>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Przeciez clay, to nie nawierzchnia Opelki a Krajinovic zagra z 1/10 takich meczy, w ktorych nie odwala.Bys obejrzal Serba w normalnej dyspozycji, to inne mialbys zdanie.Co do Opelki, to na hardzie czy trawie buduje presje rywalom, bo ciezko go przelamac, a na maczce, juz serwis az tak nie straszny
Widziałem kilka spotkań tego artysty na korcie i ten gość, gdy nie ma serwisu jest niczym trampkarz, a gdzie tam mowa o inteligencji na korcie. Wystarczy mu kilka razy odbić, a w Jego głowie zaczyna się trąba powietrzna. I to nie ważne czy to hard, czy grass, czy ziemia.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Widziałem kilka spotkań tego artysty na korcie i ten gość, gdy nie ma serwisu jest niczym trampkarz, a gdzie tam mowa o inteligencji na korcie. Wystarczy mu kilka razy odbić, a w Jego głowie zaczyna się trąba powietrzna. I to nie ważne czy to hard, czy grass, czy ziemia.
Jesli u Opelki zaczyna sie w glowie traba powietrzna, to co u Krajinovica? Armaggedon?
Opelka lat 24: 4 turnieje wygrane + 1 deblowy
Krajinovic lat 30: 0 turnieji wygranych

Krajinovic nie wygral zadnego turnieju a mimo to, gosc byl 23 na swiecie.Serb jakby wykorzystal swoj potencjal, bylby w top 10,15 na swiecie,ale, ze to czajnik nie ma Co gadac.
Opelka robi robote na hardzie, hali, czy trawie.Taki clay nie dla niego
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP French Open
Godzina 17:10
Spotkanie : Kecmanovic - Etcheverry
Typ : pierwszy set wygra Etcheverry
Kurs : 4.55
Bukmacher : STS
Ogromne rozbieżności w kursach na to właśnie zdarzenie wśród bukmacherów, dla przykładu fortuna na wygranie pierwszego seta przez Argentynczyka daje tylko 3.65. Miałem mnóstwo propozycji na ten mecz ale ostatecznie STS tym kursem przekonał mnie do tego zakładu. Rozumiem wszystko że Kecmanovic jest w formie, że dużo wygrywa i że jest zdecydowanym faworytem ale Kursy w granicach 1.10 na mecz dla Serba to delikatna przesada. Etcheverry specjalizuje się w grze na clayu i mimo że ostatnio nie błyszczy to doskonale wiemy jakie emocje i jaka motywacja towarzyszy zawodnikom na szlemach. Argentyńczyk jest skazywany na pożarcie i tak naprawdę to Kecmanovic musi a Etcheverry może i większą presja będzie po stronie Serba, który będzie próbował narzucić swoj styl gry ale Argentyńczyk będzie się dwoil i troil żeby mu w tym przeszkodzić. Ciężko typować cały mecz więc stawiam dobry początek meczu w wykonaniu Etcheverry i że pierwsza partia tego meczu będzie dla niego zwycięską.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Widziałem kilka spotkań tego artysty na korcie i ten gość, gdy nie ma serwisu jest niczym trampkarz, a gdzie tam mowa o inteligencji na korcie. Wystarczy mu kilka razy odbić, a w Jego głowie zaczyna się trąba powietrzna. I to nie ważne czy to hard, czy grass, czy ziemia.
Ja z kolei widziałem parę highlightsow z jego udziałem i wiem że pokazują tam głównie dobre zagrania, ale muszę przyznać że niektóre były palce lizać. Samym serwisem to nawet Andy Roddick gówno robił.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Jest światło na kortach Rolanda? Wiem, że z racji dachu na Chartier tam na pewno mają, ale co z resztą?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jest światło na kortach Rolanda? Wiem, że z racji dachu na Chartier tam na pewno mają, ale co z resztą?
Twelve courts have been fitted with floodlights. They are the three show courts (Philippe-Chatrier, Suzanne-Lenglen and Simonne-Mathieu) as well as Courts 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13 and 14. The referee decides if and when the lights should be used.
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Jiri Lehecka - David Goffin
David Goffin 1.36
Powinien Belg to wziąć. Jest bardziej doświadczony na dystansie i zakładam, że forma z ostatnich tyg została utrzymana,
i była raczej lepsza niż Czecha, a w Monte Carlo nie dał Jiriemu szans. Dwa ostatnie występy Davida na RG to porażki w
pierwszej rundzie (Musseti i Sinner), wiec liczę że powalczy tutaj o przerwanie tej niechlubnej serii.
🎾Wszystko było pod kontrolą Belga
 
Ostatnia edycja:
I 24,8K

iti

Użytkownik
Tenis potrafi być niewdzięczny. Taki świetny mecz rozgrywał Jo i kontuzja w kończącym kariere meczu... Smutne, bo nie zasłużył na to.
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Jaume Munar - Diego Schwartzman
Diego Schwartzman 1.41
Diego bywał w lepszej formie, ale czym może zagrozić Munar? Serwisem, kończącym uderzeniem? No wątpię!
Mecz na dystansie, w wymianach lepszy Argentyńczyk i dlatego znajdzie się na kuponie.
🎾Od początku 3 seta wszystko Diego kontrolował i nawet przez chwilę nie było nerwowo. Brawo Diego!

Bernabe Zapata Miralles - Taylor Fritz
Bernabe Zapata Miralles Handicap setowy +1.5 (1.88) lub nawet zwycięstwo (2.75)
Nie widziałem Mirallesa ale grałem jako pewniaczka Fritza którego mecz oglądałem, ale którego nigdy bym nie pograł
gdybym wiedział że tak będzie wyglądać jego gra, no daleko jest od tego co pokazał w Monte Carlo. Oczywiście może
będzie tak, że serwisem ustawi sobie Mirallesa i wygra, ale jeśli ganiał 5 setów z gościem wg mnie gorszym od Zapaty,
to wątpię żeby poskładał tu łatwo Hiszpana.
🎾 Nie oglądałem, ale po wyniku sądząc to wziął to Miralles pewnie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To teraz Musetti, do konca roku max 1 mecz wygrany.Powtorka z historii, z Djokovicem.
Busta przegrywa z Simon.To potwierdza tylko, jakim dzbanem jest Hiszpan.W tym sezonie leci grubo po bandzie, przegrywajac, wygrany mecz.Kolejny raz, prowadzi w decydujacym secie z breakiem, I przegrywa mecz.Po mojemu, to on zaczal sobie dorabiac, w tym sezonie do emeryturki, ale oczywiscie gowno mu udowodnia.W tenisie rzadko potrafia cos udowodnic.Na tyle lat, tylko kilku zlapanych, to jakis zart.,ale by chyba grac nie bylo komu jakby dzialalo spraw nie 😂

Przyznac sie, kto utopil na Buscie? 😁
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Zverev-Baez
Typ:eek:ver 32,5gema
Kurs:1.80
Totolotek

Zaciekawił mnie taki kurs , bo o ile w spotkaniu Djokera linia jest przy takim kursie 30 gemów tak tu mamy tylko 2gemy więcej i drewno po drugiej stronie, jak wiemy pół Niemiec na ziemi już nie jest taki mega, a tym bardziej na tych wolnych kortach, nie będę tu opisywał jak uderzenia tracą na wartości przy takim stylu, tak płaskich prawie że bez rotacji uderzeniach, Baez jest w formie, wygrał turniej co prawda nie wysoki rangą w Estoril ale w super stylu po gładkich wygranych, linia jest super, nie widzę kompletnie 1stronnego wyniku

Nakashima - Griekspor
Typ: 2
Kurs:1.45
Totolotek

Tutaj bez owijania chodzi o to że Japończyk czy tam Amerykaniec jest bez formy, męczył się z naszym beznadziejnym tenisistą , widziałem tę grę i była tragiczna natomiast Holender odprawił w ładnym stylu chimerycznego ale zawsze to trochę z Nazwiska Fokinę, typ do dubla, łączny mamy piękny 2.60!!!!polecam
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Tiafoe-Goffin 2 @1.78

Goffin w dobrej formie, juz wczesniej bylo o tym jego meczu z Nadalem w Madrycie, ktory mogl wygrac. Belgowi zalezy, to taki typ zawodnika, ktory biega i walczy i jest dobry w technicznym rzemiosle. Tiafoe moze i mlodszy, ale Amerykanin jest zbyt nieciepliwym graczem, ktory gra zbyt ofensywnie momentami. Tiafoe w tym roku dopiero po raz 1-szy przebranal 1 runde French Open i wydaje mi sie ze tutaj sie zatrzyma. Na szlemie gra sie dokladniej, returniuje z reguly lepiej, wiec jako zwyciezce widze La Goffa.

Simon-S.Johnson 1 @2.5 / Simon +1,5 seta @1.85

Simon zaskoczyl w meczu otwarcia. To juz ostatni sezonn Francuza w jego karierze, a wiec ostatni wystep na kortach French Open. Gillou juz slabe wyniki od dobrych dwoch sezonow, ale wczoraj naprawde zaskoczyl dobra gra i zaangazowaniem. Uwazam, ze ma tutaj szanse Simon, ktory bedzie meczyc tego Johnsona.

Jako ciekawostek warto dodac, ze wczorajsze zwyciestwo Simona bylo jego 499 na poziomie ATP i Davis Cupu, wiec do kamienia miliowego brakuje tylko jednej wygranej. Nie spodziewlam sie, ale jednak Simon zblizyl sie do tej jubileuszowej liczby. Rywala ma tu na papierze latwiejszego, trzeba dac mu szanse. Mozna tez kombinowac Simon +1,5 seta (lub Johnson (-1,5 seta), a noz wyjdzie 5-setowy maraton, a wtedy taki handicap to typ trafiony i tak chyba zagram, bo to wciaz dobry kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Jaume Munar - Diego Schwartzman
Diego Schwartzman 1.41
Diego bywał w lepszej formie, ale czym może zagrozić Munar? Serwisem, kończącym uderzeniem? No wątpię!
Mecz na dystansie, w wymianach lepszy Argentyńczyk i dlatego znajdzie się na kuponie.

Bernabe Zapata Miralles - Taylor Fritz
Bernabe Zapata Miralles Handicap setowy +1.5 (1.88) lub nawet zwycięstwo (2.75)
Nie widziałem Mirallesa ale grałem jako pewniaczka Fritza którego mecz oglądałem, ale którego nigdy bym nie pograł
gdybym wiedział że tak będzie wyglądać jego gra, no daleko jest od tego co pokazał w Monte Carlo. Oczywiście może
będzie tak, że serwisem ustawi sobie Mirallesa i wygra, ale jeśli ganiał 5 setów z gościem wg mnie gorszym od Zapaty,
to wątpię żeby poskładał tu łatwo Hiszpana.
1. Już lepiej grać seta na Munara. Diego jest chimeryczny i na pewno w nie najlepszej formie.
2. W Monte Carlo Fritz też męczył się z Catarina w 1R a później wygrywał z Cilicem i Korda.
Jako singiel według mojej opinii lepiej zagrać Fritza niż Diego
Przyznac sie, kto utopil na Buscie? 😁
Poważnie ktoś grał cokolwiek w strone Busty po takim śmiesznym kursie ?
Tam nawet 3:0 chyba ponad 1.5 nie wychodziło, żart.

IMG_20220525_094744.jpg
Poza tym to polecam Kudl/Fin @2.90 vs Kubot/Roger
Kubot niestety poza formą
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic - Alex Molcan
Over 3,5 seta kurs 2.9
Dokładny wynik 3:1 kurs 4,2

Ryzykownie bo duże niebezpieczeństwo 3:0 , Djokovic chyba teraz gra swój najlepszy tenis na mączce.
Z drugiej strony ten mecz to kolejny ładny kwiatek w ty tenisowym bagnie.
Dzisiaj Marian Wajda wieloletni trener Novaka w boxie po drugiej stronie siatki.
Ten trener chyba wie najwięcej o dzisiejszym przeciwniku.Nie wiadomo jak się rozstali ale raczej w przyjaźni i zgodzie.
Molcan ostatnio pokonał w ładnym stylu De minaura w półfinale, i przegrał finał z Norie w Lionie.Wiec można by rzec że efekty pracy Wajdy już są , na pewno ugranie dzisiaj seta z Novakiem można by uznać za kolejny owoc takiej współpracy , ale to wymagało by pewnej doży uprzejmości że strony Djokovica.

Z tą uprzejmością w tym zawodowym tenisie tes bywa różnie, wczoraj Rud był uprzejmy dla Tsongi , Niedawno w Rzymie Nowak w wypowiedziach przed jak i po meczowych był bardzo uprzejmy dla Wawrinki i jego powrotu , a na korcie potraktował go raczej chłodno.

DJOKOVIC - MOLKAN rok i 4 dni temu grali w Belgradzie wygrał Novak 2:0.

Najlepiej było by by Alex sam sobie zapewnił tego seta bez rządnych uprzejmości
Za drobne kusi też pierwszy set Molcan mecz DJOKOVIC.
KURSY 7+
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nr 12 z 2018 roku Borna Coric ma szansę uszczknąć dziś seta Dimitrovowi. W tych kilku meczach z kim by nie zagrał to seta urywał. Tu okazji będzie na to więcej. Może za wcześnie na zwycięstwo ale pachnie mi tym setem dla niego od kilku godzin, więc musiałem to napisać jak na chacie. Kurs na Fortunie 1,42

I jeśli Alcaraz gubi seta z Ramosem oraz daje się złamać w kolejnym secie to wniosek sam się nasuwa, że Roland w tym roku dla Djokovica.

Ale ty mnie Coric zawiodłeś.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom