>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Chyba powoli iskrzy lub dopiero się tli fala typów przeciwko Djokerowi w kontekście przełamania passy itp., ale błagam was... nie z Andersonem. Tu będzie u12.5 przy takiej formie Djoka, o ile jak napisał poprzednik Novak nie będzie miał potrzeby wróci do hotelu po 40minutach a po godzinie z hakiem.
Chciałbym rozpocząć, myślę owocną dyskusję nt. meczu Federer R. - Simon G. Przez historie ich starć jest to wręcz kolekcjoner limited edition. Simon w nieokreślony sposób potrafi się spiąć na mecz z Federerem i grać jak równy z równym, a co pokazał rok 2008, jak zawodnik lepszy od Rogera. Mimo, że 2 zwycięskie pojedynki Francuz rozegrał 3 lata temu, to podczas AO&#39;11 o mały włos, a wyautowałby Feda z turnieju. Jeszcze na AO Roger mnie do siebie przekonał, ale myślę, że w tym turnieju Gilles znowu powalczy z Rogerem i uważam, że ma wysokie szanse. Niewiele jest takich wyjątkowych pojedynków, gdzie przez wielu nazywany King Roger w starciu z 26. tenisistą ma szanse 50/50. Nie pamiętam kursów z &#39;08 czy z AO, ale w tym przypadku kurs 6.00 oraz opcja bezpieczna, czyli +1.5s Simona @2.5 (bah) to zdecydowane value.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Nie graj tego kolego za duze pieniadze. Miazga bedzie ostra. Serb na chwile obecna jest bezkonkurencyjny. Andreson jest wielkoludem z nikłą motoryka, sam serwis mu nic nie pomoze, pomijajac fakt, ze Serb od zawsze byl najlepiej returnujacym w calej stawce ATP. 2:0 mozna grac, ale ja ten mecz omijam, bo kursy sa smieszne. Serb w tym turnieju nie gra juz jak widac debla, co swiadczy, ze calkowicie koncentruje sie na tym, zeby utrzymac niezwykle wysoka forme. W ostatnich rundach mozna sie spodziewac jakiegos cudu, ze przegra, ale nie z takim drwalem. Nawet, jak mu sie nie bedzie chcialo za bardzo grac, to doczeka do tie-breaka i stuknie go w tie-breaku, ale ja stawiem na oba sety z przelamaniem. W koncu tych szans kilka bedzie :cool:
Hehe OK - poczekam z graniem na live i zobaczę jakie jest podejście obu zawodników. To coś wtedy może.
A co do wczorajszego meczu Ferrer - Fish to dobrze, że nie do końca posłuchałem tych grających na Hiszpana, chociaż nie zagrałem po całości :;/: Były pisania, że Fish kontuzja kolana - i nie powiecie, że granie live nie pomaga :razz: Zobaczyłem rozgrzewkę a tam ani śladu po jakiejś kontuzji, Panowie nie piszcie na drugi raz z takim stu procentowym stwierdzeniem, że kontuzja jest skoro nie ma nawet jakiegokolwiek potwierdzenia ku temu!!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Berdych T. 2:0 1,36 2:1 ⛔

Nadal przez turniej idzie jak burza i nie ma co się dziwić skoro jest aktualnie numerem 1 na świecie. Gładkie zwycięstwo z Ukraińcem Dolgopolov Alexandrem 6:1, 6:2, kolejny mecz z kolegą z kraju Lopezem Feliciano 6:3, 6:3 czy w będącym w formie Nishikori Kei 6:4, 6:4 dobrze świadczą na dzisiejszy mecz.
Czech na tym turnieju grubo pod formą. Już dawno powinien pożegnać się z turniejem, ale los tak chciał, że jednak gra dalej, a jego przeciwnicy nie zachowali zimnej głowy by go pokonać.
W meczu z Berlocq Carlosem był o ile dobrze pamiętam przełamany ze 2-3 razy. Czech wygrał 7:6, 7:5. Spotkanie z Ramirez Hidalgo Ruben 2:1 nie napawa optymistycznie na mecz z Nadalem. Berdych tutaj wygrał dopiero w 3 setach 6:1, 6:7, 6:0. Tak samo jego ostatni mecz z Mayer Florianem wyglądał dość dziwnie, 6:3, 2:6 i dopiero zwycięstwo z Niemcem po tie-breaku 7:6.
A tak wyglądały ostatnie spotkania pomiędzy nimi:
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ja nie widzę innej możliwosći niż 2:0 dla Nadala. Berdych trochę poprzez słabe nerwy rywali jest na tym etapie. Nadal powinien gładko wygrać.
Co do grania przeciwko Djoko - może i pomysł nie głupi, ale raczej nie na przełamanie serii tylko na zmęczenie. Novak nigdy nie był &quot;fizolem&quot; i prędzej czy później będzie widać trudy Indian Wells.
Czy kiedykolwiek jakiś zawodnik wygrał IW i Miami tego samego roku? Ciekaw jestem takiej statystyki. Jeśli ktoś coś wie to niech napisze.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Kursy w poprzednich meczach prezentowały się następująco
46/2008 ATP Shanghai (CHN)I_HardGilles SimonRoger Federer4-6 6-4 6-3 Robin5.88-1.13$$$30/2008 ATP Toronto (CAN)HardGilles SimonRoger Federer2-6 7-5 6-4 Second14.57-1.01$$$
Berdych obecnie jest w o wiele gorszej formie od tej jaką prezentował chociażby na ostatnim Wimbledonie gdzie w finale nawet nie ugrał seta Nadalowi więc teraz biorąc pod uwagę to jakie ma kłopoty z utrzymaniem własnego serwisu można nawet pomyśleć nad proponowanym underem 19,5 ale z drugiej strony Berdych zawsze się spina w meczach przeciwko Rafie więc rozsądnie jest chyba zagrać over 19.5 i 2:0 dla Rafy.
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
Rafael Nadal - Tomas Berdych under 21.0 gemów ▶ 1.75

Dziś o godzinie 01:00 naszego czasu dojdzie do spotkania ćwierćfinałowego pomiędzy Rafaelem Nadalem a Tomasem Berdychem. Hiszpan numer jeden rankingu, który z meczu na mecz gra coraz lepiej, aktualnie jest w dużo lepszej dyspozycji niż Berdych. Rafa przez turniej idzie jak burza nie tracąc nawet seta! Czech natomiast w każdym ze swoich pojedynków rozegranych w Miami niemiłosiernie się męczył. Na trzy mecze które rozegrał tylko raz wygrał w dwóch setach z których jeden zakończył się tie breakiem, z kolei drugi wynikiem 7/5. Berdych jedynie szczęściu może zawdzięczać, że jest jeszcze w grze. W swoim ostatnim pojedynku z Florianem Mayerem popełniał bardzo dużą ilość podwójnych błędów serwisowych i niewymuszonych błędów z gry. Gdyby Mayer zachował trochę zimnej głowy z pewnością wygrał by ten pojedynek. Rafael Nadal z pewnością będzie bezlitosny dla popełniającego niezliczoną ilość błędów Berdycha. Hiszpan jest bardzo niewygodnym rywalem dla Czecha na ostatnie dziewięć pojedynków wszystkie wygrał Nadal. Stosunek setów to 21:0! Maksimum możliwości Berdycha w dzisiejszym pojedynku to po cztery gemy ugrane w każdym z dwóch setów czyli 6/4 6/4 co w ogólnym rozrachunku daje nam 20 gemów.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Polecam dzisiaj i jutro grac bedzie tie-break w meczu Roger Federer - Simon oraz Djokovic - Fish. Kursy blisko 3.00. Spore Value. Mecz moze wygrac kazdy, bo ciezko jest cokolwiek tutaj przewidziec, ale Tie-break to juz latwiej ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Polecam dzisiaj i jutro grac bedzie tie-break w meczu Roger Federer - Simon oraz Djokovic - Fish. Kursy blisko 3.00. Spore Value. Mecz moze wygrac kazdy, bo ciezko jest cokolwiek tutaj przewidziec, ale Tie-break to juz latwiej ????
Jeśli chodzi o Feda z Simonem to się zgadzam, jak pisałem dla mnie to mecz 50/50.
Natomiast Djoko z Fishem to zdecydowanie inna liga. Nole gra wyśmienicie i prawdziwym kataklizmem byłoby odpadnięcie Serba w tym pojedynku, nawet fakt zaistnienia tb w tym meczu wydaję mi się być wielce nieprawdopodobnym. Ryba jest tutaj nie z powodu pięknej gry, tylko z powodu kiepskiej formy rywali DP grał z nim poniżej przeciętnej, a Ferrer miał mnóstwo ue. Sądzę, że Djoko pociągnie serie u18.5 w meczach dwu-setowych.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
O. Marach/J. Tipsarevic - M. Bhupathi/L. Paes 1,50 2/10

Swietna zgrana para kontra skladak na nie wiadomo ile. Ostatni taki skladak troche zaskoczyl, mam na mysli Dolgo/Xavier, ale to nie powinno być w kazdym turnieju. Jedyne co mnie martwi to sredni serwis Hindusow ale akurat Marach to ma serwis bardzo przecietny, na tym polu wyroznia sie tylko Janko chociaz on bije plasko i ma slaby drugi a Hindusi wybieraja dobre kierunki. Nie zdziwie sie jak wygraja caly turniej. Tutaj latwo nie bedzie i cos czuje ze wygraja dopiero w super tb ale 2:0 tez bardzo mozliwe.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Jeśli chodzi o Feda z Simonem to się zgadzam, jak pisałem dla mnie to mecz 50/50.

Natomiast Djoko z Fishem to zdecydowanie inna liga. Nole gra wyśmienicie i prawdziwym kataklizmem byłoby odpadnięcie Serba w tym pojedynku, nawet fakt zaistnienia tb w tym meczu wydaję mi się być wielce nieprawdopodobnym. Ryba jest tutaj nie z powodu pięknej gry, tylko z powodu kiepskiej formy rywali DP grał z nim poniżej przeciętnej, a Ferrer miał mnóstwo ue. Sądzę, że Djoko pociągnie serie u18.5 w meczach dwu-setowych.
Ja mimo wszystko sadze, ze Fish sie postara i tie-break bedzie. Ferrer owszem mial sporo ue, ale z kolei Djoko z platfusem czy andersonem tez nie gral jakiejs rewelacji, a ogladalem mecze i musze powiedizec, ze Fish naprawde dobrze sie prezentuje. Nie jest to oczywiscie typ mega pewny, ale mysle, ze Fish bedize rowno trzymal serwis, gra u siebie, jest mocno zmotywowany i sznase na tie-break sa realne ????
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Simon – Federer 1 5,70 (bet770) – 3/10
Tak patrze dziś w drabinkę turnieju i od razu wypatrzyłem ten mecz. Myślę sobie „szlagier będzie, ten mecz trzeba koniecznie zobaczyć”. Spodziewałem się, że kursy będą tak w granicach 2,5-3,0 na Simona. Luka w porównywarkę i widzę grubo ponad 5,00! To trzeba zagrać.
Federer nie jest już taki groźny jak choćby jeszcze kilka miesięcy temu, teraz często wygrywa, bo rywale przegrywają mecz już w szatni. Simon na pewno wyjdzie z nastawieniem, że spokojnie ten mecz może wygrać, przecież ograł już 2 razy w życiu Rogera, a w ostatnim pojedynku przegrał po dramatycznym meczu tylko 3-2.
Szwajcar nie lubi grywać z graczami takimi jak Gilles. Ambitny Francuz nie odpuszcza żadnej piłki, biega, walczy i to jest przepis na sukces w meczu z Federerem. Roger nie lubi biegać po korcie, jeżeli ktoś go rozrusza (tak jak ostatnio robił to Djokovic) to jemu cały tenis się wali.
Myślę, że ten mecz będzie pięknym spektaklem, ciężko wskazać kto wygra, ponieważ szanse są wyrównane ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
O. Marach/J. Tipsarevic - M. Bhupathi/L. Paes 1,50 2/10

Swietna zgrana para kontra skladak na nie wiadomo ile. Ostatni taki skladak troche zaskoczyl, mam na mysli Dolgo/Xavier, ale to nie powinno być w kazdym turnieju. Jedyne co mnie martwi to sredni serwis Hindusow ale akurat Marach to ma serwis bardzo przecietny, na tym polu wyroznia sie tylko Janko chociaz on bije plasko i ma slaby drugi a Hindusi wybieraja dobre kierunki. Nie zdziwie sie jak wygraja caly turniej. Tutaj latwo nie bedzie i cos czuje ze wygraja dopiero w super tb ale 2:0 tez bardzo mozliwe.

Popieram typ w 100%.Marach z Tipsą co prawda ograli wcześniej Bryanów a wczoraj Bopanny,ale Bhupathi/Paes bardziej zgrani no i pokonanie Llodry i Zimonjica też o czymś świadczy.Na IW Malisse i Dolgopolov baardzo zaskoczyli wygrywając turniej i po drodze ogrywając braci Bryan,ale wątpie,aby kolejny turniej wygrał jakiś składak.Kurs może nie za duży,ale wg mnie warto.


Dodatkowo niezła mass pick idzie na Simona.Francuz rzeczywiście stawia spory opór w meczach z Ferdkiem,ale czy obecnie stać go na wygraną to ciężko powiedzieć.Handi+4,5 jak najbardziej do gry.Kurs na zwycięstwo Simona też niezłe value,ale Roger to Roger i może być róźnie,dlatego hc jak najbardziej.Jak w nocy Rafa nie ogra gładko tak dysponowanego Berdycha to mocno się zdziwie.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dziwna dyskusja, że Simon niby miał &quot;spusiakować&quot; czy jakby to inaczej nazwać.
Gilles z Fedem był zawsze mocno zderminowany, żył na korcie, jakby popatrzec na wyraz twarzy z AO, a z Miami od razu byłaby zauważalna różnica. Simon grał b. sztywno właściwie nic nie grał, nie biegał do piłek Feda, do których mógłby dobiec... Jeszcze ten wolej na 03*, na prostych nogach, technicznie lepiej to robią dzieciaki w wieku wczesnoszkolnym.
Nie wiem, czy powyższe posty to klapki na oczach i oczekiwanie na jakieś boom ze strony Feda... czy patrzenie na mecz z jednej perspektywy, jak to robił komentujący B Tomaszewski i radość z tego, że Fed zagrywa winnersy do których Simon nawet nie startuje -.-
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rafael Nadal - Tomas Berdych
Typ: 2 +4,5
Kurs: 2,10
Buk: Tobet
Stawka: 2/10

Wszysyc grają dzisiaj pewnie na under lub dw2:0 dla Nadala, życze im powodzenia, ale ja ten mecz widzę inaczej. Krótko bo mecz w nocy więc trzeba zaraz zagrać.... Moim zdaniem będzie to wyrównany pojedynek, jakieś baty w stylu 6:2,6:2 nie wchodzą dla mnie w grę. Niby Berdych ostatnio nie zachwyca, ale trzyma poziom. Na taki mecz wiadomo mega motywacja i walka, myśle, że bedzie długo trzymał swoje podanie, ja satwiam na 7:5,6:4. Wtedy Handi pokryte, Nadal awansował i kasa na koncie. Vamos Rafa ale bez pompy
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
No wlaśnie szkoda ze oddal ten mecz bo wtedy zobaczylibyście wynik i inaczej byscie na to patrzeli.Ja bylbym bardzo zdziwniony jak djoko by wygral 4 szlemy wedlug mnie to nie możliwe.Jutro jak Federer ogra Nadala (o ile dzis awansuje) to mysle ze zmienisz zdanie
Zapewne &quot;paczelibysmy&quot; inaczej, ale Simonowi cos dolegalo z barkiem, czyli jakis ból drobny go złapał, a oczywistym jest, ze mecz z bólem by przegrał, dlatego nie było sensu sie spinać, a poza tym stał po drugiej stronie siatki człowiek legenda, przegrał łatwo dwa swoje podania, to stwierdził, że wystarczy mu te marne 320tys. dolarów należnej mu gaży i na tym poprzestanie ????

A to, że Fed z Djokiem czy Nadalem nie ma wiekszych, to jest oczywiste.

Tak nawiasem: coraz bardziej sie przekonuje, ze 90% forumowiczów to niedouczeni nastolatkowie, ktorzy bukmacherke traktuja jak zabawe, minimalna jest liczba ludzi ruszajacych chociaz troche glowa i trzezwo patrzacych na sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drago 108

drago

Użytkownik
Co do Simona to młody Tomaszewski stwierdził, że lequipe oficjalnie napisano, że Simon miał problem ze sztywnością karku, co faktycznie uniemożliwia grę, ponieważ podstawa, czyli serwis sprawia ból, jak i obserwacja piłki podczas wymiany jest utrudniona.
@Federer King faktycznie trudno jest się z Tobą nie zgodzić Gilles powinien dograć to spotkanie, żeby fani Rogera się zajarali rowerem... świetny tok myślenia.
PS. Rozumiem, że jesteś fanem Feda, ale odpuść sobie tą przesadzoną pewność, że RF wszystkich zgniecie, bo jest fenomenem.
 
H 19

havierx

Użytkownik
I macie niedowiarki, 6:2 Nadala z Berdychem bo znakomitej grze! Z taka forma Federer nie ma nic do powiedzenia w starciu z Rafa. Djoko tez powinien juz powoli myslec o finale z Hiszpanem, Nadal to wojownik, 2x przegrac z tym samym zawodnikiem w finale? Rafael bedzie staral sie tego uniknac ;)
Swoja droga fajnie, ze Djoko na stale mam nadzieje dolaczyl do wielkiej dwojki (z nim trojki) - bedzie ciekawiej!
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Kwestia jest prosta, wystarczy obejrzec kilka ostatnich jego meczy i wszystko staje sie jasne. Watpie, zeby sam Roger sadzil, ze ma szanse wygrac z Djokovicem, ktorego forma ciagle utrzymyje sie na TOP poziomie, a on z kolei jest w pelni swiadomy, ze robi sie coraz starszy i z pewnoscia nie bedzie sie spinal i twierdzil, jak to niektorzy bufoni (patrz: Murray), ze jest najlepszy na swiecie, chocby mial 100 lat. Roger jako jeden z nielicznych ma zdrowe i racjonalne podejscie do sportu.
Byc fanem, dlatego ze sie trenuje tenis i ma sie idealy, nie oznacza, ze te idealy sa maszynami. Sa zwyklymi ludzmi, ktorych forma kiedys sie konczy.
Obejrzyj sobie ostatni mecz Agassiego z bodajze Benjaminem Beckerem, to zrozumiesz.
Cheers!

PS. Nadal niszczy Czecha, zreszta zgodnie z przewidywaniami, a ja elegancko pobralem -4,5 ????
 
B 59

blox

Użytkownik
i twierdzil, jak to niektorzy bufoni (patrz: Murray), ze jest najlepszy na swiecie, chocby mial 100 lat.
Podaj link i źródło do wypowiedzi Murraya, że jest najlepszy na świecie, a jak nie masz, to daruj sobie opowiadanie wymyślonych przez siebie baśni. Murray zawsze wypowiada się o przeciwnikach z respektem i szacunkiem, a bufonem jesteś ty sam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom