>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Nadal - Ruud
Typ: over 33,5 gemów
Kurs:1,76
Totolotek

Spoglądam dzisiaj na flashscore a tam proszę bardzo-te mózgi które pracują dla tych żyłek złota popełniły błąd, tj. przeszacowały obecną dyspozycję Nadala do kursu jaki tak naprawdę powinien być, nie będę się powtarzał i pisał ile razy tu triumfował, że to jego ziemia, król mączki, dokładniej ewidentnie Garrosa itp., itd., wszystko to prawda, tylko popatrzmy w jakiej dyspozycji jest teraz, czy to jest choć 70%tego co było 3lata wstecz?być może coś koło tego, chodzi mi o męczarnie, kondycje, stan zdrowia, wszyscy widzieliśmy co było z drewnem Sashą, pomimo że mentalnie jest Niemiec beznadziejny to jednak doprowadził do 2 tiebreaków a gdyby choć trochę był lepszy psychicznie-bo jest tragiczny,amator, to by wygrał przynajmniej tego prowadząc 6-2, któryś z komentatorów wspomniał jak pewnie słyszeliście że pomimo kilku lat w 6 rankingu dopiero chyba 1raz z Thiemem był w finale a tak nie dochodził wcześniej nawet do półfinałów, ale do rzeczy, skoro pomęczył niemiłosiernie Nadala, tak że ledwo łapał oddech dlaczego nie miałby tego zrobić lepszy tenisista(napewno na tej nawierzchni), który jest w super formie na swojej ulubionej w dodatku nawierzchni?!!!!Ruud potwierdził w kilku meczach niezwykle "powtórze już kolejny raz" równą formę, solidność, mentalność, nie wierze żeby nie był w stanie pokryć tej linii, jest ona do zdobycia nawet w 3setach , ale na spokojnie każdy wynik w 4 gdyby się coś przyfrafiło, nie wierze zeby w tej dyspozycji Nadal ograł go tak łatwo tak jak nie wierzyłem w meczu z Ciliciem w sensie wygranej tego drugiego, poprzestawiało im się w głowach, nie oglądali meczy i nie widzą w jakim jest stanie?mecz z Djokiem różnił się tym że jeszcze trochę miał dodatkowych sił i tym że dla Nole ta nawierzchnia jest najgorsza, tu natomiast jest odwrotnie bo to jest ulubiona Norwega, UWAŻAM że te topspiny nie będą aż tak zagrażały Casperowi jak poprzednim tenisistom, będzie nadążał i powoli stwarzał sytuacje, a im dalej w mecz tym gorzej dla Nadala(chodzi tylko o zdrowie), polecał bym w buku który krecz traktuje jak wygraną choć nie wiem czy te legalne takie coś w ofercie mają, ale na ilość gemów i tak będziemy mieć zwrot tak jak ze Zverevem, POLECAM TEN TYP ZA..FUCKENBIŚCIE
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 15.00 nie powinna ulec
R. NADAL -C.RUD
Typ C.Rud 3:2 w setach
Kurs 14.00
Forbet
Analiza :
Stawka ekfiwalęt butelki różowego wina kalifornijskiego.
Hmmm Australian Open , finał ligi mistrzów i Gaross wszystko dla Realu Madryt?????? Oczywiście NAD AL CARAZ nie jest zawodnikiem Realu Madryt to pewien skrót myślowy , ale na pewno można go nazwać zawodnikiem krolewkich i zawodnikiem królewskim.
Dotychczas miał szansę grać w trzynastu finałach garossa i wygrał wszystkie.Na pewno miał trudniejszą drogę do finału i bardziej zasługuje na wygraną , ale czy to wszystko uniesie???
Zaimponował meczem z Djokovicem i przebiegiem półfinału i bez względu na wynik Rafa już wygrał!!!!!!!!Czy czek będzie na 2,2miliona czy na1.1 w przypadku Nadala to drobny detal.
Po tym co się stało w półfinale Zverevovi Rafa może mieć lekką traumę.Na pewno przypomniało mu się co czuł gdy schodził utykając w 2018 roku z kortu po niedokończonym piątym secie w półfinale z Cilicem.
Nawiasem mówiąc Karloina Wozniacki w finale US Open też była lekko przybita po tym jak Peng Shuai zjechała na wózku w półfinale ,zapomniała nawet pójść odebrać czek.

Casper Rud przygotowywał się do turnieju na Majorce w tenisowej Akademii Nadala , hm dobrze się tam przygotował , na pewno tanio skury nie sprzeda , a im więcej na tym finale ugra tym większa reklama dla szkółki Nadala.
Niektorzy wygrywają swego pierwszego wielkiego szlema za drugim podejściem jak nie tak dawno Medvedev , inni za pierwszym podejściem jak Iga Świątek ,lub Matsh Willander , czy niejaki Rafael Nadal w 2008 roku.Tylko jeden facet był w tym finale na tym korcie 13 razy i 13 wygrał 100% ,ten 14 raz może być najtrudniejszy.
Casper Rud mocno zaskoczył i zaimponował w półfinale , spokojnie po pierwszym secie miał prawo się posypać a wręcz przeciwnie wziósł się na wyżyny a posypał się przeciwnik.
W drugim półfinale też niemiła
przygoda , "Ekolodzy" wdarli się na kort i przypięli do siatki.Po jakiego grzyba w tym miejscu ?????????????????????????
Jestem lekko rozdarty i kibicuję Rudowi bo wolałbym , żeby rywalizacji wielkoszlemowej Nadal Djokowic przygrywał zespół Status Quoo , ale nie wykluczam że w trakcie meczu mi się odmieni.
Kibicuję też Zverevowi w powrocie do zdrowia i by mógł zagrać na Wimbledonie.
A już najbardziej kibicuję samemu meczowi , lepszy od finału Willander - Lendl US open 88 to on chyba nie będzie, ale z tym Djokowic -Federrer Wimbledon 2018 może pokonkuruje kto wie?
A jeśli ma nie być łatwo , to jeszcze jeden typ dodatkowy :
Obaj gracze powyżej 4 podwójne błędy serwisowe kurs 14 William

14 jak 14-ty finał Nadala , tu już postawie ze 3 wina ,
chociaż się zastanawiam czy nie za mało , finał Australin Open wysoko postawił poprzeczkę , na 5 setów i super tiebreacka 3 wina może nie starczyć :)
bon voyage mes amis
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ruud więcej asów 1,35
Wchodzimy w statystyki na flashscore poprzednich meczów i wszystko jasne. Owszem Nadal odbierze część potencjalnych asów, ale wszystkich nie wylapie, a sam tyle nie zaserwuje. Dobre do dubla zapewne.

Typy na Nadala nie podeszły, ale najważniejsze, że Idze się udało :)
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-Ruud
Nadal i ponizej 42,5 gema @1.46

Ostatnio przy meczu Nadal ze Zverevem byl za cos takiego zwrot, ale ja to podbije, mimo ze kurs nizszy i tylko do akumulowanego sie nadaje. Oczywiscie moglym nizsza linie probowac, ale ta jest wycelowana w 4 wyrownane sety i w miare bezpieczna.

Nadal plulby sobie w brode , gdyby nie wygral. Najwiekszym klopotem Nadala jest w tej chwili przygotowanie kondycyjne chyba i ciagnace sie urazy, ktore na to przygotowanie rzutuja. Po wystepie w Indian Wells byla kontuzja zeber, w sezonie ceglanym odnowila sie chroniczna kontuzja stopy, co uwidocznil mecz w Rzymie z Shapovalovem. Kilka dni temu natomiast z obozu Nadala wyplywnela informacja, ze Hiszpan tu w Paryzu przechodzil jakas specjalistyczna terapie tej stopy, wiec zagrozenie jest caly czas.

Plusem z kolei wydaje sie byc to, ze to bedzie zupelnie inny mecz niz z Zverevem. Mecz z Niemcem Nadal musial grac przy zamknietym dachu i duzej wilgotnosci. Z graczy w drugim secie laly sie juz hektolitry potu, a do tego kort zrobil sie tak wolny, ze obydwaj mieli ogromne problemy z utrzymaniem swojego podania. Dzis w Paryzu zachmerzenie srednie, ale mecz zacznie sie prawdopodobnie na otwartym korcie, wiec dla Nadala swiezy doplyw tlenu powinien byc atutem.

Jednakze najbardziej znaczacym czynnikiem wydaje sie fakt, ze to pierwszy w karierze wielkoszlemowy final dla Caspera Ruuda.
Nie oszukujmy sie, niepisana zasada mowi, ze pierwszy final sie przegrywa, by zebrac doswiadczenie i ta zasada sprawdza sie zwlaszcza w meskim wydaniu. Przyklady? Nadal potrzebowal 3 finalow, by w koncu dopiac swego i pokonac Federera w finale Wimbledonie, Medvedev musial wrocic do finalu US Open w ubieglym sezonie, by wygrac. Oczywiscie sa wyjatki, ale i tak wtedy gracze maja juz w CV zazwyczaj pofinaly lub wspomniane finaly. Dla Ruuda juz polfinal byl nowoscia, a tu jest jeszcze krok dalej, dlatego Norweg bedzie miec ciezko w kluczowych momentach i jestem zdania, ze Nadal wygra trofeum w maksymalnie czterech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nadal 3-1 3,60
W mojej ocenie Ruud wygra dokładnie 1 set. Wystarczy moment dekoncentracji u Nadala, lepszy okres serwisowy u Ruuda oraz większy spokój u niego i set może być ugrany. Po stracie seta Rafa się zmobilizuje i już nie da sobie wyrwać następnego. A Ruuda z konsekwentną grą stać na tego seta. Tak jak mówię, wiecej nie zrobi, bo Hiszpan już mu nie pozwoli. Chwilowe rozprężenie lub problemy kondycyjno-zdrowotne i set dla Norwega jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Nadal-Ruud
Nadal i ponizej 42,5 gema @1.46

Ostatnio przy meczu Nadal ze Zverevem byl za cos takiego zwrot, ale ja to podbije, mimo ze kurs nizszy i tylko do akumulowanego sie nadaje. Oczywiscie moglym nizsza linie probowac, ale ta jest wycelowana w 4 wyrownane sety i w miare bezpieczna.

Nadal plulby sobie w brode , gdyby nie wygral. Najwiekszym klopotem Nadala jest w tej chwili przygotowanie kondycyjne chyba i ciagnace sie urazy, ktore na to przygotowanie rzutuja. Po wystepie w Indian Wells byla kontuzja zeber, w sezonie ceglanym odnowila sie chroniczna kontuzja stopy, co uwidocznil mecz w Rzymie z Shapovalovem. Kilka dni temu natomiast z obozu Nadala wyplywnela informacja, ze Hiszpan tu w Paryzu przechodzil jakas specjalistyczna terapie tej stopy, wiec zagrozenie jest caly czas.

Plusem z kolei wydaje sie byc to, ze to bedzie zupelnie inny mecz niz z Zverevem. Mecz z Niemcem Nadal musial grac przy zamknietym dachu i duzej wilgotnosci. Z graczy w drugim secie laly sie juz hektolitry potu, a do tego kort zrobil sie tak wolny, ze obydwaj mieli ogromne problemy z utrzymaniem swojego podania. Dzis w Paryzu zachmerzenie srednie, ale mecz zacznie sie prawdopodobnie na otwartym korcie, wiec dla Nadala swiezy doplyw tlenu powinien byc atutem.

Jednakze najbardziej znaczacym czynnikiem wydaje sie fakt, ze to pierwszy w karierze wielkoszlemowy final dla Caspera Ruuda.
Nie oszukujmy sie, niepisana zasada mowi, ze pierwszy final sie przegrywa, by zebrac doswiadczenie i ta zasada sprawdza sie zwlaszcza w meskim wydaniu. Przyklady? Nadal potrzebowal 3 finalow, by w koncu dopiac swego i pokonac Federera w finale Wimbledonie, Medvedev musial wrocic do finalu US Open w ubieglym sezonie, by wygrac. Oczywiscie sa wyjatki, ale i tak wtedy gracze maja juz w CV zazwyczaj pofinaly lub wspomniane finaly. Dla Ruuda juz polfinal byl nowoscia, a tu jest jeszcze krok dalej, dlatego Norweg bedzie miec ciezko w kluczowych momentach i jestem zdania, ze Nadal wygra trofeum w maksymalnie czterech setach.
No jak przy otwartym dachu jak od 15 burze sa prognozowane?
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Nadal DW 3:0 @2,10 Superbet
Nie wiadomo jaka będzie pogoda. Od 15 są zapowiadane burze z ulewami, 64% szans na opady już od 15. Jeśli deszczu nie będzie to organizatorzy, tak czy inaczej mogą postanowić żeby jednak zamknąć dach i nie ryzykować. Dla Rafy mogą to być trudne warunki, ale on już w takich tutaj grywał niejednokrotnie. Ruud też na pewno mocno to odczuje, Zwłaszcza, że on przed RG wygrał turniej w Genewie, gdzie na przestrzeni 4 dni rozegrał 4 spotkania w tym ponad 3 godzinny finał z Sousa. Na fizycznie też jest mocno wyczerpany, tak jak Rafa. Sam Mecz tak, czy inaczej powinien się różnić od półfinałowych pojedynków obu panów. Nadal nie przepada za zawodnikami na wskroś ofensywnymi, oczywiście jeśli im piłka dobrze siedzi na rakiecie. Ruud takim zawodnikiem nie jest. Nie można go nazwać typowym ziemnym przebijakiem, ale nie jest to zawodnik, który będzie na siłę skracał wymiany, więc Nadalowi ktoś taki jak najbardziej odpopowiada. Rafa ze względu na stan zdrowia, a głównie stopy będzie chciał ten mecz zakończyć jak najszybciej. Jeśli od początku będzie mu siedział forhend to powinno być dobrze. Po meczu półfinałowym Hiszpan już zapowiedział, że po finale zniknie na dłużej z tenisa i na pewno nie zobaczymy go na Wimbledonie i spora szansa, że w Nowym Jorku też. ( Swoją drogą byłoby ciekawie gdyby o Rafy i Nole zabrakło w US Open). Ktoś już wyżej wspomniał, że jest to pierwszy finał Ruuda i presja zrobi swoje. Wierzę, że Nadal jest w stanie wziąć ten mecz w 3 setach, nawet mocno wyrównanych. Typuje taki wynik nie tylko ze względu na mental Rafy, czy presje pierwszego finału Norwega, ale też dlatego, że ciężko mi tutaj znaleźć jakiś fajny kurs na to spotkanie, a wierzę, że Król Paryskiej Mączki może to wygrać 3:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadal-Ruud

No to mamy final.Obecnosc Nadala zbytnio nie dziwi, choc przed turniejem osobiscie watpilem, by Hiszpan sie tu znalazl.Ruuda z kolei, z pewnoscia duzo mniej osob typowalo, ze zajdzie az tak daleko.

Nadal bez watpienia ogral mocniejszych rywali, i bez watpienia, przy swoim doswiadczeniu, jest faworytem.Dodatkowo, presja Ruuda moze byc spora, jak w przypadku, wiekszosci zawodnikow, grajacych pierwszy raz w finale Szlema.
Wg mnie jednak Ruud postawi przynajmniej solidne warunki Rafie.
Ogolnie w meczu, ze Zverevem mkalem troche wrazenie, ze Nadalowi bardziej zalezalo na ograniu Novaka w tym turnieju anizeli na tytule.Wiadomo,powracal w setach, z ciezkich sytuacji, ale jakos to niw byl ten Rafa.Ruud wybiegany mocno, umiejetnosci, coraz lepsze, i jak serwis bedzie pomagal, to bedzie stawiac opor Rafie.Dodatkowo,mysle,ze ta stopa w koncu wyjdzie Nadalowi na zle, tak cos czuje po prostu.

Ruud 5,25

Oczywiście, jak Nadal zagra swoje to bedzie gladko 3 0, ale Norweg moze sprawic tu niespodzianke.Dla lepszego ogladania Ruud leci na kupon
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Fajny kurs można było ustrzelić w zakładach specjalnych na ten mecz we Fortunie. będą 3 straty serwisu pod rząd : kurs 3,33 . Jak ktoś zagrał to już po 4 gemach na plus
Fajny kurs mozna bylo ustrzelic, ze Nadal wygra 76 ze Zverevem pierwszego seta 6,50.

Co, obie tezy maja wspolnego z tym tematem? Ano, gowno.


Ruud slabo bardzo wszedl w mecz, jak sie nie odmuli to 0 3 gladko, wpisowe i na chate
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i kolejny turniej przechodzi do historii.Rafa po raz 14-ty siegnal po Rolanda, w finale, praktycznie bez oporu wygral z debiutantem, na tym etapie turnieju Szlema.Szkoda, ze Norweg byl tak mocno spiety, bo Nadal skonczyl niczym Iga wczoraj.Mysle,ze Ruud zaskoczy jeszcze nie raz, a Nadal srubuje rekord Szlemow
Dla Hiszpana najciezszy mecz, uwazam, ze byl ze Zverem, i kto wie co by bylo gdyby, nie kontuzja Niemca.Mozna jedynie snuc teorie, ale Sasza postawil bardzo spory opor i oby wrocil silniejszy, a nie skonczyl jak Thiem.
Sezon trawiasty Nadal odpuszcza, a szkoda.Wobec braku obecnosci Medwiedewa, by mial wieksze szanse na kolejnego Szlema w tym roku.Zdrowie jednak wazniejsze,i z pewnoscia przyda mu sie przerwa, bo nawet w finale, mimo dominacji to nie byl ten Nadal, co chociazby w meczu z Nole.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Ten Wimbledon się zapowiada na najnudniejszy od lat. Już pomijając sama nieobecność Rafy, który pewnie by powalczył mając w perspektywie kalendarzowego szlema, chociaż z Nole miałby niewielkie szanse, to trawę Rafa lubi najmniej. Nieobecność Ruskich to też spora strata dla tenisa, bo Medvedev, Rublev, czy nawet Chaczanow mogliby coś namieszać. Zverev to wypadł do końca roku, Berrettini, nawet jakby się wykurował, to raczej na Wimbledonie niewiele ugra po kontuzji. W Huberta nie wierzę za bardzo, więc raczej Nole nie będzie mieć przeciwnika. Liczę, że może Auger coś namiesza, bo Alcaraz do tej pory rozegrał 5 spotkań na trawie, więc może być ciężko. Mocno się zdziwię, jeśli Djokovic tego nie wykorzysta.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Każdy mecz to osobne przedstawienie , ja wolę zeszłoroczny finał , a jeśli odpuszcza trawę to zapewne wie co robi , umie ocenić swoje szanse.
Chińczyki trzymają się mocno , a jak mawiają jest czas na łowienie ryb i na suszenie sieci , pewnie pojawi się na trawie ale z kijem golfowym.
Ma nie być Rosjan tak ? To wtedy nie tylko Medvedeva ale i Rublova i Katchanova , do tego Kasatkiny , Pavluschenkovej i jeszcze kilku kobiet.
Dla Świątek to lepiej , a dla widowiska???
Z nowej generacji tylko Berettini coś potrafi na trawie Radukanu wypłynęła w zeszłym roku , szerzej drzwi się otwierają dla młodych , nowych , zdolnych .
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
1,95 na Novaka tylko lol, Alcaraz nastepny ale czemu, to nie mam pojecia, w sumie tu jeszcze Nadal i Zverev w grze.365 nie ogarnia.Ja to chcialbym, zeby Kyrgios odpalil i wygral Wimbledon,ale pewnie glowa jak zwykle z jakims leszczem nie zagra.Siara, to by bula jakby Nole odpadl w poczatkowych rundach, z jakims serwismenem
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
A ja teraz obejrzalem konferencje prasowa Nadala i nie powiedzial ani Tak , ani Nie , Powiedzial ze jesli jego cialo bedzie gotowe to wystartuje , jesli nie bedzie gotowe to nie wystaruje , czyli nie powiedzial nic!
Powiedzial jeszcze ze jezeli start znowu wymagal by zastrzykow to nie wystartuje , ale i tak czy wystaruje czy nie wystartuje faworytem nie jest i nie bedzie . Zdaje sie kiedy wygrywal 2 razy tez nie byl faworytem do wygrania.Nowak w ubieglym sezonie tez nie byl faworytem na Garrosie i wygral.Kazdy kto startuje w pierwszej rundzie szlema ma 0.7 % na wygranie turnieju , tak ocenia to matematyka , oczywiscie
bukmaherzy daja wiecej szans Swiatek niz Noskovej , albo wiecej Nowakowi niz Opelce , ale matematycznie to mniej niz 1%.to
Nie ma sie czym podniecac , zobaczymy liste startowa , drabinke kursy .
A jutro jeszcze ma sie cos mocno potasowac w rankingu ATP.
Nie ma sie co Martwic na zapas

Murray e/w kurs 55 wczoraj bylo polecam za stawké max ekfiwalet biletu do kina
Post automatycznie złączony:

I jeszcze polecam odpoczac od obstwiania wszystkim ;-)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Murray nie ma opcji, jak go Kudla sklada tu Cie ponioslo, lepiej isc do kina
Fritz i Norrie dobre value,cash out pozniej i bedzie git
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Też się zauwarzyłem że go kudla wczoraj poskładał z drugiej strony Nadala nie tak dawno Alcaraz I Shapowalow poskładał.
A JA MAM TAKI KUPON
ROY MACELROY był ósmy więc się uplasował Screenshot_20220606-083611_William Hill.jpg
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Jak Murray w ogóle przejdzie 3 rundy na Wimbledonie to będzie sukces. Nadal przegrywał przed RG, bo ledwo chodził i sam o tym mówił. Dopiero na RG grał na zastrzykach w nerw stopy żeby nie czuć bólu.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja oczywiście też będę zdziwiony jeśli Murray przejdzie 3 rundy na Wimbledonie, zależy kogo mu dolosują , co nie zmienia faktu że też byłem zdziwiony że Nadal wygrał Australian Open .Z tym tenisem to trochę jak z jazdą na rowerze , pewnych rzeczy się nie zapomina
Ale kurs na Murraya od wczoraj poleciał lekko w dół, mimo porażki z Kudlą , który na szybkich nawierzchniach jest groźny .
Na Murraya na Wimbledon

E/W jest dziś już tylko 41
I jak pisałem ewentualną stawka zabawową typu ekwiwalęt biletu do kina, lub połowy biletu do kina.
Nikogo nie namawiam , nawet nikomu
nie polecam ja sobie pograłem bo kto zabroni spać w kaloszach.
Raczej nie zbiednieje ani fortuny nie zrobię na tym becie nawet gdyby wygrał bądź doszedł do finału.Ale życie czasem pisze zakręcone scenariusze.
Federrer wypadł z rankingu a myślę że jeszcze dzisiaj zlał by paru z pierwszej piędziesiątki na trawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom