>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
logo-Roland-Garros.jpg


Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 22.05.2022 - 05.06.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23779-atp-entry-list-23-maggio-5-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/SM?round=1
Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/...ourt=all&favoriteFilter=false&date=2022-05-20
Zwycięzca singla:
N. Djokovic
Zwycięzca debla: P. Herbert / N. Mahut


Zestawienie kursów (Fortuna):

fac.jpg




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek turniejowych French Open odbędzie w najbliższy czwartek 19 maja o godz. 19:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Trochę głupio to robią że losują jak już zacznie się turniej tak by skleił jakiś maxi kombi singla i debla na pierwszą runde
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wiem, wiem, ale bez niedzielnych meczy juz, a pierwsze rundy najlepiej sie gra bo najlatwiej trafic, im dalsze rundy w szlemie tym mecze staja się bardziej wyrownane
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dellien 1,92
No to zaczynamy. Dellien jest przyzwoitym grajkiem ziemniaczanym. Bardziej bym się skupił na Thiemie, który jeśli się nie mylę, zalicza koncert samych wpadek i falstartów przed RG. No nawet jak uda mu się poprawić skuteczność uderzeń, to nadal pozostaje kwestia kondycji. A tu przecież gramy do 3 wygranych setów. Moim zdaniem Dellien samym przebijaniem ten mecz weźmie, a sądząc po wynikach może Thiema bardzo mocno odprawić, no chyba że stał się cud i Thiem powróci do starej gry tu i teraz. Według mnie jeszcze na to za szybko. Oczywiście życzę mu wielkiego powrotu, ale tak jak mówię potrzeba czasu i regularności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2350
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Brandon Nakashima vs Kamil Majchrzak -

Są to na tyle wyrównana para że nie spodziawam się niczego innnego jak zwycięstwa Polaka, gdyż w przypadku porażkipana Kamila byłby bilans miedzy panami 2-0 na korzyść Amerykaninina. Grali 2 tygodnie temu w Rzymie w kwalifikacjach i wtedy górą był Brandon. Jednak nie spodziewam się innego wyniku niż zwycięstwo Polaka.

Zwyciężca tej pary zagra z lepszym
Griekspoor Tallon (4,25)/Davidovich Fokina Alejandro (1,25)

Typ: Kamil Majchrak wygra 1 seta /wygra mecz kurs 2,35
Post automatycznie złączony:


Typ: 1 set Magdalena Fręch / cały mecz Angelika Kerber @ 7.75 sts
Zwyciężczyni tej pary czyli Angelika Kerber ;-) zagra z lepszą z pary Watson Heather (2,20) / Jacquemont Elsa (1,75)


Nie spodziewam się tutaj zwycięstwa Polki, niestety, chcyba że Polki z niemiekim paszportem :_) Bilans między paniami 0-0, zatem to będzie 1 spotkanie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas wygra swoja kwarte @1.75

Ubiegloroczny finalista w tym roku tez dobrze sie prezentuje, wiec z typow dlugoterminowych jest to typ godny rozwazenia.


T.Griekspoor-Davidovich F. 2 @1.25

Hiszpan blysnal w Monte Carlo, a przeciez na uoeglorocznym French open tez wypadl bardzo dobrze. Davidovich przede wszytskim jest bardziej uniwersalnym graczem i ten typuj wrzucam od akumulowanego.

Lehecka-Goffin 2 @1.43


Goffin wrocil jzu do dobrego grania. Wiek tez go juz powoli zacyzna gonic, ale Belg zawsze bazowal na przygotowaniu i byl dlugodystansowcem. W ostatnim czasie zagral swietny mecz z Nadalem w Madrycie. Lehecka dobrze sie prezentuje, poki co to jednak glownieturnieje nizszej kategorii (z "500" to zaistnial chyba tylko w Rotterdamie), ale jednak przychylam sie do opinii, ze ranga turnieju zrobi swoje i Goffin bedzie tu lepszy.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Fognini - Popyrin 1 1,60 1xbet 6:4 7:5 6:4

Tak sobie przeglądam meczyki na jutro i w oko wpadł mi jeden. Jak dla mnie kurs tutaj jest zdecydowanie za duży, serio buki wątpią, że Fabio pokona Popyrina? Fog wiadomo ma swoje odpały, ale szczerze nie sądzę aby miał większe problemy z Australijczykiem. I nie przemawia do mnie fakt, że wygrał tydzień temu jakiegoś mało znaczącego chellka we Francji.

edit:

Koncertowo Fog odebrał młodemu wszelkie atuty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Hugo Dellien - Dominic Thiem
Hugo Dellien handicap setowy +1.5 (1.52)
Nie wierzę, że Thiem nagle się tutaj odbuduje, a nawet jeśli, to szykuje się dużo przebijania i raczej długi mecz.
Jesli Thiem miałby to wygrać, to chyba tylko po zaciętej 5 setowej walce, a więc byłbym mocno zdziwiony gdyby
Hugo tych dwóch setów nie ugrał.
🎾 Thiem tragiczny, wystarczyło przebijać na drugą stronę, od czasu do czasu mocniej przyłożyć forehandem i 3:0

Nuno Borges - Karen Khachanov
Karen Khachanov (1.28)
Zupełnie inna półka i rusek zamiecie Nuno serwisem i forehandem.
🎾 Bez stresowo. w 3 i 4 secie nie dał nawet jednej piłki na breaka


Felix Auger Alliassime - Juan Varillas
Felix Auger Alliassime (1.17)
Widziałem kilkanaście minut meczu Varillasa w kwalach z Jarrym i to inny poziom. Kanadyjczyk wygra gładko.
🎾Z tym gładko to przesadziłem hehe, ale Varillas w 1i 2 secie wzniósł się grubo ponad swój poziom..

Do tego Jabeur, Sakkari, Haddad Maia i wychodzi fajne AKO 3,6 -
❌ Przynajmniej mecz był super i Magda awansowała dalej..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Alex Molcan - Federico Coria
Alex Molcan (1.49)
Jest Słowak w formie, finał co prawda przegrany z Norrie, ale momentami ładnie zamiatał. Przewagę będzie tu robić
jego lewa ręka, zresztą grali w zeszłym tyg i Alex oddał Corii 5 gemów.
🎾 Coria dużo słabszy i kontrolował Słowak to spotkanie gdy tylko mocniej zagrał, w drugim np z 0:4 na 6:4

Stan Wawrinka - Corentin Moutet
Stan Wawrinka (1.66)
Stan powoli wraca, ale w przeciwieństwie do Thiema można było zaobserwować w jego grze jakieś pozytywy i z meczu na
mecz coraz lepiej to wyglądało. Serwis, forehand zdecydowanie po stronie Wawrinki i to wystarczy, bo Francuz gra piach..
❌słaby poziom, za dużo nie wymuszonych. Daleko Moutet nie zajedzie..

Rodriguez Taverna, Santiago FA - Taylor Fritz
Taylor Fritz (1.14)
Miomir Kecmanovic - Tomas Martin Etcheverry
Miomir Kecmanovic (1.11)
Dwa ostatnie typy na podatek bez specjalnej analizy. Po prostu przeciwnicy to ze dwie półki niżej. Fritz w Monte Carlo
ładnie się zaprezentował potem przerwa i mam nadzieję że nic mu nie dolega i jest głodny gry, a Etcheverrego oglądałem
jak dostawał bęcki od Baeza i nie wiem jak mógłby na dystansie ugryźć solidnego Serba.
🎾nie najlepiej się Taylor zaprezentował i raczej nie wróżę mu tutaj wielkich osiągnięć.
Serb wziął to na luzie

Do tego dziewczyny: Krejcikova, Kerber, Trevisan i mamy AKO 6.6
 
Ostatnia edycja:
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Lajovic vs Baez @ Lajovic wygra przynajmniej 1 seta

Probuje w kierunku Serba. Wydaje mi sie to dość bezpieczną opcją. Beaz robi w ostatnim czasie mega progres i wyniki a Dusan z kolei gra poniżej swoich możliwości aczkolwiek między nimi jak dla mnie nie ma takiej różnicy jak wskazują na to kursy. Poza tym Baez lubi oddawać przeciwnikowi seta i na tak długim dystansie mam nadzieję zrobi to tym bardziej odbierając dodatkowe siły przeciwnikowi.

Do tego myślę Fucsovics i ewentualnie Wawrinka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +308
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Coria lub Moutet wygraja, lub nawet obaj.Molcan jest chimeryczny, nawet w finale to pokazal.A Stan z gospodarzem bedzie miec ciezko
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
paga 28K

paga

Użytkownik
Zawsze mnie zastanawia jak to możliwe, że zawodnicy pokroju Opelki są w pierwszej dwudziestce ATP.
Ten gość się rusza na korcie jak moja była w łóżku. Mam wrażenie, że tam oprócz serwisu nie ma nic.
Pięknie i mądrze gra Krajinovic. Ukłony. Tam nie trzeba być geniuszem taktyki, żeby zdać sobie sprawę, że wystarczy przebijać na drugą stronę, a wygrana w kieszeni.
Można grać czy na hardzie, czy na ziemi, ale musisz chociaż przebić na drugą stronę.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez clay, to nie nawierzchnia Opelki a Krajinovic zagra z 1/10 takich meczy, w ktorych nie odwala.Bys obejrzal Serba w normalnej dyspozycji, to inne mialbys zdanie.Co do Opelki, to na hardzie czy trawie buduje presje rywalom, bo ciezko go przelamac, a na maczce, juz serwis az tak nie straszny
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
I 24,7K

iti

Użytkownik
Coria lub Moutet wygraja, lub nawet obaj.Molcan jest chimeryczny, nawet w finale to pokazal.A Stan z gospodarzem bedzie miec ciezko
Wydaje mi się, że Coria może wziąć ten mecz. Oglądałem drugiego seta ich poprzedniego meczu i Molcan grał tam kosmos i miał dużo farta linie itp. Generalnie +2.5 seta dla brata Guillermo będzie bezpieczną opcją. Może wystąpić syndrom dobrego turnieju tydzień wstecz + mimo wszystko inne warunki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom