>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
M 55

meggie1

Użytkownik
SHAKAL właśnie miałam opisywać ten mecz, ale mnie wyprzedziłeś ????
W takim razie mogę się tylko z Tobą zgodzić.
Mertinak, M/Norman, D - Bopanna, R/Qureshi, A 1,48
✅ 6:7, 6:3, 8:10 ✅
Było ciężko bo w tiebreaku było już 6:2 dla przeciwników, wtedy Bopanna z Quereshim doprowadzili do wyniku 6:9. Spotkanie wygrane, ale łatwo nie było.

Dodam więc od siebie jeszcze jeden debelek.
Stakhovsky, S/Youzhny, M - Mirnyi, M/Nestor, D 1.5
✅ 4:6, 2:6 ✅

Para Mirnyi/Nestor, która w tym turnieju rozstawiona jest z numerem 2 ma na koncie sporo sukcesów, są zgrani i potrafią ze sobą grać. Stakhovsky i Yuzhny bardziej preferują grę singlową i lepiej niech przy niej pozostaną. Yuzhny ma jeszcze dziś do rozegrania jeden mecz singlowy i nie mówię że będzie zmęczony, ale jest takim zawodnikiem, któremu może się po prostu nie chcieć. Dodając do tego doświadczenie i ogranie Mirnyego i Nestora myślę że to właśnie oni dziś zejdą z kortu jako zwycięzcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Fajnie się ten Masters układa w finale pewnie znów zobaczymy Djokovicia który jedzie gładko wszystkich po kolei w półfinale zapewne spotka fedka i wygra norma natomiast druga połówka jest ciekawsza wiadomo Masters punktów jest trochę do zdobycia oraz kasy widzę trzech wspaniałych Nadal Ferrer lub Del Potro któryś znich tam będzie oczywiście pierwszy typ Ferrer-Granollers 1.20 dobry na podbitke do AKO to co miał zrobić Granollers to zrobił w wymianach z Ferrerem będzie odstawał kolejnym typem wydaję mi się dobrym to gra na Dolgopolova to co Tsonga wyprawiał szok jedynie go serwis w pewnych momentach ratował poziom jego meczu z Gabashvilim był słaby więc Dolgo jak nie będzie ładował w siate albo po autach to będzie ok i kolejny typ Del Potro z fishem bez analizy każdy wie jak grają a wygrana z Sodą jest dość pewnych zakłądem ale nie radzę obstawiać tam gdzie krecz= porażka ja gram w bahu więc odpuszczam a wszedzie gdzie krecz=zwrot to polecam jak najbardziej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovicia który jedzie gładko wszystkich po kolei w półfinale zapewne spotka fedka
Jak już to dopiero w finale. Bo tak jest turniej rozstawiony, że w półfinale mogą spotkać się Nadal z Federerem.
A to co Djoko robi w tym roku to przechodzi ludzkie pojęcie ???? . Wygrywa do 2, do 0. Nie daje kompletnie żadnej szansy swoim rywalom. A zawodnicy którzy mogą z nim pograć to tylko Nadal i Federer.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Djoko nie gral jeszcze w tym roku z JMDP. Mysle, ze Argentynczyk moglby narobic duzo klopotow Serbowi. Fajnie by bylo zobaczyc taki mecz w MIAMI ...
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
No tak masz racje żle popatrzyłem no to ciekawiej będzie niż na IW ale interesująco będzie już w ćwierćfinale Del Potro/Ferrer -Djokovic oraz półfinał oj będzie gorąco a druga połówka Roger-Nadal chyba ze któryś wywinie psikusa i poleci wcześniej ale nie sądze.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lindstedt/Tecau- Isner/Querrey 1,73 4/10

Najwyższy kurs a najpewniajszy mecz z tych debli. Chociaz Isner przy siatce gra przecietnie ale zasieg bardzo duzy i sporo pilek lapie. Linds/Horia od dawna bez dobrego wyniku i nie sadzie aby w Miami cos sie zmieniło.

Stakhovsky/Youzhny- Mirnyi/Nestor 1,50 4/10

Nie widze innego rozwiazania. Ukrainiec nie ma wysokiej formy singlowej już od dluzszego czasu. Rosjanin zreszta podobnie. Nestory sa faworytami to wygrania turnieju w Miami zaraz obok Bryanów.

Bopanna/Qureshi troche się obawiam po dziwnej wtopie w ostatnim turnieju ale na blogu jest również ten typ.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lindstedt/Tecau- Isner/Querrey 1,73 4/10

Najwyższy kurs a najpewniajszy mecz z tych debli. Chociaz Isner przy siatce gra przecietnie ale zasieg bardzo duzy i sporo pilek lapie. Linds/Horia od dawna bez dobrego wyniku i nie sadzie aby w Miami cos sie zmieniło.

Stakhovsky/Youzhny- Mirnyi/Nestor 1,50 4/10

Nie widze innego rozwiazania. Ukrainiec nie ma wysokiej formy singlowej już od dluzszego czasu. Rosjanin zreszta podobnie. Nestory sa faworytami to wygrania turnieju w Miami zaraz obok Bryanów.

Bopanna/Qureshi troche się obawiam po dziwnej wtopie w ostatnim turnieju ale na blogu jest również ten typ.
Ja sądze,że Lindstedt/Tecau mają spore szanse pokonać gospodarzy.Kurs dodatkowo zachęca bo wczoraj naprawdę niezłe spotkanie rozegrali a Isner/Querrey męczyli się z Cuevasem i Granollersem.2,00 warte gry.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
O której graja te mecze? ????

Mirnyi M./Nestor D. - Stakhovsky S./Youzhny M
Bopanna/Qureshi - Mertinak M./Norman D.
Bopanna/Qureshi - Mertinak M./Norman D. grają po deblu pań Stephens S./Wickmayer - Mattek-Sands B./Shaughnessy.

A Mirnyi M./Nestor D. - Stakhovsky S./Youzhny M grają jako czwarty mecz na tym samym korcie (Bopanna/Qureshi - Mertinak M./Norman D. grają drugi mecz).

Cały OOP na dziś: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/403/op.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer36 456

typer36

Użytkownik
orientuje się ktoś kiedy Volandri dokończy swój mecz?
christopher48 // Volandri nie gra w Miami, tylko w jednym z challengerów. Najpierw się naucz zadawać pytania w odpowiednim temacie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
John Isner - Kevin Anderson @ 2,43 Pinnacle ✅

Starcie dwóch serwismenów, obaj zaserwowali jak dotąd łącznie 55 asów. Nie odkryję prochu pisząc że spodziewam się bardzo małej ilości przełamań i TB. I choć w tie breaku więcej szans daję Isnerowi to skorzystam z dość wysokiego kursu. Amerykanin jest po trzysetówce ze zwycięstwem 7/6 w deciderze przeciwko Andreevowi i przyjemnym meczu z Bogomolovem. Anderson odprawił z kwitkiem Davydenkę, a potem GGL i Andujara. H2H 3:1 dla Isnera, ale choć mecze rozgrywane jeszcze nawet w ubiegłym roku to z Andersonem grającym na innym poziomie, tymczasem teraz tenisista z RPA wdarł się do czwartej dziesiątki (w której jest też Isner) i moim zdaniem buki niedoszacowują jego szans w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dowód jak Live może zmylić grającego,macie teraz w spotkaniu Mayer - Almagro;) Mayer wręcz rozje... Hiszpana w pierwszym secie,Almagro nic nie grał,drugi set i całkowicie inne oblicze obydwóch Panów ???? a kurs na Almagro był już olbrzymi,teraz 3 set,który pewnie będzie już formalnością,live to Zuo;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dowód jak Live może zmylić grającego,macie teraz w spotkaniu Mayer - Almagro;) Mayer wręcz rozje... Hiszpana w pierwszym secie,Almagro nic nie grał,drugi set i całkowicie inne oblicze obydwóch Panów ???? a kurs na Almagro był już olbrzymi,teraz 3 set,który pewnie będzie już formalnością,live to Zuo;)
zależy jak na to patrzysz ktoś pewnie zarobił a Almagro może nic nie grać przez jakiś czas ale jak serwis wróci to jest dobrze pewnie nie jeden łapał handi dodatnie na Nikosia;)
nic nie grałem jakby co.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Nie zgodze sie z tym, ze live to Zuo. Zuo to nieprzemyslana gra na live! Ok, Mayer zniszczyl Almagro w 1 secie - i co? Rzucasz sie na niski kurs i wbrew wczesniejszym prognozom stawiasz kase na Mayera? To by bylo glupie.
Ja lubie stawiac na faworytow, ktorzy lada moment sie przebudza, na faworytow-dogow (pod wzgledem aktualnego wyniku). Dzieki temu mozna sporo zarobic.
Osobiscie w tenisie odpuscilem sobie granie jakichkolwiek faworytow - dzis przyklady dwa: Peng i Wozniacki.. niezle sie ludzie na nich pewnie przejechali. Zuo to kursy ponizej 1.3 !!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Del Potro J.M. - Fish M. 2:0 1,60 0:2 ⛔
Dość niedawno na turnieju w Miami już raz typowałem spotkania obu panów i oba były trafione. Więc nie ma sensu pisania o nich znowu tego samego. W moim mniemaniu Del Potro jest lepszy od Fisha. Widać, że wraca do szczytu swoich możliwości. Nie bez powodu w poprzedniej rundzie ograł gładko 2:0 Szweda Soderlinga. Panowie już w tym roku raz się spotkali i to dość niedawno bo jakiś miesiąc temu na turnieju w Delray Beach. W półfinale okazał się lepszy Argentyńczyk wygrywając gładko 0:2 (1:6, 5:7). Myślę, że tym razem będzie podobnie, Fish to jednak poziom niżej niż głodny sukcesów Del Potro.
Stawka niska z tego powodu, że nie lubię grać dokładnych wyników w tenisie, a na dodatek Fishowi będzie kibicowała publiczność.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dolgopolov - Tsonga @ 2,44

Myślę, że kurs przesadzony, choć wolne korty będą sprzyjać Ukraińcowi. Dolgo to naprawdę dobry zawodnik, ale póki co gra bardzo nierówno. Tsonga zdecydowanie bardziej ograny, może nieco pod formą ale to nadal top 20 i to on jest dla mnie faworytem w tym meczu.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Gilles Simon - Pablo Cuevas (3.50) ⛔ bdb gra do 0-1, gdyby nie rain susp. to kto wie
Wietrzę niespodziankę opierając się na solidnej postawie większości typowych ziemniaków w Miami. Już w meczu z lekko kontuzjowanym Roddickiem momentami było widać nad wyraz poprawną grę Urugwajczyka. Serwis funkcjonował jak należy, return stał na dobrym poziomie. Do tego Cuevas starał się skracać wymiany mocnymi ryzykownymi uderzeniami i przyznam, że jak na miarę jego możliwości wychodziło mu to świetnie. Być może Pablo nie poradzi sobie zbyt łatwo ze strasznie chimerycznym przebijakiem jakim jest Simon, jednak biorąc pod uwagę jak posypało niespodziankami w tym turnieju to po tym kursie nie wypada nie spróbować.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dolgopolov - Tsonga @ 2,44
Też kurs ten wydaje mi się być value ;) Zanim spojrzałem na kursy, stwierdziłem, że zagram na Dolgopolov&#39;a, bo pewnie kursy będą oscylować w granicach 2,2-2,4. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jest zupełnie odwrotnie! ???? Warto zwrócić uwagę, że ich mecze były zawsze wyrównane jeśli chodzi o wynik setowy, bo w poszczególnych setach były to popisy jednego albo drugiego (najbliższy przykład to tegoroczne Australian Open). Jak dla mnie tu będą 3 sety, minimalnym faworytem dla mnie Ukrainiec, ale po takim kursie nie warto grać, ewentualnie zagrać lekko na Tsongę, bo podobnie jak kolega PhillipS uważam, że kurs przesadzony.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja tam mysle, ze jutro czas juz na Isnera... Gralem juz przeciwko niemu w ostatnim meczu jednak los chcial a w zasadzie rywal, zeby Isner odpadl dopiero teraz. Sposob na amerykanina jest jak dla mnie prosty odebrac poprostu jego serw tak zeby return trzymal sie w polu, Alex kompletnie tego nie potrafil, a jego znaczna czesc returnow leciala daleko poza kort. Kevin wydaje sie byc bardziej ogarnietym zawodnikiem niz Alex wiec licze ze jutro pokaze jak odebrac serw, warto takze zauwazyc, ze Kevin nie jest niski i takze bije potezny serw to pokazal w ostatnim meczu. Kurs mozna zlapac nawet 2.4 co jak dla mnie niezle value patrzac na fakt ze Isner...to tylko serw ????
Kusi mnie takze, na Fisha bo w Miami gra naprawde dobrze, czuje sie jak ryba w wodzie ^^, napewno puszcze ze ugra seta. Ale nie powiem, ze nie kusi mnie takze win, kurs byl 3.6 a juz jest 4.35 i wyzej mozna znalesc... idzie masowka na Potro no i moze to sie skonczyc ladnie...
pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Troicki V.Under 18,5 Gemów 1,65 17 gemów (6:3, 6:2) ✅
To co robi w tym roku Novak Djokovic przechodzi ludzkie pojęcie. Wygrywa mecz za meczem, jeszcze w tym roku nie przegrał, a swoich rywali miażdży nie dając im żadnych szans na wygranie. Jedynymi rywali którzy są w stanie z nim powalczyć to Nadal i Federer. Resztę zawodników po prostu łyka.
Los tak chciał, że już na tym etapie jeden z dwóch Serbów będzie musiał się pożegnać z turniejem. Oczywiście faworytem tego meczu jest Djokovic nic dziwnego skoro parę dni temu (16 marca) na turnieju w Indian Wells Novak ograł Troickiego 0:6, 1:6. Dziś myślę, że może być podobnie. Gorszy Serb i tak wie, że nie ma szans powalczyć z kolegą, więc mam nadzieję, że trochę odpuści to spotkanie. Dlatego dziś myślę, że znowu zobaczymy szybkie 2:0 dla Djokovica.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Isner - Anderson over 24,5 1,86 5/10

Ostatnia szansa dla Drewniaka na rehabilitacje, ciagle gram overa Johna i Ivo i ciagle pechowo nie wlazi. Anderson ma podobne atuty tylko umie biegac w przeciwienstwie do swojego kolegi ze Stanow. Isnera ciezko zlamac i mniejszy wynik niz 76 75 mnie zdziwi. Bardzo prawdopodobna 3-setowka i moze wtedy Amerykanin bedzie zlamany wczensiej ale i tak over powinien wejsc. Sporo asow panowie serwuja a jescze wygrywajace serwisy i duzo winnerow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom