>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 08.02-14.02.2016

Status
Zamknięty.
M 272

mientosek

Użytkownik
5-2 przy swoim serwisie należy dodać. Ogólnie powinien przegrać dużo wcześniej, ale się jakoś wyratował. Patrząc jacy gracze są w czołówce rankingu, to człowieka ogarnia pusty śmiech. Taki Paire na 21 miejscu, parodia
Paire to jest gość, który ma umiejętności godne top5, tylko głowę niestety ma godną szpitala... Co myślicie dzisiaj o Fogninim ?
 
A 8,1K

alex.bp

Użytkownik
Paire to jest gość, który ma umiejętności godne top5, tylko głowę niestety ma godną szpitala... Co myślicie dzisiaj o Fogninim ?
Ja myślę, że skoro Paire ma umiejętności na top 5, to Fognini ma na top 3, ale jego głowie już żaden szpital nie pomoże ;)
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Paire to jest gość, który ma umiejętności godne top5, tylko głowę niestety ma godną szpitala... Co myślicie dzisiaj o Fogninim ?
ze moze przegrac po bardzo ladnym meczu pelny, teatralnych zwrotow ???? ja bym gral hendi gemowe w strone gospodarza ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Fognini - Del Bonis typ 2 kurs 2.72 Pinnacle ✅7-6 4-6 4-6
Padały pytania o Fogniniego moim zdaniem forma dość przeciętna na początku sezonu więcej uwagi poświęca Flavii widywani są na meczach piłkarskich, czyli miłość kwitnie. W Melbourne po czterech tie breakach porażka z Mullerem. Pierwsze mecze na kortach ziemnych w tym roku. Natomiast Del Bonis gra u siebie pozytywnie zaskoczył w Melbourne trzecia runda chociaż trochę fartem. Bilans bezpośredni 2-1 dla Fogniniego wszystkie mecze zacięte w trzech setach rozstrzygane dlatego warto spróbować na Argentyńczyka bo ten kurs to value.

Fognini miał wygrany mecz później to co zawsze. Nie wiem czy on sprzedaje te mecze czy to jego głowa znów dała znać o sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,ATP Rotterdam
Spotkanie: Gael Monfils - Ernests Gulbis
Typ: Ernests Gulbis
Kurs: 2.65
Data Godz: 09.02.2016 19:30
Bukmacher: Betsson

Turniej w Rotterdamie - pierwsza runda, mecz który mogłby kandydować do miana ćwierćfinału. Dwóch znakomitych tenisistów, po jednej stronie siatki showmen, a po drugiej jej stronie niespełniony talent, który gdyby miał trochę więcej pokory mógłby osiągnąć znacznie więcej w swojej karierze. Faworyt bukmacherów to Monfils, ale ja się z tym nie zgadzam, to prawda że osiągnął ostatnio parę dobrych wyników, ale w mojej pamięci jest Monfils, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, może pozytywnie zaskoczyć, ale też potrafi zawieść na całej linii. Dzisiaj zagra z przeciwnikiem, który jest w stanie odesłać go do domu już w pierwszej rundy. Obaj panowie 3-krotnie grali na tej imprezie, jakichś większych sukcesów tutaj nie odnieśli, Monfils dwukrotnie odpadał w 1 rundzie i raz udało mu się dojść do ćwierćfinału, natomiast Gulbis również dwukrotnie odpadał we wcześniejszych rundach, ale w roku 2014 udało mu się dojść do półfinału i pokonał wtedy na prawdę znakomitych zawodników jak Del Potro czy Dimitrov. Co robi na mnie wrażenie przy Gulbisie, to to że bardzo dobrze returnuje, a jego dzisiejszy przeciwnik będzie w dużej mierze bazował na serwisie. Monfils wcale nie będzie miał łatwo wygrywać własnych gemów serwisowych, a to jego największy atut, jeszcze do tego szybkość zwinność. Gulbis potrafi grać z takimi zawodnikami jak Isner czy Karlovic, potrafi ich przełamać co udaje się bardzo niewielu zawodnikom z 50 rankingu. Poza tym Łotysz rozegrał już 2 mecze w Holandii, musiał się przedzierać przez kwalifikacje, poradził sobie z też dobrze serwującym Roger-Vasselin i z Donskoyem. Zapoznał się już z halą i to też będzie dla niego duży atut. Dodam tylko, że Monfils z tym samym Vasselin co wygrał Gulbis, przegrał w dwóch setach i to całkiem niedawno bo na początku lutego. Jak dla mnie duże value i odważę się zagrać na mojego ulubieńca Ernestsa.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Gulbis potrafi grać z takimi zawodnikami jak Isner czy Karlovic
Monfils, Karlović, Isner. Znajdź niepasujący element.
A mecz Fognini - Delbonis kompletnie bym odpuścił. Klaunini wiadomo co ma pod kopułą, Delbonisa widziałem na AO i chyba już prędzej zaufałbym gorącej głowie Klauna.
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
@ AKA_SHAKAL Tenis ATP, Buenos Aires
Lorenzi (ATP 57) – Andujar-Alba (ATP 60)

Na początku zaznaczę, że raczej słabo znam się na tenisie.. w teorii.. ale do rzeczy.
Zastanawiam się jak można z przekonaniem podawać do grania dla innych takie typy.?
Nie grajcie tego bo to jest zwyczajnie typ no bet.! Jeśli Lorenzi jest dziadkiem to tylko 4 lata starszym, więc argument to żaden. Przy tym stopniu wytrenowania taka różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Idąc dalej argument, że ‘już i tak w tym roku dużo przegrał i należy mu się odpoczynek’ jest poniżej poziomu, tzn. co?, skoro przegrał to dalej też ma przegrywać.? Właściwie to Lorenzi w porównaniu ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem w tym roku jest na dużym plusie, przegrał tylko finał rangi Challenger z Melzerem oraz ostatni mecz z 2:1 z Belluccim, resztę na poziomie CHallenger i ATP pozamiatał wszystkich. Jego przeciwnik Andujar P. w tym roku wygrał.. uwaga! tylko właśnie z Lorenzim w Doha 2:1., resztę pojedynków rangi ATP przegrał.!
Lorenzi nie odpuści sobie tego meczu. Jeśli już wybrał ten turniej to da z siebie wszystko, nie znam innego jasnego powodu dla którego miałby sobie odpuszczać. (jeśli taki jest chciałbym go poznać)
O czym świadczy ‘fajny przykład’ Hiszpana na mączce (12:10), w porównaniu z hardem.? Dla mnie świadczy o tym , że Hiszpan jest zwyczajnie średnim graczem i nic więcej. Ja nie widzę tu żadnej różnicy.
Lorenzi gra na cegle regularnie od początku roku, dla Pablo to dopiero pierwszy mecz na takiej nawierzchni.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Czy ktoś wie co się stało w końcówce meczu bagnisa ze złotym dzieckiem argentyńskiego tenisa? ????
Olivo od poczatku roku w gazie a Bagnis nie jest wirtuozem ....solidny gracz z poziomu chalanger ....Olivo niby też ale forma w nowym roku wyborna jak na tego gracza ...........2,62 siadło .........:grin:
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Pawełku wszystko fajnie pieknie ale pytam sie bo bardzo dziwny mial przebieg ten mecz;-)
ps:tak jak mowilem wyzej zaczyna sie teatr ???? mozna lapac n poczatku 3 seta delbonisa po 2,10 w sportingbecie ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fognini - Del Bonis typ 2 kurs 2.72 Pinnacle⛔ 7-6 4-6 4-6
Popraw sobie Włodziu na plus bo weszło ;).
Jeszcze tak na szybko, nie wydaje Wam się, że Dzumhur może coś ugrać ze Smyczkiem? Ja tam delikatnie próbuję w jego stronę. Niby grał w Sofii, potem lot do Stanów Zjednoczonych itd., ale podobał mi się w meczu z &quot;Kolbą&quot;. Smyczek to taka dużo gorsza wersja Simona Gillesa. Ma korzenie Polskie ze strony bodajże dziadków stąd takie nazwisko, a nie inne.
Nie wygląda Wam też podejrzanie Tsonga? Mi bardzo. Myślę, że tam w Buenos Aires zabaluje z swoją uroczą dziewczyną. Odpuścił 500 w Rotterdamie, 2 turnieje w Europie, a do tego we Francji. Wybrał mączkę w Argentynie, a może chce nabić punkty do rankingu by zakończyć sezon w top 10? Kto tam wie.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Taka dygresja co do Buenos Aires. Klasyczna, opóźniająca, oldskulowa mączka. Zupełnie nie to, co od kilku lat m.in. w Paryżu. Przyjemne dla oka i... zagorzałych &quot;ziemniaków&quot;.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Cilic @1,51 Pinnacle ✅ 7/6 7/6

Nie widzę tutaj wygranej Mullera. On męczy się ze swoim tenisem od początku sezonu i to chyba widzi każdy. Nie zawsze wyniki odzwierciedlają rzeczywisty poziom gry. Forehand działa średnio, a już o przyśpieszeniu nie ma mowy. Bardzo dużo własnych błędów w większości meczów notuje Luksemburczyk. Jeżeli nie pomaga serwis bądź niekiedy efektowna, sytuacyjna gra przy siatce, to jest problem. Nie potrafi utrzymać piłki w korcie i wątpię, jakoby dzisiaj nagle miało się to diametralnie zmienić.

Tutaj już padły podobne słowa.

Ponadto, Cilic jest po prostu lepszym zawodnikiem. W końcu zwycięzca WS. W Montpellier mu nie poszło, ale tutaj mamy już inną bajkę. Najlepszym przykładem koncert Monfilsa, który w zeszłym tygodniu został poskładany w mniejszym turnieju przez ERV.
 
dx2 227,1K

dx2

Użytkownik
Lorenzi-Schwartzman 2 @1.8
Widze wzrosty na Schwartzmana nawet, ale to dobrze ze kurs jest dobry. Schwartzman jeszcze mlody zawodnik (23 lata), ale bardzo ulozony i technicznie zdecydowanie sie wyroznia. Mialem okazje obejrzec jego mecz z Dolgopolovem tutaj i bylem pod wazeniem. Dobry wynik moze zrobic Argentynczyk. Grla juz w 2 rundzie, wiec tym razem moze byc smialo runde dalej, a tam czekac bedzie prawopodobnie Nadal. Mam wrazenie, ze wiele osob go nie docenia, a on smialo moze wskoczyc do cwiercfinalow, poniewaz swoja dyspozycja na to zasluguje w mojej opinii. Lorenzi dobry wynik w Quito, lepszy silowo, ale im dluzej ten mecz bedzie trwac tym bardziej powinien do glosu dochodzic mlodszy Schwartzman. Jezlei bylyby potencjalne 3 sety to tym bardziej mloszy zaowdnik z Buenos bylby moim faworytem i ja tu absolutnie licze na dobra gre gospodarza.
Z dzisiejszych meczow to moze bym wzial Thiema w merczu z Eliasem w kombinacji z jakims innym typem. Malultki kurs, ale mnie inne mecze nie przekonuja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 676

mmichael83

Użytkownik
Simon + Thiem + Querrey + Monfils
1,2 + 1,2 + 1,2 + 1,25 = 2,16
✅✅✅
b e t 3 6 5
dzisiaj kolena taśma z mojej strony .
Dominic Thiem - Gastao Elias ✅ 3:6,7:6,6:3
Pojedynek w Buenos Aires na mączce gdzie zdecydowanym faworytem będzie walczący o TOP 15 Thiem, ten młody chłopak mi bardzo imponuje Swoją agresywną grą, nie skupia się na czekaniu na błąd tylko crossami próbuję rozrzucić przeciwnika, jednoręczny BH niczego sobie, dobre przyśpieszenie piłki. Po drugiej stronie chalangerowy portugalczyk, który jest niezłym zawodnikiem ale na poziom niżej .

Simon Gilles - Haase Robin ✅ 7:6,6:1
Mecz rozgrywany w hali, szybkie korty, brzydki kolor ( nijaki to ma wpływ :p )
Opisywać umiejętności Francuza można bardzo długo , na pewno jest to zawodnik na Top 10 i jest zagrozeniem dla kazdego gracza. Jego styl to mozolne przebijanie i przygotowywanie ostatecznej akcji, dobry technicznie, mocny psychicznie ( chyba najcześniej wygrywa mecz odwracajac przebieg spotkania z 1:4 w 3 secie wygrywa ) także nawet jak przegrywa w meczu to jakoś jestem spokojny, mimo iż po drugiej stronie dzisiaj reprezentant gospodarzy. Hasse jest niezłym zawodnikiem z dobrym serwisem i mocnymi uderzeniami, ale ma duże przestoje w sezonie, praktycznie brak stabilizacji, mimo to pozycja 63 jest dosyć wysoka . Moim zdaniem zabraknie tutaj mu cierpliwosci w wymianach .

Querrey Sam - Laaksonen Henri ✅ 6;3,6:4
W tym spotkaniu martwi mnie tylko dyspozycja zdrowotna Sam-a, jeśli ze zdrowiem OK, bo laaksonen jedyne co zapamięta w tym meczu to to że brałz nim udział,na przełamanie Amerykańca nie ma co liczyc a Swojego serwisu utrzymać nie zdoła za kazdym razem, przewaga siły,doświadczenia i umiejetnosci . Sam broni tutaj SF za 2015 gdzie bo fascynujacej walce przegral w 3 secie w TB s Nishikorim .
Monfils Gael - Coric Borna ✅ 6;3,5;7,6;2
Gael przytankował w zeszłym tygodniu, więc licze że tutaj powalczy bo umiejętności ma bardzo duże na hale, mocny serwis, mocne płaskie uderzenia . Coric dla mnie jest zawodnikiem na wolniejsze nawierzchnie, nie ma serwisu któy mu ustawia wymiane,co dobitnie to pokazało z De bakkerem gdzie wygrał tylko przez słaba głowe Holendra w ostatnim gemie meczu .


Taśmy 2016 - 2:0
 
A 8,1K

alex.bp

Użytkownik
Dziś mamy bardzo ładny kurs na Bautistę - Aguta z Sousą. 1.45 na zawodnika, który w tym roku ma jeden z najlepszych bilansów w całym tourze (chyba tylko Djokovic ma lepszy)? Od początku roku forma Hiszpana bardzo wysoka, 2 wygrane turnieje, w Nowej Zelandii trochę szczęścia, ale na AO kapitalny występ i mało brakowało, aby był w QF. Hiszpana widziałem tylko w meczu z Cilicem, gdzie akurat Chorwat grał padakę, ale Bautista wyglądał bardzo dojrzale, nie popełniał błędów, grał swoje i dawał szansę przeciwnikowi, aby sam się wyrzucił z turnieju. W poprzednim tygodniu wygrany turniej w Sofii, gdzie rozegrał tylko 3 mecze bez straty seta, więc, nie ma mowy o żadnym zmęczeniu.
Jego przeciwnik to gracz, którego strasznie nie trawię, bardzo nierówny, potrafi dojść do finału jednego turnieju, aby w 4 kolejnych odpaść w 1 rundzie. W tym roku grał mało, 3 runda w AO, czyli jak na niego całkiem dobrze, ale nie ma startu do tegorocznych osiągnięć przeciwnika. W tamtym roku 2 dotkliwe porażki Hiszpana z Portugalczykiem w finale w Walencji i półfinale w Umag, ale to było na clayu. Dziś jest okazja na rewanż, więc motywacja powinna być podwójna. Na twardszej nawierzchni wg mnie różnica między oboma panami jest na tyle znacząca, że Bautista powinien dziś poskładać Sousę w 2 setach.
Bautista-Agut - Sousa 1 1.45✅ oraz 2-0 2.20 ⛔w Unibecie dostał zaćmienia w 2 secie
 
dystans 21

dystans

Użytkownik
Bautista R. - Sousa J.
Sousa J. @2,75
7:6 1:6 6:3 ⛔⛔⛔

Najbardziej do typu przekonuje mnie to, że w minioną niedzielę Roberto Bautista-Agut zdobył swój drugi tytuł w 2016 r. Piękny początek w jego wykonaniu, bo 14 pojedynków, z których przegrał tylko 2!! Ale myślę, że czas odpocząć, zwłaszcza, że każda passa, nawet ta dobra musi się kiedyś skończyć i liczę na to, że stanie się to właśnie teraz. Gasquet po wygranym równoległym turnieju we Francji, wycofał się ze startu w Rotterdamie. Myślę, że Bautista wpadnie tutaj tylko po wpisowe, nawet jesli nie, to świeży Sousa jest w stanie postawić ciężkie warunki. W ubiegłym roku Hiszpan spotkał się dwukrotnie z Portugalczykiem, gdzie były to spotkania trzy setowe. Jedno na ziemi, a dokładniej półfinał w Umagu, drugie zaś to finał w Valencii - hala. Z obu zwycięsko wychodził Sousa. To solidny gracz, który całkiem dobrze sobie radzi również w indoorach. Ostatnio porażka z Bemelmansem. Oglądałem ten mecz i wyglądało to jakby Sousa chciał to przegrać na własne życzenie. Zwłaszcza pod koniec meczu. Ale myślę, że nie ma co brać tego meczu pod uwagę. Na pewno opcja +1,5 seta wydaje być się pewniejsza, ale ja idę w kierunku pełnego zwycięstwa Jao.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czas odpocząć mówisz? Po Australian Open miał 10 dni przerwy, potem pojechał do Sofii gdzie zdobył tytuł wychodząc na kort jedynie 3 razy. Wszystkie spotkania wygrał bez straty seta, więc niezbyt miał się czym zmęczyć
e: w Pinnacle co kilka minut kurs na Hiszpana leci/leciał w dół, zaraz zobaczymy o co chodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom