>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP RG
Godzina: 12:30
Spotkanie: Fuscovics - Cilic
Typ: over 44,5 gema
Kurs: 3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza: W mojej ocenie over gemowy jak i setowy wydaje sie byc wielce prawdopodobnym scenariuszem. Spotkanie dwoch doświadczonych tenisistow ktorzy mają po swojej stronie sporo atutów, mimo że Cilic wystąpi w roli faworyt to nie skreslal bym tutaj Wegra który potrafi rozegrać piękny mecz. Nie chce mi się wierzyć że będzie to 3 setówka albo całkowita dominacja któregoś z zawodników. Obaj panowie pierwszy mecz wygrali 3:0 bez większych problemów ale też obaj mieli proste zadanie. Początkowym pomysłem było pogranie 5 setów ale ostatecznie zdecydowałem się na over gemowy, z teoretycznymi szansami na to że będzie to w 4 setach. Jeśli ktoś szuka czegoś bezpiecznego na ten mecz to powyzej 3.5 seta po kursie okolo 1.60 wydaje się być ciekawa propozycja
 
PantaRej 0

PantaRej

Użytkownik
Nie uważacie, że @3,50 na debel Ramos/Paire z Zielińskim i Nysem to meeeega value?
Post automatycznie złączony:

I skąd takie wzrosty na debla Tsonga/Gasket?
 
I 32,8K

iti

Użytkownik
Tsonga doznał kontuzji prawego ramienia/barku w końcówce 4 seta i w tb nie mógł normalnie serwować.

Value w deblu singlowym jest, ale raczej bym tego nie grał, chyba że za drobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 928

majer04

Użytkownik
jest value na pewno w tym deblu. jedyny minus to ze ramos wczoraj grał dlugo i ciekawe jak dzisiaj bedzie u niego z formą. ale nys/zielinski nie grali nic specjalnego w tym sezonie i taki wysoki kurs to value według mnie. warto takze w stronę lopeza z cressym albo na seta albo na mecz ja dodatkowo zagrałem 2;1 6.25 @
 
J 21,8K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ciekawe tylko jak głowa i ciało Ramosa po wczorajszym maratonie. Tak, wiem, debel nie wymaga takiej fizyczności, ale mimo wszystko może być ciężko. Był bliski wielkiego sukcesu, a regeneracja po takiej porażce może być utrudniona
 
I 32,8K

iti

Użytkownik
Pamiętajcie, że tacy zawodnicy jak Paire czy Ramos debla traktują czysto zabawowo jak dla mnie.
 
K 75,7K

krzepki89

Użytkownik
Paire zaraz ma przyjechac do Poznania na Challanger jako gwiazda, i tak ja kolega pisze wyżej , debel zabawa chociaż Paire łasy na $$
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Frances Tiafoe - David Goffin
David Goffin 1.66
Widziałem ze dwa mecze Tiafoe ostatnio i zupełnie mnie nie przekonuje. Wg mnie Belg lepiej trzyma piłkę w korcie,
jest regularniejszy i na chwile obecną wydaje się być w lepszej formie, dlatego uderzam w te stronę.
🎾 Nie oglądałem, ale chyba nie było momentu, żeby Belg mógł się specjalnie zdenerwować..

Ilya Ivashka - Cristian Garin
Cristian Garin 1.5
Niestety nie widziałem ani Ivashki, ani Garina, ale na ziemi Garin to uznana marka. Ivashka na ziemi 44/37 czyli tylko lekko
na plusie, a Garin 274/154. Co prawda Ivashka wyrywał ostatnio jakieś sety lepszym w rankingu, ale tutaj mecz na dystansie
i liczę że Chilijczyk go zamęczy długimi wymianami.
🎾 Widziałem ostatnie 5 gemów, i nie było tu widać jakiejś mocy w uderzeniach Garina. Za dużo błędów Ivaschki,
regularniejszy był Chilijczyk i pewnie awansował dalej..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
ziomeczek9393 18K

ziomeczek9393

Użytkownik
Nole widzę że ma dosyć wymagającą drabinkę. Można powiedzieć że po tych dwóch spacerkach zaczyna się dla niego turniej od 1/8. Prawdopodobnie w 1/4 będzie czekał Nadal potem może Zverev w 1/2. Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu. Wygląda jakby mógł łatwo się posypać i obecnie raczej nie powinien być to wielki problem dla Serba. Wszystko wskazuje że mecz na miarę finału będziemy mieli w 1/4 lub 1/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Nole widzę że ma dosyć wymagającą drabinkę. Można powiedzieć że po tych dwóch spacerkach zaczyna się dla niego turniej od 1/8. Prawdopodobnie w 1/4 będzie czekał Nadal potem może Zverev w 1/2. Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu. Wygląda jakby mógł łatwo się posypać i obecnie raczej nie powinien być to wielki problem dla Serba. Wszystko wskazuje że mecz na miarę finału będziemy mieli w 1/4 lub 1/2
Na dole drabinki jest Medvedev ale jak patrzę na jego grę to już nie jest to co jakieś dwa lata temu.

Szczerze tak czasem się zastanawiam o co ludziom chodzi w takim pisaniu. Bo tak Rusek podkreślał i podkreśla nadal, że Ziemna nawierzchnia jest jego najgorszą i nie lubi na niej grać. Następna rzecz, przez ostatnie 5 szlemów na FO w 4 odpadał w 1 rundzie z zawodnikami top 50-80 +/- tylko rok temu coś się u niego ruszyło, bo przeszedł te 4 rundy. Chyba oceniasz po tym MO + Barcelonie, ale że komuś na parę lat wyjdzie jakaś dobra gra w 2 turniejach ATP 1000 po czym odpada i tak z Lajovicem albo Pelle to dobre porównanie do szlema. Trzeba mieć na uwadze też to, jak ta osoba ogólnie sobie radzi na tej nawierzchni.
 
inkub1986 649,5K

inkub1986

Użytkownik
Garin, Goffin i Sonego pięknie, ale Collins za jaja powiesić. Kecmanovic btw ma nie małe szanse na rozwalenie Meda.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Tiafoe-Goffin 2 @1.78
Simon-S.Johnson 1 @2.5 / Simon +1,5 seta @1.85

To naprawde piekne jak Ci wielcy tenisisci potrafia czasem jeszcze walczyc o swoje post-prime, gdy trzeba. Zwyciestwo jubileuszowe numer 500 w karierze na najwyzszym poziomie stalo sie faktem, a i czlowiek zarobiony.
Nikt sie juz dobrej gry Francuza nie spodziewal, a ostatni muszkieter jeszcze walczy w Paryzu. Nic tylko mu powodzenia zyczyc w tym ostatnim sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +520
M 3,5K

Mendieta1992

Użytkownik
To naprawde piekne jak Ci wielcy tenisisci potrafia czasem jeszcze walczyc o swoje post-prime, gdy trzeba. Zwyciestwojubileuszowe numer 500 w karierze na najwyzszym poziomie stalo sie faktem, a i czlowiek zarobiony.
Nikt sie juz dobrej gry Francuza nie spodziewal, a ostatni muszkieter jeszcze walczy w Paryzu. Nic tylko mu powodzenia zyczyc w tym ostatnim sezonie.
Wielkie brawa za typy i Dzięki!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam zacne grono znawców tenisa,widzę ruch na Wielkim Szlemie w postach.
Więc chciałbym sie poradzić ,w grę wchodzi wygranie 1 seta przez Garina lub Gastona.
Który ma większe szanse?
Jak ktoś może wkleić parę zdań,z góry dzięki i życzę samych trafiejek.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Krajinovic +1.5 seta @2.40 STS
Krajinovjc +2.5 seta @1.51 STS


Momentalnie przy przeglądaniu par na dzisiejszy dzień Rolanda Garosa rzucił mi się w oczy kurs na Serba, który w mojej opinii jest zdecydowanie przeszacowany i bukmacherzy nie do końca doceniają szanse jakie ma w tym pojedynku. Matchup jest o wiele bardziej wyrównany co zachęca do próbowania pójścia w kierunku underdoga.
Format best of 5 sprzyja ewentualnej niespodziance i rozwiązaniu korzystnego pod mój typ. Doświadczenie stawiam po stronie Krajinovicia, który zbudował w okresie French Open naprawdę solidną formę. W turnieju poprzedzającym w Rzymie pokonał dwa bardzo solidne nazwiska - Tiafoe, a także co najbardziej imponujące Rubleva po kursie bliskim 5. Na paryskich kortach odesłany do domu zostali już Opelka w trzech setach, co jest dla mnie dość sporą niespodzianką, a także Chorwat Gojo.
Auger totalnie mnie nie przekonuje, opinia o nim jest praktycznie ta sama od kilku sezonów - niestabilność. W pierwszej rundzie przegrywał 0-2 z challengerowcem z Ameryki Południowej i tylko fakt, że Varillas chyba myślał, że gramy best of 3 sprawił, że Kanadyjczyk nie poleciał do domu po pierwszym dniu turnieju.
Panowie grali ze sobą na mące już dwukrotnie i stan rywalizacji widnieje jako 1-1. Reasumując, biorąc pod uwagę wysokość kursu na Krajina, zdecydowanie warto pójść w jego kierunku, być może bardziej bezpiecznie z handi +1.5 bądź +2.5, na co i tak dostaniemy dość spore kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +197
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dokładnie przeszacowany kurs na Krainovica , bardzo podobnie przedstawia się sytuacja z jutrzejszym meczem Rud - Sonnego , kurs 5 na Włocha duże value , zwłaszcza że Lorenzzo odprawił 3;0 wczoraj Sousę , a Rud kilka dni temu ledwo ledwo Souse ogarnął , w 3 serach po Tajbreacku w deciderze , choć Jao prowadzìł w trzecim secie 5:4 i serwował na mecz.
 
J 21,8K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ty specjalnie w każdym imieniu i nazwisku robisz błąd ? W każdym poście to samo, nie da się tego czytać. Może trochę szacunku dla zawodników
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom