>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
K 76

krajos

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu Cilic - Ruud to też idę w stronę Chorwata. Norweg może i solidny, ale gdyby młody Rune nie podpalał się po każdym punkcie to kto wie czy to Duńczyk nie grałby dzisiaj z Marinem. Osobiście strasznie mnie Rune irytował w poprzednim meczu ;) zdobył punkt to cieszył się jakby wygrał mecz, a jak przegrał - jakieś głupie gadki (jakby był jakimś "miszczem" świata ;) ). Oczywiście nie gram tylko przeciw Ruud'owi, ale oczywiście to co pokazuje Cilic wygląda fajnie, gra obecnie chyba swój najlepszy tenis: mocno, płasko i trafia :) A gdy Norweg zostaje przyciśnięty to już nie jest taki skuteczny.
Cilic po kursie @2,9 pograne.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A.Zverev - R.Nadal

HM wymiana pokoleniowa zwłaszcza u pań bardzo widoczna , skład drugiego tygodnia , wczorajsze półfinały i jutrzejszy finał dobitnie o tym świadczy.Ale to na inny post...

A u Panów pół na poł.Kilka słów o ubiegłym roku i finale 2:3 Tsitsipas Djokovic w którym Novak wyszedł z 2;0 .
Utkwiła mi w pamięci jedna wypowiedź greka : Djokovic z pierwszych dwóch setów i Djokowicz z trzech następnych to dwóch różnych tenisistów.
Zverew z finału w Madrycie i Zverw z ćwierćfinału to teź dwóch różnych tenisistów.
Na pewno trzeba wpomnieć ubiegłoroczne sukcesy Zvereva , wygrany finał ATP 2:0 , z Medvedevem , półfinał i finał i w efekcie złoto w Tokio , no i półfinał na ostatnim US Open, to wszystko wygląda groźnie !!!!
Rafał NADAL coraz, takie napisy mieli w Madrycie hiszpańscy kibice na twarzach i flagach.
Ten napis NAD AL CARAZ przypadkowo w języku polskim ma dodatkowe znaczenie i utrafia w samo sedno.
21 Grand Slam titels 13 tutaj i dwa złota Olimpijskie , w Pekinie w singlu i w Rio w Deblu z Markiem Lopezem.
To wygląda najgroźniej na Ziemi i w kosmosie i w historii tenisa.
Jak zwykle na tym korcie z Nadalem duże niebezpieczeństwo 3:0
Federer 2019 bez seta , Del potro 2018
Djokovic , Ferrer , Nishicori i można by tak wymieniać.
Ja jednak pójdę w stronę lepszej wersji Zvereva i liczę na co najmniej seta.
Jakieś typy .Jeśli miało by być co najmniej 4 sety i jakaś dramaturgia ,to
Nadal over 3 asy serwisowe i Zverev over 9 asów, kurs 5.5 te linie nie bez szans po tym kursie Williamhill

Pierwszy set Zverev , mecz Nadal kurs 5.0 przy czym z tym typem , jeśli w singlu warto poczekać na livie jeśli się pojawi.

Wszystkie argumęty w rękach Hiszpana ????????????
Prawie. Zverew ma 2 atuty ,siła i młodość.
Prawie czasem może zrobić różnice.
Stawki delikatne , jak się jest coś nie coś do przodu to często gęsto : ojciecnie ma sęsu zmieniać kredęsu.

Gdyby zapachniało sensacją i pojawił się wynik 2:0 dla Niemca????
To ciągle duże niebezpieczeństwo trzech setów z rzędu dla Rafy !!!!!!
Obojętnie czy od stanu 0:0 , czy od ewentualnego stanu 1:0 czy 2:0 duże niebezpieczeństwo wygrania trzech setów z rzędu przez Nadala .
Ostatni finał AO to pokazał , Medvedev zamnoł w 3 setach Novaka na US Open a Rafy w Australi nie dał rady.dlaczego to inny temat.W dobiegniu
i Danil.

Dobra przy ewentualnym 2:0 dla Zvereva , też sobie zagram na Nadala
Co wtedy że stawką ???????
Odpowiedź numer 1
- rupta co chceta
Numer 2
- stawka adekwatna do kursu.


A wynik pi 1:1 w setach bardzo mile widziany , bo sprzyja typowi na asy , i wyklucz 3 sety.
No ciekawe jaki pasztet wysmażą
Bom apetit 😀
 
Otrzymane punkty reputacji: +522
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rafael Nadal - Alexander Zverev
Czas trwania meczu (minuty): Powyżej 180.5 @ 1.72 3h13m (7-6 6-6 Zverev krecz) szkoda że tak się to zakończyło dla Niemca, bo to mógł być klasyk
Betcris

Linia na czas trwania meczu o 20min niższa niż u innych buków i to już niezły powód do zagrania. Widać Betcris spodziewa się szybkiej trzysetówki. Ale obawiam się że nawet przy tylko 3 setach (domyślam że oni typują 3-0 dla Nadala) taka linia na czas trwania jest do ogarnięcia. Niemal dokładnie rok temu Nadal ograł Zvereva w Rzymie w dwóch dość „krótkich” setach 6-3 6-4 a mecz trwał 121 minut, więc po godzinę na seta. Po prostu każdy mecz z udziałem Nadala „trwa i trwa mać” cytując klasyka polskiej myśli politycznej. Teraz zagramy przynajmniej 3 partie, a nie wykluczone że obaj zawodnicy podzielą się setami, a jeśli nawet nie to przynajmniej że będą 1-2 przedłużone sety, może jakiś tiebreak. Będzie na to duża szansa zwłaszcza jeśli ruski Niemiec będzie serwował tak pewnie jak w meczu z Alcarazem, bez tego Rafa go wciągnie w swoją grę i pożre. Tak czy siak taka linia wydaje się sporo zaniżona, zresztą inne buki myślą podobnie, i jako taka warta zainteresowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rafael Nadal - Alexander Zverev [+2.5 seta] @1.45 Totalbet
Rafael Nadal - Alexander Zverev [over 3.5 seta] @1.57 Totalbet
Rafael Nadal - Alexander Zverev [over 34.5 gema] @1.52 Totalbet

no niestety, nie tak to powinno się zakończyć...

Nie jestem szczególnym fanem Rafy, więc ten typ może być bardziej życzeniowy niż realny, bo Rafa może tutaj wygrać 3:0, ale jakoś tego nie widzę. Sasha potrafi grać w tenisa, jeżeli zagra tak jak z Alcarazem (a nie widać przeciwwskazań żeby tak się nie stało) to jestem spokojny o te typy, bo nie są jakieś wygórowane. Rafa zagrał genialnie z Novakiem przez półtora seta do stanu 6-2 3-0 z podwójnym przełamaniem, a później jakby przyszedł kryzys i przegrał seta 4-6. Później wrócił, a w końcówce 4 seta moim skromnym zdaniem to zwyczajnie Novakowi brakło kondycji i grał dokładnie tak samo jak przez półtora seta od początku meczu. Reasumując Rafa to Rafa, może to zamknąć w 3 setach, ale z racji wieku, dosyć ostrego meczu z Novakiem, późnego zakończenia, więc regeneracja nieco zaburzona są szanse na wejście tych typów. Zverev wygrywał już z Nadalem na ziemi, urywał mu sety, więc nie skończy się to do 2,2,2 i do domu ;)

Dla odważnych proponuje jeszcze taki zakład:
Rafael Nadal - Alexander Zverev [+1.5 seta] @2.17 Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 462,2K

Pablito91

Użytkownik
Nie wiem jak tam u innych bukmacherów linia na asy serwisowe wygląda, ale polecam w under u Zvereva. W STS pograłem -10.5 po kursie 1.57. była to jedna jedyna linia. A na spokojnie pograłbym nawet mniejsza ilość na under. Myślę, że Nadal nie da mu za dużo asów poserwowac. A dzisiaj jak popadało to piłki będą cięższe i wolniejsze a co za tym idzie łatwiejsze do złapania. Myślę, że typ może nie wejść tylko w przypadku 5 setowego meczu.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
W Paryżu leje. Grają pod dachem. Rafa jest do tego przyzwyczajony, bo już sporo takich spotkań w Paryżu rozegrał. Dzisiaj w swoje urodziny będzie chciał sobie sprawić piękny prezent, którym będzie awans do finału.
Rafa musi zrobić to szybko i boleśnie dla Sashy. Zverev może znowu mentalnie nie ogarnąć, dlatego idę dziś po wysokiej linie ryzyka, ale z super kursem. Wierzę, że Nadal zrobi to w 3 setach. Na niekorzyść Zvereva działa również to, że pod zamkniętym dachem będzie bardzo głośno, a można być pewnym, że 95% kibiców będzie za Królem mączki. Sasha, to nie Djoko, czy Medvedev żeby go nakręcało, kiedy publika jest przeciwko niemu. Raczej będzie go to wyprowadzać z równowagi przy tak ogromnym hałasie.
Nadal 3:0 2,90 Superbet
zwrot (chociaż wszystko zmierzało w kierunku takiego wyniku) z serdecznymi pozdrowieniami dla dx2 dx2 i I iti
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 462,2K

Pablito91

Użytkownik
W Paryżu leje. Grają pod dachem. Rafa jest do tego przyzwyczajony, bo już sporo takich spotkań w Paryżu rozegrał. Dzisiaj w swoje urodziny będzie chciał sobie sprawić piękny prezent, którym będzie awans do finału.
Rafa musi zrobić to szybko i boleśnie dla Sashy. Zverev może znowu mentalnie nie ogarnąć, dlatego idę dziś po wysokiej linie ryzyka, ale z super kursem. Wierzę, że Nadal zrobi to w 3 setach. Na niekorzyść Zvereva działa również to, że pod zamkniętym dachem będzie bardzo głośno, a można być pewnym, że 95% kibiców będzie za Królem mączki. Sasha, to nie Djoko, czy Medvedev żeby go nakręcało, kiedy publika jest przeciwko niemu. Raczej będzie go to wyprowadzać z równowagi przy tak ogromnym hałasie.
Nadal 3:0 2,90 Superbet
Niby tak, ale przy 2:0 dla Rafy ludzie będą za Zverevem by mecz trwał jak najdłużej hehe. Tak było jest i będzie zawsze :D Mimo wszystko również liczę na 3:0 dla Rafy. Niech chłop wygra "u siebie" :) za Zverevem jakoś specjalnie nie przepadam. Skoro sam pokonał najtrudniejszą przeszkodę to nie ma kto już mu zagrozić:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 2K

AdrianaHK

Użytkownik
Na oba dzisiejsze mecze dałam +35 gema, po cichu liczę, że dwójki będą zwycięskie ;) Finał Zverev vs. Cilič, tego chyba nikt się nie spodziewał.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cilic - Ruud set z najmniejszą sumą gemów o8,5 @2,27 6:3 4:6 2:6 2:6 Od momentu gdy Cilic nie odłamał na koniec 2 seta z 0:40 posypał sie całkowicie. Wyrzucał proste piłki kilka metrów w aut, a smecze zagrywał jak Zverev z Nadalem. Ruud później kontrolował mecz całkowicie.
1xbet

Drugi półfinał tegorocznego turnieju RG. Dla Ruuda jest to pierwsza szansa na grę w finale turnieju wielkoszlemowego, dla Cilica może to być jedna z ostatnich lub nawet ostatnia. Spodziewam się wyrównanego pojedynku. Nie sądze by któryś zdołał zrobić przewagę dwóch brejków w secie. Obecnie pada w Paryżu i mecz zostanie rozegrany przy zamkniętym dachu czyli warunki będą delikatnie inne. Powinno byc troche szybciej czyli seriws będzie odgrywał większą rolę. Obaj dobrze wyglądają pod tym względem, oczywiście Chorwat będzie mieć przewagę, natomiast poruszanie sie po korcie i przewaga w wymianie po stronie Norwega. Spodziewam się meczu podobnego do spotkania Cilic - Rublow.

Dodatkowo
Dwa przełamania pod rząd NIE @2,65
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Na 2 kuponach mam odpowiednio 36,37 gemow w biezacym meczu, co ten Zverev wyprawia w decydujacych gema seta przy wlasnym serwisie i w 1 i w 2 secie 2 bledy serwisowe za koleja,(nie pisząc co robi przy siatce)on ma beznadziejną psychikę w życiu mu nawet na ilość gemów nie zaufam
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Tak, czy inaczej Rafa by to skończył w 3 setach. Zverev jak zwykle mentalnie jest w przedszkolu. Nadal by go zjadł w tym tie breaku, a później już Zverev by szybko oddał 3 seta. Szkoda, że tak się to skończyło, no ale cóż. Niech szybko wróci do zdrowia.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
ak, czy inaczej Rafa by to skończył w 3 setach.
Komentarz typowego Janusza wizjonera, gdzie niecale dwa sety trwaly 3 godziny i obydwaj oddychali rekawami. Najlepiej zacytuj swoj caly swoj post z typem na 3-0 i postaw plusa. Tak czy inaczej, cos czuje ze dzis znowu szostka w Lotto poszla, konsekwentnie.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tak, czy inaczej Rafa by to skończył w 3 setach. Zverev jak zwykle mentalnie jest w przedszkolu. Nadal by go zjadł w tym tie breaku, a później już Zverev by szybko oddał 3 seta. Szkoda, że tak się to skończyło, no ale cóż. Niech szybko wróci do zdrowia.
Takimi komentarzami wychodzisz na strasznego buca. Nadal by go zjadł w tym tie breaku...skąd wiesz?

Rozlicz sobie jako wygraną ten podany typ. Zaraz po tym jak na zielono zaznaczysz 3:0 dla Alcaraza ze Zverevem.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Komentarz typowego Janusza wizjonera, gdzie niecale dwa sety trwaly 3 godziny. Najlepiej zacytuj swoj caly swoj post z typem na 3-0 i postaw plusa. Cos czuje ze dzis znowu szostka w Lotto poszla, konsekwentnie.
Zajmij, że się już człowieku swoim życiem. Chyba, że jest takie nudne, że musisz co chwile zajmować się czyimś. Zapomniałeś jeszcze zapytać o nick w liczbie mnogiej 😉 ja chyba naprawdę założę kanał na YT i będę gadał jakieś brednie żeby umilić Ci życie i będziesz tam codziennie wchodził po kilkadziesiąt razy żeby wdać się ze mną dyskusje i przynajmniej zarobię trochę kasy, bo mi będziesz błaźnie wyświetlenia nabijał.
Post automatycznie złączony:

Takimi komentarzami wychodzisz na strasznego buca. Nadal by go zjadł w tym tie breaku...skąd wiesz?

Rozlicz sobie jako wygraną ten podany typ. Zaraz po tym jak na zielono zaznaczysz 3:0 dla Alcaraza ze Zverevem.
Tu nie chodzi już o mój typ, tylko o przebieg tego spotkania.
Zverev udowodnił już w 1 secie, że dalej nie ma psychiki na osiągnięcie czegokolwiek w szlemie. On popsuł tyle ważnych piłek przy siatce, że to nie przystoi nawet amatorom. Wiadomo, że Cię boli ten awans Rafy, bo sam napisałeś wyżej, że nie jesteś jego fanem i pewnie nadal przeżywasz to, że ograł Djokovica.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Co do postu Buca mysle dokladnie to samo .

Ja tez nigdy nie bylem specjalnym fanem Rafaela Nadala choc przyznaje ze od tegorocznego Australian Open lubie go i Cenie bardziej.
W tym sporcie jest jeszce zawsze taka ewentualnosc ze zdrowie moze odmowic posluszenstwa i skonczyc sie w trakcie meczu.
final AO Nadal Wawrika , Rafie skonczyly sie plecy choc dogral , Polfina Australian Open Cilic -Nadal , Rafie skonczyly sie nogi w piatym secie , final Wimbledonu ,Federrer Cilic , Cilicowi skonczyla sie stopa i dogral z placzem , nawiasem mowiac popsul mi wtedy kupony tym ze dogral.
A co do pierwszych dwoch setow 3 godzin i dwoch Tajbreackow.
Jakie jest podobienstwo Kobiet do pilki noznej???
Trzeba wykorzystywac kobiety bo nie wykorzystane sie mszcza ;-)
Trzeba wykorzystywac sytuacje bramkowe w pilce noznej bo nie wykorzystane sie mszcza.
W tenisie tez jest pewna analogia jak nie zamkniesz seta , meczu tiebreacka , nie wykorzystasz breack pointa , to jest spora szansa ze to sie zemsci. Z drugiej strony to latwo powiedziec , duzo trudniej zrobic , oba sety na wyciagniecie reki nie jeden raz , spora przewaga w Tiebreacku pierwszego seta , ale nie jest latwo skonczyc gdy po drugiej stronie jest Nadal.
A napisac ze w drugim secie w Tiebreacku by go zjadl to buractwo !!!!!zwlaszcza ze statystycznie w Tenisie dwa Tiebrecki wygrac z rzedu,
to sie zdarza zadko .Zwlaszcza w tak wyrownanym meczu , ilosci przelaman jak w WTA.
Moje asy mialy spore szanse Rafa mial juz 3 , Sasza 5 a dostalem zwrot .Ciut smutno.
Ale humor mi poprawia ze wszyscy nazywamy Buca , dokladnie tak jak na to zasluguje.
Zacna kompanija mi sie trafila z Wacpanstwem.
Polecam wykorzystywac Kobiety;-).....
Post automatycznie złączony:

Acha ten ostatni punkt w pierwszym secie to dla mnie zagranie tego turnieju!!!!!!!!
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Cilic / over 38,5 kurs 5,04 Superbet
Typ może bardziej życzeniowy. Nie mam nic do Ruuda, bo jest bardzo utalentowany i pewnie jego rywalizacja w finale z Nadalem byłaby ciekawsza, niż może to być z Cilicem. Do dzisiaj uważałem, że Ruud weźmie ten mecz max 3:1, ale patrząc na dzisiejsze warunki, to może być różnie. Przy zamkniętym dachu nawierzchnia będzie szybsza i będzie to duży atut dla Cilica. Już pomijając spory atut po stronie Marina jakim jest serwis, to jeśli Chorwatowi będą siedzieć te płaskie bomby, to jego szanse będą rosły. Ruud dobrze się czuje w dłuższych wymianach i będzie chciał wciągać w te gierki Cilica, który zdecydowanie woli grać agresywniej. Liczę na ciekawe spotkanie (oby bez kontuzji) i po fajnym kursie z racji panujących na korcie warunków próbuje pograć na wygraną Chorwata po wyrównanym spotkaniu. Na korzyść Marina działa też tutaj doświadczenie, więc powinno być ciekawie. Ze stawką nie ma co szaleć, bo może być różnie i żaden wynik mnie nie zdziwi.
Post automatycznie złączony:

Dyskusja drogi uzytkowniku polega na tym, ze dwie strony wymieniaja sie argumentami, a nie ze jeden sie wstydzi i wymysla basnie.

Zacytowales juz siebie na pol strony i postawiles plusa, bo za chwile losowanie Lotto ?
Stary, ja nie muszę nic zmyślać, po prostu pisze co myślę. Skoro dyskusja polega na tym, że wymieniamy się argumentami, to może odpowiesz mi wkoncu na pytanie, co było NIE TAK w moim opisie meczu Nadala z Djokovicem i w którym momencie skrytykowałem tam któregokolwiek z użytkowników forum ? Bo od tamtego momentu o czym już wspomniałem kilka stron wcześniej napisało do mnie już kilku użytkowników, że jesteś zwykłym błaznem i to nie pierwszy raz kiedy zachowujesz się jak pajac na forum.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez jakiekolwiek gdybanie, o wyniku przy przerwanym meczu 76 66 nie ma sensu.Kto, z kim by nie gral,to przy tak zacietych 2 setach moglo byc roznie.Szkoda Zvereva, z pewnoscia, zadna kontuzja nie jest przyjemna a zwlaszcza w takim momencie.
Co do gry, to Zverev powinien prowadzic 2:0,ale Rafa to Rafa a Zverev to Zverev.
Nadala byl troche nie swoj, ale Niemiec postawil solidne warunki, i kto wie co by bylo, gdyby chociazby Zverev wyrownal przy 5 3.Karygodne jest popelnienie 3 podwojnych w jednym gemie, z Nadalem i to na clayu.Zycie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom