>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
Pod koniec roku radził sobie bardzo dobrze - półfinał w pekinie, w sztokholmie i finał w montpellier. To w tym roku gra słabo, a występ w dubaiu przeciwko Bubce był tragiczny. Niby kreczował, ale nie wyglądało to jakby coś mu dolegało.
Masz racje. Pomylilem sezony chyba. Jednak nie zmienia to faktu, ze gram w tym roku non stop przeciwko ivanovi i nie jest zle ????
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Mi dzisiaj wpadło w oko kilka meczy:
Tipsarevic - Haase - tutaj zdecydowanym faworytem jest Serb, Robin strasznie słabo w ostatnich turniejach, w Indian Wells porażka 0-2 z 35-letnim Schuettlerem. Kurs na zwycięstwo Janko 1,38 w bwin - 1,48 w unibet ????
Lopez - Berankis - tutaj trochę niepewny dla mnie mecz i chciałbym porady ;) Skłaniam się ku graniu na Feliciano, kusi kurs 1,82 w unibet ;) Powiedzcie tylko z jakiego powodu Richard skreczował w meczu z Verdasco w 2 rundzie Indian Wells? Jakaś popierdółka czy coś poważnego mu było?
Stepanek - Fognini - bardzo lubię Czecha i w prawdzie nie imponuje w tym roku formą to z Włochem, który jedynie przechodził 1 rundy na kortach ziemnych w Ameryce Południowej powinien sobie poradzić. Kurs na Radzia 1,4 unibet
Karlovic - F.Mayer - Ivo niby typowy drewniak po słabym początku sezonu obudził się niczym Pinokio :p w Indian Wells, jakby zachował trochę zimnej krwi to pokonałby tam Nadala. Natomiast Mayer wygląda wręcz przeciwnie, jakby zapomniał jak się wygrywa, ale to już u niego normalne, że w gra kratkę; w ostatnim swoim występie 2-6, 1-6 z Golubevem :] nie pokazał woli walki. 1.57 na Karlovicia w unibecie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tipsarevic J. - Haase R. 1,50 2:0 ✅
Spotkanie planowane jest na godzinę 16:00.
Odnośnie meczu to według mnie lepszym tenisistą jest Serb i nie bez powodu przegrywa tylko z najlepszymi. Na Indian Wells Tipsa przegrał z Qurreyem Samem (21 miejsce w ranking) do tego Amerykanin grał przecież u siebie. W lutym na turnieju w Derlay Beach doszedł, aż do finału przegrywając z samym Juanem Del Potro. W Memphis w drugiej rundzie przegrał z samym Roddickiem Andym. Więc przeciwnicy z wyższej półki.
Haase natomiast prezentuje poziom niżej. Ostatnio na Indian Wells przegrał z Niemcem Schuettler Rainerem. W Marsylii Holender przegrał z Seppim który w następnej rundzie przegrał Melzerem.
Robin jeszcze w turnieju w Rotterdamie, czyli we własnej ojczyźnie szybciutko przegrał z samym Soderlingiem.
Tipsa jest znacznie lepszym zawodnikiem i prezentuje bardziej wyrównaną formę niż Haase, który ostatnio jakby spuścił z tonu.
Petzschner P. - Serra F. 1,40 2:0 ✅
Niemiec w znacznie lepszej formie niż Serra. Petz potrafił ostatnio ograć Seppiego czy Kohlschreiber. Natomiast Serra przegrywa z zawodnikami znacznie niżej sklasyfikowanymi.
Capdeville P. - Gil F. 1,60 1:2 ⛔
Patrząc na wyniki od razu można skłaniać się ku Capdevilli. Gil kompletnie bez formy, przegrywa prawie wszystko jak leci. Fryderyk ograł między innymi murzyna Mina, Gianni (rocznik 92). A nie bez problemów bo w pierwszym secie doszło aż do tie-breaku.
Harrison R. - Schüttler R. 1,55 0:2 ⛔
Pierwszy atut za Harrisonem to to, że gra u siebie. Na Indian Wells przegrał dopiero z samym Federerem (w pierwszy secie przegrał dopiero po tie-breaku). Wcześniej ograł niespodziankę roku 2011 Kanadyjczyka Roanica. W styczniu nawet wygrał turniej w Honolulu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tipsarevic J. - Haase R.
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: BAH
Stawka: 5/10

Wydaje sie to prawdziwy typ dnia i taka mała masówka dzisiaj. No ale nic dziwnego, Holender kompletnie bez formy. Nie wygrał meczu od AO, porazki z Seppim Schuettlerm, który ma już 35 lat. Janko jak to Janko poniżej pewnego poziomu nie schodzi, grozny praktycznie dla każdego zawodnika w turze. W IW porażka już w 2r z Querrey&#39;em, który wyraznie wrócił do formy. To było naprawdę dobre spotkanie, Serb po prostu okazał się mniej skuteczny w tych ważnych akcjach. Teraz Haase chyba poza serwisem to nie ma zbyt wiele do zaoferowania a szkoda bo to dla mnie jeden z największych talentów w turze, mam nadzieje, że znajdize forme i na cegle pokaże kawał dobrego tenisa, ale tutaj Serb w tej chwili jest zdecydowanie lepszy.
Do tego na pewno Harrison ale to w nocy może wieczorem napisze analize do tego typy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Capdeville - Gil niby pasuje 1 tylko, że mecz w pierwszej rundzie to Falla przegrał sam ze sobą. W obu setach miał *5-4 i oba uwalił w dziecinny sposób. Gil gra zupełnie inaczej i tyle punktów rywalowi nie podaruje. Mimo wszystko sklaniam się ku 1.

Mayer - Karlovic wychodzi over 23,5. Ostatnio Ivo jakoś nie chciał zrobić overa w meczach, które grałam ale jak sie ma tylko jeden atut no to bywa różnie na korcie. Nie ma co opisywać tego meczu bo wiadomo jak antyinteligetny tenis stosuje Chorwat a Mayer też musi się skupić na swoim podaniu bo drewniaka ciężko jest przełamać. 76 75 to najniższy wynik jaki tu widze chociaż znając moje szczęście bo pewnie Drewniak wywinie jakiś numer i przegra łatwiej.

Wiecej typów na blogu...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Widzialem, ze chcesz zagrac over 23.5 po 1.65. To juz lepiej dac over 22.5 po 1.61 w bet365, zawsze to 1 gem mniej a kurs prawie ze identyczny.

nie gram u tych uszustów - Rox...
 
M 28

mitch

Użytkownik
Tipsarevic J. - Haase R.
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: BAH
Stawka: 5/10

Wydaje sie to prawdziwy typ dnia i taka mała masówka dzisiaj. No ale nic dziwnego, Holender kompletnie bez formy. Nie wygrał meczu od AO, porazki z Seppim Schuettlerm, który ma już 35 lat. Janko jak to Janko poniżej pewnego poziomu nie schodzi, grozny praktycznie dla każdego zawodnika w turze. W IW porażka już w 2r z Querrey&#39;em, który wyraznie wrócił do formy. To było naprawdę dobre spotkanie, Serb po prostu okazał się mniej skuteczny w tych ważnych akcjach. Teraz Haase chyba poza serwisem to nie ma zbyt wiele do zaoferowania a szkoda bo to dla mnie jeden z największych talentów w turze, mam nadzieje, że znajdize forme i na cegle pokaże kawał dobrego tenisa, ale tutaj Serb w tej chwili jest zdecydowanie lepszy.
Do tego na pewno Harrison ale to w nocy może wieczorem napisze analize do tego typy.
Z typem na Harrisona i Tipsarevica się zgadzam.
Aczkolwiek, wydaje mi się, że argumentowanie, że Schuettler jest slaby bo ma 35 lat jest nie do końca prawdzwe. Akurat ten zawodnik ma wyjątkowo dobrą kondycje i biega bardzo dużo.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Capdeville - Gil niby pasuje 1 tylko, że mecz w pierwszej rundzie to Falla przegrał sam ze sobą. W obu setach miał *5-4 i oba uwalił w dziecinny sposób. Gil gra zupełnie inaczej i tyle punktów rywalowi nie podaruje. Mimo wszystko sklaniam się ku 1.

Mayer - Karlovic wychodzi over 23,5. Ostatnio Ivo jakoś nie chciał zrobić overa w meczach, które grałam ale jak sie ma tylko jeden atut no to bywa różnie na korcie. Nie ma co opisywać tego meczu bo wiadomo jak antyinteligetny tenis stosuje Chorwat a Mayer też musi się skupić na swoim podaniu bo drewniaka ciężko jest przełamać. 76 75 to najniższy wynik jaki tu widze chociaż znając moje szczęście bo pewnie Drewniak wywinie jakiś numer i przegra łatwiej.

Wiecej typów na blogu...
Nie ważne że jest tym jak to napisałaś drewniakiem gra skutecznie i tylko to się liczy.Może zdobywać 80%punktów samym serwisem i wygrać po 2 tb tak naprawde kogo to interesuje?Ważne żeby trafić typ i być do przodu kolejne $.Ja bym się skłaniał bardziej ku Ivo choć jak wiadomo to loteria.
Na 17.30 proponuje
F.Fognini-R.Stepanek 1 2.85
Włoch mimo że preferuje mączke to jednak na hardzie nie jest chłopcem do bicia.Dobra gra z głębi kortu,passingshoty a wiadomo Stepanek będzie grał serve§volley.Serwis średni ale potrafi utrzymać nie jest to typowy przebijacz czasami stara się grać agresywnie szybko kończyć akcje co nie zawsze ma najlepsze skutki.Jest to dość chimeryczny zawodnik jednak nie zmienia to faktu że na mecze z tymi lepszymi zawodnikami typu Verdasco,Stepanek potrafi się zmobilizować i wygrać.Co do Stepanka to wiadomo gra solidnie ale nic nadzwyczajnego.Jak dla mnie spore value po stronie włocha i na niego stawiam ale ze stawką nie szaleje.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie widze value w postaci F. Mayera! Nie jestem znawca tenisa ale zawsze podobala mi sie gra niemca. Nawet jak przegrywa bo nie trafil z forma to zdobywa duzo punktow ( nie gemow). Jednak jak gra sie ladnie uklada, to niemiec potrafi wygrac nie z takimi rywalami jak Chorwat. Sadze, ze Ivo mial swoje 5 minut w poprzednim turnieju i w tym dosc latwo odpadnie, mysle ze nawet jego atomowy serw nie pomoze.
Jutro tez fajnie wyglada typ przeciwko Isnerowi !
EDIT:
A mam pytanie w publicznosc co sadzicie o typie na Berlocq C.? No typ i kurs 1.95 wydaje sie dosc zaskakujacy patrzac na rywala, pominowszy obecna forme Berlocq?!
 
G 35

gesio

Użytkownik
Chardy - Nishikori
Nishikori @1.7✅
W meczu 1.rundy turnieju w Miami Japończyk Nishikori podejmuje Francuza Chardego. Japończyk po udanym poprzednim sezonie zanotowal awans o kilkaset miejsc, i obecnie plasuje się w czołowej 100 rankingu ATP. Zwycięstwa w turniejach w Savannah, Sarasota, Binghamton, Knoxville i inne całkiem dobre wyniki. Nishikori jest typem zawodnika która gra agresywny tenis, posyła dobre mierzone piłki w okolice lini na drugą strone kortu, przy czym jest to bardzo skuteczne i w punkt, bardzo dobrze czuje się na betonie.
Natomiast Chardy w obecny sezon wszedł poprostu słabo, 5 porażek wrazenia nie robi napewno na nikim, w dodatku lepiej czuje sie na cegle, w poprzednim sezonie również bez szału, kilka ćwierćfinałów i to były jego najlepsze wyniki w turniejach.
Typuje na pewne zwycięstwo Japończyka, bardzo możliwe 2-0, a jak bedzie, zobaczymy.
Typuje na pewne zwycięstwo Japończyka, bardzo możliwe 2-0, a jak bedzie, zobaczymy.
no i wspomniane 2-0 dla Japończyka stało się faktem
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
A mam pytanie w publicznosc co sadzicie o typie na Berlocq C.? No typ i kurs 1.95 wydaje sie dosc zaskakujacy patrzac na rywala, pominowszy obecna forme Berlocq?!
Berlocq na hardzie wiadomo - pussiak. W sumie wychodzi na taki 3 setowy pojedynek, Sock niby talent, rocznik &#39;92 dzika karta. Ostatnio pokonał po 2-0 De Voesta i Phau. A uległ zaś 4-6 0-6 Sweetingowi. Taki typowy no bet, no chyba że over. Jeśli miałbym kogoś typować to jednak Breloka, jednak value, Sock może się spalić i lipa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Capdeville - Gil niby pasuje 1 tylko, że mecz w pierwszej rundzie to Falla przegrał sam ze sobą. W obu setach miał *5-4 i oba uwalił w dziecinny sposób. Gil gra zupełnie inaczej i tyle punktów rywalowi nie podaruje. Mimo wszystko sklaniam się ku 1.
Mayer - Karlovic wychodzi over 23,5. Ostatnio Ivo jakoś nie chciał zrobić overa w meczach, które grałam ale jak sie ma tylko jeden atut no to bywa różnie na korcie. Nie ma co opisywać tego meczu bo wiadomo jak antyinteligetny tenis stosuje Chorwat a Mayer też musi się skupić na swoim podaniu bo drewniaka ciężko jest przełamać. 76 75 to najniższy wynik jaki tu widze chociaż znając moje szczęście bo pewnie Drewniak wywinie jakiś numer i przegra łatwiej.
Wiecej typów na blogu...
Chorwat z indian wells to już nie jest ten sam chorwat co dawniej. Z ferrerem w wymianach grał jak rowny z rownym, z forehandu grał naprawdę mocno i celnie, więc hiszpan starał się grać ciągle na bh, ale tam też ładnie sobie radził. Mayer w tym roku mnie zawodzi, bo pod koniec 2010 jego gra byla bardzo uporzadkowana.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Harrison, R - Schuettler, R
Typ: 1
Kurs: 1,61
Buk: Unibet
Stawka: 5/10

Starcie młodości z doświadczeniem, stawiam zdecydowanie na młody talent z USA. Ryan ma bardzo dobry sezon z wielkiego talentu staje sie powoli zawodnikiem spełniającym te wszytskie nadzieje. Nie jest to typowy drwal, mocny serwis mocny FH i nic poza typ. Ja ładny tenis dla oka, świetna technika i stać go na bardzo dobre wyniki. Podczas IW przegrał dopiero z Federeren, mecz był bardzo wyrównany pierwszy set zakończył się dopiero w TB. Rainer 35-letni Niemiec, bez problemów przeszedł kwale a moim zdaniem kariery w turnieju głowym nie zrobi. Harrison jest zbyt dobrze dysponowany, ale na pewno nie będzie to mecz do jednej braki. Niemiec nadal trzyma poziom i należy mu się za to ogromny szacunek ale powoli trzeba zrobić miejsce tym młodszym i lepszym zawodnikom....
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Karlovic zagra megazmotywowany. Krótko o tym dlaczego:
Ivo, który mieszka w Miami (!) poprosił organizatorów o dziką kartę do kwalifikacji ale oni odmówili. Było to jeszcze w pierwszym tygodniu Indian Wells.

W poniedziałek napisał na twitterze
Woke up to great news that I got a WC into Main draw which is more than I asked for. Thank you @seopen. I better go book a practice court.

Z motywacją tak jak już mówiłem nie będzie problemów, a to że pojawiają się opinie że gra najlepszy tenis od Wimbledonu 09 (QF) świadczy o jego wysokiej formie. Nie z takimi jak Mayer radził sobie w Indian Wells, dziś widzę go jako większego faworyta niż pokazują buki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mozi 552

mozi

Użytkownik
Typy, jeśli ktoś ich nie wywnioskuje z tekstu poniżej, podałem w moim temacie (link w podpisie).
Krótko o typach:
Nie za bardzo lubię stawiać na Feliciano Lopeza, ale tym razem się przełamie. Ostatnio nieco słabsze wyniki, ale to wciąż gracz, który na hardzie ma duże możliwości i wierze w to, że wkrótce się odbuduje. Berankis jest niezły, ale wielką przewagę doświadczenia ma Hiszpan, w dodatku Ricardas w IW kreczował. Grigor Dimitrov to inny młodzian, którego tenis bardzo lubię, wierzę że w przeciągu kilku lat będzie jeśli nie liderem to czołowym zawodnikiem w Tour. Już teraz super wyniki na poziomie chall, czas na podbój ATP, a w takim turnieju przy super mobilizacji może się udać. Porównam go do Uli Radwańskiej, która kilka lat temu doszła niespodziewanie do 4 runy IW, co było jej najlepszym wynikiem w karierze. A Ukrainiec Stakhovsky poza halą jest dużo mniej groźny, to wolniejszy hard, przewagę powinien mieć Bułgar. We Francuza Chardego zwątpiłem już jakiś czas temu. Wierzę jednak, że się odbuduje i wróci do optymalnej formy, ale chyba jeszcze nie teraz. Miał trudne losowanie, Nishikori to bardzo niewygodny rywal, tym bardziej na jego ukochanych amerykańskich kortach twardych.
 
N 0

necromatti

Użytkownik
Mayer, Florian - Karlovic, Ivo Całkowita ⛔
liczba gemów Over 23.5
Kurs; 1,65 Unibet

Czytam forum od jakiegos czasu. Postanowiłem włączyć się do dyskusji. NA dzis wybrałem overka w meczu CHorwata z Niemcem. Licze na wygraną tego pierwszego jednak pewniejszy wydaje się typ na gemy.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Florian Mayer v Ivo Karlovic
Na temat tego meczu było już sporo pisane, więc nie ma sensu tego powtarzać w każdej analizie. Po bardzo dobrym występie podczas IW, Ivo dostał dziką kartę do turnieju głównego w Miami i chłop jest strasznie zmobilizowany aby wypaść jak najlepiej. A że forma jest niezła, serwis funkcjonuje jak należy, pozwala na kończenie przy siatce, FH też działa nienajgorzej i nie raz potrafi nim skończyć z linii końcowej to powinien powalczyć. Co do Mayera to zgubił on gdzieś niezłą formę z początku sezonu i teraz nieźle cieniuje przegrywając ze średniakami, ale tak to bywa, kto mocniej zacznie sezon to później może złapać kryzys formy i tak jest właśnie z Florianem. Jak dla to powinien być dwu-setowy mecz dla &#39;doctora&#39; z możliwym jednym TB.
Ivo Karlovic @1.57 7/10 Bet365
Ivo Karlovic 2:0 @2.65 4/10 Betsson
TB w meczu - TAK @1.61 4/10 Bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fish M. - Benneteau J. 1,42 2:0 ✅
Pierwszy fakt przemawiający na korzyść Fisha jest to, że gra u siebie. Fish jest Amerykaninem, a turniej rozgrywany jest w Miami więc publiczność i klimat na jego korzyść. Benneteau jest natomiast Francuzem.
Fish jest znacznie lepszym zawodnikiem niż Francuz i nie bez powodu w rankingu jest na 15 miejscu. Jego przeciwnik na 81.
Forma również przemawia na korzyść Mardyego. Jak Fish przegrywa to najczęściej z jakimiś zawodnikami z czołówki rankingu, czy graczami będącymi w formie. Tak oto na Indian Wells przegrał w pierwszej rundzie ze świetnie spisującym Kanadyjczykiem Raoniciem. Wcześniej na turnieju z Derley Beach w półfinale dopiero przegrał z Juanem Del Potro co też nie jest powodem do wstydu. Na turnieju w Memphis znowu spotkał się z młodym Kanadyjczykiem i w półfinale uległ mu 1:2. Na AO przegrał z Robredo Tommy.
Przeciwnik Francuz kompletnie bez formy o czym świadczą wyniki. W Miami Benneteau co prawda ograł Gimeno-Traver Daniela, ale ten to w ogóle prezentuje beznadziejny poziom przegrywając każdy mecz jak leci. Benneteau na turnieju Indian Wells przegrał w II rundzie z Melzerem 1:2. Wcześniej ograł Hiszpana Lopeza, który w 2011 nie gra najwyższych lotów. We Francji w Maryslii przegrał ze swoim rodakiem Llodrą, a w Holandii z Paire Benoit który nie gra w 2011 nic nadzwyczajnego.
Jutro nie upatruję się w tym meczu jakiejś niespodzianki i gospodarz powinien spokojnie ograć Francuza.
Querrey S. - Kukushkin M. 1,40 2:0 ✅
Dziś typuję Querreya Sama z podobnych powodów co Fisha. Sam gra u siebie więc to już kolejny atut by na niego postawić. Na Indian Wells zaprezentował się całkiem nieźle, ogrywając między innymi Tipsarevica czy Verdasco. Na turnieju w Delray Beach przegrał ze swoim rodakiem który prezentuje całkiem niezłą formę Sweeting Ryanem.
Kukushkin z Kazachstanu to jednak poziom niżej niż Querrey i jakoś trudno mi sobie wyobrazić jego jako zwycięzcę w dzisiejszym meczu. Na Indian Wells przegrał z takim zawodnikiem jak Kubot, wczoraj ledwo co ograł fina Nieminen Jarkko który miał mnóstwo okazji by przełamać Kazacha.
Forma Mikhail w 2011 roku nie jest za specjalna, dlatego dziś powinien gładko wygrać Querrey.
Murray A. - Bogomolov Jr A. 7,55 0:2 ✅
Upatruję się w tym meczu niespodzianki. Murray po AO kompletnie się posypał. Przegrał już w 1 rundzie z Bagietką na turnieju w Holandii, później na Indian Wells sensacyjnie z Young Donaldem. A jak będzie dziś ? Wcale Murray nie musi wygrać, Bogomolov w formie o czym świadczą wyniki. W Dallas zdołał nawet wygrać turniej. Do tego ogromne value w kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 77

noobcior

Użytkownik
Sam Querrey - Mikhail Kukushkin
Sam powoli wraca do formy. Odpadnięcie z Indian Wells w meczu z Robredo przy jego stylu gry wstydu nie przynosi. Hiszpan przebijał wiele piłek, a Amerykanin mógł wygrać tylko wtedy, gdyby wszystkie ataki trafiały w kort. W jego nie najlepszej dyspozycji to nie mogło przynieść dobrego rezultatu, lecz powoli zaczyna ciągnąć swą grę ku lepszemu poziomowi niż temu z AO. Pokonanie Tipsarevicia czy Verdasco robi niemałe wrażenie. Kukushkin jak dotychczas fatalny rok. Tylko 3 zwycięstwa. W pierwszej rundzie z nieregularnym Finem Jarkko w trzech setach. W dodatku własna publiczność po stronie Sama powinna dodać mu wiary w siebie, co prawdopodobnie skończy się wygraną z Kazachem.
Mikhail Kukushkin - Sam Querrey 2 @ 1.37 ✅ tobet
 
G 35

gesio

Użytkownik
Somdev Somdev Devvarman - Milos Raonic
Raonic @1.5⛔

Będący ostatnio w dobrej dyspozycji Raonic dziś podejmować będzie Devvarmana, grali oni ze sobą już w końcówce ubiegłego roku, lepszy okazał się Raonic wygrywajac 2-0.
Devvarman nie zachwyca warunkami fizycznymi, mimo to gra całkiem nieźle, ale uważam że dzisiejszego dnia będzie mu cięzko z Raoniciem, który ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne.
Raonic dzięki dobremu początkowi obecnego sezonu pnie się w góre w rankingu ATP, bardzo dobrze radzi sobie w turniejach w Stanach i Kanadzie, w spotkaniu z Devvarmanem powinien górować warunkami fizycznymi, czyli także serwisem. Typuje Raonicia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom