>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
F 860

fasolkin

Użytkownik
No spodziewałem sie bardziej wyrównanego meczu Novaka z Diego a tu dominacja i 7 gemów ugranych przez Diego w meczu. Ciekawe czy doczekamy się meczu z Nadalem w 1/4 bo chyba tylko Nadal bez problemów zdrowotnych może wygrać ze skoncentrowanym i w formie Novakiem. Alcaraz nie powinien zagrozić.
Wszystko jest kwestią osobistej oceny.
Nie neguję.., jednak uważam właśnie, że jedyny który może zagrozić Djoko to właśnie Alcaraz..... Nie widzę innego..
Niestety "era Nadala" chyba minęła...
Chociaż wciąż jest świetny, ale... Wiek..
Takie moje zdanie
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wszystko jest kwestią osobistej oceny.
Nie neguję.., jednak uważam właśnie, że jedyny który może zagrozić Djoko to właśnie Alcaraz..... Nie widzę innego..
Niestety "era Nadala" chyba minęła...
Chociaż wciąż jest świetny, ale... Wiek..
Takie moje zdanie
Tak , era Nadala minęła , zwłaszcza było to widać podczas tegorocznego Australian Open , kiedy wrócił w finale ze stanu 0:2 z Ruskim 🙃
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ciągle negowany jest wiek Nadala gdzie Djoko jest o rok młodszy, czyli rok to wielka różnica, że nie można ten o nim pisać?
Fizycznie za pewnie jest bardziej wymęczony karierą, ale u djoko rok/dwa i też przyjdzie czas
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alcaraz - Katchanov
Obaj gracze powyżej 4 asów kurs 4.75
Williamhill
LINIA NA ASY WYSOKA I NIE WYSOKA ZWŁASZCZA DLA KATCHANOWA NIE ZA WYSOKA , ALCARAZ RACZEJ SERWUJE MAŁO ASÓW ALE z Ramosem posłał ich aż 10 w pieciosetowym , dość wyrównanym meczu. Ostatnia wygrana Rosjanina z Noriem raczej dobrze rokuje i to nie powinien być łatwy mecz.ALCARAZ MA DOSYC DŁUGĄ SERIE BEZ PORAZKI NIE BEZ WPŁYWU JEST TO ŻE NIEZAGRAŁ W RZYMIE.STAWKĄ MECZU DRUGI TYDZIEŃ WIELKIEGO SZLEMA I MAM NADZIEJĘ ZE OBAJ POWALCZĄ , JESLI TAK? TO POWINNISMY ZOBACZYC TE ASY
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Era Nasala nie minęła , ery nie mijają z dnia na dzień , ani ery nie kończy jeden przegrany mecz z Alcarazem w Madrycie. RAFA się miga przed spotkaniem z Djokovicem , w Rzymie przegrał z Shapovalovem i też się wymigał , należy zakładać ze wie co robi!
Przypomnę że w ubiegłym roku wygrał finał z Nowakiem w Rzymie , ale przegrał półfinał w Paryżu , za chwilę skończy podopiecznego swojego wujka i będziemy mieć finał w ćwierćfinale,
I nie wydaje mi się że Nadal jest bez szans w tym meczu.Jak sam Djokovic powiedział w tym turnieju bez względu na ranking faworytem jest Nadal .Pewnie w tym było sporo kurtuazji ale to prawda , zobaczymy jakie kursy wystawią na ten finał w Ćwierćfinale.
El clasico odgrzewany kotlet, ten ubiegłoroczny kotlet był wyśmienity.
Myślę że tegoroczny może być jeszcze lepszy a jego wynik nie wiele zmieni nawet jeśli chodzi o klasyfikację wszechczasow.Rafa prowadzi o jeden tytuł wielkoszlemowy + kilka medali olimpijskich w singlu i deblu .
Będzie ciekawie , Nadal nigdy się nie skarżył na kontuzje , nawet jak był kontuzjowany nie mówił o tym , nawet jak grał z dziura w lewej dłoni.
TERAZ OTWARCIE MOWI ZE JEST PERMANĘTNIE KONTUZJOWANY ,
ILE W TYM PRAWDY??
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Era Nadala mija.Hiszpan na clayu, bez tytulu, przed RG.Kiedy ostatnio,cos takiego mialo miejsce? To nie jest Rafa,to nie ten Rafa,ktory przyzwyczail nas do wielkich meczy na clayu.Djokovic powinien na luzie ograc Hiszpana.Wiadomo,to sport, ale bede mocno zdziwiony jesli Djokovic nie wygra.Z drugiej strony jwszcze mecz z Auguerem trwa i kto wie.Novak zlapal forme, w idealnym momencie, i predzej Alcaraz go ogra anizeli Nadal
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Hurkacz @2.41 Fortuna ⛔żenujący śmietnik

Hubert po bardzo mizernym poprzednim mącznym sezonie, w tym roku, bez większych oczekiwań wyglada jak na swoje możliwości bardzo dobrze. Zrobił ćwierćfinały w Madrycie oraz Monte Carlo. W Paryżu zaskakuje mnie z meczu na mecz. Pierwsze dwie rundy przeszedł bez nawet jednego break pointa danego przeciwnikowi na swoim serwisie, a wczoraj zmiótł z kortu Goffina, udanie rewanżując się za porażkę w Rzymie. Hurkacz gra w tym roku na clayu po profesorsku, solidnie trzyma podanie, co jest kluczem do naruszania przeciwników. W końcu korzysta z własnych atutów. Ruud jest faworyzowanym wonderkidem, aczkolwiek nadal mnie nie przekonuje. W finale Genewy ledwo domknął dziadka Souse, na Rolandzie dostał seta od wraka Tsongi, a także przegrywał 2-1 z Sonego. Jeżeli Hubert utrzyma tendencje z poprzednich spotkań, to jestem spokojny o rezultat i Polak wygra.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
ERA WIelkiej trojki mija , era Federrera minela , a Nadala i Djokovica mija ale jeszcze nie minela
Bilans H2H Djokovic- Nadal 30:28
a na Cleyuy 8-18
Nie spisujcie jeszcze Nadala na straty
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Wiemy dobrze o co Panu powyżej chodzi, być może przez te lata mu kibicował, wiemy doskonale że był i jest królem mączki ale CHODZI O TO ŻE TEN STYL PRZEZ LATA MOCNO ZAINGEROWAŁ W ORGANIZM, tj podkręcanie piłek, topspiny ,bieganie , dużo bardziej zniszczony organizm niż reszta z trójki(biorę pod uwagę Rogera sprzed 5lat w ich wieku), dlatego jeszcze 2,3lata temu takiego Augera by zjadł na clayu a tu mamy męczarnie, tylko dlatego Djoker wygra bo gdyby to bylo parę lat temu mielibyśmy odwrotnie, super kurs będzie na Novaka, pozdrawiam
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Krótka opinia z mojej strony.

Stwierdzenie, że pewna era mija jest oczywiste z racji mijających lat. Tylko ... ta era w przypadku Nadala i mączki na pewno nie kończy się na tym RG i w tym sezonie. Nie tworzyłbym na podstawie tego sezonu już teorii, że to koniec ery.
Widać ewidentnie, że ten sezon u Nadala ma 2 fazy . Zaczynamy na hardzie i Nadal jest potężny bo przypomnę :
- wygrana AO
- wygrana Acapulco
- Finał Indian Wells

Czy to są wyniki gościa którego era przemija ? No nie sądzę ... a mówimy o innej nawierzchni.

No i mamy przejście na cegłę i tu ewidentnie widać, że albo coś poszło nie tak z przygotowaniem w tej przerwie miesięcznej i czegoś było za dużo albo miał kontuzje które przeszkodziły mu się dobrze przygotować. Po super początku sezonu, tutaj poprostu widać że Nadal nie ma swojej top formy. Tyle I aż tyle. Nawet jak przegra teraz to nie jest to żaden koniec ery. Może za rok tu wrócić i pozamiatać bo poprostu facet ma słabszy okres w sezonie spowodowany możliwe tym co wyżej pisałem.

Równie dobrze może zaraz odpalić albo w dalszej części sezonu. O końcu ery Nadala czy Djokovicia to za 2-3 lata będzie można pogadać. To, że młodzi walczą i czasem nawet wygrają, normalna sprawa sportu.
Tutaj jednak ewidentnie upatruje jakieś problemy w przygotowaniu.

Ps. Dodam jeszcze, że widzę wygraną Djoka i to zdecydowanie. On formą jest i złość sportowa. Z obecną formą Nadala to może być szybką wygrana Djoka.
 
Ostatnia edycja:
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Po wczorajszych meczach to stwierdzam, ze Nadal bedzie miec ciezko wygrac. Bede mu kibicowac, ale nie postawie po wczorajszych meczach, teraz to Djokovic w tym meczu jest jeszcze wiekszym faworytem niz przed rozpoczeciem turnieju.

Paradoksalnie Nadal moze odniesc w tym roku sukcesy glownie na twardej nawierzchni. Nadla wygral w Australii, Djokovic z duzym prawdopodobienstwem mo0ze wygrac we Francji.

Zostaje Wimbledon, gdzie Djokovic by zagrac musi tylko odbyc bodajze 10-dniowa kwarantanne.
Na US Open jednak Djokovic, jak nic sie nie zmieni i niczego nei wykombinuje, to prawdopodobnie zagrac mogl nie bedzie i bedzie znowu szansa dla Nadala, chcoiaz tam tez pewnie wlaczy sie w to Medvedev, Tsitsipas, Auger czy Zverev.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Medvedev 1,35ban dla tego pana

Nikt tego nie pisze, bo to oczywiste. Promocja z okazji USA! Typ do dubla lub samotnie na lokatę. Cilic pokonał miernego Simona. Dziś zmierzy się ze ścianą. Med robi postępy na clayu. No nie ma prawa przegrać z poprawnym Cilicem. Cilic za mały ma podjazd do obecnego Meda. Polecam!
 
Ostatnia edycja:
Cabron 67K

Cabron

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego jak można tak skreślać Nadala. Zwłaszcza po tym co zrobił w Australian Open. Ten gość to jest maszyna. Waleczności takiej jak Rafa nie ma chyba żaden sportowiec na świecie. Proszę tylko nie piszcie, że w Australii, to Medvedev był słaby itd, bo to nie prawda. Po prostu jak wychodzisz na kort ze świadomością, że Twój przeciwnik nie wytrzyma długiego meczu, że on ma problemy już od ćwierćfinału i że musisz go męczyć od początku przebijaniem i długimi wymianami, to nastawiasz się na takie granie. Wygrywasz 2;0 w setach i nagle patrzysz, a Twój przeciwnik zaczyna biegać lepiej niż wcześniej i broni nie możliwe piłki z których wchodzą winnery w kort. Nie ma tenisisty na świecie, który w takiej chwili nie zaczął by mieć problemów, bo jego głowa nie byłaby w stanie tego zrozumieć. Teraz w Paryżu mamy kurs na Nadala 3,00. Przecież to jest nie porozumienie. Co z tego, że z Novakiem ? Nole nie miał tu trudnego spotkania, bo nie miał przeciwnika na wskroś ofensywnego, a z takimi głównie Rafa, czy Nole lubią się czasami pomęczyć. Rafa miał wczoraj Augera, który gra mocno ofensywny tenis i miał sporo problemów, ale jak na mistrza przystało - wyszedł z tego i wygrał. Kluczowe dla mnie jest to co powiedział po meczu : " Wiem, że mam tylko jeden dzień na regenerację, ale wykorzystam go jak najlepiej z Novakiem graliśmy mnóstwo spotkań i trochę dziwne, że na tak wczesnym etapie się spotkamy, ale ja czuję się dobrze i, bo przecież jestem u siebie w domu tutaj w Paryżu i mogę Wam obiecać, że zrobię wszystko i dam z siebie tyle ile będzie możliwe" Rok temu Rafa przegrał tu z Nole w półfinale 3:1. Było jednak widać, że on gra na jednej Nodze i nie żalił się nikomu, nie mówił o tym , że coś go bardzo boli i nie kreczowal. Dopiero później w internecie były zdjęcia jego stopy na której były takie odciski, że nikt nie byłby w stanie grać nawet na 70% z taką stopa. Tutaj wydaje się, że na ten moment na mecz z Novakiem Rafa żadnych problemów nie ma i wszystko zależy tylko i wyłącznie od niego, jeśli kolana wytrzymają, to dlaczego miałby tego nie wygrać ? Ostatni ich mecz tutaj jak obaj byli zdrowi zakończył się wynikiem 3:0 dla Nadala w finale 6:0 6:3 7:5. Rafa jest w swoim królestwie i jeżeli ktoś za postawiony na Rafe np 1000 zł chce nam zapłacić 3000zl, to nie można z tego nie skorzystać. Nadal jest w swoim królestwie i zostawi serce i płuca na korcie.

RAFA WIN 3,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ostatni ich mecz był tutaj w ubiegłym roku w półfinale , wygrał Nowak 3:1 i obaj byli zdrowi , ale zadecydowały detale.
Co do jutra Nowak Djokovic moim zdaniem gra teraz swój najlepszy tenis na cleyu, lepszy niż w ubiegłym roku , a Rafa jest zdecydowanie pod formą , wszystko na pierwszy rzut oka wygląda na 3;0 dla Nowaka , tylko że to wcale nie znaczy że jutro to będzie tak wyglądać .
Przez lata jestem bardziej kibicem Nowaka niż Rafy , ale jutro kibicuję hiszpanowi , myślę że znowu zadecydują detale , i ten jutrzejszy mecz może być nawet lepszy od ubiegłorocznego półfinału , typ oczywiście rzyczeniowy to over 4,5 seta i Nadal wygra 3:2 za drobne oczywiscie bo kto bogatemu zabroni .
Tak dla przypomnienia w finale US Open też nic nie wskazywało na Medvedev 3:0 a Danil odleciał .
Tak dla przypomnienia w styczniu też nic nie wskazywało że Rafa może wygrać AU Open , a już na pewno pierwsze dwa i pół seta w finale .

A CO DO DZISIEJSZEGO MECZU WIECZORU TO NA OSTATNIM WIMBLEDONIE PO PIERWSZYCH DWOCH SETACH BYŁO 2;0 CILIC i też nic nie wskazywało że Medvedev może wrócić do meczu.
CILIC jest ciągle groźny a nawierzchnia raczej najgorsza z możliwych dla obu.
Medvedev zdecydowanie na tegorocznym Garossie wygląda mocno powyżej oczekiwań zwłaszcza że nie grał nic przed ale z drugiej strony nie miał go jeszcze kto sprawdzić , Djere i Krecmanowic to nie ta półka!
A z jeszcze innej beczki to Nadal miał wczoraj wysoko zawieszoną poprzeczkę i przeskoczył to Aliasime zagrał bardzo dobrze i widać progres i efekty pracy z Tony Nadalem.
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Ja kompletnie nie rozumiem jak mozna zalozyc konto i w poście otwierajacym pouczać innych uzytkowników co oni to nie wypisują.
Ja też jestem fanem Nadala i chciałbym żeby wygrał, ale to że nei jest faworytem nie jest przypadkiem.

Tutaj wydaje się, że na ten moment na mecz z Novakiem Rafa żadnych problemów nie ma i wszystko zależy tylko i wyłącznie od niego, jeśli kolana wytrzymają, to dlaczego miałby tego nie wygrać
A Ty w ogóle ogladasz te mecze, ponieważ praktycznie co mecz Nadala mowią (chociażby wczoraj na Eurosporcie), że w tym roku Nadal mial dwie kontuzje - stopy i żeber i aż trudno tego nie zapamietać. No chyba że ogladasz jakieś azjatyckie streamy, gdzie mówią po arabsku, ale i tak tegoroczne urazy Nadala nie sa tajemnica. W ubieglym roku to Nadal na pewno byl w lepszej kondycji zdrowotnej niz w biezacym. A ze zostawi serce to przeciez sam powiedzial Nadal na konferencji, ze da z siebie wszystko co ma na ta chwile i przegrac dla zasady nie wychodzi.

Trzymam kciuki za Nadala i publika bedzie za nim, ale daruj sobie te sztuczne oburzenie i traktowanie innych uzytkownikow z gory jakby Twoje zdanie z pierwszym postem bylo alfa i omega. Oburzeni to mozemy byc my, ze piszesz ze wszystko w porzadku podczas gdy co mecz komentatorzy wspominaja o problemach Nadala ze stopa i zebrami w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Kusi kurs na Sinnera ale on gra z jakimś urazem z tego wiem, Cilić nieźle pogrywa we Francji i ciężko mi sobie wyobrazić że na ziemi Rusek może wygrać kolejny mecz 3:0 czuję, że tutaj może być długi mecz. A po tym co widzę w tym turnieju i oglądaniem obu czyli Nadali i Nole myślę, że pożegnamy się z królem mączki Nadalem ale to będzie bardzo dobre spotkanie.
 
Cabron 67K

Cabron

Użytkownik
Ostatni ich mecz był tutaj w ubiegłym roku w półfinale , wygrał Nowak 3:1 i obaj byli zdrowi , ale zadecydowały detale.
Co do jutra Nowak Djokovic moim zdaniem gra teraz swój najlepszy tenis na cleyu, lepszy niż w ubiegłym roku , a Rafa jest zdecydowanie pod formą , wszystko na pierwszy rzut oka wygląda na 3;0 dla Nowaka , tylko że to wcale nie znaczy że jutro to będzie tak wyglądać .
Przez lata jestem bardziej kibicem Nowaka niż Rafy , ale jutro kibicuję hiszpanowi , myślę że znowu zadecydują detale , i ten jutrzejszy mecz może być nawet lepszy od ubiegłorocznego półfinału , typ oczywiście rzyczeniowy to over 4,5 seta i Nadal wygra 3:2 za drobne oczywiscie bo kto bogatemu zabroni .
Tak dla przypomnienia w finale US Open też nic nie wskazywało na Medvedev 3:0 a Danil odleciał .
Tak dla przypomnienia w styczniu też nic nie wskazywało że Rafa może wygrać AU Open , a już na pewno pierwsze dwa i pół seta w finale .

A CO DO DZISIEJSZEGO MECZU WIECZORU TO NA OSTATNIM WIMBLEDONIE PO PIERWSZYCH DWOCH SETACH BYŁO 2;0 CILIC i też nic nie wskazywało że Medvedev może wrócić do meczu.
CILIC jest ciągle groźny a nawierzchnia raczej najgorsza z możliwych dla obu.
Medvedev zdecydowanie na tegorocznym Garossie wygląda mocno powyżej oczekiwań zwłaszcza że nie grał nic przed ale z drugiej strony nie miał go jeszcze kto sprawdzić , Djere i Krecmanowic to nie ta półka!
A z jeszcze innej beczki to Nadal miał wczoraj wysoko zawieszoną poprzeczkę i przeskoczył to Aliasime zagrał bardzo dobrze i widać progres i efekty pracy z Tony Nadalem.
Nie, obaj nie byli zdrowi. Rafa grał tak naprawdę na jednej nodze i już w trzecim secie nie biegał do większości piłek.
Ja kompletnie nie rozumiem jak mozna zalozyc konto i w poście otwierajacym pouczać innych uzytkowników co oni to nie wypisują.
Ja też jestem fanem Nadala i chciałbym żeby wygrał, ale to że nei jest faworytem nie jest przypadkiem.



A Ty w ogóle ogladasz te mecze, ponieważ praktycznie co mecz Nadala mowią (chociażby wczoraj na Eurosporcie), że w tym roku Nadal mial dwie kontuzje - stopy i żeber i aż trudno tego nie zapamietać. No chyba że ogladasz jakieś azjatyckie streamy, gdzie mówią po arabsku, ale i tak tegoroczne urazy Nadala nie sa tajemnica. W ubieglym roku to Nadal na pewno byl w lepszej kondycji zdrowotnej niz w biezacym. A ze zostawi serce to przeciez sam powiedzial Nadal na konferencji, ze da z siebie wszystko co ma na ta chwile i przegrac dla zasady nie wychodzi.

Trzymam kciuki za Nadala i publika bedzie za nim, ale daruj sobie te sztuczne oburzenie i traktowanie innych uzytkownikow z gory jakby Twoje zdanie z pierwszym postem bylo alfa i omega. Oburzeni to mozemy byc my, ze piszesz ze wszystko w porzadku podczas gdy co mecz wspominaja o problemach Nadala ze stopa i zebrami w tym sezonie.
Stary, ale ja nie jestem jakimś niedzielnym fanem tenisa. Siedzę w tym długo i pamiętam też co tutaj wypisywaliscie przed finałem Australian Open. Dlatego postanowiłem się udzielić 😉
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Dobrze jestes wspanialy, ale napisz to komentatorom Eurosportu, ze sa do bani, ze co mecz punktuje praktycznie tegoroczny uraz stopy i zeber Nadal. Napisz im, ze wszystko w porzadku, bo "nie jestes niedzielnym fanem tenisa" i tak po prostu ma byc jezeli tak napisales.

Rzeczywiscie nie zauwazylismy. Z pierwszym Twoim postem nas oswiecilo, a Twoj nick spowodowal, ze z automatu zostales najbardziej wiarygodna osoba tego forum z jednym postem na koncie, niech tak bedzie.
 
Cabron 67K

Cabron

Użytkownik
Nie, obaj nie byli zdrowi. Rafa grał tak naprawdę na jednej nodze i już w trzecim secie nie biegał do większości piłek.

Stary, ale ja nie jestem jakimś niedzielnym fanem tenisa. Siedzę w tym długo i pamiętam też co tutaj wypisywaliscie przed finałem Australian Open. Dlatego postanowiłem się udzielić 😉
A co do kontuzji Nadala, to śladu po nich już nie ma. Rok temu był w gorszym stanie przed meczem z Djokovicem. Wystarczylo obejrzeć zeszłoroczne spotkanie. Rafa nie biegający do wielu piłek, to nie jest normalna rzecz, nawet jeśli by przegrywał 2:0 w setach o 5:0 w gemach w 3 secie to i tak by walczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom