>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 08.02-14.02.2016

Status
Zamknięty.
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Czas odpocząć mówisz? Po Australian Open miał 10 dni przerwy, potem pojechał do Sofii gdzie zdobył tytuł wychodząc na kort jedynie 3 razy. Wszystkie spotkania wygrał bez straty seta, więc niezbyt miał się czym zmęczyć
W następnym tygodniu Bautista R. broni pkt za półfinał w Marsylii,możliwe szybkie odpadnięcie z tego turnieju,wiec lepiej obejsc ten mecz bokiem.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
No to ja Was rozdzielę panowie:
Sousa - Bautista-Agut powyżej 2,5 seta 2,50 Bet365 ✅
Króciutko, bo zaraz startujemy z tym pojedynkiem. Głównie ku temu typowi skłaniają mnie ostatnie 2 pojedynki tych panów z tamtego roku, zakończone w 3 setach (zwycięstwami Sousy). Wczorajsze mecze Fogniniego z Delbonisem i Carreno-Busty z Thiemem pokazały, że historia lubi się powtarzać i tam również mieliśmy do czynienia z trzy setówkami, bo w jakimś stopniu zostaje w głowach zawodników to, jak wyglądały wcześniejsze pojedynki między nimi. Bautista po zakończeniu AO nie grał jeszcze z żadnym typowym walczakiem, który pogoniłby go trochę po korcie, a wtedy Hiszpan ma jakieś tam problemy. Portugalczyk lubi takie wyzwania i często bardzo spina się na pojedynki z lepszymi rywalami. Myślę, że panowie trochę pograją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
I 24,8K

iti

Użytkownik
W następnym tygodniu Bautista R. broni pkt za półfinał w Marsylii,możliwe szybkie odpadnięcie z tego turnieju,wiec lepiej obejsc ten mecz bokiem.
Slucham? Czy ty wlasnie napisales, ze odpusci turniej ATP 500, w ktorym moze zdobyc rownie duzo punktow co za polfinal ATP 250? Nie wierze ????
Jest stara zasada, ze jak ktos wygral turniej w poprzednim tygodniu to odpada w pierwszych rundach kolejnego, ale Bautista to sie nie nagral w tej Sofii za bardzo...
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Mysle, ze to jest psychol i mecze z jego udziałem najlepiej omijać.
Hah dokladnie sie zgadzam. Osobiscie zagralem mala tasiemke bez jego udzialu za 100 i druga tasiemke z nim za 20zl. Niby powinien wygrac ale to goraca glowa i kij wie czy nie zacznie mu parowac w trakcie meczu.
 
R 34

roxed

Użytkownik
Moim zdaniem Troicki jeśli będzie miał chęci do gry to spokojnie wygra ten mecz z Andejkiem, ktory potrafi popełniać sporo prostych błedów. Oglądałem Kuznetsova na AO z Sela i popełniał tam wiele niewymuszonych.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Popieram typ na Cilicia kolegi i powyzej i dokladam:
-1,5 seta 2,50 Unibet


Oglądałem ostatni pojedynek Mullera i po pierwsze nie zachwycił serwisem, slabo jak na jego mozliwosci. Po drugie to Seppi bardziej ten mecz przegral niz Muller go wygral. Dzis nie widze szans na BP dla Mullera a jezeli podanie bedzie mial na podobnym poziomie co ostatnio ciezko mu bedzie w ogole dotrwac do TB.

✅✅✅✅
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tsonga – Mayer
Typ: Tsonga -2g ✅
Kurs: 1,9 (MarathonBet)
Stawka: 6/10j


Moim zdaniem mamy tutaj value na Tsonge. Mimo, że Mayer gra u siebie i do tego gra na swojej ulubionej nawierzchni, to co z tego wszystkiego, jak Argentyńczyk jest zupełnie bez formy.
Tsonga może nie ma najlepszego okresu w karierze, ale jest wciąż bardzo groźny i solidny. Wiadomo, że w Rio jest karnawał, na który przyjechało milion turystów. Jednak uważam, że Francuz jest profesjonalistą i podejdzie do tego turnieju w pełni skoncentrowany,
Mayer to jednoręczny BH. Tsonga z takimi graczami ma świetny bilans 118-47.
Edit: brawo Tsonga. Ktos nadal uwaza ze na karnawal przyjechal?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AKO MORDERCA: Nishikori K, Ferrer D., Nadal R., Thiem D. :cool:
Wieczorkiem na jutro podam typ na Mayera, podobna argumentacja będzie. Liczę, że któryś Isner/Tsonga z nich dzisiaj poleci z turnieju.
???? Isner J. - Lajovic D.
Lajovic D. ::: 2,73 ::: 1/3 ✅

H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju w Nicei. Tym razem liczę na to, że wygra młody Serb. Nawierzchnia w Argentynie jest jedną z najwolniejszych jeżeli chodzi o korty ziemne, a przykładowo taka w Houston gdzie Isner wygrał swego czasu turniej na clayu jest bardzo szybka. Różnica w poziomie zawodników jest olbrzymia, a po drugie z &quot;Big Johnem&quot; się nie gra tylko czeka na tie-break.
Czemu więc jestem skłonny postawić swoje pieniądze na Lajovica? Po pierwsze to jest karnawał w Argentynie, Brazylii i nie wiedząc czemu Isner gra tutaj, a nie na przykładowo 500 w Rotterdamie czy chociażby u siebie w Memphis. Po drugie w podobnym okresie gry rok temu przegrał przykładowo w Delray Beach z Matosevicem w pierwszym meczu turnieju. W 2013 w Memphis z Istominem. Tak przejrzałem jego wyniki, to niekiedy naprawdę Isner potrafi odpaść niespodziewanie w 1 meczu turnieju. Przykładów jest mnóstwo, jak chociażby Houston 2015 i porażka z Gabashvilim.
Wynik: (10)6:7 6:4 (6)6:7
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Witam! Śledzę ten dział praktycznie codziennie od kilku lat i też jestem uzależniony od tenisa jak niektórzy tutaj ???? Spróbuję dodać do dyskusji też coś od siebie i może zostanę z wami na dłużej.
ATP Buenos Aires
Delbonis F. - Almagro N.
typ: 1
kurs: 2.10
Bet365

Dlaczego tak? Jest to typ bardziej przeciwko Almagro, ponieważ obserwuje go już dłuższego czasu i wiele razy przejechałem się już typując w jego stronę na tym że przegrywał z ogórkami. W dzisiejszym spotkaniu nie stawiałbym go w roli faworyta i po takim kursie pobieram typ na Delbonisa, który pokonał wczoraj zawsze groźnego na mączce pomimo kontuzji mózgu Fogniniego. Dodatkowym minimalnym atutem jest fakt że gra na swoim terenie.
J. Isner - D. Lajovic
typ: 1
kurs: 1.50
Sportingbet
Dodatkowo dokładam tutaj trochę mocniej Johna. Kurs uważam za warty do zagrania. Każdy wie jakie atuty posiada i powinien spokojnie wystrzelać serwisem Lajovicia, myślę że ma szansę przełamać go nawet i zakończyć set przed tiebreakiem. Jeżeli się nie mylę to Isner przyjechał do Buenos pierwszy raz i sądzę że będzie chciał tutaj pograć trochę dłużej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Simon + Thiem @ 1,49 Pinnacle ✅
Przeciwnikiem dla Simona będzie Robin Haase. Holender ten sezon rozpoczął bardzo kiepsko, zresztą w poprzednim sezonie było podobnie. W Rotterdamie często grywał, ale ostatnio bez żadnych sukcesów. Forma Francuza powinna być teraz wysoka, bo przydałoby się obronić punkty za półfinał Rotterdamu i zwycięstwo w Marsylii z 2015. H2H 3-1 dla Simona.
Thiem zagra z Eliasem w Buenos Aires. Austriak najlepiej czuje się na clayu, w poprzednim sezonie grał już bardzo dobrze, a ostatnio podobno zrobił jeszcze jakiś progres. To ambitny tenisista i przypuszczam, że do Ameryki Południowej nie przyjechał dla zabawy (co Isner tam robi?). Forma chyba jest, bo wygrał z Carreno-Bustą w 1 rundzie. Jego rywal to zawodnik poziomu challenger, może dobrze gra jak na niego, ale umiejętnościami mocno ustępuje Thiemowi.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dodig/Melo 2-0 @1,28 Bet365
6-2 7-5 ✅✅✅


Typ spokojnie do grubego ładowania. Różnica klas gigantyczna, Huta Galung coś tam przebija, ale jego partner jakiś kompletny ogórek, może w turnieju o puchar Janowicza przeszedłby pierwszą rundę. Jeśli ten mecz nie został ustawiony to nie ma prawa nie wejść, Ivan i Marcelo to jedna z najlepszych par na świecie i takich rywali powinni po prostu zgnieść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 138

misi3kk

Użytkownik
Na szybko bo zaczynają już. Widzę nikt nie gra Pospisila, a szkoda. Zverev tak naprawdę nie pokonał w tamtym roku na hali nikogo dobrego, bilans średni. Vasek jest dla mnie bardziej regularny. Kurs mamy taki chyba tylko z racji tego, że Alex zagrał dobry turniej we Francji. Wygrana z dziadkiem wydarta, z Cilicem meczu nie oglądałem, ale on jest jakiś nieswój w tym roku i przegrana w dwóch setach z Mathieu. Pospisil 1.72 w 365.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Na szybko bo zaczynają już. Widzę nikt nie gra Pospisila, a szkoda. Zverev tak naprawdę nie pokonał w tamtym roku na hali nikogo dobrego, bilans średni. Vasek jest dla mnie bardziej regularny. Kurs mamy taki chyba tylko z racji tego, że Alex zagrał dobry turniej we Francji. Wygrana z dziadkiem wydarta, z Cilicem meczu nie oglądałem, ale on jest jakiś nieswój w tym roku i przegrana w dwóch setach z Mathieu. Pospisil 1.72 w 365.
W tamtym. To jest gosc z rocznika 97 wiec rok temu byl w zupelnie innym miejscu swojej kariery, dopiero wchodzil w pelnoletnosc wiec takie porownanie jest kompletnie pozbawione sensu. A w tym roku? Pokonal chocby Cilicia. A to juz cos znaczy
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak jak wczoraj fajnie wyglądał dla mnie Dzumhur, tak dzisiaj widzę w Memphis Nishiokę. Czemu? Jest kilka powodów, a chociażby takie:
- Nishikori Japończyk dobrze tutaj gra, Nishioka to również Japończyk.
- Yoshihito ma dopiero 20 lat (rocznik 1995), ranking robi aż miło, gra tutaj od kwalifikacji, już 3 zwycięstwa.
- Fajny kurs na niego.
- Marchenko? Dajcie spokój, typowy jednostrzałowiec. Genialny występ w Doha, półfinał z Nadalem. Przychodzi Australian Open i bęcki Omara Jasikę +250 ranking, 18 lat chłopak. Ukrainiec pokonał tutaj Grotha czyli jeden z największych dębów w tourze. W tym roku bilans Australijczyka wynosi 1-4.
Dla mnie spokojnie Azjata urwie seta, widzę też tutaj jakiś over gemowy. Jeżeli wygra Marchenko to moim zdaniem w tym roku zrobi najlepszy wynik w karierze w tym sezonie, ale to na razie jest jak wróżenie z fusów. ;)
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Większość zawodników z roku na rok jest w innym miejscu swojej kariery, a pełnoletność nie stanowi tu jakiejś magicznej granicy. Vasek ma 25 lat więc też jeszcze nie jest w recesji. Cilic w tym roku nie gra najlepiej. Młody wygrał z Chorwatem, a przegrał z Mathieu. Grałem bo kurs wydawał się dobry. Zawiódł, typ nie wszedł, trudno. ;)
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj cały mecz Zvereva z Pospisilem, postawiłem dość mocno na Zvereva i początek meczu średnio mi się podobał. Nie radził sobie z serwisem Vaska, a te kursy na live tak szalały, że już nawet 2,62 było na młodego. Ale potem chwila moment jak przystawiło Vaska z jedynką, to ten Alexander w wymianach jest genialny, wygrywał praktycznie każdą dłuższą wymianę. Zawodnik z ogromnym potencjałem moim zdaniem, bo bardzo wysoki, szczupły, dobrze się porusza, bardzo dobry serwis i w ogóle nie jest drewniany.
 
irbis91 60

irbis91

Użytkownik
Marchenko słusznie jest faworytem w spotkaniu z Nishioką. Posiada lepszy serwis i pewnie trzyma swoje podanie. Z Grothem utrzymał nerwy na wodzy i wygrał 2 tie-breaki. Także siłowo powinien górować nad młodym Japończykiem. W dodatku grają w hali, a to ulubione warunki Ukraińca. Nishioka to oczywiście ciekawy gracz, ale argumenty w stylu, że jest młody albo, że Nishikori też jest Japończykiem to jakiś absurd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Leonardo Mayer - Jo Wilfried Tsonga Typ: Leo Mayer @ 2.64 Bet365 ⛔
Leonardo Mayer - Jo Wilfried Tsonga Typ: Leo Mayer -1.5 seta @ 4.46 Pinnacle ⛔
Zasadnicze pytanie brzmi, po co się pchał Jo Wilfried Tsonga na 250-tkę na nawierzchni ziemnej w Buenos Aires, w sytuacji, gdy mógł grać w bardziej odpowiadającej jego charakterystyce hali w Rotterdamie i turnieju rangi ATP 500. Teorii uszyto wiele i jedna z najbardziej prawdopodobnych mówi o tym, że Francuz postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i na zaproszenie organizatorów turnieju zafundować sobie przelot do Ameryki Południowej by tam cieszyć się karnawałem. Jeśli w istocie tak faktycznie jest to forma Tsongi może być dużym znakiem zapytania i niewykluczone, że bąbelki mogą szumieć w głowie :wink: Bądź co bądź alkohol wytrąca się z organizmu przez 21 dni, czyli w praktyce... NIGDY! :grin: Przechodząc do rywala to Leonardo Mayerowi ambicji i motywacji na pewni nie powinno zabraknąć. Nie dość, że zagra przed własną publicznością, to w dodatku na ceglanej mączce, na której osiągał najlepsze rezultaty. Ponadto przeglądając wyniki z ostatnich lat Francuza kilka razy w sezonie zdarzały mu się odpadnięcia w pierwszych meczach turniejów, w których brał udział. Śmiem twierdzić, że wraz z wiekiem takich przypadków w wykonaniu Tsongi będzie coraz więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom