>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 08.02-14.02.2016

Status
Zamknięty.
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Gilles Simon - Alexander Zverev powyżej 2,5 seta kurs: 2,75 Bet365 ✅
Mecz będzie zapewne obfitował w długie wymiany i zażartą walkę na korcie, a sprawa zwycięstwa pozostaje otwarta. Kursy na Francuza moim zdaniem zdecydowanie zaniżone, bo Gilles nie prezentuje w tym sezonie niczego nadzwyczajnego. Wczoraj był bliski straty seta z Robinem Haase, ale Holender nie wytrzymał ciśnienia w pierwszej partii. Dzisiaj zdecydowanie trudniejsze zadanie, bo zmierzy się z będącym w gazie młodzieńcem z Niemiec. Decyduję się na zagranie 3 setów w spotkaniu, ale nie zdziwi mnie wygrana Alexandra, a taki kurs na jego zwycięstwo to z pewnością value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 323

przemoks

Użytkownik
Cwany Lajovic, w 3 secie w tie-breaku przy 4-2 Isner zaserwował mu jedynke w taśmę, piłka aż było widać na powtórce się krzywo odbiła, Isner był przekonany, że jest już 5-2, to Dusan pokazał jakiś ślad i poszedł 2 serwis punkt dla Lajovicia, decydujący moment tego tie breaka.
A ta ostatnia akcja, meczowa dla Lajovicia to byla powtarzana? Bo tak dokladnie nie sledzilem. Isner trafil, Lajovic rakieta rzucil. O co tam chodzilo? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lars19 272

lars19

Użytkownik
Fritz - Johnson @ 1,50 pinnacle
Nastolatek o nazwisku nieprzyjemnie się kojarzącym(brakuje tylko &quot;l&quot;) kontra 29 gracz rankingu.
Kilka argumentów:
- doświadczenie, różnica 8 lat
- bilans na hali - Johnson w ub roku pokazał jak się gra na hali, wystarczy sobie popatrzeć w statystyki. 5/2 - 30/17 na korzyść Stevo.
Można by pisać o Stevie, że jest drewniany i ma tylko serwis ale w ubiegłym roku na hali pod koniec sezonu pokazał kawał dobrego tenisa.
Jego przeciwnik dobrze można powiedzieć rozpoczął sezon, wygrana challengera tylko jak się to ma do poziomu ATP? Nijak. Tak naprawdę zero sukcesów na poziomie ATP, chyba, że mówimy o przejściu kwalifikacji czy zagraniu dobrego meczu w 1 rundzie.
Wprawdzie dla Johnsona to 1 mecz na hali ale mimo wszystko wg mnie jest on większym faworytem aniżeli wskazują na to kursy. Szykuje się jakaś tam kaska i prawdę powiedziawszy austostrada do finału.
ew przeciwnicy: Millman/Becker a potem Young/Berankis wg mnie więc motywacji nie powinno zabraknąć, bo jest szansa na dobry rezultat.
suche typy: Vesely + 1,5 seta @ 2,11
over 22,5 gema u Klizana @ 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Marcel Granollers - Donald Young
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,33 (MarathonBet)
Stawka: 2/10j

W tym spotkaniu jedynym argumentem w stronę Granollersa jest fakt, że gra on dobrze z rywalami leworęcznymi. Bilans z kariery 48-23.Stawka minimalna, ponieważ Young gra u siebie i jest w niezłej formie. Jak wiemy jest to zawodnik chimeryczny i potrafi przegrać z każdym. Myślę, że dość cierpliwy i trochę bardziej doświadczony Hiszpan może mieć swoje szanse w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
I 24,7K

iti

Użytkownik
Fritz - Johnson @ 1,50 pinnacle
Nastolatek o nazwisku nieprzyjemnie się kojarzącym(brakuje tylko &quot;l&quot;) kontra 29 gracz rankingu.
Kilka argumentów:
- doświadczenie, różnica 8 lat
- bilans na hali - Johnson w ub roku pokazał jak się gra na hali, wystarczy sobie popatrzeć w statystyki. 5/2 - 30/17 na korzyść Stevo.
Można by pisać o Stevie, że jest drewniany i ma tylko serwis ale w ubiegłym roku na hali pod koniec sezonu pokazał kawał dobrego tenisa.
Jego przeciwnik dobrze można powiedzieć rozpoczął sezon, wygrana challengera tylko jak się to ma do poziomu ATP? Nijak. Tak naprawdę zero sukcesów na poziomie ATP, chyba, że mówimy o przejściu kwalifikacji czy zagraniu dobrego meczu w 1 rundzie.
Wprawdzie dla Johnsona to 1 mecz na hali ale mimo wszystko wg mnie jest on większym faworytem aniżeli wskazują na to kursy. Szykuje się jakaś tam kaska i prawdę powiedziawszy austostrada do finału.
ew przeciwnicy: Millman/Becker a potem Young/Berankis wg mnie więc motywacji nie powinno zabraknąć, bo jest szansa na dobry rezultat.
suche typy: Vesely + 1,5 seta @ 2,11
over 22,5 gema u Klizana @ 1,90
Widze, ze Pan Kolega nigdy nie widzial Taylora na oczy. Z tego co go obserwuje to widac po nim i po jego grze i predyspozycjach, ze jest najwieksza nadzieja Amerykanow na lepsze jutro. Nie twierdze, ze Steve tego meczu nie wygra, ale duzo wyzej cenie sobie tenisowo Socka, na ktorego w Australii byl podobny kurs jak dzisiaj na Johnsona. Value jest po stronie Fritza i jezeli cos grac to wlasnie jego w tym meczu. Na live bedzie wiecej na Johnsona. W kwestii Taylora nie ma co mowic o grze na hali, bo w przypadku tak mlodego i utalentowanego grajka kilka miesiecy to przepasc. Johnson na jesieni na hali gral dobrze, ale wtedy byl w mega formie, a teraz poza AO bylo bez szalu. Typowy mecz 50/50 z lekka przewaga Johnsona.
USA, 250-tka, dwoch Amerykanow, faworyt pierwszy mecz w hali...nie jest warto ruszac go po takim kursie.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Kontinen/Peers @2,75 Bet365
3:6 7:6(2) 10-7 ✅✅✅

W tym meczu kursy powinny być dużo bardziej wyrównane moim zdaniem. Co prawda para na którą stawiam rozpoczęła wspólne granie dopiero w tym roku, ale obaj są klasowymi deblistami i raczej już ładnie się ze sobą zgrali. Wygrali już turniej w Brisbane, pokazali, że będą się liczyć. Dodig i Melo, wiadomo, klasa sama w sobie, ale wczoraj trochę się pomęczyli z beznadziejnymi rywalami, więc możliwe, że nie są w najwyższej dyspozycji. Mecz powinien być bardzo wyrównany, dlatego decyduję się na postawienie w tym przypadku na parę trochę niedocenianą przez bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Nicolas Almagro - Jo-Wilfried Tsonga 2 1.40 Expekt
Jutro o godzinie 14 widzę całkiem niezłą lokatę. Ostatni mecz w wykonaniu Almagro to grzecznie mówiąc &quot;nic&quot;. Zdecydowanie nie on wygrał ten mecz, tylko Delbonis go przegrał prowadząc w 3 secie 4:2 i serwując. Hiszpan, jak to hiszpan, pare akcji ładnych ale nic po za tym. Backhand po lini czasem wszedł czasem nie.. No a końcówka drugiego seta gdzie Delbonis prowadził 5:4 i serwował Hiszpan? - zagotował się jak junior i wszystko wyrzucał. Widowisko fatalne + niesamowite szczęście = awans do następnej rundy. Historia lubi się powtarzać, no ale nie zawsze. Tsonga powinien pokazać &quot;wujkowi&quot; Almagro gdzie jego miejsce i nie mieć z nim żadnych problemów. Francuz odprawił Mayera w godzine i minutę, a tu na forum niektórzy zwiastowali wypad Tsongi z turnieju ???? . Kontrolował wymiany, rozstawiał po korcie, serwis całkiem skuteczny, także wątpie żeby tu cokolwiek mogło pójść nie tak. Gram sztywno na Tsonge i życze powodzenia !!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Young @1,69 Pinnacle ✅ 6/1 7/6
Idealny turniej dla jankesów. Szybka hala premiująca ofensywną grę. Dość powiedzieć, że rok temu zaliczył tutaj niezły półfinal z Andersonem. W tym roku Nishikori po drugiej stronie drabinki, otwiera się spora szansa.
Granollers gra bardzo regularnie w singlu, lecz co on sobą prezentuje? Zbiera baty od wszystkich jak leci, bez względu na nawierzchnie i turnieje. Pomóc może mu niski dach, bo dobrze serwować to on potrafi, ale nie powinno mu to pomóc na przestrzeni całego meczu. Po takim kursie na pewno spróbuje Amerykanina.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nicolas Almagro - Jo-Wilfried Tsonga 2 1.40 Expekt
Niby racja, H2H 0:6, ale Almagro w Buenos Aires gra co roku genialnie. Był tutaj dwa razy w finale z czego jeden nawet wygrał. Myślę, że spokojnie w tym meczu może pokusić się o wygranie seta. Fajna opcją wydaje mi się i najbardziej prawdopodobnym wynikiem tutaj 2:1 dla Tsongi po 3,75 w Bet365 ; 3,95 Betsson.
Ostatnio mam nosa do niespodzianek, przewidziałem Dzumhura, Nishiokę i Lajovica więc dzisiaj mi niezwykle śmierdzi typ na Cuevasa, kurs spadł drastycznie więc nie zdziwcie się jak wygra Giraldo który chyba aż tak bardzo poziomem na mączce nie odstaje od Pablo. Do tego w Memphis nie ruszałbym na pewno po marnym 1,50-1,60 Millmana z Beckerem. Stary Benjamin w Stanach powinien czuć się świetnie, do tego jeszcze na hali. Już rok temu fajnie wypadł w Kuala Lumpur.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Niby racja, H2H 0:6, ale Almagro w Buenos Aires gra co roku genialnie. Był tutaj dwa razy w finale z czego jeden nawet wygrał. Myślę, że spokojnie w tym meczu może pokusić się o wygranie seta. Fajna opcją wydaje mi się i najbardziej prawdopodobnym wynikiem tutaj 2:1 dla Tsongi po 3,75 w Bet365 ; 3,95 Betsson.

Ostatnio mam nosa do niespodzianek, przewidziałem Dzumhura, Nishiokę i Lajovica więc dzisiaj mi niezwykle śmierdzi typ na Cuevasa, kurs spadł drastycznie więc nie zdziwcie się jak wygra Giraldo który chyba aż tak bardzo poziomem na mączce nie odstaje od Pablo. Do tego w Memphis nie ruszałbym na pewno po marnym 1,50-1,60 Millmana z Beckerem. Stary Benjamin w Stanach powinien czuć się świetnie, do tego jeszcze na hali. Już rok temu fajnie wypadł w Kuala Lumpur.
\

Bardzo dobre uwagi, ten kurs na Cuevasa 1,28 to jest aż śmieszny, a tam wcale nie musi być jednostronny pojedynek. Można zobaczyć co Giraldo zrobił z Cervantesem, tam spokojnie mogą być 3 sety, ale handi, żeby grać na Giraldo nawet te +3,5 to jest mączka to się nie opłaca. Tak Becker niebezpieczny, Millmana to mało brakowało, aby tutaj nie było, nie wiem czy widziałeś mecz, ale tam pod koniec 3 seta, Krajicek go chyba skończył, on już szedł usiąść, ale wziął challenge i był aut, powinien był skończyć mecz 2-0, a tak to się męczył okropnie. To na pewno będzie wyrównane spotkanie. Tak samo Frizt z Johnsonem, ogromnie fajne przyśpieszenie ma w ręcę Taylor, dzisiaj te mecze trudne do obstawiania.

więc moje propozycję na dziś:

Cuevas - Giraldo 2 +1,5s 1,85 betsson ⛔
Mecz powinien być bardziej wyrównany niż wskazują na te kursy, Pablo na pewno jest faworytem, ale kursy widziałbym raczej jakoś 1,4/1,44 na Pablo i wtedy bym atakował jedynkę. A tak to jeśli Giraldo zagra porządnie i będzie walczył, to może seta uda mu się urwać, mimo wszystko widzę jednak Urugwajczyka w następnej rundzie.

Olivo - Ferrer -5,5 2 1,86 betsson
Olivo naprawdę najlepszy okres w swojej karierze ma, mega waleczny chłopaczek, jak wygrał z Dasco, a miałem wtedy czutę, że on to weźmie to wygrał to swoją zadziarnością i walecznością. Tak samo ostatnio z Bagnisem, który cały czas był faworytem buków na live ???? a przegrał seta z 5-3 bodajże, a w tie breaku prowadził 6-3. Olivo waleczny, ale argumentów z gry trochę ma, poprawił serwis i wrzuci czasami asa, z tyłu kortu się też poprawił. Problem w tym, że po 2 stronie Ferrer jeden z większych walczaków, do tego wolna mączka, jednak to nie jest hard, a handicap mimo wszystko wydaje się dość niski. Nawet jeśli Olivo powalczy w którymś z setów, Ferrer powinien to wziąć. Coś mam przeczucie, że może będzie na live coś ciekawego do gry w tym meczu.

Lorenzi - Schwartzman 2 1,61 betsson ⛔
Na pewno value na Diego, Lorenzi dysponuję lepszym serwisem, lubi atakować, skraca wymiany i chodzi do siatki, tylko jest problem Diego biega jak opętany, a tutaj wolna cegła do tego będzie go mijał jak furmankę. Do tego publiczność, Schwartzman ogromnie walczy i na clayu jest ciężki, jedynie może słabo serwuje, ale w wymianach to nadrabia.

Dzumhur - Berankis 2 1,51 betsson ✅
Dzumhur na twardej nie jest wirtuozem, jest regularny, trzyma piłkę, nieźle się porusza po korcie, ale mimo wszystko jest nawierzchnia to clay. Berankis za którym nie przepadam, mecz z Mullerem co potrafił zepsuć, aby ugrać seta. To w challkach jakoś czuje się lepiej, niezły mecz z Selą, gdzie myślałem, że poleci. Jeśli utrzyma tamtą dyspozycję powinien tutaj wygrać. Smyczek zafundował dużo błędów w swoim stylu, dlatego go dzisiaj tutaj nie ma.

Baghdatis - Klizan 1 1,65 betsson ⛔
Cypryjczyk jest w niezłej dyspozycji, mam wrażenie, że osiąga swoją najlepszą formę i zaskakuje. Potrafi grać z Goffinem i to pokazał. Klizana jakoś nie lubię zbytnio, zdarzają mu się błędy, do tego ma gorsze podanie, gdzie z reguły serwuję cięty uciekający serwis i wyrzuca forehandem, ale popełnia błędy, czasami zrobi podwójny. Powinien Markos łatwiej wygrywać swoje gemy, a na returnie jak nie będzie bierny, powinien radzić sobie lepiej.

Zverev - Simon 1 3,15 betsson + 1,5s 1,65 ✅ ✅
Zverev chyba swoja najlepsza dyspozycja, bardzo dobry serwis, niezła głowa, świetnie bronił brejk pointy, choćby z Berrerem. Do tego w wymianach za grosz nie jest drewniany, a rewelacyjny jak dla mnie co pokazał wczoraj z Vaskiem. Simon jest jakiś nieswój, wczoraj gdyby Robin się klasycznie nie obsrał, to seta by wziął. Simon głównie biega, przebija na drugą stronę i mija. Jeśli Niemiec wytrzyma psychicznie, może go tutaj puścić dzisiaj z torbami i tego mu bardzo życzę.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
ATP Buenos Aires
???? David Ferrer - R.Olivo TYP: Olivo +5.5 @1,88
Stawka (3/10) | BetGun
Gram lekko w stronę Olivo w tym spotkaniu. Wygrał już w tym sezonie np. z Fernando Verdasco oraz wczoraj 2-0 z faworyzowanym Facundo Bagnisem, który cały początek sezonu spędził na mączce. David Ferrer to jednak półka wyżej i nie wyobrażam sobie żeby odpuścił mecz. Natomiast handi +5.5 na clayu to naprawdę solidne handi i myślę że Renzo Olivo jest w stanie je zabić. Głownym powodem grania tego kuponu jest jednak miejsce jego rozgrywania. Nieoficjalnie mówi się, że światowa czołówka jeździ tam na drugie wakacje i żeby krzywo się nie patrzyli trochę poodbijają. Oczywiście jest to przesada natomiast są przesłanki aby sądzić że David nie podejdzie do tego meczu jak o życie. Natomiast Olivo z pewnością.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś na warsztat biore mecz Davida Ferrera z Renzo Olivo. 6 rakieta ATP ze 151. Hiszpan kontra Argentynczyk, reprezentant gospodarzy. 10 lat różnicy. Dotychczas ze soba nie grali.
W ostatnim turniejach Olivo dotarł do II rundy AO oraz R16 w Quito. Z lepszych graczy pokonał Verdasco. Ferrer odpadł w QF w AO z Murrayem, na clayu w tym roku jeszcze nie gral.
W zeszlym roku nie gral w Buenos, wygral tu za to w 2012/13/14.
Olivo w zeszlym roku dotarł tu do R16 czyli odpadł dokladnie w tej samej rundzie w ktorej dzis zmierzy sie z Davide.
Obaj walczaki, obaj lubia clay, no ale David to David. Nikt nie wyobraza sobie tutaj innego finalu niż Ferrer - Nadal.
Dziś widze szybkie zwyciestwo Davida jak to ma w zwyczaju ze slabszymi graczami.
2-0 mozna pobierać. Wygrana Ferrera to formalność.
W zeszlym roku przegral na clayu 5 meczy (Djoko, Nishikori, Murray, Nadal, Andujar) Wiekszosc meczów wygrywal 2-0 (nie licząć tych któe wygrywal 3-0 w RG)
III sety rozegral z Monaco w Rio (wygral ten turniej pozniej), Simonem w Monte Carlo, z Verdasco w Marycie oraz Goffinem w Rzymie. Reszta to szybkie 2-0. Jak widzimy David nie ma w zwyczaju w nizej notowanymi zawodnikami ATP meczyc sie na clayu, szczególnie ze lubi tutaj grac, w Buenos.
Renzo niezla forma, wygrana z Verdasco. Wygrana z Veselym w AO ale to akurat mozna bylo sie spodziewac. Pozniej Delbonis juz nie dal mu szans. Dziś polecam zagrac 2-0 Ferer oraz jako LOKOMOTYWE czysta wygrana.

Ferrer 2-0 1.25 bet365 ✅
Ferrer 1.083(teraz 1.072) bet365
✅
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Zverev - Simon
Typ: Zverev
Kurs: 3.25
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kiedy przeglądałem ofertę bardzo zdziwiły mnie kursy na to spotkanie. Bukmacherzy z pewnością sugerowali się dobrymi wynikami osiąganymi przez Simona na turnieju w Rotterdamie, gdzie w przeciągu ostatnich 3 lat był dwukrotnie w półfinale tej imprezy. Poza tym za Francuzem przemawia miejsce w rankingu, dosyć dużo meczów rozegranych w hali - to by było chyba na tyle. Początek sezonu nie należy do najbardziej udanych dla Simona, jedynie udany był dla niego Australian Open, gdzie doszedł do 1/16 ulegając tam Djokovicowi po bardzo ambitnej walce. To jedyny przebłysk Francuza w tym roku, więcej było rozczarowań, 1 runda na turnieju w Brisbane - porażka z Dimitrovem, ostatni turniej w Montpellier to również porażka w 1 rundzie z dużo niżej notowanym Brownem. Ewidentnie bukmacherzy przymykają oko na wyniki Francuza z tego roku i tym samym nie do końca wierzą w młodego Niemca. Zverev zaliczył dobry start w tym sezonie, miał pechowe losowanie w Australian Open, spotkał się już w pierwszej rundzie z późniejszym finalistą tej imprezy Murrayem. Odbił to sobie na turnieju w Montpellier, osiągnął dosyć niespodziewanie półfinał imprezy, mimo że niewielu było takich którzy mu dawali szanse. W drodze do półfinału pokonał Marina Cilicia czy znakomitego specjalistę od gry w hali Berrera. Pokazał charakter w tych meczach, w półfinale nieznacznie uległ Mathieu po dwóch tie breakach. Panowie nie mieli jeszcze okazji ze sobą grać, zarówno jednemu jak i drugiemu może nie leżeć gra z nowym przeciwnikiem, dlatego myślę, że warto zaryzykować. Jednego można być pewnym ambicji młodemu Niemcowi nie zabraknie, a talent w nim drzemie ogromny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Baghdatis - Klizan 1 @1,75 1xbet ::: 0,5/3j⛔

Pisano już o tym meczu. Bagieta trzyma od dłuższego czasu dobry, równy poziom, od czasu do czasu osiągając naprawdę dobre wyniki. Wróciła regularność, potrafi w niekonwencjonalny i zaskakujący sposób zdobywać punkty. Na AO trafił od razu na Tsongę, więc jego porażka była do przewidzenia. W Francji odpadł z zwycięzcą Gasquetem po mimo wszystko dość wyrównanym meczu. Tutaj w pierwszej rundzie wyrzucił Goffina. Co prawda było trochę nerwów, nie do końca było wiadomo czy się uda ale w TB okazał się lepszy i to jego oglądać będziemy w drugiej rundzie. Klizan to gracz leworęczny z bardzo gorącą głową. Potrafi grać bardzo dobrze, ale często miewa poważne zastoje i potrafi przegrywać seriami. Tak było zresztą aż do turnieju w Sofii. Tu w pierwszej rundzie poradził sobie z Robredo w trzech setach, ale Hiszpan od jakiegoś czasu regularnie się stacza. W tym roku zapewne poleci sporo w rankingu jeśli zaraz nie zacznie osiągać lepszych rezultatów. W skutek dobrej, ofensywnej gry Bagiety Klizan z czasem powinien popełniać coraz więcej błędów. I powinien także przegrać.

Ferrer 2:0 + Cabal/Farah @1,82 Unibet ::: 1/3j✅

Wawo mecz Ferrera wyżej opisał więc ja tylko co nieco o Cabalach dodam.
Dla Cabala i Faraha to tournee po Ameryce Południowej to ważna część kalendarza. W zeszłym roku brali udział po kolei w tych turniejach i z reguły osiągali dobre rezultaty. Na AO doszli do trzeciej rundy ulegając Mannarino i Pouille. Nie było to jakieś duże zaskoczenie dla mnie, gdyż hard to nie jest ich ulubiona nawierzchnia. Tutaj w pierwszej rundzie gładka wygrana nad Demolinerem i Ramosem Vinolasem. A teraz zmierzą się z Thiemem i Lajoviciem. Ani jeden, ani drugi ze sobą wcześniej nie grali i ten turniej to zapewne jednorazowa zabawa. W pierwszym meczu ograli De La Navę i Tsongę. Czyli gościa z challengerów i gościa co prawda z czołówki rankingu ATP, który jednak w debla gra od święta. Cabale moim zdaniem idą tutaj po zwycięstwo, na pewno nie będą żadnego meczu odpuszczać. Będą się starać jak najbardziej wykorzystać ten okres na mączce do zdobycia wielu punktów do rankingu.

Baghdatis ma dwukrotnie ograć Goffina w jednym turnieju? ????
Dzięki za zwrócenie uwagi, Tobie jak i qbaliemu ????
Były takie przypadki, że zawodnicy w turniejach mierzyli się ze sobą po dwa razy ???? Ale to nie tutaj ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
ATP Buenos Aires
???? David Ferrer - R.Olivo TYP: Olivo +5.5 @1,88
Stawka (3/10) | BetGun

Gram lekko w stronę Olivo w tym spotkaniu. Wygrał już w tym sezonie np. z Fernando Verdasco oraz wczoraj 2-0 z faworyzowanym Facundo Bagnisem, który cały początek sezonu spędził na mączce. David Ferrer to jednak półka wyżej i nie wyobrażam sobie żeby odpuścił mecz. Natomiast handi +5.5 na clayu to naprawdę solidne handi i myślę że Renzo Olivo jest w stanie je zabić. Głownym powodem grania tego kuponu jest jednak miejsce jego rozgrywania. Nieoficjalnie mówi się, że światowa czołówka jeździ tam na drugie wakacje i żeby krzywo się nie patrzyli trochę poodbijają. Oczywiście jest to przesada natomiast są przesłanki aby sądzić że David nie podejdzie do tego meczu jak o życie. Natomiast Olivo z pewnością.
Solidne handi +5,5 na clayu? ???? trzeba się przestawić, Cuevas zrobił -5,5 z Giraldo, a na papierze każdy by załadował Santiago z takim handi ???? na clayu gra wolniejsza duża, ten kort jest tam ogromny, zasięg fenomenalny. Ferrer nie podejdzie o meczu jak o życie, akurat Ferrer zawsze tak podchodzi, jedyny jaki ma problem jak gra na trawie/szybkim hardzie i go ktoś*serwisem zabija, a tutaj będą*grać wymiany. Ferrer -5,5 to tutaj będzie luźno.


Dziś na warsztat biore mecz Davida Ferrera z Renzo Olivo. 6 rakieta ATP ze 151. Hiszpan kontra Argentynczyk, reprezentant gospodarzy. 10 lat różnicy. Dotychczas ze soba nie grali.
W ostatnim turniejach Olivo dotarł do II rundy AO oraz R16 w Quito. Z lepszych graczy pokonał Verdasco. Ferrer odpadł w QF w AO z Murrayem, na clayu w tym roku jeszcze nie gral.
W zeszlym roku nie gral w Buenos, wygral tu za to w 2012/13/14.
Olivo w zeszlym roku dotarł tu do R16 czyli odpadł dokladnie w tej samej rundzie w ktorej dzis zmierzy sie z Davide.
Obaj walczaki, obaj lubia clay, no ale David to David. Nikt nie wyobraza sobie tutaj innego finalu niż Ferrer - Nadal.
Dziś widze szybkie zwyciestwo Davida jak to ma w zwyczaju ze slabszymi graczami.
2-0 mozna pobierać. Wygrana Ferrera to formalność.
W zeszlym roku przegral na clayu 5 meczy (Djoko, Nishikori, Murray, Nadal, Andujar) Wiekszosc meczów wygrywal 2-0 (nie licząć tych któe wygrywal 3-0 w RG)
III sety rozegral z Monaco w Rio (wygral ten turniej pozniej), Simonem w Monte Carlo, z Verdasco w Marycie oraz Goffinem w Rzymie. Reszta to szybkie 2-0. Jak widzimy David nie ma w zwyczaju w nizej notowanymi zawodnikami ATP meczyc sie na clayu, szczególnie ze lubi tutaj grac, w Buenos.

Renzo niezla forma, wygrana z Verdasco. Wygrana z Veselym w AO ale to akurat mozna bylo sie spodziewac. Pozniej Delbonis juz nie dal mu szans. Dziś polecam zagrac 2-0 Ferer oraz jako LOKOMOTYWE czysta wygrana.

Ferrer 2-0 1.25 bet365
Ferrer 1.083(teraz 1.072) bet365

Typu nie neguje, ale Delbonis nie dal juz mu szans ???? to smierdzi 3-2 ledwo Delbo wygral. Ja nie lubie grac DW 2-0, juz mi Ferrer raz tak z gabashem ubil, juz wole lzej a handi, bo jednak zeby cos zarobic to DW trzeba ubic konkretnie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Mahut N. - Troicki V.
Mahut N. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3 PinnacleSports ✅
H2H 0:2 z lat 2011-2016. W obu przypadkach grali w Australii i w obu Mahut urwał seta. Teraz gramy na hali gdzie moim zdaniem szanse Francuza jeszcze bardziej rosną. To już nie młody nieokrzesany Chung który nieźle powalczył w 1 secie z Troickim, a doświadczony grubo po 30 Nicolas Mahut, specjalista w ostatnim czasie od kortów szybkich, a w szczególności trawiastych, do tego świetny deblista.
Nicolas gra tutaj z całkiem niezłym rezultatem, łącznie z kwalifikacjami zaliczył już 4 zwycięstwa. Podziw budzi pokonanie Chardiego i Gabashviliego z którymi zawsze ciężko mu się grało. Troicki za to zaliczył finał w Sofii, a tutaj również całkiem nieźle sobie radzi. Jednak jego głowy na pewno nie można zaliczyć do mocnych, a po drugie już na tym turnieju w pierwszym meczu stracił set z Kuznestovem. Teraz poziom przeciwnika wyższy o jakiś 1-2 poziomy. Wynik jednak jaki grałbym w ciemno to 1:2 dla Serba.
Wynik: 6:2 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Przepraszam, ze tutaj ale chce szybko opinii posłuchac. Mysle nad kontra na Simona na wygranie meczu kurs ok 2,1 za grubsza stawke. Mysle ze 2 seta wygra a w 3 pojawi sie zmeczenie, Zverev musi trafic zeby zdobyc punkt Simon za to może przebijac i przebijac... Co myslicie?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Berdshit
Twoje pytanie jest idealne do tego działu:
Typy na żywo - dyskusja
Nie usuwajcie tego posta. Wielu userów wciąż nie może trafić w to miejsce i pisze tutaj nt. trwających meczów.
Edit - no tak, brak stu postów. także zachęcam do pisania i będzie po problemie ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ciekawe jak Nadal się zaprezentuje w Buenos Aires, ja myślę, że spokojnie dojdzie do finału, a tam to już sam nie wiem co pokaże z Ferrerem. Bo na taki też finał liczę. W ramach ciekawostki to z Monaco grał 6 razy na mączce i w jednym meczu Juan ugrał 5 gemów, w pozostałych był jeszcze bardziej masakrowany.
Przy wyniku 6:3 6:3 linia -6 gemów po 1,90 daje zwrot, a patrząc przez pryzmat wcześniejszych ich meczów wydaje się być tutaj &quot;izi bet&quot;. Jednak jaka jest forma Nadala w ostatnim czasie to chyba każdy wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom