>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
J 11

jaco69

Użytkownik
Djokovic N. - Troicki V.Under 18,5 Gemów 1,65
Ogólnie nie polecam po tak marnym kursie. Serbowie na IW zrobili przedstawienie. Tutaj może być kolejne.
Isner - Anderson over 24,5 1,86 5/10
Ostatnia szansa dla Drewniaka na rehabilitacje, ciagle gram overa Johna i Ivo i ciagle pechowo nie wlazi. Anderson ma podobne atuty tylko umie biegac w przeciwienstwie do swojego kolegi ze Stanow. Isnera ciezko zlamac i mniejszy wynik niz 76 75 mnie zdziwi. Bardzo prawdopodobna 3-setowka i moze wtedy Amerykanin bedzie zlamany wczensiej ale i tak over powinien wejsc. Sporo asow panowie serwuja a jescze wygrywajace serwisy i duzo winnerow.
Logiczne jest to aby grać over dla takich big serverów jakimi są IVO , ISNER bo niby ciężko ich złamać tylko oni również nie dysponują jakimś cudownym returnem.
Jeden to serwisman i drugi. BP się zdarzają i co wtedy jak już jeden z dwójki złamie? Według Twojej teorii powinien dograć seta do końca bo ma świetny serwis czyli np 6-4 ,6-3. I potem często mamy 6-4 ,6-3 z jednym przełamaniem. Buk wystawia wysoką linie na over wśród tych grajków a tu może być bezproblemowo 2-0 np w stronę Andersona.
Wolałbym grać na over gdy Isner , Ivo grają z mocniejszym rywalem i linia jest do przyjęcia. Gdy będą 3 sety to i tak ten over musi wejść gdy 2 sety to nie koniecznie.Dodam ,żę w ladbokers i bet365 linia wystawiona jest na 23.5 przy kursach @ 1.85 i 1.72 a 1 gem przy tym samym kursie może czasami okazać się zbawieniem.
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Mayer-Berdych -2.35 Berdych pod formą ledwo wygrał z Berloq dał sie przełamać jak dobrze pamiętam 3 razy Berloq sam przegrał ten mecz ale w najważniejszych momentach strzelał w auty i robił DF więc jeśli Mayer zagra na swoim wyskoim poziomie to wygra ten mecz ale gdy jego główka zacznie szwankować jak to uniego bywa to przegra najlepiej zobaczyć co się będzie działo na live lepsza dysopozycja Mayera ale główka po stronie Berdycha.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Miami 2011
ORDER OF PLAY - TUESDAY, MARCH 29, 2011
STADIUM start 11:00 am
[14] M Fish (USA) vs J Del Potro (ARG) - ATP
Not Before 12:00 PM
[21] A Dolgopolov (UKR) vs [15] J Tsonga (FRA) 67(2) 64 32 - ATP-to finish 67 64 32
Not Before 1:00 PM
[21] A Petkovic (GER) vs [6] J Jankovic (SRB) - WTA
[19] A Ivanovic (SRB) vs [2] K Clijsters (BEL) - WTA
[16] V Troicki (SRB) vs [2] N Djokovic (SRB) - ATP-Possible Court Change
[1] R Nadal (ESP) vs [21] A Dolgopolov (UKR) or [15] J Tsonga (FRA) - ATP
Not Before 7:30 PM
[16] M Sharapova (RUS) vs [26] A Dulgheru (ROU) - WTA
Not Before 9:30 PM
[3] R Federer (SUI) vs [Q] O Rochus (BEL) - ATP
GRANDSTAND start 11:00 am
[6] D Ferrer (ESP) vs M Granollers (ESP) - ATP
[30] J Isner (USA) vs K Anderson (RSA) - ATP
F Mayer (GER) vs [7] T Berdych (CZE) - ATP
Not Before 5:00 PM
J Tipsarevic (SRB) vs [25] G Simon (FRA) - ATP
COURT 2 start 12:00 noon
[3] M Bhupathi (IND) / L Paes (IND) vs M Lopez (ESP) / D Marrero (ESP) - ATP
D Hantuchova (SVK) / A Radwanska (POL) vs N Llagostera Vives (ESP) / A Parra Santonja (ESP) - WTA
X Malisse (BEL) / J Murray (GBR) vs [6] M Llodra (FRA) / N Zimonjic (SRB) - ATP
[WC] A Ivanovic (SRB) / A Petkovic (GER) vs S Peer (ISR) / S Peng (CHN) - WTA
[1] G Dulko (ARG) / F Pennetta (ITA) vs [8] M Martinez Sanchez (ESP) / A Medina Garrigues (ESP) - WTA


Current conditions as of 5:50 AM EDTPartly Cloudy
Feels Like:23 °CBarometer:1,014.5 mbHumidity:90 %Visibility:16.09 kmDewpoint:20 °CWind:SSE 22.53 km/hSunset:7:34 PM
Kolejny dzień turnieju przynosi znowuż aurę niesprzyjającą tenisowi. Spory wiaterek, do tego kręcący z nad morza, od południa i wschodu. Parno jak w ruskiej bani, wilgotność 90%, najwyższa dzisiaj temperatura niby znośna {30C}, ale nie każdemu będzie się w takich warunkach chciało biegać. No i pewnie będą przerwy reklamowe, szanse na deszcz spore, 40%.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Ogólnie nie polecam po tak marnym kursie. Serbowie na IW zrobili przedstawienie. Tutaj może być kolejne.
Nawet za lekko powiedziane, mecz to bukmacherski. Jeden set Troickiego dzisiaj typuję na 90%.

2011 ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells
CA, U.S.A. Hard R16 Djokovic, Novak
6-0, 6-1 Stats 2011 Australian Open
Australia Hard R32 Djokovic, Novak
6-2 RET Stats 2010 Basel
Switzerland Hard S Djokovic, Novak
7-6(4), 6-4 Stats 2010 US Open
NY, U.S.A. Hard R128 Djokovic, Novak
6-3, 3-6, 2-6, 7-5, 6-3 Stats 2010 ATP World Tour Masters 1000 Cincinnati
OH, U.S.A. Hard R32 Djokovic, Novak
6-3, 7-5 Stats 2010 Dubai
U.A.E. Hard R16 Djokovic, Novak
3-6, 6-4, 6-2 Stats 2009 Beijing
China Hard R16 Djokovic, Novak
6-3, 6-0 Stats 2009 Belgrade
Serbia Clay Q Djokovic, Novak
6-3, 6-2 Stats 2007 Umag
Croatia Clay R16 Troicki, Viktor
2-6, 6-4, 7-5 Stats
Kolega z boiska, debla, reprezentacji itd, nie przeszkadzał w AO i IW, czas na mały rewanż. Do tego Serbowie wałkują Europę u buków od kilku lat bez pardonu, w tenisie też. To ich odmiana patriotyzmu za interwencję NATO.
Pewnie przy dzisiejszej dusznej aurze Novak przeżyje swoją klasyczną zapaść oddechową i nawet może przegrać. Ta wspaniała seria zwycięstw tegorocznych kiedyś musi się skończyć, a pewnie coraz bardziej presja niepokonanego będzie deko paraliżować. To może przerwać serię z kumplem? Tym bardziej że dalsza droga nie jest usłana różami, Portek?, Fe{de}rrer?, Nadal?. No nie ma miodu.
Bywało co prawda tak:
ATP World Tour Masters 1000 Miami, FL, U.S.A.; 25.03.2009; 1000; Outdoor: Hard; Draw: 96
Round Opponent Ranking Score R128 Bye N/A W
R64 Frank Dancevic (CAN) 117 W 6-3, 6-2 Stats R32 Paul-Henri Mathieu (FRA) 33 W 6-4, 6-1 Stats R16 Tomas Berdych (CZE) 22 W 6-3, 6-2 Stats Q Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 11 W 6-3, 6-4 Stats S Roger Federer (SUI) 2 W 3-6, 6-2, 6-3 Stats F Andy Murray (GBR) 4 L 2-6, 5-7 Stats
Ale i tak:
ATP Masters Series Miami, FL, U.S.A.; 27.03.2008; SU; Outdoor: Hard; Draw: 96
Round Opponent Ranking Score R128 Bye N/A W
R64 Kevin Anderson (RSA) 122 L 6-7(1), 6-3, 4-6 Stats
ATP World Tour Masters 1000 Miami, FL, U.S.A.; 24.03.2010; 1000; Outdoor: Hard; Draw: 96
Round Opponent Ranking Score R128 Bye N/A W
R64 Olivier Rochus (BEL) 59 L 2-6, 7-6(7), 4-6 Stats
Turniejowa 3 i zeszłoroczna 2 żegnała się z turniejem już w pierwszym meczu.
Tak czy owak jeden set Troickiego w rożnych wariacjach gram.
Pozdro
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Gilles Simon 1 @ 2,16
Janko Tipsarevic zdecydowanie na fali i trzeba to wykorzystać. Serb mam wrażenie czuje się najlepiej w roli underdoga i tutaj mamy taką sytuację. Do tego Gilles Simon wcale nie przekonuje swoją grą... Janko za to potrafi utrzymać serwis na wysokim poziomie, ma bardzo dobry forehand, umie grać agresywnie i kończyć efektownie akcje. Jest w świetnejformie. Tak naprawdę według mnie powinien on być faworytem w tym spotkaniu, stąd kurs 2,16 traktuję jako prezent ze strony bukmacherów. ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Wchodze sobie na bet365 a tam widze Mayer za 2.75! Bez zastanawiania sie pogralem odrazu... Ogladalem wczoraj Berdych i powiem szczerze, ze gralem przeciwko niemu od poczatku meczu. Pech chcial a w zasadzie fart Berdycha ze Brelok przegral ten mecz sam ze soba, gral naprawde dobrze tylko nie potrafil zakonczyc seta w kluczowym momencie tie breaka ! A Berdych slabo z serwem, takze return nie najlepszy. Wydaje mi sie, ze korty w Miami mu nie pasuja. Mayer natomiast moze w ataku nie zachwyca ale przynajmniej broni dobrze... Mysle , ze to wystarczy na Berdycha. Jak dla mnie Czech wylatuje teraz lub w nastepnym meczu bankowo z kims z drugiej pary. Wolalbym zeby olecial teraz, poniewaz lubie tenis Mayera i kibicuje mu...

Co do meczu Tipsy jak pisal jeszcze kolega wyzej, zgadzam sie w 100%! Tipsarewic odpali francuza, ktory jak do tej pory mial latwa droge moim zdaniem, zawodnicy ktoryh spotykal byli slabi, a wczorajszy rywal mistrzem na tego rodzaju nawierzchni takze nie jest... Na uwage zasluguje takze fakt iz wczoraj Tipsa i Marach wygrali w deblu i to naprawde z rywalem , ze nigdy bym sie nie spodziewal...! No to Tipsa sie rozszalal w Miami....
pozdrawiam.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Troszkę o meczach wczorajszych i o meczach ćwierćfinałowych.
Berdych - Mayer 6-3, 2-6, 7-6 (4) --&gt; pierwszy set to dominacja Czecha, Niemiec w ogóle nie dawał rady, był gorszy pod każdym względem. Po przerwie spowodowanej deszczem w to co zobaczyłem w 2 secie to nie wierzyłem, sytuacja na korcie obróciła się o 180 stopni. 3 set to wyrównana gra, ale bez większych fajerwerków. W perspektywie gry Czecha z Nadalem zwycięzca może być jeden - Hiszpan; ale śmieszny kurs na Nadala 1.06 nie wart grania.
Simon - Tipsarevic 4-6, 7-6 (3), 6-2 --&gt; dziwny był to mecz, w każdym z setów Francuz jako pierwszy przełamywał Serba, ale w dwóch pierwszych setach natychmiast Tipsarevic odrabiał stratę, bylo troszkę jak u Pań, dość słaba skuteczność w wygrywanych swoich serwisach. Simon w ćwierćfinale zmierzy się z Ferdkiem i tutaj kolejny śmieszny kurs 1.09 na Szwajcara, a dodać należy, że Gilles ma dodatni H2H z Federerem, gdzie prowadzi 2-1. W ostatnim pojedynku w tegorocznym AO Szwajcar wygrał 3-2.
Ferrer - Fish ---&gt; kursy bwin odpowiednio 1,42 - 2,65, a H2h 3-3 (ostatnie spotkania w 2007r.). Wg mnie Hiszpan nie będzie na korcie tak dominował jak zapowiadają kursy, w prawdzie bardzo łatwo przeszedł wszystkie rundy, ale tak na prawdę kim są w tym sezonie i w ogóle Kunitsyn, Dev Varman i Granollers? Z kolei Mardy również dobrze sobie tutaj radzi czego potwierdzeniem jest wczorajsze zwycięstwo z Del Po 2-0 ???? Tak więc dla mnie kurs na Rybkę spore value i trzeba z tego korzystać bo powinna być dzisiaj &quot;dwójeczka&quot; :grin:

Djokovic - Anderson
---&gt; kursy 1.01 do 11.00 :grin: 4.85 na to, że Kevin ugra 1 seta!! :razz: Tutaj na prawdę może być ciekawie, bo Serb wg mnie nie wyglądał tak super w meczu z Troickim, oglądając początek meczu to myślałem, że może odpaść nawet; Viktor &quot;ładnie&quot; mu wczoraj jednak pomagał. A reprezentant RPA może pokusić się o jakąś niespodziankę, solidnie prezentuje się przy swoim serwisie, wygrywa dość przekonująco. Uważam, że przynajmniej zwycięstwo w jednym secie jest na prawdę możliwe, a może coś więcej? Kiedyś Djoko musi przegrać przecież :razz:
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Z kolei Mardy również dobrze sobie tutaj radzi czego potwierdzeniem jest wczorajsze zwycięstwo z Del Po 2-0 Tak więc dla mnie kurs na Rybkę spore value i trzeba z tego korzystać bo powinna być dzisiaj &quot;dwójeczka&quot;
mecz tragiczny, Fish masa bledow(przeciwnik zreszta tez), a Delpo wygladal na tak znudzonego zyciem ze jajca... ledwo biegal, nie widac bylo za bardzo checi gry, mimo to byl zawodnikiem lepszym

dzis Ferrer to moj bet dnia ???? Fish z &quot;czlowiekiem sciana&quot; bedzie robil duzo bledow i skonczy sie szybkim powrotem na chate. ⛔
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bhupathi/Paes - Llodra/Zimonjic @ 2,62 ✅
Underdog miesiąca jak dla mnie. Hindusi grają znacznie lepiej w tym turnieju niż Mika i Nenad. Po takim kursie trzeba zagrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
O. Marach/J. Tipsarevic - R. Bopanna/A. Qureshi 2,40 2:0 ✅
Jak dla mnie to jest value. O Bopannie i Qureshim to każdy wie chyba jak grają. Każdy na nich zawsze liczy, a kończy się tak jak zawsze, że odpadają przed finałem. Już wcześniej mocno męczyli się w 3 setówce z Mertinak, M/Norman, D i na prawdę mało by brakowało by odpadli.
Marach z Tipsą to jednak może być niespodzianka tego turnieju jak na Indian Wells Ukrainiec z kimś tam już nie pamiętam ???? . Nikt się nie spodziewał, że Brayanowie znowu odpadną tak wcześnie. Jak dla mnie ogranie takich rywali to na pewno duży atut i nie rozumiem faworyzowania aż tak dubla Pakistańsko/Indysjkiego. Tipsa już w singlu nie gra, więc może skupić się na deblu. Solidny zawodnik nie ma co ukrywać, zawsze groźny.
Marach to ziomek Kubota z którym bardzo często gra, więc raczej specjalizuje się w grze deblowej. Jak dla mnie kurs to dobre valuve i zgodnie z tradycją Bopannka i Qureshi odpadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2K

borek149

Użytkownik
D. Ferrer - Mardy Fish

Mardy przed własną publicznością prezentuję się jak na razie rewlelacyjnie, dziś spotka się z wymagającym hiszpanem, który także łatwo przechodził kolejne rundy. Różnica jest taka, że przeciwnicy Ferrera do tuzów tenisa nie należą. Kolejno: Kunitsyn, Devvarman oraz Granollers. W bardzo dużej mierze hiszpan rozprawił się tak łatwo z w/w panami, gdyż za bardzo rywale mu w tym nie przeszkadzali, cała trójka fatalnie serwowała, jeśli wpomnę, iż najlepiej z nich serwował Granollers, gdzie pierwszy serwis siedział mu na granicy 50 %, to więcej pytań nie potrzebuję. &quot;Rybka&quot; idzie jak burza w Miami rywali miał duzo bardziej wymagających Benneteau, Gasquet a przede wszystkim Del Potro. Także w tych spotkaniach nie stracił seta, nawet w spotkaniu z &quot;Ryśkiem&quot; gdzie kompletnie nie siedział mu pierwszy serwis zalednie 37 %, nie miał większych problemów z pokonaniem wracającego do wysokiej dyspozycji Francuza. Uważam, że pojedynek będzię zacięty, a do kolejnej rundy awansuje Mardy Fish.

Fish win @ 2.80✅✅✅

tak na szybko, bez analizy gram jeszcze:

Erlich J./Ram A. - Melzer J./Petzschner P. @ 2.50⛔⛔⛔
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Wiecie coś o kontuzji Fisha? Wczoraj pod koniec meczu z Del Potro chyba zaczął lekko kuleć. Jak ktoś ma informacje na ten temat to niech się wypowie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
mecz tragiczny, Fish masa bledow(przeciwnik zreszta tez), a Delpo wygladal na tak znudzonego zyciem ze jajca... ledwo biegal, nie widac bylo za bardzo checi gry, mimo to byl zawodnikiem lepszym

dzis Ferrer to moj bet dnia ???? Fish z &quot;czlowiekiem sciana&quot; bedzie robil duzo bledow i skonczy sie szybkim powrotem na chate.
Delpo to wogóle czasami ma jakieś okresy dziwne.

Myślę podobnie cd Ferrera. Nadzieją dla Fisha są mocne serwisy, ale jeśli będzie z tym gorzej i częściej będą wymiany to niestety ale Fish szybko straci cierpliwość i zacznie popełniać błędy. Ferrer czasem trochę UE popełnia, ale ogólnie gra bardzo dobrze, chce mu się, biega jak dziki.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ferrer - Fish 1 (1.5)
Wpadka Davida w IW w ogóle mnie nie dziwi. gdzieś wpaść w końcu trzeba było, gdzieś odetchnąć też. Hiszpan rozgrywa świetny sezon. Postepy które czyni są zdumiewające. David od dawna nie jest już tylko &#39;ścianą&#39; dochodzącą do wszystkich piłek. i warto podkreślić, że nie mówimy teraz tylko o clayu.
Po drugiej stronie Mardy, który wreszcie zaczął grać na poziomie tenisisty z pierwszej 20stki ATP. Widać, że Amerykanin czuje się tu bardzo dobrze, ale w zasadzie pewne jest to, że jego rywal nie będzie frajerzył tak jak DP, który wywalał piłki na aut z regularnością maszyny. Juan zawiódł na całej lini stąd wygrana Fish&#39;a, tym razem wszystko się rozbije o regularność Ferrera i zabójcze tempo, które narzuca.
Djo - Anderson under 19gema (1.85)
Anderson nie powinien być żadnym zagrożeniem dla takiego bezlitosnego Serba (nawet w 100% wilgotności i temperaturze 40C ;) ) Kevina czeka rywal grający 2-3 levele wyżej od dotychczasowych rywali. Nie powinno być trudniej niż z Troickim.
Federer - Simon 2 (+4.5) (1.85)
Fedexowi zawsze ciężko się gra z Gillesem. Francuz wczoraj pokonał, przebudzonego Tipse. Widać, że wrócił na własciwe tory. Każdy wie jak to bywało w dotychczasowych pojedynkach między tymi panami. u Feda, jeśli coś się zmienia to tylko na gorsze więc spora szansa, żeby i tym razem pokryła się taka linia handi.
Nadal - Berdych under21gema (1.85)
absolutny hit typowy dla mnie. Nie wierze, że na odkrytym hardzie Berdych cokolwiek ugra z Rafą. Świetna linia gemowa! Berdych zaczyna wchodzić z powrotem na swój stały poziom przeciętności, a Rafa to murowany kandydat do finału, dziś rozjechał niewybaczalnie Dolgopolova.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Typy kolegi gju wyglądają obiecująco sam myślę dzisaj zagrać ferrera ale na live dość że kurs spadł 1.40 w bahu i dotego ciężki mecz pokonać gasqueta i del potro jest sukcesem ale poziom gry obu panów nie był na najwyższym poziomie więc radzę zobaczyć jak fish wejdzie w mecz gdyż jeśli serwis mu nie będzie siedział na wysokim procencie to w wymianach będzie biedny ale gdy będzie gra gem za gem to ferrer może polecieć
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
D Ferrer vs M Fish
Typ: 2
Kurs: 2.50
Po wczorajszym zwycięstwie Fisha z Del Potro spodziewałem się zgoła odwrotnych kursów. Zarówno forma, warunki fizyczne (Fish jest 12 cm wyzszy od Ferrera), jak również szybka nawierzchnia faworyzują Amerykanina. Ferrer ma za sobą słabiutki start w Indian Wells oraz pokonanie takich &quot;asów&quot; jak Kuntsyn, czy Granollers. Z kolei Fish ograł kolejno Gasqueta i Del Potro i w obu tych meczach zaprezentował się bardzo korzystnie. Bardzo dobry serwis i koncentracja przy najważniejszych piłkach sprawiły, że w mojej ocenie to reprezentant gospodarzy ma większe szansy osiągnąć największy sukces spośród swoich dotychczasowych startów na Florydzie. Inna sprawa, że bilans head-to-head jest remisowy 3-3, co dobitnie pokazuje jak porównywalny poziom reprezentują obaj gracze. typ na Fisha to ewidentny value.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
D Ferrer vs M Fish
Typ: 2
Kurs: 2.50
Zarówno forma, warunki fizyczne (Fish jest 12 cm wyzszy od Ferrera), jak również szybka nawierzchnia faworyzują Amerykanina.

Kolego tutaj się bardzo mylisz gdyż to jest Bardzo wolny Hard można zauważyć że zawodnicy pod clay jak Granollers Berloq Cuevas grali jak równy z równym.Natomiast co do formy Ferrer nie gra tutaj dna określiłbym jest dość pewny w wymianach jego dużym minusem jest serwis po którym nie robi przewagi mecz będzie się decydował w wymianach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z tym, ze Granollers to akurat dobrz esie czuje wlasnie na szybkich kortach pod dachem czesto gral serve &amp; voley a Cuevas w meczy z Roddickiem posłał 15 asów więc to akurat złe przykłady chociaż masz racje, ze korty nie są za szybkie.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Wiecie coś o kontuzji Fisha? Wczoraj pod koniec meczu z Del Potro chyba zaczął lekko kuleć. Jak ktoś ma informacje na ten temat to niech się wypowie.
Tak mardy w 2 secie w TB przy stanie 6-3 na bawił się kontuzji kolana wyraznie zaczął kuleć i gdyby nie fakt że pozostała mu jedna piłka do wygrania meczu to by tego nie wygrał najpewniej by skreczował.
W dzisiejszym meczu nie ma on najmniejszym szans w meczu z hiszpanem bo bez biegania nic nie jest on w stanie zdziałać z walecznym i goniącym do kazdej piłki ferrerem
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Troszkę o meczach wczorajszych i o meczach ćwierćfinałowych.
Djokovic - Anderson[/b] ---&gt; kursy 1.01 do 11.00 :grin: 4.85 na to, że Kevin ugra 1 seta!! :razz: Tutaj na prawdę może być ciekawie, bo Serb wg mnie nie wyglądał tak super w meczu z Troickim, oglądając początek meczu to myślałem, że może odpaść nawet; Viktor &quot;ładnie&quot; mu wczoraj jednak pomagał. A reprezentant RPA może pokusić się o jakąś niespodziankę, solidnie prezentuje się przy swoim serwisie, wygrywa dość przekonująco. Uważam, że przynajmniej zwycięstwo w jednym secie jest na prawdę możliwe, a może coś więcej? Kiedyś Djoko musi przegrać przecież :razz:
Nie graj tego kolego za duze pieniadze. Miazga bedzie ostra. Serb na chwile obecna jest bezkonkurencyjny. Andreson jest wielkoludem z nikłą motoryka, sam serwis mu nic nie pomoze, pomijajac fakt, ze Serb od zawsze byl najlepiej returnujacym w calej stawce ATP. 2:0 mozna grac, ale ja ten mecz omijam, bo kursy sa smieszne. Serb w tym turnieju nie gra juz jak widac debla, co swiadczy, ze calkowicie koncentruje sie na tym, zeby utrzymac niezwykle wysoka forme. W ostatnich rundach mozna sie spodziewac jakiegos cudu, ze przegra, ale nie z takim drwalem. Nawet, jak mu sie nie bedzie chcialo za bardzo grac, to doczeka do tie-breaka i stuknie go w tie-breaku, ale ja stawiem na oba sety z przelamaniem. W koncu tych szans kilka bedzie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom