>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal R. - Federer R.
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: BAH
Stawka: 3/10
Roger miał wczoraj spacerek, jedynie 3 gemy z Simonem. Nadal za to 3 sety z Berdychem. Mecz stał na świetnym poziomie, w trzecim secie Nadal obronił w imponujący sposób gema przy 0:40, zagrał 6 świetnych serwisów i wygrał gema praktycznie bez gry, tylko jedna krótka wymiana. Niesamowicie to zrobił dawno takiego czegoś nie widziałem, ale ogólnie sporo błędów po stronie Hiszpana, ma szczeście, iż Czech ma nadal słaby BH, grał mu tam ciągle i to był klucz do zwycięstwa. Co do Rogera, chyba czas już opuścił na stałe top2, Nadal i Djokovic to teraz dwa największe nazwiska w turze i Oni będą dzielić między sobą tytuły w wielkich imprezach. Nie ma sensu opisywać dwóch graczy bo robiłem to setki razy.... Czekam na kolejny finał Nadal vs Djokovic i tam mam nadzieje Hiszpan będzie górą. Dzisiaj w nocy Rafa zrobi duży krok w stronę tytuł...
Bhupathi M./Paes L. - Mirnyi M./Nestor D
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: BAH
Stawka: 2/10
Buku dają 50 na 50, ja zdecydowanie wyżej cenie parę Bhupatki i Paes. Zagranie, wiele tytułów na koncie i mieli tutaj praktycznie od 1 rundy ciężkich rywali dali sobie im rade i jak dla mnie muszą zdobyć tytuł. Mirny i Nestor grają ze sobą od tego sezonu, moim zdaniem zmiana partnerów do końca nie wyszła im na dobre i brakuje im do tych najlepszych par. Grali ze sobą te part w AO w tym sezonie i po trzech setach wygrali moim faworyci, jutro na pewno będzie cieżkie i wyrównane spotkanie ale wygra Para Afrykanerów, ale nie szalej ze stawka, przecież to debel no i naprawdę graja dwie świetne teamy.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Po pierwszych 4 gemach bardzo dobra gra obu Panów. Djokovic wydaję się być trochę ospały, za to świetnie broni. Mardy bardzo ładnie porusza się po korcie, do tego te niesamowite servy. To będzie bardzo dobry, wyrównany mecz i wydaję mi się że Serb będzie miał dziś nie lada kłopot.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Roger Federer - Rafael Nadal

Już od 2007 roku nie mieliśmy takiego pojedynku dopiero w półfinale turnieju. Niestety Roger powoli chowa się w cień Nadala i Djokovicia i wydaje się, że nieprędko(jeśli w ogóle) wróci do top2. Ostatnie starcie wygrał Federer w Indian Wells w spotkaniu deblowym. Wraz ze Stasiem ograli Hiszpana i Lopeza. Szwajcar mógł nieco odpocząć w ostatnich dwóch rundach. 4 oddane gemy z Rochusem i 3 rozegrane z Simonem jego mięśni z pewnością nie zakwasiły. Z kolei pod tym względem Nadal może być mniej zadowolony, gdyż rozegrał wczoraj trzysetowy pojedynek z Berdychem. Obaj przegrali w poprzednim turnieju z świetnie dysponowanym Serbem niemal w takich samych proporcjach. Forma u Nadala w tym momencie zenitu na pewno nie sięga, co może prowadzić do bardzo wyrównanego meczu. 3 sety bardzo realne.

Roger Federer - Rafael Nadal 1 @ 2.25 tobet
Dokładny wynik: 2:1 @ 4.50 tobet
Over 22.5 @ 1.72 tobet
Over 2.5 seta @ 2.25 bet365

Wielki ⛔
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Dramat! Dramat! Dramat! Tak skomentuje mecz, który się zakończył właśnie. Lekko postawiłem na Rogera, ale nie o to mam żal. Tyle niewymuszonych błędów, tyle nieczysto trafionych piłek przez Rogera to jeszcze nie widziałem. Jak było 0-3 w 2 secie i były kłopoty Ferdka przy swoim serwisie to myślałem że Szwajcar się zaraz rozpłacze. W ogóle Roger w tym meczu bez walki :;/:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Jaram się finałem jak nigdy ???? . Dziś Djoko na początku meczu trochę zgaszony, przy swoim serwisie często dochodził do stanu 40:40. Ale jak później wrzucił na swoje obroty to nie było co zbierać z rybki.
A co do drugiego półfinału to hmm. Roger to już nie ta liga. Dziś kompletnie jakiś przytłumiony, tak jakby bez motywacji. Oczywiście, czasami super fajne zagrania i wymianki z Rafą, ale to nadal jest poziom niżej niż Nadal czy Djoko. Do tego spora ilość niewymuszonych błędów.
Finał tak oceniam 55% do 45% dla Serba.
 
P 15

panasik

Użytkownik
nadal - djokovic 1
1.96 pinnacle
6/10
nie rozumiem wyceny kolegi wcześniej, nadal jest tutaj zdecydowanym faworytem, w indian wells zawiódł go 1 serwis, tutaj trzyma go rewelacyjnie, poza tym popełnia bardzo mało UE i bh rewelacyjnie funkcjonuje, wczoraj swietnie przerzucał grę z jednej częsci kortu na drugą wlasnie głebokim mocnym bh, wrócił stary dobry nadal, który wyszedł do meczu z fedexem skoncentrowany i pewny sowich umijętności, nie jak w finale w londynie, nadal w formie, także 1.96 przy takim runie djokera jest trzeba to koniecznie zagrac, kto jak nie on. Motyfacja i najlpesza forma wraca, odbiór i serwis nadala w porównaniu z 1 czescia kariery na duzo wyższym poziomie, co sprawia, że staje się zawodnikiem kompletnym. W IW djoker był w pełni sezonu, był faowrytem, tutaj jest inna sprawa, nadal wchodzi w sezon po przerwie, jest ograny, jest w swietnej formie, można zarzzucic ze to federer zagrał slabo, no tak, ale zagrla tak jak mu nadal pozowolil, głebokie granie, głebokiem returny, precyzyjnie granie FH zmusziło do takiej gry, trudno nie byc przygaszonym, bo nadal w koncu wyszedl do meczu z iskra w oku
6/10
GL!
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Doczekaliśmy się Finał będzie piekielnie ciekawy i wdodatku równy Novak świetnie serwuje i gra w defensywie Nadal podobnie gra na tym turnieju proponuje grać over 2.5 seta kurs 2.25 bet 365 nastawmy się na około 3 h świetnego meczu a co do meczu ja sądze że wygra Serb ponieważ Nadal jeszcze nie ma stabilnej formy a Serb gra niezwykle skutecznie wygląda na zmęczonego jego mimika twarzy jest porażająca ,czasem uderzy jakiś głupi aut ale jakoś zawsze wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
joker931 0

joker931

Użytkownik
Myślę że tu lepiej się powstrzymać i nie ryzykować większych pieniędzy. Gra obu panów jest świetna i myślę że szanse są 50/50 i każdy może tu wygrać.. Chodź Djoko nie zaliczył ostatnio żadnej porażki i stracił tylko 2 sety w ostatnich starciach z Ferdkiem i Nadalem.. Myślę że jest w świetnej, życiowej formie i nie odpuści tak łatwo Nadalowi .
Żeby się lepiej oglądało ;)

Nadal R. - Djokovic N.
1,85 Bet-at-home

10/20
 
M 11

mody18

Użytkownik
Dziś finał a tu tak cicho? Kursy wczoraj były 50/50 po 1,87 w Betsafe. Dziś kurs na Djoko jest wręcz niemoralnie kuszący bo poszedł w górę do 1,92 !
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Zapowiada się piękny finał i mam nadzieje finał ktory da zarobic. Kurs na Djoko nieoczekiwanie rosnie dla mnie lepiej ???? Typuje Djoka bo jest w znakomitej formie ;)
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nadal - Djokovic 1.75

Wstałem o 1.00 na Nadala z Ferdkiem - kurcze zobaczyłem to co chciałem zobaczyć : Rafa kipiał ze złości, był nastawiony jak wojownik, totalna koncentracja no i wysoka wysoka forma- serwis swietny, grał wspaniale te swoje mocne drajwy, trzymał piłke w korcie - był jak gilotyna ! Pierwsze dwa gemy stały na kosmicznym poziomie, grali jak na Play station ale to Rafa zgniótł Szwajcara. Tak jak przypuszczałem jak Fed zobaczył że nie ma szans to spuscił z tonu i wiedział że przegra. Kazdy mecz jest inny. Jak Rafa tak zagra z Djoko to powinien wygrać. Pamiętam ich ostatni finał - 1 set pewnie wygrał hiszpan, w drugim o 2,3 kluczowe piłki był lepszy Djoko, a 3 set rafa odpuscił, wdało się zmęczenie i lepszy tenis Djoko. Patrzałem na mecz Djoko z Fishem. Serb mnie niczym niezaskoczył - grał po prostu dobrze z lekkimi wpadkami, ale na Amerykańca wystarczyło. Dzisiaj wydaje mi się że Djoko jest juz przed straszliwą presją, wie że hiszpan jest w maxymalnym gazie. Rafa dzisiaj pokaze że to on jest numerem 1 ! Andre@


---
Proszę administratora aby nie zdejmował tej wypowiedzi Nadala - ona w pełni oddaje to co się moze wydarzyć w finale, dzięki !

Zródło : tenisportal.com

cytuje :

&quot;Nadal nokautuje w półfinale
2011-04-02 12:16 Lider męskich rozgrywek tenisa – Rafael Nadal – nadspodziewanie łatwo poradził sobie z najbardziej utytułowanym zawodnikiem wszech czasów - Rogerem Federerem. Hiszpan triumfował w stosunku 6-3 6-2 i spokojnie awansował do niedzielnego finału Sony Ericsson Open.

Od początku meczu zarysowała się wyraźna przewaga 24-latka z Majorki. Nadal szybko przełamał Szwajcara i konsekwentnie dążył do zakończenia seta. Hiszpan ani razu nie musiał się nawet zmierzyć z break pointem, a w dodatku w dziewiątym gemie ponownie przełamał rywala i zakończył tę odsłonę z wynikiem 6-3.

Początek drugiej partii już na starcie zapowiadał dużo większe emocje. W pierwszym gemie tej części gry Federer stanął przed pierwszą szansą na wygranie gema przy podaniu przeciwnika. Nic z tego jednak nie wyszło, a Nadal po ponad ośmiu minutach walki ostatecznie wysunął się na prowadzenie 1-0. Hiszpan poszedł za ciosem i wygrał dwa kolejne gemy z rzędu. Przy stanie 0-3 jasne już było, że Federer potrzebuje cudu, aby wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Cud się nie zdarzył, a 29-latek z Bazylei przegrał ostatecznie w stosunku 3-6 2-6.

Dla obu panów było to 23. spotkanie w dotychczasowej karierze. Dużo lepszy bilans w tej rywalizacji ma Nadal, który wygrał aż 15 razy. Teraz Hiszpanowi przyjdzie zmierzyć się z Novakiem Djokovicem, który bez żadnych problemów ograł swojego półfinałowego rywala – Mardy’ego Fisha. Spotkanie numeru jeden z numerem dwa będzie powtórką z finału Indian Wells, który miał miejsce kilkanaście dni temu. W tamtym meczu górą był Djokovic, który po 3-setowej walce, zapewnił sobie kalifornijski tytuł.

Po spotkaniu z Federerem, Nadal wypowiedział się w takich oto słowach:

- To było niezwykle ważne zwycięstwo, ponieważ przyniosło mi awans do drugiego finału w bardzo krótkim odstępie czasu. Cieszę się, że po kontuzji nie ma już śladu, a sposób, w jakim wróciłem do tenisa jest dla mnie jak przepiękny sen, z którego nie chcę się budzić.

- Wydaje mi się, że zaprezentował się dziś z pozytywnej strony. Rozegrałem dobry mecz i zasłużyłem na to zwycięstwo. Starałem się grać bardzo agresywnie, mój forehand przynosił mi dużo punktów i co bardzo ważne, znalazłem odpowiedź na backhand Rogera.

- Federer popełnił dziś więcej błędów niż to robi zazwyczaj. Dzięki temu miałem sporo okazji na przełamanie i dlatego mecz skończył się takim, a nie innym wynikiem.

Hiszpan wypowiedział się także o swoim finałowym rywalu z Serbii.

- On gra wprost niewiarygodnie. Nie przegrał w tym roku ani jednego meczu i prawdę mówiąc, wygląda, jakby był absolutnie nie do zatrzymania.

- Jeśli w spotkaniu z Novakiem pojawi się dla mnie choćby najmniejsza szansa, to bezwzględnie muszę ją wykorzystać. Powinienem grać odważnie, konsekwentnie i agresywnie. Zobaczymy, czy uda mi się trzymać tej strategii i co z tego wyjdzie. Co więcej, żebym w ogóle mógł myśleć o zwycięstwie, mój forehand i serwis muszą funkcjonować perfekcyjnie – zakończył lider rankingu ATP. &quot;

---
Fish powiedział : On nie przegrywa meczów. On nas niszczy – powiedział Fish. Jest bardzo pewny siebie i nie daje przeciwnikom prawie żadnych okazji do gry.

Djoko powiedział : Powiedziałem Mardy’emu, że uratował mnie deszcz – zdradził Nole. Naprawdę na to wyglądało. Po wejściu do szatni miałem 45 minut na wzięcie się w garść, a gdy wróciłem na kort czułem się znacznie lepiej niż wcześniej.

Powodem uprzednich obaw Serba była agresywna gra jego przeciwnika, spychająca rozstawionego z numerem drugim Djokovica do defensywy. Jednak razem z deszczem przyszła odmiana, po której Fish nie miał najmniejszych szans na wygranie meczu.

---


do zobaczenia na Roland Garros - Andre@;) PRZERWA, powodem nie jest przegrana ale wazne sprawy osobiste, pozdrawiam ! hm, 2-1 i dwa serwisy Rafy...szkoda - ale Serb jest królem, a i na mączce tez moze być lepszy - to już jego dwudzieste któreś zwycięstwo - w turze na mączce gdzieś tam na pewno przegra i moze jakiemuś szczesciarzowi uda się w końcu ustrzelić serba po kursie 6,7,8 - pamiętam jak Rafa czy Fed byli u sz czytu kariery i byli niezwycięzeni, tam kursy na ich wtope były rzędu 10 ! - Djoko to tylko drobny chłopaczek - po eksplozji przyjdzie jeszcze nie jeden kryzys - będę próbował go ustrzelić...ATP i WTA powoli wkracza do Europy na mączke...zobaczymy co życie pokaze - tymczasem do usłyszenia na Szlemie w Paryzu - dzieki za wszystkie plusy reputacji - serdecznie wszystkich pozdrawiam na forum tenisowym ! Andre@
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Novak Djokovic vs Rafael Nadal @2.00 ✅
Buk: Tobet
10/10

Oddsmakerzy lekko faworyzują Nadala, ale Nole w tym roku jeszcze nie przegrał żadnego rozegranego meczu. Novak tutaj spisuje się genialnie i chyba przechodzi sam siebie. Na 5 rozegranych meczy w Miami nie przegrał żadnego seta :!: Najpierw rozprawił się z Istominem 6-1 6-0, potem zmasakrowanie Blake&#39;a 6-2 6-0, R16 to mecz z Troickim, którego pokonał 6-3 6-2, następnie w cwiercfinale pokonał Andersona 6-4 6-2 i w półfinale łatwe zwyciestwo z Fish&#39;em 6-3 6-1, który grał bardzo dobry tenis pokonując takich graczy jak: JM Del Potro czy David Ferrer. Obiektywnie patrząc drabinkę trudniejszą miał do pokonania Nadal, który zmierzył się z Dolgopolovem, Berdychem i Fedexem. Będzie to moim zdaniem jeden z najlepszych finałów w tym roku, nie pomijając oczywiście Finału IW wygranego przez Djokovica 2-1. Wg tego co widzę dużo więcej osób stawia na Hiszpana, który gra naprawdę imponujący tenis i gra lepiej niż na IW, Djokovic zdaje się byc podmęczony, jednak jestem pewnien, że dzisiaj da z siebie 110% i wygra po wyrównanym pojedynku. Mam nadzieję, że po meczu zostanie puszczona nuta Martina Solveiga Hello na czesc Serba. A więc allez NOVAK :!: Początek o 19:00 na ES zapraszam do oglądania ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja polecam ze swojej strony czekanie na kursy powyżej 2,05-2,10 (na któregokolwiek z finalistów) i zagranie na niego

@ piotrex: już pobrałem ???? ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Djokovic N. 1 set Nadal 1,85 6:4 ✅
Dziś o 19:00 zobaczymy prawdziwy tenisowy szlagier z aktualnie dwoma najlepszymi zawodnikami na świecie. Identyczne spotkanie mogliśmy oglądać w finale Indian Wells, gdzie wygrał Serb 1:2, choć Djokovic wtedy przegrał pierwszy set, a w drugim mało by brakowało by spotkanie wygrał Hiszpan.
Teraz to Nadal jest faworytem meczu i nawet się temu nie dziwię. Po pierwsze to Djokovic miał tutaj łatwiejszą drabinkę. Niektórzy biorą pod uwagę, że gładko ograł w dwóch setach Fisha który pokonał Del Potro czy Ferrera. Ale nie oszukujmy się, kto oglądał pojedynki z tymi zawodnikami to widział z jaką regularnością bili piłki w aut. Do tego wczoraj na początku pierwszego seta, Serb był jakiś stłumiony. Nawet przy własnym podaniu często wygrywał tylko do stanu 40. Później jak już Novak wrzucił swój poziom to Fish nie miał czego szukać w tym spotkaniu.
Do tego Hiszpan w meczu z Federerem w pierwszym secie nie dał szwajcarowi żadnej szansy, były aż 2 przełamania. W drugim co prawda trochę gorzej zagrał Nadal, tak jak w meczu z Berdychem.
Rafael często skupia się bardziej na pierwszym secie niż na meczu. Bo wygrywając pierwszego seta, później czuje większy luz i już nie gra tak dobrze jak w 1 secie.
Jeżeli Djokovic znowu zagra tak jak z Fishem w pierwszym secie to Nadal spokojnie powinien go wygrać.
Myślę, że Novak w tym meczu dopiero rozkręci się w drugim secie. A może i nawet przegra mecz, bo każda passa się kiedyś kończy, nawet ta, że Jose Mourinho przegra z drużyną na własnym terenie.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Te wypowiedzi obu zawodników faktycznie dużo mówią. Zresztą jak ktoś widział oba półfinały to również sporo można było z nich wyczytać i nawet bez tych wypowiedzi ???? Nadal jest na fali, początek roku to kontuzja, później czekanie na formę i teraz wydaje się juz optymalnie grać lub też prawie optymalnie, a Novak.. faktycznie gdyby nie deszcz z Fishem to przynajmniej pierwszego seta mógłby tam spokojnie przegrać i tylko serwis go ciągle ratował. Dziś myślę, że pierwszy set zdecydowanie dla Nadala, a w drugim faktycznie Djoko powinien włączyć wyższe obroty ale moim zdaniem Nadal z takim nastawieniem wygra tutaj dość zdecydowanie i to będzie koniec tej serii Djokovica. Dlatego osobiście polecam 2-0 Nadal, kursy są bardzo wysokie a moim zdaniem bardzo realne. Djokovic w czasie całej tej serii nie grał z zawodnikiem takim jak zmierzy się dziś. Czy to Federer czy nawet ten Nadal z przed dwóch tygodni byli jednak słabsi. A Nadal w takiej formie powinien wykorzystać wszystkie okazji i pewnie wygrać. Z koncentracją w takim meczu raczej też powinno być u niego lepiej niż w takim spotkaniu z Berdychem.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Witam.
Jeżeli można to wtrącę swoje &quot;3 grosze&quot; i jak dla mnie to faworytem tego spotkania jest NADAL! Oglądałem obydwa półfinały i to co Nadal zrobił z Fedexem to aż nie miło się oglądało... Zlał go strasznie a ilość UE Fedexa to tylko i wyłącznie konsekwencja zagrań Nadala. W tym momencie Nadal gra bezbłędnie, jest bardzo skoncentrowany i wie, że ten turniej musi wygrać, żeby umocnić swoją pozycję na 1 miejscu. Ponad to, Nadal chętnie się Djokovicowi zrewanżuje za ostatni finał, gdzie Nadal jeszcze nie był w optymalnej formie a Djoko miał szczyt formy. Ta forma Djoko trwa dalej i nie widać większej zmiany ale ... jest jedno ale - kolano Djokovica! Już w meczu z Fishem dało się we znaki i jak Djoko delikatnie źle stanie po głębokim zagraniu Nadala to uraz może się odnowić! Ale to tylko tak hipotetycznie, nie zakładam tego i nie na tym opieram swój typ na Nadal.
Dla mnie najważniejszym czynnikiem jest aktualna forma- moim zdaniem Nadal jest na fali wznoszącej a Djoko już nie. Ponad to, korty w Miami są wręcz stworzone dla Nadal. Piłka nie odbija się jak na zwykłem HARDzie, tylko nieco wyżej promując graczy grających bardzo technicznie. A takim graczem jest dla mnie przede wszystkim właśnie Nadal. Finał jak to finał - rządzi swoimi prawami ale moim zdaniem Nadal nie da większych szans Djokovicowi i korci mnie poniższy typ:
Will R. Nadal Win 2-0?
Tak 3.270
W półfinałach jeszcze złapałem fajny typonik:
Player To Win
Player to win Sony Ericsson Open (All In)
R. Nadal
KURS 3.450
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
A ja tu zagrałem zwyczajnie po kursie 1,85 ,że będą 3 sety . Myślę ,że pierwszy set spokojnie wygra Nadal , Djoko w drugim się weźmie i skończy się na 3 setach ;) Trudno tu jednoznacznie wskazać na zwycięstwo .
N. Djokovic - Nadal IS (2/3) Typ: 2 kurs: 1,85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom