>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Bardzo długi i zacięty mecz. Kto wygrał chyba pisać nie trzeba. Można było zagrać różne opcje i złapać fajne kursy. Szkoda, że takie wydarzenia są dość rzadko. Z tego co wiem wszystkich zakładów na ten mecz zostało przyjętych mnóstwo na dość duże kwoty, ale nie ma co się dziwić. Fajnie się oglądało. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wczoraj, jak nigdy, bylo mi zal Nadala. Widac, ze chlopak dal z siebie wszystko. Kilka niesamowitych pilek, zagran, troche nerwowosci przy kilku autach i decyzjach sedziego- ogolnie final na ogromny ✅ (gdyby tylko wygrany przez Hiszpana ;) )
Ode mnie taka mala rada dla obstawiajacych... Zaczyna sie clay, a tam na 100% passa Novaka zostanie przerwana. Ja osobiscie zaczynam maly progresik na jego przegrana... Kursy na przeciwnikow pewnie beda w granicach 5,00-7,00, no chyba, ze bukmacherzy stwierdza tak samo jak ja, ze Serb na maczce grac nie umie :razz:
Pozdro.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Wczoraj, jak nigdy, bylo mi zal Nadala. Widac, ze chlopak dal z siebie wszystko. Kilka niesamowitych pilek, zagran, troche nerwowosci przy kilku autach i decyzjach sedziego- ogolnie final na ogromny ✅ (gdyby tylko wygrany przez Hiszpana ;) )
Ode mnie taka mala rada dla obstawiajacych... Zaczyna sie clay, a tam na 100% passa Novaka zostanie przerwana. Ja osobiscie zaczynam maly progresik na jego przegrana... Kursy na przeciwnikow pewnie beda w granicach 5,00-7,00, no chyba, ze bukmacherzy stwierdza tak samo jak ja, ze Serb na maczce grac nie umie :razz:

Pozdro.

a co druga analiza byla taka ze nawierzchnia w miami to identyko co clay...
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
a co druga analiza byla taka ze nawierzchnia w miami to identyko co clay...
Ty masz takie zdanie, ja mam inne. Ja osobiscie nigdy nie stwierdzilbym, ze JAKIKOLWIEK hard przypomina clay... W najblizszej przyszlosci wszystko zostanie zweryfikowane na korcie, a to, ze co druga analiza byla popierana takim, a nie innym argumentem... Ja tych analiz nie pisze i zbyt duzego wplywu na piszacych tez nie mam.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Ty masz takie zdanie, ja mam inne. Ja osobiscie nigdy nie stwierdzilbym, ze JAKIKOLWIEK hard przypomina clay... W najblizszej przyszlosci wszystko zostanie zweryfikowane na korcie, a to, ze co druga analiza byla popierana takim, a nie innym argumentem... Ja tych analiz nie pisze i zbyt duzego wplywu na piszacych tez nie mam.
ja nie mam takiego zdania tylko stwierdzilem fakt ze wiekszosc ludzi pisali o clayu w miami

passa zostanie przerwana predzej czy pozniej, ale moze byc pozniej niz predzej no i Novak na cegle grac potrafi, nawet z Nadalem prowadzil wyrownane pojedynki... i teraz moze sie wszytko zmienic tak jak zmienilo sie 2tygodnie temu i wczoraj ze Djoko potrafi wygrac z Nadalem przegrywajac 1szego seta (co nie zdarzylo sie nigdy wczesniej)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom