>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego jak można tak skreślać Nadala. Zwłaszcza po tym co zrobił w Australian Open. Ten gość to jest maszyna. Waleczności takiej jak Rafa nie ma chyba żaden sportowiec na świecie. Proszę tylko nie piszcie, że w Australii, to Medvedev był słaby itd, bo to nie prawda. Po prostu jak wychodzisz na kort ze świadomością, że Twój przeciwnik nie wytrzyma długiego meczu, że on ma problemy już od ćwierćfinału i że musisz go męczyć od początku przebijaniem i długimi wymianami, to nastawiasz się na takie granie. Wygrywasz 2;0 w setach i nagle patrzysz, a Twój przeciwnik zaczyna biegać lepiej niż wcześniej i broni nie możliwe piłki z których wchodzą winnery w kort. Nie ma tenisisty na świecie, który w takiej chwili nie zaczął by mieć problemów, bo jego głowa nie byłaby w stanie tego zrozumieć. Teraz w Paryżu mamy kurs na Nadala 3,00. Przecież to jest nie porozumienie. Co z tego, że z Novakiem ? Nole nie miał tu trudnego spotkania, bo nie miał przeciwnika na wskroś ofensywnego, a z takimi głównie Rafa, czy Nole lubią się czasami pomęczyć. Rafa miał wczoraj Augera, który gra mocno ofensywny tenis i miał sporo problemów, ale jak na mistrza przystało - wyszedł z tego i wygrał. Kluczowe dla mnie jest to co powiedział po meczu : " Wiem, że mam tylko jeden dzień na regenerację, ale wykorzystam go jak najlepiej z Novakiem graliśmy mnóstwo spotkań i trochę dziwne, że na tak wczesnym etapie się spotkamy, ale ja czuję się dobrze i, bo przecież jestem u siebie w domu tutaj w Paryżu i mogę Wam obiecać, że zrobię wszystko i dam z siebie tyle ile będzie możliwe" Rok temu Rafa przegrał tu z Nole w półfinale 3:1. Było jednak widać, że on gra na jednej Nodze i nie żalił się nikomu, nie mówił o tym , że coś go bardzo boli i nie kreczowal. Dopiero później w internecie były zdjęcia jego stopy na której były takie odciski, że nikt nie byłby w stanie grać nawet na 70% z taką stopa. Tutaj wydaje się, że na ten moment na mecz z Novakiem Rafa żadnych problemów nie ma i wszystko zależy tylko i wyłącznie od niego, jeśli kolana wytrzymają, to dlaczego miałby tego nie wygrać ? Ostatni ich mecz tutaj jak obaj byli zdrowi zakończył się wynikiem 3:0 dla Nadala w finale 6:0 6:3 7:5. Rafa jest w swoim królestwie i jeżeli ktoś za postawiony na Rafe np 1000 zł chce nam zapłacić 3000zl, to nie można z tego nie skorzystać. Nadal jest w swoim królestwie i zostawi serce i płuca na korcie.

RAFA WIN 3,00 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Nigdy nie lekceważ serca mistrza. Rafa pokazał ogromna klasę. Przykre tylko, że za to co napisałem o tym spotkaniu spotkałem się z kompletnie nieuzasadnioną krytyką. VAMOS RAFA ! Teraz tylko oby bez kontuzji, bo Zverev, czy ktoś z dolnej drabinki na pewno go tutaj nie zatrzymają. Finał właśnie się rozegrał.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
CHYBA MSZ RACJE

2018Australian Open
Australia
Outdoor HardQFMarin Cilic36 63 675 62 20
RET
WREDY RAFIE W PIATYM SECIE ZZROWIE ODMOWILO POSLUSZENSTWA , ALE TO BYLO NA HARDZIE , POZA TYM CILIC JESZCZE MUSI PRZEJSC RUBLOVA , A TEN ZVEREV TEZ W ZESZLYM ROKU W MECZU W TOKIO ODLECIAL Z DJOKOVICEM PO PRZEGRANIU PIERWSZEGO SETA. ALE RACZEJ SZANSE MARNE DLA KOGOKOLWIEK TUTAJ W PARYZU
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Przykre tylko, że za to co napisałem o tym spotkaniu spotkałem się z kompletnie nieuzasadnioną krytyką.
Ooo, mowilem ze bedzie trauma jak Nadal wygra. Odpisze teraz, bo nie jestem nawiedzony, zeby o w pol do 2 w nocy ie na forum bukamcherskie i robic sceny. Ogolnie to sie dziwie, trwa jeden z najwazniejszych meczow sezonu, a ludzie zamiast ogladac to filozofuja na forum bukmacherskim, ale ok to prywatna sprawa kazdego z osobna.
Poza tym, uwazam, ze jezeli ktos czuje potrzebe zalogowanai sie w srodku nocy i zacytowania calego swojego posta z plusem to takiej osobie wypada zyczyc wiekszego poczucia wlasnej wartosci, tzn. pokora jest dobra, ale kompleksy juz raczej nie.


Na poczatek, zeby bylo milo to pochwala.
Dobrze, ze Nadal wygral, bardzo mnie to ucieszylo jako jej kibica, chociaz mialem duze watpliwosci co do powodzenia, takze wypada pogratulowac dobrego typu. ROznica polega na tym, ze Ty miales odwage na to zdarzenie postawic, a ja nie, wiec brawo za odwage. Niestety teraz bedzie juz tylko gorzej, wiec teraz dwa powody dlaczego krytyka jest uzasadniona (nie typu, lecz formy napisanej analizy)

1. Jezeli do forum dolacza nowy uzytkownik i w pierwszym poscie uzywa narracji typu nie rozumiem innych uzytkownikow, jak to mozliwe ze tak mowicie, po czym dodaje ze tak jest, bo ona tak powiedzial to znaczy ze mocno sie odkleilo. Jak juz mowilem, mianujac sie wielkim ekspertem z pierwszym postem, bo taki mam nick i wiem najlepiej i mi sie rola najwiekszego eksperta nalezy to raczej dalekie od standardu normalnosci i mowa tu o kazdej osobie z takim nastawieniem.

Z reszta z takim samozwanczymi najwiekszymi ekspertami to jest tak, ze jak podaja typ (patrz Alcaraz 3-0) i nie wchodzi to z kretesem to taki wielki ekspert wlasciwie nic nie stracil, a jak trafi mecz Nadala to od razu jest milionerem. A to ze na etapie cwiercfinalu nie zna drabinki to nic nie szkodzi.

2. Przeciez Ty nie jestes nowym uzytkownikiem tego forum. Przepraszam, nie prowadze notatnika kto co pisze, ale niedawno jeden byl taki co gdy odnosil sie do innych postow to cytowal je w calosci i swoje niektore wygrane typy, bo nie nauczyl sie uzywac funkcji cytowania selektywnego. Tak na marginesie, gdyby kazdy uzytkownik, ktory trafil kurs 2+ na forum musial siebie cytowac i sztucznie dowartosciowywac to szukanie informacji w kazdym dziale byloby dwa razy trudniejsze.

W jednym z postow wyraziles swoja opinie jak forum zmienialo sie na przestrzeni ostatnich lat, wiec swiadczy to, ze nie jestes nowym uzytkownikiem i raczej slabe jest to ze wstydzisz sie swojego poprzedniego nicka. Moze nam go po porstu napisz to sadze, ze stali bywalcy forum od razu beda wiedziec co reprezentujesz. No chyba ze mamy wierzyc, ze przez te kilka lat byles tylko uzytkownikiem niezalogowanym, albo ze mlodsza siostra ukradla Ci dane do konta i je zapomniales (o nieumiejetnosci cytowania selektywnego juz nie wspomianam), wiec prawdopodobienstwo, ze jestes nowym uzytkownikiem jest nikle, ale jakas basn, ktora nam to wytlumaczay mozesz stworzyc, bo sa tu i fani fantastyki.

Kazdemu bedzie latwiej jak wrocisz do poprzedniego nicka. Nie sadze, zeby ktos robil dochodzenie ktory to tam nick w przeszlosci nie zna tej funkcji cytowanai selektywnego, a sadze ze jakby poprosic moderatora lub administratora to tez okazaloby sie, ze juz wczesniej byles uzytkowniekim tego forum. Z reszta o czy mja gadam, sam to przyznales, piszac ze przez lata to forum sie zmienilo.
Serio, nie wstydz sie. Wszystkim bedzie latwiej i od razu bedzie rozeznanie co i jak.

Na koniec moge zyczyc Ci udanych typow, mniej wstydliwosci oraz wiekszego poczucia wlasnej wartosci, czyli samych dobrych rzeczy. Pozdrawiam.
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Brawo i szacun dla Nadala. Mimo, że o rok starszy to wyglądał zdecydowanie lepiej fizycznie niz rok temu gdzie w 4 secie brakowało już mu prądu. Nie dość, że starszy to jeszcze z przygodami w tym sezonie przed RG gdzie jego występ nie był pewny z powodu powracającego urazu. A z drugiej strony Djoko wracający do swojej dyspozycji, będący na fali wznoszącej, wygrywający turniej przed RG. Mimo wszystko dobrze, że Nadal skończył to w 4 setach, bo kto wie jak skończyłby się ten mecz. Myślę, że Nadal dlatego podkręcił tempo i dał z siebie wszystko w końcówce 4 seta.
Zverev to prawda, że zagrał bardzo dobry mecz z Alcarazem, ale czy zagra taki sam mecz ponownie? Ledwo przeszedł Baeza, z Zapatą i Nakashimą również miał problemy. Jakoś nie widzę by Nadal na ostatniej prostej miałby się wyłożyć akurat na Niemcu.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ooo, mowilem ze bedzie trauma jak Nadal wygra. Odpisze teraz, bo nie jestem nawiedzony, zeby o w pol do 2 w nocy ie na forum bukamcherskie i robic sceny. Ogolnie to sie dziwie, trwa jeden z najwazniejszych meczow sezonu, a ludzie zamiast ogladac to filozofuja na forum bukmacherskim, ale ok to prywatna sprawa kazdego z osobna.
Poza tym, uwazam, ze jezeli ktos czuje potrzebe zalogowanai sie w srodku nocy i zacytowania calego swojego posta z plusem to takiej osobie wypada zyczyc wiekszego poczucia wlasnej wartosci, tzn. pokora jest dobra, ale kompleksy juz raczej nie.


Na poczatek, zeby bylo milo to pochwala.
Dobrze, ze Nadal wygral, bardzo mnie to ucieszylo jako jej kibica, chociaz mialem duze watpliwosci co do powodzenia, takze wypada pogratulowac dobrego typu. ROznica polega na tym, ze Ty miales odwage na to zdarzenie postawic, a ja nie, wiec brawo za odwage. Niestety teraz bedzie juz tylko gorzej, wiec teraz dwa powody dlaczego krytyka jest uzasadniona (nie typu, lecz formy napisanej analizy)

1. Jezeli do forum dolacza nowy uzytkownik i w pierwszym poscie uzywa narracji typu nie rozumiem innych uzytkownikow, jak to mozliwe ze tak mowicie, po czym dodaje ze tak jest, bo ona tak powiedzial to znaczy ze mocno sie odkleilo. Jak juz mowilem, mianujac sie wielkim ekspertem z pierwszym postem, bo taki mam nick i wiem najlepiej i mi sie rola najwiekszego eksperta nalezy to raczej dalekie od standardu normalnosci i mowa tu o kazdej osobie z takim nastawieniem.

Z reszta z takim samozwanczymi najwiekszymi ekspertami to jest tak, ze jak podaja typ (patrz Alcaraz 3-0) i nie wchodzi to z kretesem to taki wielki ekspert wlasciwie nic nie stracil, a jak trafi mecz Nadala to od razu jest milionerem. A to ze na etapie cwiercfinalu nie zna drabinki to nic nie szkodzi.

2. Przeciez Ty nie jestes nowym uzytkownikiem tego forum. Przepraszam, nie prowadze notatnika kto co pisze, ale niedawno jeden byl taki co gdy odnosil sie do innych postow to cytowal je w calosci i swoje niektore wygrane typy, bo nie nauczyl sie uzywac funkcji cytowania selektywnego. Tak na marginesie, gdyby kazdy uzytkownik, ktory trafil kurs 2+ na forum musial siebie cytowac i sztucznie dowartosciowywac to szukanie informacji w kazdym dziale byloby dwa razy trudniejsze.

W jednym z postow wyraziles swoja opinie jak forum zmienialo sie na przestrzeni ostatnich lat, wiec swiadczy to, ze nie jestes nowym uzytkownikiem i raczej slabe jest to ze wstydzisz sie swojego poprzedniego nicka. Moze nam go po porstu napisz to sadze, ze stali bywalcy forum od razu beda wiedziec co reprezentujesz. No chyba ze mamy wierzyc, ze przez te kilka lat byles tylko uzytkownikiem niezalogowanym, albo ze mlodsza siostra ukradla Ci dane do konta i je zapomniales (o nieumiejetnosci cytowania selektywnego juz nie wspomianam), wiec prawdopodobienstwo, ze jestes nowym uzytkownikiem jest nikle, ale jakas basn, ktora nam to wytlumaczay mozesz stworzyc, bo sa tu i fani fantastyki.

Kazdemu bedzie latwiej jak wrocisz do poprzedniego nicka. Nie sadze, zeby ktos robil dochodzenie ktory to tam nick w przeszlosci nie zna tej funkcji cytowanai selektywnego, a sadze ze jakby poprosic moderatora lub administratora to tez okazaloby sie, ze juz wczesniej byles uzytkowniekim tego forum. Z reszta o czy mja gadam, sam to przyznales, piszac ze przez lata to forum sie zmienilo.
Serio, nie wstydz sie. Wszystkim bedzie latwiej i od razu bedzie rozeznanie co i jak.

Na koniec moge zyczyc Ci udanych typow, mniej wstydliwosci oraz wiekszego poczucia wlasnej wartosci, czyli samych dobrych rzeczy. Pozdrawiam.
Stary, Ty masz naprawdę jakieś straszne kompleksy. Już wczroaj stwierdziłem, że nie będę odpowiadał na te głupie zaczepki, ale chyba jednak muszę. Mogę sobie pisać o której godzinie mi się podoba i nie rozumiem w czym jest problem ? Jeśli często przebywam w kraju w którym strefa czasowa znacząco różni się od Polskiej, to znaczy, że mam wchodzić na forum tylko w godzinach porannych, czy w środku nocy żebyś Ty się czasem nie przyczepił, że piszę coś w czasie kiedy u Ciebie jest noc ?
Druga sprawa, to ja się nie muszę dowartościowywać, tylko po prostu zacytowałem swój post w którym napisałem co sądzę o tym meczu i nigdzie tam nie było napisane " tak być musi i tyle" jedynie napisałem, że żal nie korzystać z takiego kursu, bo Nadal zrobi wszystko żeby wygrać.
Jeszcze zastanawiam się skąd Ci przyszło do głowy, że mój nick świadczy o tym, że jestem jakiś ekspertem ?
Tak, dokładnie masz rację. Miałem kiedyś konto na forum i nie korzystałem z niego, więc postanowiłem założyć nowe, ale dłuższy czas obserwowałem sobie czasem forum jako użytkownik niezalogowany 😉 jak chcesz robić jakieś dochodzenie, to śmiało, ale to jest naprawdę komedia, że napisałem tylko co uważam o danym spotkaniu i Ty do teraz masz jakiś problem do mnie.
Co do typu na Alcaraza , to logiczne, że nie postawiłem dużych pieniędzy na młodego chłopaka, którego może zjeść presja.
Ostatni raz odpowiadam na Twoje durne zaczepki, bo po naszej ostatniej dyskusji odezwało się do mnie kilka osób, którzy napisali, że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, bo Twoim hobby jest przypie******* się do ludzi i krytykowanie, a sam nie jesteś lepszy, bo jesteś typowym hazardzistą, który uważa, że wszystko wie najlepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +339
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To ja też wtrącę swoje 3 grosze. Wobec zarzutu I iti, że nie znam się na tenisie. No to odpowiem koledze, że grywałem dużo w tenisa nie tylko ze ścianką. Oglądam mecze, a jak nie mecze to skróty. A jak nie mam czasu lub ochoty to śledzę wyniki. Jestem randomowym typerem głównie tenisa tego forum i gdy mam chęć lub mi się nudzi to napiszę coś od siebie. Nie wiem jaką mam łączną skuteczność, ale nie przekreślałbym siebie czy nikogo, kto chce się czymś tutaj z nami podzielić. A jeśli nie pójdzie lub padnie błędne stwierdzenie lub gafa to naturalna rzecz ludzka. Nikt tu nie podaje złotych typów za ciężkie pieniądze. I żeby nie skończyło się na "wysrywie", to dodam od siebie na przełamanie suchy typ na Rune'go 2,80. Więcej amatorskich przemyśleń, bo profesjonalistą z platnych wątpliwych mniej lub bardziej stron nie jestem, w Typach Dnia. I na koniec gratuluję wszystkim, którzy stali za zwycięstwem Nadala. Bardzo trudny mecz do odgadnięcia rezultatu.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Stary, Ty masz naprawdę jakieś straszne kompleksy. Już wczroaj stwierdziłem, że nie będę odpowiadał na te głupie zaczepki, ale chyba jednak muszę
Odpowiadasz na kazdy post innego uzytkownika, ktory Cie zacytuje (nie tylko mojego autorstwa), hipokryto !
Zapomniales napisac jaki to miales ten nick nam, to od razu wiekszosc uzytkownikow bedzie wiedziec jak typujesz.
Nie, dochodzienia robic nie bedziemy, ale wstydzisz sie czy nie umiesz napisac jaki to miales nick, wtedy wszystko bedzie jasne dla osob bedacych na forum od dluzszego czasu. Dobrze, ze masz czas pisac wywody na pol strony, a jednego slowa zawierajacego nazwe nicku juz nie mozesz. Mama albo zona Ci zabrania ? Tylko nie tworz jakis wyimaginowanych historii, ze kogos tu obrazam. Mam jednak nieodparte wrazenie, ze sie tego nicka nie doczekamy, bo wcale nie bylby z takich to zamierzchlych prehistorycznych czasow jakie to probujesz przedstawiac.

Ok, nie musisz sie dowartosciowywac. To czekamy na zacytowanie calego postu z nietrafionym typem i postawienie minusa, bo w koncu sie nie dowartosciowujesz i jestes obiektywny, a wiec bedziesz cytowac cale trafione analizy z plusem i cale nietrafione z minusem, wtedy bedzie uczciwie.

Przepraszam, zacytuje jedno zdanie, bo znowu wkleisz wywod dlugosci noweli jak kogos zacytujesz (selektywne cytowanie nie jest naprawde trudne).
Dalej juz nie ma cytowac, ani ciagnac tego watku, bo widac ze dorobilbys teorie nawet do tezy, ze ziemia jest plaska.

Jeśli często przebywam w kraju w którym strefa czasowa znacząco różni się od Polskiej, to znaczy, że mam wchodzić na forum tylko w godzinach porannych, czy w środku nocy żebyś Ty się czasem nie przyczepił, że piszę coś w czasie kiedy u Ciebie jest noc ?
A ten fragment, gdzie robisz z siebie prawie meczennika opisujac jak to daleko nie mieszkasz i dlatego tak tylko zrobiles, to juz rzucil mnie na kolana. Jezeli przyjac, ze te Helsinki to miasto o ktorym mowisz i ktore masz w profilu, bo chyba sie nie wstydzisz tak jak wczesniejszego nicka... to faktycznie "znaczaco" rozni sie czasowo od Polski. Uwaga - jest az godzina roznicy i to jeszcze w druga strone w porownaniu do czasu brytyjskiego, czyli w rzeczywistosci musiales sie zacytowac i dowartosciowac nie o w pol do drugiej polskiego czasu, tylko o w pol do trzeciej, gdybysmy to przelozyli na CET. To jeszcze lepiej. Jak ktos potrafi wyjasnic sam siebie to jest jeszcze bardziej zabawnie. Jak wspomnialem do wszystkiego potrafisz dorobic wygodna teorie, a ze wychodza czasami takie kwiatki to juz trudno.

Ogolnie mam do Ciebie newsa, jezeli sie nie myle, nie liczac Rosji i bodajze Islandii to roznice czasowe miedzy Polska a innymi krajami europejskimi nigdzie nie wynosza wiecej niz 1 godzine, wiec nie brnij w takie filozoficzne wywody o jakis wrecz przeogromnych roznicach czasowych i codziennym funkcjonowaniu w innym kraju, bo tworzysz jedynie opowiadania fantastyczne na wlasne potrzeby i za chwile przyjdzie Ci tworzyc basn o mieszkaniu w USA, Australii lub dalekiej Azji.

Poza tym wczoraj powolywales sie na zdania polskojezycznej wersji Eurosportu, wiec idz moze w basn, ze jestes teraz w Wietnamie, gdzie zajmujesz sie rybolostwem, a wujek z Polski przesyla Ci sygnal polskojezycznego Eurosportu. Ale to tylko taka moja propozycja, bo takiego talentu do tworzeniu basni jak Ty nie posiadam i pewnie stworzysz ciekawsza wersje.
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Tenis French Open Andrey Rublev - Cilic
Typ: Andrey RUBLEV @1.86Fortuna


W ćwierćfinale spotkają się młody, chociaż już bardzo utytułowany Andrey Rublev i Cilic. Chorwat również ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale ostatnie lata, gdy przekroczył granicę 30 lat są coraz słabsze w jego wykonaniu. Efekt to spadek poza top20. Rublev za tood lat w ścisłym topie. Aktualnie zawodnik z 7 miejsca w rankingu. W obecnym turnieju pokonał już Carina w stosunku 3:1, z którym to Cilic uległ w poprzednim turnieju. Ogólnie myśląc Cilic widzi się korty trawiastej, ewentualnie twarde. Zawodnik ten grę na cegle opanował zdecydowanie najsłabiej. Ponadto Cilic w od 4 miesięcy nie potrafił wygrac w jednym turnieju chociażby 3 spotkań pod rząd. Przełamanie nastąpiła dopiero we Francji. Za to Rublev w tym roku notuje świetne występy. Wygrał turniej w Dubaju, Marsylii i Belgradzie. Wszystkie fakty przemawiają za Rublevem i to w nim upatruję zwycięzcę tego pojedynku.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
French Open Andrey Rublev - Cilic
Typ: obaj gracze powyżej 11 asów serwisowych
Kurs 4,5 William
Jeśli żaden z nich nie będzie miał złego dnia , powinno być słonecznie i sucho .
Na ostatnim Australian open obaj swobodnie pokryli linię ale wiadomo hard bardziej sprzyja asom.
Jeśli znowu będzie mecz na styku asy mogą być obu potrzebne.
CILIC w pierwszej rundzie w trzech setach miał 11 i to na razie jego max
A Rublev w meczu z Garinem 10 w 4 setachto też jego max.
Obaj muszą zaserwować max +
ALE to ćwierćfinał! Kurs atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nadal win RG 1,47
Kurs po meczu z Djokovicem i tak wysoki. Kolejny sprawdzian już w półfinale też najłatwiejszy nie będzie, ale na tak grającego Nadala żadna sztuczka, głównie serwis na dłuższą metę nie zadziała. W finale sensacyjnie z Rune lub mniej sensacyjnie z Rublevem ewentualnie jak się pomyliłem to z Ruudem/Cilicem będzie spacerek. Tak więc został już tylko z formalności Zverev. Może doserwuje sobie seta. Na więcej bym nie liczył. Ale ze to jeden z moich gorszych turniejow w obstawianiu w tym roku to uznałbym mój typ za niepewny, choć wydaje się po nokaucie na Nole jedyny słuszny niezależnie kto go podaje. Jak Świątek jeszcze domknie turniej w tym wesołym Paryżu to nie będzie źle. Rafa jesteś przech**!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nadal vin RG 1,47 ????????
Pewnie tak , ale ja bym w to nie wchodził . Może jeszcze być ciekawie.
Rafa wygrał wczoraj najważniejszy mecz i może trochę z niego zejść ciśnienia.Życie i los bywa złośliwe , ja od czwartego seta wczoraj kibicowałem Nowakowi.To co mu zrobili w tym roku w Australi to poziom poniżej Korei Północnej.Los się do niego uśmiechnoł ,
w Melbern , więc może mieć też jakiegoś pecha , ale rzeczywiście musiało by się coś stać , albo ktoś musiałby odlecieć, albo jakaś kontuzja.
Niby nie ma z kim przegrać ,
NOVAK w zeszłym sezonie miał pół złotego i kalendarzowego szlema , Zveref nagle odleciał na Olimpiadzie , a w finale US Open Medvedev odleciał na ostatniej prostej do kalendarzowego.

A co robią teraz ANDY Stalowe biodro i Roger ?
pewnie pykają sobie na trawie.:)
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Może trochę wybiegnę w przyszłość, ale jestem ciekaw co zrobi Rafa, jeśli wygra RG. Będzie mieć szansę skompletować 4 szlemy w jednym roku, czego nie dokonał nikt od bardzo dawna. Jednak Rafa na Wimbledonie raczej grać nie lubi i szanse z Novakiem będzie mieć bardzo małe. Potem jednak jest US Open, czyli szlem, który po RG Rafa lubi najbardziej. Wygrał tam 4 razy i z racji dużego prawdopodobieństwa nieobecności tam Novaka, to jego szanse tymbardziej wzrosną. Na jego miejscu z racji jego zdrowia i różnych problemów, to chyba jednak lepiej ten Wimbledon odpuścić i postawić wszystko na US Open.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Trochę czasu do Wimbledonu jeszcze jest. Czemu nie połakomić się na klasycznego Wielkiego Szlema na miejscu Nadala? Niech chłopak trenuje.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Asy w meczu Cilica I Rubleva siadły , a co do Nadala I Wimbledon to lepiej sobie odposcic tego typu rozważania , czy lubi podobno nie lubi trawy ale wygrał tam o ile dobrze pamiętam 2 razy. Lepiej pójść do pracy i zarobić niż odpuścić.
Lepiej było pograć z tymi asami Kasatkina i over 19.5 gema zamiast 2:1 i było by grubo , albo pograć obie opcje , albo odpuścić trixie kupony i pograć za więcej w singlu!!!!!!!
Lepiej typować mniej a celniej!
Taki polski dobry aktor Roman Willhelmi stawiał sobie na testach literki P i O czyli odpuścić i przypier...lic.
Chyba trzeba więcej O A od czasu do czasu grubiej P tylko celniej.

A czy ŚWIĄTEK domknie? Pewnie tak , ale jeszcze któraś może odlecieć na przykład Gauff , przeszła Stephens , nie bez szans z Trevizan, przed Australian open serwowała już na mecz z Barty pamiętam bo postawiłem 5 euro na powrót Barty i wygrała 2:1 a było PPP.
A Nadal jeszcze Garosa nie wygrał jeszcze co najmniej 2 mecze też nie koniecznie spacerki.
Post automatycznie złączony:

Nadal już jest chyba na takim etapie że za dużo nie musi trenować a bardziej w treningu Odpuscic , a w meczu P....lic.

ALE rzeczywiście jest coś na rzeczy z poruszaniem się , może nie na jednej nodze jak tu pisali , ale ciut gorzej niż na Australian Open grał dużo wysokich piłek z głębi kortu , przez co miał ciut więcej czasu by się dobrze ustawić , ale za to w innych sprawach , rotacje , spiny slaysy podniósł jakość , cierpliwie czekał odpuszczał O O O i wiedział kiedy przyP.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A oswieccie mnie jeszcze w kwestii dlaczego z duzym prawdopodobienstwem by mialo Novak Djokovica nie byc na US open?
Do USA tez nie wpuszczja nie zaszczepionych? czy o co znowu chodzi??
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
A oswieccie mnie jeszcze w kwestii dlaczego z duzym prawdopodobienstwem by mialo Novak Djokovica nie byc na US open?
Do USA tez nie wpuszczja nie zaszczepionych? czy o co znowu chodzi??
Nie tyle do USA, co do Nowego Jorku. Tam na chwilę znieśli trochę obostrzeń, bo Irving na Brooklynie pograł w Play offach, ale ponoć dla przyjezdnych to tak nie działa i na ten moment występ Djoko stoi po dużym znakiem zapytania. Jednak USA, to nie Australia i może prędzej się ugną.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Ruud-Cilic
Typ:1
Kurs:1.45
Totolotek

Cilic po meczarniach z Ruskim ledwo co wrocil na odpoczynek, oprocz serwisu i czasami forhendu na pałę nic ten facet nie ma do zaoferowania a tym bardziej z takim Ruudem ktory gra niezwykle równo, spokojnie,bez nerwów, dojrzale, potrafi też znienacka "przywalić"mocniej kiedy trzeba, jest za solidny na Cilica, tamten przy dłuższej wymianie w końcu aut lub siatka lub trybuny, zamęczy go, z każdym setem będzie coraz gorzej, tym bardziej że jeszcze nie doszedł do siebie po wygranej na styku z beznadziejnym Ruskiem,oczywiscie na hardzie bym tego nie ruszał ale tu Casper czuje się jak ryba w wodzie,ogólnie na ziemnych kortach, a że z formą jest super to daje nam zarąbisty jak na prawdopodobieństwo kurs, można grać grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cilic 2,90
No fajnie rosną kursy na Cilica. Co by o nim nie powiedzieć złapał wiatr w żagle i ma ten pazur w uderzeniach nie tylko z forehandu. Zaskakujące jest jak często trafia te swoje płaskie piłki w kort. Z dobra skutecznością Ruud do połowy z nich nie dobiegnie. Jeszcze serwis mu siedzi. Rusek nie grał wcale tak źle. Cilic został maszyna do błyskawicznego wykańczania akcji a Ruud lubi sobie poodbijać. Nic tylko trafiać. To zadecyduje. Na koniec dodam, że finał grającego top spinem Nadala z bijącym płasko Cilicem zapowiadałby się rewelacyjnie. Chorwat jest w gazie. Nie przekreślałbym go w spotkaniu z wyjadaczem z Norwegii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tenis ATP Garros
Godzina 17.30 pewnie ulegnie
Kacper Rud - Marin Cilic
Typ Cilic handicap - 1.5 seta
Forbet
Kurs 3,8
Analiza:
Norweg świetny , jeden z liderów następnej generacji 23 lata i półfinał French Open ma zadatki na duże granie zwłaszcza na tej nawierzchni , faworyt według rynków bukmacherskich , Viking.
Cilic trochę dziwna postać .Urodzony w świetym Medziugorie dzisiaj Bośnia i Hercegowina , góral, reprezentant Chorwacji.
Kiedyś trzecią rakieta globu , moim zdaniem siódmą rakieta ostatniej dekady .Bezdyskusyjnie w formie.
Po pierwsze pierwszy raz w półfinale w Paryżu, wcześniej 2 ćwierćfinały 2017i2018 , 3;0 z Medvedevem i 3:2 z Rublovem , w ostatnim meczu 33 asy 4 w pierwszych dwóch gemach serwisowych, to wygląda bardzo
groźnie !!! Na tyle groźnie by pójść dziś w Doga.
Doświadczenie , jeden triumf wielkoszlemowy i 2 finały , jest spora szansa na trzeci .
W h2h 2;0 DLA Norwega , jeden mecz na cleyu w ubiegłym roku 2;0 Rud w Rzymie. Ale drugi set bez przełamań i wynik Tiebreka 8:6 więc na styku.
Typ na czysty win już zajęty więc próbuję handicap - 1.5 seta w agresywniejszej opcji.
W poprzedniej rundzie Rublev który nie dawno wygrał z Novakiem w Belgradzie , pokonując nr1 w decydującym secie 6:0
Na pierwszy rzut oka dzisiejsze zadanie przed Marinem , moze nawet trochę łatwiejsze niż 2 ostatnie , Rublev i Medvedev.
Choć z Medvedevem buki dawały Marinowi dużo mniejsze szanse poszło , gładko , z Rublovem kursy zbliżone mecz na styku , dzisiaj Marin również sporym DOGIEM , VALUE
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nadal- A.Zverev
Nadal i ponizej 42,5 gema @1.75

Nadal juz teraz duzym faworytem do wygrania oczywiscie. Trzeba tu jakos modyfikowac, bo z typem na Nadala to trzeba bedzie robic wiekszy akumulowany jezlei ktos sie na takia opcje zdecyduje. To taki typ, gdzie przy wygranej Nadala i czterech wyrownanych setach jest duze prawdopodobienstwo, ze typ wchodzi, a kurs jest juz budujacy i mozna cos stworzyc.

Poza tym, miejmy nadzieje ze w polfinale Rafa sprawi sobie nie tylko urodzinowy prezent sobie, ale tez typujacym.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom