>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
gju 134

gju

Użytkownik
Zeballos - Munoz DLN 1 (1.33)⛔
bardzo słaby początek sezonu Munoza. bez wyników godnych wymienienia. Dodatkowo hard, na którym Horacio grać potrafi i w przeciwienstwie do hiszpana gra na niezłym poziomie cały czas.
Falla - Capdeville 1 (1.5)⛔ ⛔ (*)
Falla ostatnio wpadka z Lapenttim, ale warto podkreślić, że wczoraj Lapentti wygrał challengera na hardzie, więc forma naprawdę dobra. Poza tym meczem Falla gra bardzo fajny sezon na twardej nawierzchni. Parę wyjątkowo dobrych wyników. Capdeville może by coś powalczył ale na clayu.
Schuettler - Reynolds 1 (1.55)✅✅✅
Rainer się obudził. ostatnio pokonał Haase. wcześniej doszedł do finału, dobrze obstawionego Challe&#39;a. Bobby to zawodnik o klasę gorszy od niemca.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Lukas Rosol - Ryan Sweeting 1 @ 3,0
Kurs zdecydowanie za wysoki. Czech posiada dobry serw, gra agresywnie ( chociaż może czasem za bardzo ), niezły FH, przy siatce jak trzeba też daje sobie radę. Hmmm...czy Sweetinga można jakoś inaczej przedstawić? Chyba nie, również ma te same atuty co Rosol, również czasem nie kontroluje swojego temperamentu ( chociaż ostatnie wyniki świadczą o tym, że jednak jest z tym lepiej niż kiedyś [ aczkolwiek 6:1, 0:6, 6:1 z Monaco pokazuje, że te przestoje wciąż miewa ] ). Forma Amerykanina patrząc na wyniki delikatnie lepsza niż Lukasa, jednak Czech też wstydu sobie nie przynosi. Odd zawyżony, over gemowy 21,5 też do grania. Warto spróbować.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schuettler R. - Zemlja G.
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Stawka: 5/10
Bardzo fajny kurs zaproponowały buki na te spotkanie, jak dla mnie niezła promocja. Niemiec mimo, iż ma już swoje lata na karku nie schodzi poniżej pewnego poziomu.Spokojnie może rywalizować z graczami ATP, Słowak to typowy challangerowiec. W tym sezonie nawet wygrał jeden turniej w imponującym stylu w Caloundra, w całej imprezie stracił tylko jednego seta, ograł tam Tomica,Ball&#39;e. Ostatnio jednak porażka w 2r z anonimowym Mirzą. Wczoraj pokonał w dwóch setach Navarro, ale to nie robi na mnie wrażenia może gdyby grali na cegle. Dzisaj zdecydowanym faworytem dla mnie jest Rainer, zdziwie sie jak starci seta.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty nic mi do gustu nie przypadło...Jedyne co pograłem to bardzo delikatnie Tomic - Andujar-Alba 2 za 0,5j ;)
Wydaje mi się, że bukmacherzy przeceniają możliwości Australijczyka, nie jest on na tyle mocny, żeby dawać na niego kurs w granicach 1,2.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty nic mi do gustu nie przypadło...Jedyne co pograłem to bardzo delikatnie Tomic - Andujar-Alba 2 za 0,5j ;)
Wydaje mi się, że bukmacherzy przeceniają możliwości Australijczyka, nie jest on na tyle mocny, żeby dawać na niego kurs w granicach 1,2.
Mi również rzuciło się w oczy tylko to spotkanie, lecz zwycięsce tego pojedynku widzę tylko jednego mianowicie - Tomica. Turniej w Miami rozgrywany jest na kortach twardych, a więc każdy znajądcy się na tenisie bardzo dobrze to wie że dla Hiszpana jest co zupełna egzotyka. Oficjalnie nie wygrał jeszcze żadnego ! spotkania na hardzie. Zupełnie inaczej Australyjczyk, który czuję się jak rybka w wodzie. Jest to bardzo utalentowany gracz, który jak na razie błyszczy głównie w challengerach ale na Andujara w zupełności to starczy. Jak dla mnie 2-0 dla Tomica, każdy inny rezultat będzie mega niespodzianką.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oficjalnie nie wygrał jeszcze żadnego ! spotkania na hardzie.
To ciekawe bo bilans ma 0-11.

Wszystko na nizszym szczeblu ale hard to hard. Tomic jest zdecydowanym faworytem ale Tomic ma rozne jazdy podczas spotkan, potrafi na dluzej stracic koncentracje wiec te 1,20 troche za niskie do gry. Chyba zeby probowac jak kolega wyzej 2-0 ale czy jest sens ryzykowac na dw i to przy niskim kursie jak mamy tyle ciekawych meczow i opcje live?

Mocno przesadzony kurs to widze na Starace, prawie 4 z Devvarmanem. Conajmniej dziwne. Jakby Devvarman gral mocno to rozumiem o co chodzi a tak mecz dla mnie powinien byc wyrownany tylko nie jasna jest dla mnie forma Wlocha ale moze seta ugrac spokojnie.

+1,5 seta 2,15 a mozna zlapac wyzej

Kamke - Ilhan faworytem Turek. Tez dziwne, ja uwazam, ze Tobias to lepszy gracz. Ilhan zaczal sezon fatalnie, Niemiec sredniak ok ale faworyzowac w tym meczu Ilhana? Sama nie wiem.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
To ciekawe bo bilans ma 0-11.
Wszystko na nizszym szczeblu ale hard to hard. Tomic jest zdecydowanym faworytem ale Tomic ma rozne jazdy podczas spotkan, potrafi na dluzej stracic koncentracje wiec te 1,20 troche za niskie do gry. Chyba zeby probowac jak kolega wyzej 2-0 ale czy jest sens ryzykowac na dw i to przy niskim kursie jak mamy tyle ciekawych meczow i opcje live?
Mocno przesadzony kurs to widze na Starace, prawie 4 z Devvarmanem. Conajmniej dziwne. Jakby Devvarman gral mocno to rozumiem o co chodzi a tak mecz dla mnie powinien byc wyrownany tylko nie jasna jest dla mnie forma Wlocha ale moze seta ugrac spokojnie.
+1,5 seta 2,15 a mozna zlapac wyzej
Kamke - Ilhan faworytem Turek. Tez dziwne, ja uwazam, ze Tobias to lepszy gracz. Ilhan zaczal sezon fatalnie, Niemiec sredniak ok ale faworyzowac w tym meczu Ilhana? Sama nie wiem.
Również zauważyłem, że kurs na Potito Starace zdecydowanie za wysoki, widzę value. Tenisista z Indii, co prawda w ostatnich tygodniach na nawierzchni twardej grał bardzo dobrze, sam na niego kilka razy grałem, jednak tak zdecydowanym faworytem nie powinien być - nawet jeśli rozgrywa najprawdopodobniej najlepszy sezon w karierze (w każdym razie jeden z lepszych). Potito Starace mimo, że najlepiej gra na kortach ziemnych to nie jest bez szans. Potrafi utrzymać swój serwis, w przebijance, jaką zaoferuje Somdev ma jakieś szanse. Mecz najlepiej odpuścić. ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ljubicić, I - Lorenzi, P
Typ: 1 -1,5
Kurs: 1,48
Buk: Unibet
Stawka: 4/10

Ivan starcił mase punktów za zeszło roczną wygraną w IW, odpadł już w 2 rundzie. No ale trudno go obwiniać za porażke z Del Potro który wraca do czołówki.Chorwat stracił około 20 pozycji w rankingu teraz na pewno jest zdeterminowany aby tutaj poprawić swoje notowania. W 1r ma Lorenziego, który przeszedł tutaj kwale. Pokonał dwóch mało znanych grajków, wczoraj męczył sie w 3 setach z anonimowym jak dla mnie Munoz-De La Nava. Dzisiaj Ljubicic zdominuje swojego rywala od pierwszej piłki do ostatniej piłki, Włoch nie powinien mieć tutaj nic do powiedzenia...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Kamke - Ilhan faworytem Turek. Tez dziwne, ja uwazam, ze Tobias to lepszy gracz. Ilhan zaczal sezon fatalnie, Niemiec sredniak ok ale faworyzowac w tym meczu Ilhana? Sama nie wiem.
Ilhan niedawno pokonal Kamke w dwoch setach na hardzie. Pewnie dlatego u buków jest lekkim faworytem.
 
L 21

lordjuvent

Użytkownik
Ja sądzę że dziś warto postawić na Kamke-a jest jeden podstawowy powód. Mimo porażki w ostatnim challengerze to kamke jest faworytem- Ilhan grał dużo wiecej w tamtym turnieju niż Niemiec, a poza tym tutaj ma już za sobą 3 rundy kwalifikacji- w tym 2 ciezkie, 3-setowe pojedynki.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty nic mi do gustu nie przypadło...Jedyne co pograłem to bardzo delikatnie Tomic - Andujar-Alba 2 za 0,5j ;)
Wydaje mi się, że bukmacherzy przeceniają możliwości Australijczyka, nie jest on na tyle mocny, żeby dawać na niego kurs w granicach 1,2.
5,15 jak w masło ✅
No i weszło ;) Andujar wygrał 2-1. Tomic był, jest i będzie dla mnie przereklamowany. Moim zdaniem wcale nie ma takiego talentu za jaki go mają, szczególnie w Australii...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
może ktoś wytłumaczyc mi gre Ivana Ljubicica w meczu z Lorenzim rozica dwóch klas na kożyść chorwata jednej na pewno nawierzchnia tez pod ivana
powoli z ATP robi sie taka loteria jak w WTA
po prostu musze sie przerzucic na inne dyscypliny bo w tenisie takie wały leca ze szok mozna zrozumiec wszystko ale nie to ze ziemniak Lorenzi ogrywa ivana na hardzie przypomne ze w 1 secie w tibreaku było 4:3 dla chorwata i jego dwa serwisy mimo to przegral seta a to co w drugim robi to kabaret
uwazam ze jessli komus grac sie niechce to powinien skreczowac albo wogóle na kort niew wychodzic
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
ljuba już jest za stary na bieganie. W ostatnich meczach grał na stojąco. dobry wynik w meczu z jdp zawdzięcza błędom Argentyńczyka.

edit. Ja ci mówię jak to wygląda, to ze gracz X gra dobrze w wieku 40 lat to nie znaczy ze wszyscy beda do 40 w top.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ljubo ma 32 lata jego rywal 29 nie mozna powiedziec ze jest za stary Rainer Schutller ma 35 lat a wczoraj ogral Zemlje który moim zdaniem jest lepszy na twardych kortach niż Lorenzi
Ljubicic????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
5,15 jak w masło ✅

No i weszło ;) Andujar wygrał 2-1. Tomic był, jest i będzie dla mnie przereklamowany. Moim zdaniem wcale nie ma takiego talentu za jaki go mają, szczególnie w Australii...
Może nie jak w masło, ale weszło :razz: Gratuluje dobrego wyboru spotkania i muszę się przyznać, że jest to dla mnie wielka niespodzianka, przyznaje sie do błędu.
 
C 94

crock

Użytkownik
Kendrick, Robert - Kunitsyn, Igor1,65
w h2h 3-2 dla KEndricka, jednak kilka dni temu w San Jose to Igor wygrał z Amerykaninem. Obaj po kwalach, Igor pewnie odprawil Balla i Prodona, Robert pokonał Skugora i Reistera. Robert miał duze problemy z utrzymaniem serwisu z Niemcem.
Igor z koleji strasznie łatwa przeprawa z Ballem 6-1, 6-1. Z Prodonem też nieźle.
W tym roku Panowie grali już 3 razy, 2 wygrane w hali Roberta i wspomniana wcześniej na Hardzi Igora, dziś czas na wyrównanie stanu ogólnego pojedynku jak i stanu z tego roku! Panowie znają się już trochę, a ja dodatkowo liczę na problemy z utrzymaniem serwisu przez Kendricka, a wiem ze Igor jest zdolny tutaj przy serwie Roberta sporo namotać. Spoktanie startuje gdzieś minimum za 20 min, a pewnie jeszcze dłużej, do pogranie w betsafe!!
 
M 28

mitch

Użytkownik
może ktoś wytłumaczyc mi gre Ivana Ljubicica w meczu z Lorenzim rozica dwóch klas na kożyść chorwata jednej na pewno nawierzchnia tez pod ivana
powoli z ATP robi sie taka loteria jak w WTA
po prostu musze sie przerzucic na inne dyscypliny bo w tenisie takie wały leca ze szok mozna zrozumiec wszystko ale nie to ze ziemniak Lorenzi ogrywa ivana na hardzie przypomne ze w 1 secie w tibreaku było 4:3 dla chorwata i jego dwa serwisy mimo to przegral seta a to co w drugim robi to kabaret
uwazam ze jessli komus grac sie niechce to powinien skreczowac albo wogóle na kort niew wychodzic
Jaka loteria? To chyba dobrze przecież. Granie na faworytów jest w tenisie od zawsze zgubne. Lepiej poszukać jakiś niespodzianek.
A jeśli ktoś stawiał po tak małym kursie na Ljubicia wczoraj to nie wiem... Przecież Ivan od wygrania IW w zeszlym roku tak naprawde slabo gra caly czas. Gram przeciw niemu od poczatku roku i raczej jestem na plus.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Przecież Ivan od wygrania IW w zeszlym roku tak naprawde slabo gra caly
Pod koniec roku radził sobie bardzo dobrze - półfinał w pekinie, w sztokholmie i finał w montpellier. To w tym roku gra słabo, a występ w dubaiu przeciwko Bubce był tragiczny. Niby kreczował, ale nie wyglądało to jakby coś mu dolegało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom