalnych zestawieniach. &quot;Nowością&quot; może być w składzie gospodarzy obrońca Nick Ansell. Oby to był dobry mecz!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro spotkanie w Nowej Zelandii: Wellington Phoenix vs Central Coast Mariners
Forma: Gospodarze od 4 meczy bez zwycięstwa, nie grali źle, szwankuje obrona i skuteczność. W ostatnim meczu (przegranym z Glory) nawet prowadzili jednak ostatecznie nie udało im się choćby zremisować. Czerwona kartka też im w tym nie pomogła, chociaż okazje były.
Goście z Gosford nie grają tragicznie tylko bez obrony ???? , ciężko uzyskać dobry wynik w jakiejkolwiek dyscyplinie zespołowej. Ostatnie pasmo porażek było jednak z trudnymi przeciwnikami (z Sydney stoczyli epicki bój), z którymi CCM nawiązywało walkę. Dzisiaj to oni zamykają tabelę i muszą zagrać jak wczoraj Adelaida - na pełnych obrotach i zaangażowaniu jeśli myślą o korzystnym wyniku.
Kadra: w Phoenix brak Krishny - ogromne osłabienie, czy Shane Smeltz godnie go zastąpi? W CCM do kadry powraca Tavarez - ważny piłkarz ale jak z formą?
Typy: wszelkiego rodzaju overy (standard 2,5), bts jak najbardziej (kursy jednak nie rozpieszczają na takie przedmeczowe zakłady).
Podsumowanie: liczę na otwartą grę w wykonaniu obydwu ekip i radosny futbol okraszony co najmniej 3 bramkami. GL!
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
i na jutro:

Phenix - CCM...

tutaj się radośnie wchodzę w 2 typy:
gol po 75 min - @1,75 ⛔
i gol CCM po 75 min - @4 ⛔
tym razem kursy z bwina.
ostatnie 5 meczy CCM i w każdym był późny gol. Co więcej CCM strzelało późne gole w meczach z Sydney, Melbourne City i Victory. To pokazuje, że duch w drużynie jest i grają typowy Australijski football - grają do końca - nawet jak wysoko przegrywają.
Typ z późnym golem jeszcze pewnie ponowie na live.. ale to koło 75-80 min.
Co do Sydney - tutaj na razie nie wiem.. myślę o x2 - @2,25 ✅... bo to derby.. ale z drugiej strony kusi mnie 1/1 - @2,45 ⛔... Sydney grając u siebie potrafiło pokonać i Perth (4:1 (2:0)) i Brisane (2:0 (1:0)) czy CCM (4:0 (2:0)). Nie mogę się zdecydować... może coś pomożecie?
pzdr
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Over 1,5HT już na ✅ Prezezo, dzięki. Jeszcze tylko trzecia dla Victory i zakład na zwycięstwo zostały.
E: Karny dla Victory
E: 3-0 Najszybciej pokryte overy chyba ;)
Over 1,5HT ✅
Over 2,5 Victory ✅
Zakład na zwycięstwo wisi ???? Mega.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie to jest k... nokaut! Brawo prezezo! I wszyscy, którzy &quot;poszli&quot; w Victory!!! ????
Już 3-1 ????
I mogło być 4-1
Jak oni to robią? Roar nie trafia do pustej budy!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ech.... Czlowiek tu sie nastawia na emocje przez 90 min a tu pol godziny i zaksiegowane. Trudno;-). Passa trwa. Pomysl na jutro juz jest. Bedzie pod wieczor. Teraz wracam do roboty ale jak takbdalej pojdzie to chyba rzuce ja w cholere. Trzymajta sie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom