>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP RG
Godzina: 12:30
Spotkanie: Fuscovics - Cilic
Typ: over 44,5 gema
Kurs: 3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza: W mojej ocenie over gemowy jak i setowy wydaje sie byc wielce prawdopodobnym scenariuszem. Spotkanie dwoch doświadczonych tenisistow ktorzy mają po swojej stronie sporo atutów, mimo że Cilic wystąpi w roli faworyt to nie skreslal bym tutaj Wegra który potrafi rozegrać piękny mecz. Nie chce mi się wierzyć że będzie to 3 setówka albo całkowita dominacja któregoś z zawodników. Obaj panowie pierwszy mecz wygrali 3:0 bez większych problemów ale też obaj mieli proste zadanie. Początkowym pomysłem było pogranie 5 setów ale ostatecznie zdecydowałem się na over gemowy, z teoretycznymi szansami na to że będzie to w 4 setach. Jeśli ktoś szuka czegoś bezpiecznego na ten mecz to powyzej 3.5 seta po kursie okolo 1.60 wydaje się być ciekawa propozycja
 
PantaRej 0

PantaRej

Użytkownik
Nie uważacie, że @3,50 na debel Ramos/Paire z Zielińskim i Nysem to meeeega value?
Post automatycznie złączony:

I skąd takie wzrosty na debla Tsonga/Gasket?
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Tsonga doznał kontuzji prawego ramienia/barku w końcówce 4 seta i w tb nie mógł normalnie serwować.

Value w deblu singlowym jest, ale raczej bym tego nie grał, chyba że za drobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 928

majer04

Użytkownik
jest value na pewno w tym deblu. jedyny minus to ze ramos wczoraj grał dlugo i ciekawe jak dzisiaj bedzie u niego z formą. ale nys/zielinski nie grali nic specjalnego w tym sezonie i taki wysoki kurs to value według mnie. warto takze w stronę lopeza z cressym albo na seta albo na mecz ja dodatkowo zagrałem 2;1 6.25 @
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ciekawe tylko jak głowa i ciało Ramosa po wczorajszym maratonie. Tak, wiem, debel nie wymaga takiej fizyczności, ale mimo wszystko może być ciężko. Był bliski wielkiego sukcesu, a regeneracja po takiej porażce może być utrudniona
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Pamiętajcie, że tacy zawodnicy jak Paire czy Ramos debla traktują czysto zabawowo jak dla mnie.
 
K 73,6K

krzepki89

Użytkownik
Paire zaraz ma przyjechac do Poznania na Challanger jako gwiazda, i tak ja kolega pisze wyżej , debel zabawa chociaż Paire łasy na $$
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Frances Tiafoe - David Goffin
David Goffin 1.66
Widziałem ze dwa mecze Tiafoe ostatnio i zupełnie mnie nie przekonuje. Wg mnie Belg lepiej trzyma piłkę w korcie,
jest regularniejszy i na chwile obecną wydaje się być w lepszej formie, dlatego uderzam w te stronę.
🎾 Nie oglądałem, ale chyba nie było momentu, żeby Belg mógł się specjalnie zdenerwować..

Ilya Ivashka - Cristian Garin
Cristian Garin 1.5
Niestety nie widziałem ani Ivashki, ani Garina, ale na ziemi Garin to uznana marka. Ivashka na ziemi 44/37 czyli tylko lekko
na plusie, a Garin 274/154. Co prawda Ivashka wyrywał ostatnio jakieś sety lepszym w rankingu, ale tutaj mecz na dystansie
i liczę że Chilijczyk go zamęczy długimi wymianami.
🎾 Widziałem ostatnie 5 gemów, i nie było tu widać jakiejś mocy w uderzeniach Garina. Za dużo błędów Ivaschki,
regularniejszy był Chilijczyk i pewnie awansował dalej..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Nole widzę że ma dosyć wymagającą drabinkę. Można powiedzieć że po tych dwóch spacerkach zaczyna się dla niego turniej od 1/8. Prawdopodobnie w 1/4 będzie czekał Nadal potem może Zverev w 1/2. Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu. Wygląda jakby mógł łatwo się posypać i obecnie raczej nie powinien być to wielki problem dla Serba. Wszystko wskazuje że mecz na miarę finału będziemy mieli w 1/4 lub 1/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Nole widzę że ma dosyć wymagającą drabinkę. Można powiedzieć że po tych dwóch spacerkach zaczyna się dla niego turniej od 1/8. Prawdopodobnie w 1/4 będzie czekał Nadal potem może Zverev w 1/2. Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu. Wygląda jakby mógł łatwo się posypać i obecnie raczej nie powinien być to wielki problem dla Serba. Wszystko wskazuje że mecz na miarę finału będziemy mieli w 1/4 lub 1/2
Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu.

Szczerze tak czasem się zastanawiam o co ludziom chodzi w takim pisaniu. Bo tak Rusek podkreślał i podkreśla nadal, że Ziemna nawierzchnia jest jego najgorszą i nie lubi na niej grać. Następna rzecz, przez ostatnie 5 szlemów na FO w 4 odpadał w 1 rundzie z zawodnikami top 50-80 +/- tylko rok temu coś się u niego ruszyło, bo przeszedł te 4 rundy. Chyba oceniasz po tym MO + Barcelonie, ale że komuś na parę lat wyjdzie jakaś dobra gra w 2 turniejach ATP 1000 po czym odpada i tak z Lajovicem albo Pelle to dobre porównanie do szlema. Trzeba mieć na uwadze też to, jak ta osoba ogólnie sobie radzi na tej nawierzchni.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Garin, Goffin i Sonego pięknie, ale Collins za jaja powiesić. Kecmanovic btw ma nie małe szanse na rozwalenie Meda.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Tiafoe-Goffin 2 @1.78
Simon-S.Johnson 1 @2.5 / Simon +1,5 seta @1.85

To naprawde piekne jak Ci wielcy tenisisci potrafia czasem jeszcze walczyc o swoje post-prime, gdy trzeba. Zwyciestwo jubileuszowe numer 500 w karierze na najwyzszym poziomie stalo sie faktem, a i czlowiek zarobiony.
Nikt sie juz dobrej gry Francuza nie spodziewal, a ostatni muszkieter jeszcze walczy w Paryzu. Nic tylko mu powodzenia zyczyc w tym ostatnim sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +520
M 3,2K

Mendieta1992

Użytkownik
To naprawde piekne jak Ci wielcy tenisisci potrafia czasem jeszcze walczyc o swoje post-prime, gdy trzeba. Zwyciestwojubileuszowe numer 500 w karierze na najwyzszym poziomie stalo sie faktem, a i czlowiek zarobiony.
Nikt sie juz dobrej gry Francuza nie spodziewal, a ostatni muszkieter jeszcze walczy w Paryzu. Nic tylko mu powodzenia zyczyc w tym ostatnim sezonie.
Wielkie brawa za typy i Dzięki!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam zacne grono znawców tenisa,widzę ruch na Wielkim Szlemie w postach.
Więc chciałbym sie poradzić ,w grę wchodzi wygranie 1 seta przez Garina lub Gastona.
Który ma większe szanse?
Jak ktoś może wkleić parę zdań,z góry dzięki i życzę samych trafiejek.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Krajinovic +1.5 seta @2.40 STS
Krajinovjc +2.5 seta @1.51 STS


Momentalnie przy przeglądaniu par na dzisiejszy dzień Rolanda Garosa rzucił mi się w oczy kurs na Serba, który w mojej opinii jest zdecydowanie przeszacowany i bukmacherzy nie do końca doceniają szanse jakie ma w tym pojedynku. Matchup jest o wiele bardziej wyrównany co zachęca do próbowania pójścia w kierunku underdoga.
Format best of 5 sprzyja ewentualnej niespodziance i rozwiązaniu korzystnego pod mój typ. Doświadczenie stawiam po stronie Krajinovicia, który zbudował w okresie French Open naprawdę solidną formę. W turnieju poprzedzającym w Rzymie pokonał dwa bardzo solidne nazwiska - Tiafoe, a także co najbardziej imponujące Rubleva po kursie bliskim 5. Na paryskich kortach odesłany do domu zostali już Opelka w trzech setach, co jest dla mnie dość sporą niespodzianką, a także Chorwat Gojo.
Auger totalnie mnie nie przekonuje, opinia o nim jest praktycznie ta sama od kilku sezonów - niestabilność. W pierwszej rundzie przegrywał 0-2 z challengerowcem z Ameryki Południowej i tylko fakt, że Varillas chyba myślał, że gramy best of 3 sprawił, że Kanadyjczyk nie poleciał do domu po pierwszym dniu turnieju.
Panowie grali ze sobą na mące już dwukrotnie i stan rywalizacji widnieje jako 1-1. Reasumując, biorąc pod uwagę wysokość kursu na Krajina, zdecydowanie warto pójść w jego kierunku, być może bardziej bezpiecznie z handi +1.5 bądź +2.5, na co i tak dostaniemy dość spore kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +197
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dokładnie przeszacowany kurs na Krainovica , bardzo podobnie przedstawia się sytuacja z jutrzejszym meczem Rud - Sonnego , kurs 5 na Włocha duże value , zwłaszcza że Lorenzzo odprawił 3;0 wczoraj Sousę , a Rud kilka dni temu ledwo ledwo Souse ogarnął , w 3 serach po Tajbreacku w deciderze , choć Jao prowadzìł w trzecim secie 5:4 i serwował na mecz.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ty specjalnie w każdym imieniu i nazwisku robisz błąd ? W każdym poście to samo, nie da się tego czytać. Może trochę szacunku dla zawodników
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom