>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Bez oglądania nic nie postawię, żeby nie spamować powiem tylko, że oba zespoły w najsilniejszych na ten czas składach. Miejscowi eksperci prorokują wynik 3-1. To tyle, do zobaczenia na live. Typy na innych forach od &quot;Sasa&quot; do &quot;Lasa&quot;. Do wybory do koloru - przeważają na 1, ale wiadomo jak z tym bywa ????
Kursy na 1 poszły do góry - teraz w premium na 1 jest 1,75 Hmm...
PS A już wiem, Guardiola nie jest w pierwszej 11 ????
Pierwsze 2 minuty i 2 ładne akcje obu zespołów (w podziale 1-1), a teraz? Jakby miał być remis? ????
Nieuznany gol dla Sydney, jak dla mnie to tam spalonego nie było. Sędzia obstawił 0-0 ht?
Powtórka pokazała - spalonego nie było!
Oglądam ten mecz i &quot;coś&quot; mi nie gra, może już jestem przewrażliwiony? Chyba zaraz dam remis za miedziaka ????
No i do ht 0-0 ???? Przypadek? ???? A na poważnie, gospodarze mieli więcej sytuacji + nieuznaną bramkę, Redsi lekko się odgryzają. Jeśli nic się w 2 poł. nie zmieni to jeszcze będzie remis.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kurna na. Zeszly weekend zaczalem od australi i wtopa 0-0. Teraz tez weekend zaczynam od australi i znowu bedzie wtopa? Qowalsky, jak myslisz, grac dalej na gola czy lepiej odpuscic? Popierwszej polowie jestem na minusie wiec teraz bym musial podwoic stawke. Widać tego gola czy tak sobie kopią żeby pokopać?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurna na. Zeszly weekend zaczalem od australi i wtopa 0-0. Teraz tez weekend zaczynam od australi i znowu bedzie wtopa? Qowalsky, jak myslisz, grac dalej na gola czy lepiej odpuscic? Popierwszej polowie jestem na minusie wiec teraz bym musial podwoic stawke. Widać tego gola czy tak sobie kopią żeby pokopać?
Masz pecha, bo bramka była jak najbardziej prawidłowa. Nie wiem co Ci doradzić żebyś nie miał pretensji. Jeżeli będzie &quot;burza&quot; w szatni to może warto spróbować na gol strzelony w przedziale czasowym 45-60? Kurs w premium to obecnie 2,40. Często zespoły po przerwie strzelają właśnie w takim przedziale. Nie wiem, czy to Cię ratuje? Remis to też nie tragedia dla obydwu zespołów - teoretycznie bardziej powinni się starać goście, ale trzeba jeszcze oprócz walki mieć umiejętności ???? . Gospodarzom może być &quot;trochę&quot; wstyd, ale dalej będą samodzielnym liderem. Mi ten mecz ogólnie &quot;coś&quot; nie gra. Dlatego w niego nie inwestowałem poważnej kasy.
Dam za miedziaka (minus) remis po 2,65 w premium, to na pewno jakaś bramka wpadnie ???? I wpadły
A nie mówiłem? 1-0 ???? Ha,ha!
58 minuta ???? Brosque
2-0 61 min. już się Redsi chyba nie podniosą!
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No cos Ty, za co mialbym miec pretensje. Puscilem gola do 70 zeby na zero wyjsc. Jak nie bedzie to dalej juz odpuszczam.
Edit.
Teraz sie rozstrzelali. Juz 2-0. Ufffff
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
3. Phoenix vs Roar - tutaj dałbym 1x/dnb, z graniem przeciwko Brisbane &quot;zawsze&quot; mam problemy, skorzystam z &quot;wiary&quot; prezezo w gospodarzy, którzy zaprezentowali się wczoraj b. dobrze i niechaj podtrzymują &quot;swoją&quot; passę.
4. Glory vs Victory - widzi mi się bts w tym meczu, nie wiem kto wygra ale ten zakład wydaje mi się najbardziej &quot;prawdopodobny&quot;.
Na jutro:
Podtrzymuję (1x i bts) i gram w dublu po kursie ~ 2,25 za małą stawkę
GL!
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na jutro: Podtrzymuję (1x i bts) i gram w dublu po kursie ~ 2,25 za małą stawkę GL!
ja jutro pasuje.. gram typ Prezezo - 1 w Wellington...
i ten bts od Ciebie. Oba w różnych taśmach.
co do typów dnia.. no cóż... typ trafny ???? .. hehehe
pzdr
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No to jedziemy z jutrem. MAIN BET:
Wellington Phoenix - Brisbane Roar
Dwie ekipy z przeciwległych biegunów formy. Już od początku sezonu pisałem, że liczę na Wellington. Fajne wzmocnienia (trochę długo się aklimatyzowali, ale teraz jest już ok) mają pociągnąć ten zespół do przodu. I zaczęły ciągnąć w odpowiednią stronę.
Eksplozja nastąpiła kilka tygodni temu gdy dokonano zmiany trenera. Na początku grudnia. Od tego czasu bilans 3-3-1. U siebie 3-2-0. I co ważne - tylko dwa stracone gole. Oba w meczu z WSW w którym wyciągnęli z 0:2 na 2:2. Dobra gra w defensywie jest podparta niezłą ofensywą. A przypomnijmy, że niedawno do ataku tej drużyny dołączyła legenda nowozelandzkiej piłki Shane Smeltz. Na jutro - full skład - pełna petarda i mobilizacja. To trzeci mecz z rzędu u siebie na przestrzeni tygodnia. Gdy się ta seria zaczynała plan był prosty. Wygrać wszystkie i pewnie wstąpić na miejsca gwarantujące grę w play-offs. 1:0 z CCM, 3:0 z Victory... pora ograć Roar.
Roar które jest w tabeli wyżej, ale o którego grze w tym sezonie nie da się napisać nic dobrego. Na początku tego sezonu w brzydkim stylu wygrywali (rzadziej) i remisowali (dużo częściej, szczególnie upodobali sobie 1:1 na farcie). Ale wygląda na to, że ten fart ich opuścił. Ostatnie trzy kolejki to trzy porażki. 0:2 w Sydney, 2:3 z Jets i 2:3 z Victory w Melbourne. Wg mnie w tej ekipie nie dzieje się dobrze, a trener Aloisi nie do końca wie o co tam chodzi. Na papierze skład mocny, ale pomysłu na grę żadnego. A i coraz więcej dziwnych decyzji kadrowych, jak choćby sadzanie MacLarena na ławce.
Jutro nie widzę innej opcji niż home win. Już dawno zauważyłem, że w Australii kursy wystawiane przez buków są na podstawie nazw klubów i ewentualnie pozycji w tabeli (bardziej tej zeszłorocznej nawet niż obecnej). Dlatego też tak wysokie kursy są na wygraną gospodarzy. Biorę z uśmiechem.
Kick off 07:35
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 1 @ 2,60 betano ⛔⛔ 0:1
Jak gram za śrubki mniejsze lub większe to staram się o tym pisać. Jutro wchodzę najgrubiej w mojej historii w singlowy mecz w Australii. Powodzenia.
Edit: Dupa. Słaba gra. A naprawdę czułem ten mecz jak mało który. Bywa i tak.
-----------
Dwie godziny później drugi jutrzejszy mecz.
Perth Glory - Melbourne Victory
Jak wiemy tendencją Australii są po pierwsze gole, a po drugie - wygrane gospodarzy. Ta proporcja była zachwiana potężnie na początku tego sezonu, ale powoli wraca wg mnie do &quot;normalności&quot;. Jutro w Perth widzę wygraną gospodarzy. U siebie &#39;fioletowi&#39; potrafią grać w piłkę. Wellington w tygodniu pokazał jak zatrzymać Berishę i spółkę. Melbourne być może drugi raz tak beznadziejnie już nie zagra, ale i tak może jutro otrzymać oklep. Obie drużyny jutro osłabione. Perth bez pomocnika Rosthyna Griffithsa (podstawowy pomocnik) i Alexa Granta (zazwyczaj podstawowy defensor). Jednak większe osłabienia w Victory w mojej opinii. Przede wszystkim nie będzie jednego z ofensywnego tria: Fahdiego Ben Khalfallaha. Nie będzie także czołowego defensora - za kartki pauzuje Jason Geria.
Pobieram:
Perth win @ 2,95 ✅✅ 2:1
Perth over 1,5 @ 2,05 ✅✅
betano
Edit: Oj było bardzo źle, ale się udało ????
Oczywiście wystawkowane solidnie mniej niż pierwszy mecz. Aczkolwiek jeżeli Wellington wejdzie to dołożę jeszcze coś.
Oj będą jutro emocje. A co najważniejsze - mam wolne i będę mógł te spotkania śledzić ????
Do jutra!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;Oj będą jutro emocje. A co najważniejsze - mam wolne i będę mógł te spotkania śledzić&quot;
Całe szczęście, bo ja tu jak ten szewc co bez butów chodzi, nie mam kiedy taczek załadować ???? Gramy jutro Phoenix (choć ja z podpórką) i oby gole padały z obu stron w Perth!
Live:
Przed chwilą prawie wpadła dla Roar.
Teraz wybronił Moss.
I znowu sytuacja dla Roar ???? Prezezo poczaruj coś bo ch.. to wygląda ????
Phoenix nie zjadło śniadania?
Teraz Krishna o sobie przypomniał ale nic z tego.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ten Smeltz to tam jest tak Wellingtonowi potrzebny jak łysemu grzebień. Barbarousesa widać, Krishnę widać, a ten to nie wiem czy z 5 razy piłkę miał przy nodze.
Ale trochę się Wellington otrząsnęło. Nadzieję deczko wzrosły u mnie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ten Smeltz to tam jest tak Wellingtonowi potrzebny jak łysemu grzebień. Barbarousesa widać, Krishnę widać, a ten to nie wiem czy z 5 razy piłkę miał przy nodze.

Ale trochę się Wellington otrząsnęło. Nadzieję deczko wzrosły u mnie.
Jak dociągną 0-0 to dam 2 w ramach &quot;kontry&quot; za miedziaka a propos mojego dubla.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jak dociągną 0-0 to dam 2 w ramach &quot;kontry&quot; za miedziaka a propos mojego dubla.
Bez przesady, może i Wellington nie dominuje, ale żeby Roar jakoś miażdżyło to też nie można powiedzieć. Nie należy wątpić w raz obraną ścieżkę ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Bez przesady, może i Wellington nie dominuje, ale żeby Roar jakoś miażdżyło to też nie można powiedzieć. Nie należy wątpić w raz obraną ścieżkę ????
Nawet nie wiesz, ile razy nie wątpiłem ????
Co zjeba... teraz Phoenix !
Ale strzał Roar, ledwo ledwo bez gola.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Co zjeba... teraz Phoenix !
.
Za krótką nogę miał ????
Dobra tam, w przerwie poproszę McGlincheya albo Watsona za Smeltza, i Gui Finklera do pomocy i to ogarniemy ????
Nie mam pojęcia jak ten Finkler może na ławie siedzieć. Co go widzę na boisku to robi wiele dobrego. W Victory rok temu podstawowy zawodnik przecież to był.
----
Granie no gole gdy gra Wellington u siebie i to do tego z Brisbane jest dość odważnym pomysłem...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wnioski po 1 poł.
Roar lepsze i nie chce ewidentnie przegrać 4 meczu z rzędu, miało lepsze okazje niestety.
Niejako przy okazji zabijają stylem mecz.
Phoenix widać że męczą się dzisiejszym meczem, może nie służy im to że to 3 mecz w ciągu 7 dni (chociaż u siebie). Bez zmian nic się tu nie polepszy. Shane niewidoczny w spotkaniu (nie tylko tym).
Zalecenia: dla mnie - nie graj qowalsky przeciw Brisbane bo Ci nie wychodzi.
Rozwiązanie: kontra a propos dubla za miedziaka w przypadku, gdy obraz gry nie zmieni się w 2 poł.
Idea: Dalej wspieramy dopingiem Phoenix!
Pieniądze w tym meczu: uważamy! ????
PS to też uwaga do kolegi romeo12345 ????
I co tu napisać teraz?
 
Do góry Bottom